Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (7 μέλη και 37 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Το κεντρικό νόημα βρίσκεται σ'αυτή εδώ την πρόταση.

ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΟ ΜΠΛΕΝΤΕΡ!
Δεν θέλω πραγματικά να ξοδέψω άλλα λεφτά εδώ...

Κομμαντο πηγες για μετεκπαιδευση ? :cheesy:

Ωραια  :dancing:


Τζο Αφρικανες εχει η Ρωσσιδακια εκει ?δεν το καταλαβα καλα με το Africa people  :rockon:
απλα ρωταω αν τυχον περασω απο Κοζανη να ξερω τι μενου θα φαω. :)

Αφρικα > Γιανιτσα
Ρουσια > Κοζανη ( μια τουλαχιστον )

μια μινι βολτιτσα στα στουντιακια του μυλου...
εχουμε


Νικ Ουρανου η Ναντια για τους μερακληδες! Μπηκε και τρομαξα λιγο  μου λει μην φευγετε ! διαβαστε στο ιντερνετ και δεν θα το μετανιωσετε.. προτεινετε φυσικα στους λατρεις των μιλφ και οχι μονο  :cheesy:
Καλα θα διαβασουμε πες και θα ξαναρθουμε  :cheesy:
επρεπε να πεις , διαβασα οτι κανεις συλλογη απο καποτες και ηρθα να μαθω λεπτομεριες  :2funny:
Την Συμπαθω την Ναντια , ασχετα αν δε μου εχει κανει κλικ
Κεφαλληνιας η Εμμανουελα η πατρινια  :rockon: :rockon: παρα πολυ ευγενικη και ελληνιδα!
επιβεβαιωθηκε  :rockon:
Εκκλησια μια  που δεν εχω ξαναδει ομορφουτσικο κωλαρακι αδυνατουλα καφε μαλακι φατσα μετρια
ειχε και ξανθιες ανταυγιες ?  :think: η Καρλα τραγουδουσε πρωι εκει , οχι του Λα φαμ .. του Τσιρκου
Ερημιτη μια μιλφ με κοιλιτσα λιγο ψιλο μετριο σωμα και προσωπο εκανε και την τσατσα  αλλα πολυ βαριεστημενη παιδες με το ζορι τα ελεγε .. λογικα η πετρουλα
Μαλλον

καταθεση δεν εγινε πουθενα  αλλα η εμανουελα εχει μπει στη λιστα !


Καλως το παιδι  :rockon:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Καλησπέρα συναθλητές!  Μπαινω αμέσως στο θέμα: ειμαι στην αναζήτηση κώλου.  Μου εχει καρφωθει να παρω κωλαράκι. Το θέμα είναι οτι τα 80 που ζητάνε ειναι πολλά. Σηκώνει ο κώλος παζαρια? και αν ναι που? Εκτός απο τη γαλίδα νικόλ γιατι δε μου κάνει κλικ. 
αμα εισαι μαγκας και μαστορας παρε τον κωλο της Ειρηνης με 50ε στο Προμηθεως 25.Μιλαμε για τρυπα οχι αστεια...Τρελενεται για ξεκωλιασμα

Μαθαινω οτι τον προτεινει και μονη της με +20ε στο απλο προγραμμα :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:....αλλα δε το λεω
 

aggelooos2000

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2006
Μηνύματα
117
Like
4
Πόντοι
1
αμα εισαι μαγκας και μαστορας παρε τον κωλο της Ειρηνης με 50ε στο Προμηθεως 25.Μιλαμε για τρυπα οχι αστεια...Τρελενεται για ξεκωλιασμα

Μαθαινω οτι τον προτεινει και μονη της με +20ε στο απλο προγραμμα :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:....αλλα δε το λεω

Ενδιαφέρον!!! Πότε δουλευει αυτή? Απο εμφάνιση τι λέει? Ηλικία?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Ενδιαφέρον!!! Πότε δουλευει αυτή? Απο εμφάνιση τι λέει? Ηλικία?
αυτη δουλευει πρωινα στο Προμηθεως 25 αλλα απ'οτι ακουω εμφανιζεται και εκτακτως στο Σαπφους 5.
Απο εμφανιση μετρια αλλα εκφυλη.Απο ηλικια δυσκολο...το ιδιο λεμε τωρα στο παρακατω θρεντ στον σχολιασμο κριτικων.Απο αποδοση δεν παιζεται ομως :bigdick: :bigdick:
Εγω θεωρω οτι ειναι κατω απο 30 απλα μεγαλοδειχνει
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Το κεντρικό νόημα βρίσκεται σ'αυτή εδώ την πρόταση.

ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΟ ΜΠΛΕΝΤΕΡ!

Γύρισα από μια σύντομη επίσκεψη αγόρια μου με 3 καταθέσεις σε 2 μέρες. Πήγα μόνο στην Φυλής ούτε Μεταξουργείο, ούτε Στούντιο. Τα στούντιος είναι σπαρμένα ΠΑΝΤΟΥ και χωρίς αμάξι ή μηχανή είναι αντιπρακτικό να τα κυνηγούσα, μπήκα σε λίγα που τράκερνα στο δρόμο μου. Οι γκόμενες μπουρδέλο-στούντιο (απ' όσα είδα τουλάχιστον) δεν έχουν τρομακτικές διαφορές. Στην Φυλής παιδιά έχει τόσο πολυ μουνί, μικρο φρέσκο που τα κάνει σχεδόν όλα. Ο κώλος έπαιζε σε ένα ποσοστό 1/7-8 μπουρδέλα το ακάποτο 1/3. Επίσης τρέλο σκηνικό να βγαίνουν 2 γκόμενες ταυτόχρονα κουνάμενες λυγάμενες ή στο στούντιο 104 της Φυλής είχε 3 γυναίκες κ βγαίναν η μία μετά την άλλη πασαρέλα ενώ η τσατσά έλεγε τα ονόματα τους.
Άλλο ποίντ που θα ήθελα να σταθώ ήταν η ευγένια. Σχεδόν όλες οι τσατσάδες/τσάτσοι και ακόμα και οι ίδιες οι πουτάνες ακόμα κ να έφευγες χωρίς να μιλήσεις καθόλου σε χαιρετούσαν με δικιά τους πρωτοβουλία και εγκάρδια. Ίσως αυτό το βλέπω έτσι γιατί δεν με ξέρουν κάτω. Αν έκανα κάθε μέρα περιπολία σε 20 μπουρδέλα κ έμπαινα σε 1 οι 19 τσατσάδες θα με είχαν για βολτατζή.  :grin:
Η γλυκιά παρακμή της Φυλής πάντως ήταν υπέροχη, κυκλοφορούσαμε μεσημεροαπόγευμα 3-5 περίπου. Τα σπίτια χάλια εκεί, μόνο ξένοι πακιστανοί κυρίως με κατεστραμμένα αμάξια, και οι occasional έλληνες που περνούσα είτε για κανονική δουλειά είτε για μπουρδελοδουλειά, άτομα να ψάχνουν σχεδόν σε όλα τα σκουπίδια κ τα φωτάκια του έρωτα να σε περικυκλώνουν ασφυκτικά!!!! Δεν θέλω πραγματικά να ξοδέψω άλλα λεφτά εδώ...

Καλωσόρισες στα πάτρια εδάφη από την ξελογιάστρα την Αθήνα. Από όσα διάβασα έως τώρα μάλλον καλά πέρασες, αναμένουμε και την 3η κριτική σου για να συμπληρωθεί το τρίο.

Έτσι είναι στη Φυλής, η χαρά του μπουρδελιάρη, την τίμησες με το παραπάνω όμως, μας έφερες και τις εμπειρίες σου έτσι για να έχουμε από κάποιον δικό μας άνθρωπο μια περιγραφή για να είμαστε πιο έτοιμοι όταν κατέβουμε και εμείς.

Καλωσήρθες. :rockon:
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
επρεπε να πεις , διαβασα οτι κανεις συλλογη απο καποτες και ηρθα να μαθω λεπτομεριες  :2funny:
Την Συμπαθω την Ναντια , ασχετα αν δε μου εχει κανει κλικ   :2funny:  :2funny: :2funny::2funny: την εχω ξαναδει την προηγουμενη σεζον και τωρα μου φανηκε πως εχει πεσει καπως εμφανισιακα.. παντως δεν ετυχε να περασω να διαπιστωσω τα προστυχολογα και την ακαταπαυστη φλυαρια της ακομη και στο τσιμπουκι  ! :2funny:

Εκκλησια μια  που δεν εχω ξαναδει ομορφουτσικο κωλαρακι αδυνατουλα καφε μαλακι φατσα μετρια
ειχε και ξανθιες ανταυγιες ?  :think: η Καρλα τραγουδουσε πρωι εκει , οχι του Λα φαμ .. του Τσιρκου
xμμμ δεν προσεξα ... :think: ηταν καλο  κοματακι παντως


Καλως το παιδι  :rockon:
 

fasy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
60
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Σε λιγο, μια κριτικη για το αρχειο (ελπιζω να ανεβει), αφιερωμενη στους σχολιαστες του φορουμ. Χαρη στα σχολια σας, τα οποια διαβαζω εδω και λιγο καιρο, απο τοτε που ξεκινησα αυτο το πρωτογνωρο για μενα αθλημα (ΟΚ, αλλη μια φορα πριν απο δεκα χρονια, δεν πιανεται...) απεφυγα πατατες και "πετυχα" πολυ καλες εμπειριες. Καλη συνεχεια... ;)

Πληροφοριακα, ειναι η κριτικη για τη Νατασσα, με το username fasy
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
η Καρλα ειναι στην προμηθεως στο μπλε σπιτακι.Την πηρα την προηγουμενη βδομαδα εγραπσα κριτικη αλλα ποτε....δεν Ανεβηκε!!!!

η Κάρλα του Λαφάμ..πρέπει να ειναι αυτή.
Η αλλη η Κάρλα που λέω εγω είναι πιο ωραία,αλλα δεν ασχολείται σοβαρα με το αντικείμενο.(ΌΧΙ οτι η αλλη ειναι καλυτερη...το'χει το ονομα )
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
197
Κριτικές
5
Like
213
Πόντοι
1
Η Σάρα επιστρέφει μετά τις 15 του μηνός!!!!για να δούμε... :tits: :tits: :tits:Τώρα μένει να βρούμε την Νάταλι-Λίζα.... :tits: :tits: :tits:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
η Κάρλα του Λαφάμ..πρέπει να ειναι αυτή.
Η αλλη η Κάρλα που λέω εγω είναι πιο ωραία,αλλα δεν ασχολείται σοβαρα με το αντικείμενο.(ΌΧΙ οτι η αλλη ειναι καλυτερη...το'χει το ονομα )
σωστος......καρλα λαφαμ πιο μακρυ μαυρο μαλλι ,καρλα εκκλησιας με ανταυγειες στο χρωμα του χαλκου αν θυμαμαι καλα.....πιο κοντη νομιζω.....
 

Επισκέπτης
Καλωσόρισες στα πάτρια εδάφη από την ξελογιάστρα την Αθήνα. Από όσα διάβασα έως τώρα μάλλον καλά πέρασες, αναμένουμε και την 3η κριτική σου για να συμπληρωθεί το τρίο.

Έτσι είναι στη Φυλής, η χαρά του μπουρδελιάρη, την τίμησες με το παραπάνω όμως, μας έφερες και τις εμπειρίες σου έτσι για να έχουμε από κάποιον δικό μας άνθρωπο μια περιγραφή για να είμαστε πιο έτοιμοι όταν κατέβουμε και εμείς.

Καλωσήρθες. :rockon:

3η κριτική δεν γράφω γιατί ξαναπήγα στην Βικτώρια 2η φορά. Τόσο καλό κορίτσι GAMEOVER... τα βυζιά της ήταν λίγο πιο μεγάλα από της Μαίρης κ αρκετά πιο σφιχτά. Απίστευτο δεν είναι?  :'( :'(
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
3η κριτική δεν γράφω γιατί ξαναπήγα στην Βικτώρια 2η φορά. Τόσο καλό κορίτσι GAMEOVER... τα βυζιά της ήταν λίγο πιο μεγάλα από της Μαίρης κ αρκετά πιο σφιχτά. Απίστευτο δεν είναι?  :'( :'(

Ωοοοοο, that's incredible, δικέ μου εσύ πέρασες πιο καλά από ότι φαντάστηκα.  :rockon: :rockon:

Μπράβο Maanes, σε βλέπω να ξανακατεβαίνεις χάμου στα σύντομα. :cool2:

Άντε και στα δικά μας. :cool2:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
3η κριτική δεν γράφω γιατί ξαναπήγα στην Βικτώρια 2η φορά. Τόσο καλό κορίτσι GAMEOVER... τα βυζιά της ήταν λίγο πιο μεγάλα από της Μαίρης κ αρκετά πιο σφιχτά. Απίστευτο δεν είναι?  :'( :'(

Εμ βεβαια εδω δε γραφει κριτικες , στην Αθηνα πηγε να γραψει  :tickedoff:
Ρεμαλι  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: ε ρεμαλι  :s&m_3:
πεσε και περνε .. κανε γοπιγκ , πανε καθαρισε τις τουαλετες
πειτε και οι αλλοι κατι .. θα τον λιωσουμε  :s&m_2:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
μια μινι βολτιτσα στα στουντιακια του μυλου...
εχουμε
Κωλεττη η αφροδιτη γνωστη και μη εξεραιτεα
Νικ Ουρανου η Ναντια για τους μερακληδες! Μπηκε και τρομαξα λιγο  μου λει μην φευγετε ! διαβαστε στο ιντερνετ και δεν θα το μετανιωσετε.. προτεινετε φυσικα στους λατρεις των μιλφ και οχι μονο  :cheesy:
Κοροβαγκου κλειστονν
Κεφαλληνιας η Εμμανουελα η πατρινια  :rockon: :rockon: παρα πολυ ευγενικη και ελληνιδα!
Εκκλησια μια  που δεν εχω ξαναδει ομορφουτσικο κωλαρακι αδυνατουλα καφε μαλακι φατσα μετρια
Ανδρ Γεωργιου 24  μια ξανθουλα μιλφ προμιλφ με ενα ασπρο φορεμα ..
Λα Φαμ η Χριστιναρα  με τις τεραστιες βιζαρες
Ερημιτη μια μιλφ με κοιλιτσα λιγο ψιλο μετριο σωμα και προσωπο εκανε και την τσατσα  αλλα πολυ βαριεστημενη παιδες με το ζορι τα ελεγε .. λογικα η πετρουλα
αυτα ειναι πρωι η βραδυ;
καταθεση δεν εγινε πουθενα  αλλα η εμανουελα εχει μπει στη λιστα !
αυτα ειναι πρωι η βραδυ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom