Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (4 μέλη και 34 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Καυλ'ί'αρηδες...!!! αααααακυρο.!!  :grin:
Μετα απο μια Σαλονικοτσαρκα οπου γινοταν πανικος.!! Οπου εβλεπες μουνι θα εβλεπες ακομα και στον αερα.! high lights...παραλιακη στην αρχη ή ειχανε φωτογραφιση με νυφικα, ή βγαζανε φωτο απο γαμο, ηταν ενα μελαχρινο μωρο κολαααση.!! ντυμενη νυφη,  μου εφυγε το τιμονι...ετοιμος ημουν να σηκωσω χειροφρενο και να την απαγαγω... :2funny:
και πριν απο αυτο το περιστατικο ειχαμε μια εκτακτη αναγνωριστικη τσαρκα...

Κοροβαγκου 5. Οντως ανετο παρκιν απο πισω μερια χωραει να κανει αναστροφη νταλικα, μεσα το μπουρδελακι ωραιο, μοδατο και να ξεπροβαλει η Σαρα, καμια σχεση με τις φωτο που παιζει να ειναι παλιες, το μωρο ειναι αδυνατο, ψιλο και γαμω την μουναρα, μονο μην ειναι κομοδιναρα, βυζακι δεν μου φανηκε τοσο μεγαλο φορουσε ενα ολοσωμο αλλα στα ματια μου αξιζει μια καταθεση...
Κεφαληνιας. Πηγα να δω αν ειναι η Εμμανουελα, ηταν Ελληνιδα κοπελα ξανθια με μπουκλες, μοιαζει με την Εμμανουελα, αλλα δεν μπωρω να πω με σιγουρια οτι ειναι αυτη, μιας και εχει περασει πολυ καιρος απο τοτε που την ειχα παρει μια και μοναδικη φορα, αλλα κατα μεγαλο ποσοστο ηταν αυτη, με ποσοστο αποτυχιας 10%...

και μετα απο καμποση ωρα και αφου επαισε το σκοταδι, καναμε ακομα μια επιλεκτικη βολτα...
Ν.Ουρανου 1Β. Η Μελαχρινη πιπινα Καρλα, δεν μπωρω και εδω να πω με σιγουρια αν και πρεπει να υποθηκε οτι ειναι η ιδια Καρλα που δουλευε 26ης 35Α, ειχε τα μαλια της ισια και δεν φενοταν καλα το προσωπο της...
Ν.Ουρανου 26. Η fuckable βουλγαρα βιολετα,μεσα σε σεξυ εσωρουχα, ουρα ποιασμενα τα μαλια της που την ομορφαινουν, αναστροφη και κατεβασμα το βρακακι να φανει το κωλαρακι της, παραμενει μουναρα, :cum: αλλα παγοκολωνα... :headbang:
Φριξου 9. Η Μουφα γαλβαλιζε 3/4 αριστεροστροφη Τζεσυ, μεσα σε λευκο συνολακι, και γαμω τα μουνακια ειναι, το σωμα της παραμενει κολασιμο αλλα στους -10 η θερμοκρασια δωματιου... :2funny:
Α.Γεωργιου 34. Η Κορινα μεσα στο δωματιο, by the way, ενας γνωστος μου την πηρε προσφατα και λεει οτι ηταν πολυ καλη μεσα, αν και ασχημη...τα καλα να λεγονται, εδω θα ελεγα για μενα...δεν νωμιζω τακη.!! :2funny: :2funny:
Α.Γεωργιου 24. Ανοιχτο το καινουριο μπουρδελακι, πολυ καλο μεσα, καναπεδες σουπερ.!! σκεφομουνα τι γαμισια μπορεις να ριξεις πανω σε εναν τετοιο καναπε.!!  :knockinb: η κοπελα η ξανθια προμιλφ ζουμπουρλου, που δεν ξερω το ονομα της και δεν ειμαι διατηθεμενος να το μαθω, κοινως μπαζογκομενα.!! την εχω πετυχει προμηθεους 11...
Α.Γεωργιου 4. Ναι ανεβηκα στο γυροκομειο, μιας και εμαθα οτι φερανε πιπινι, αλλα πιπινι δεν ειδα, ηταν μια Χριστινα ρουμανα, μετρια γκομενα...τσαμπα εκαψα θερμιδες...


Αυταααααα boys.!! καταθεση.???....εκανα τον πουτσο κομπο και πηρα το σπερμα μαζι μου....θυμηθηκα οτι ειχα να χτυπησω μια δημοπρασια στο ebay και η βολτα διακοπηκε αρον αρον, αλλιως θα πηγαιναμε και προς βαρδαρη μερια, και αν βλεπαμε καμια βερονικα θα παθαιναμε ζημιαααααα.!!

:grin:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Αυταααααα boys.!! καταθεση.???....εκανα τον πουτσο κομπο και πηρα το σπερμα μαζι μου....θυμηθηκα οτι ειχα να χτυπησω μια δημοπρασια στο ebay και η βολτα διακοπηκε αρον αρον, αλλιως θα πηγαιναμε και προς βαρδαρη μερια, και αν βλεπαμε καμια βερονικα θα παθαιναμε ζημιαααααα.!!

:grin:
:2funny: :2funny: :thumbsup:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Κοροβαγκου 5. Οντως ανετο παρκιν απο πισω μερια χωραει να κανει αναστροφη νταλικα, μεσα το μπουρδελακι ωραιο, μοδατο και να ξεπροβαλει η Σαρα, καμια σχεση με τις φωτο που παιζει να ειναι παλιες, το μωρο ειναι αδυνατο, ψιλο και γαμω την μουναρα, μονο μην ειναι κομοδιναρα, βυζακι δεν μου φανηκε τοσο μεγαλο φορουσε ενα ολοσωμο αλλα στα ματια μου αξιζει μια καταθεση...

Η Σάρα απο την έρημη Αθήνα
που τη βαρεί φτώχια και πείνα
την έκανε για Σαλονίκη
για ναγλυτώσει απο τη φρίκη !

Καλό μουνί και λυγερό 
αν και ολίγον τυπικό
μικρό βυζί και φυσικό
κωλάκι ωραίο πεταχτό !

Τοτε που τό΄χα δοκιμάσει
όχι πως μ΄είχε ξεπετάξει
αλλά διαδικαστικά
είχε αρκεστεί στα τυπικά !

Τώρα, αν βαθμολογούσα θα έβαζα ένα έξι
γιατί είναι όμορφο μωρό και σέξυ
κι ίσως, στη Σαλονικη αν βρισκόμουν
μπορεί να την ξαναπεριποιόμουν !

:grin:


 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Η Σάρα απο την έρημη Αθήνα
που τη βαρεί φτώχια και πείνα
την έκανε για Σαλονίκη
για ναγλυτώσει απο τη φρίκη !

Καλό μουνί και λυγερό 
αν και ολίγον τυπικό
μικρό βυζί και φυσικό
κωλάκι ωραίο πεταχτό !

Τοτε που τό΄χα δοκιμάσει
όχι πως μ΄είχε ξεπετάξει
αλλά διαδικαστικά
είχε αρκεστεί στα τυπικά !

Τώρα, αν βαθμολογούσα θα έβαζα ένα έξι
γιατί είναι όμορφο μωρό και σέξυ
κι ίσως, στη Σαλονικη αν βρισκόμουν
μπορεί να την ξαναπεριποιόμουν !

:grin:

Καλοσηρθες στα μερη μας  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
ρε μαλακες τι γαμησι κανει αυτη η λαουρα
ειχα καιρο να παω με πουτανα λογω σχεσης και τα ειδα ολα
κριμα δεν την πηρα με πιο ακριβο προγραμμα
στο τελος καθως πηγαν να ντυθω ηρθε και νε δαγκωνε τον κωλο
αλλα απο οτι καταλαβα γουσταρει και κανει διακρισεις στους νεους και γυμνασμενους
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
ρε μαλακες τι γαμησι κανει αυτη η λαουρα
ειχα καιρο να παω με πουτανα λογω σχεσης και τα ειδα ολα
κριμα δεν την πηρα με πιο ακριβο προγραμμα
στο τελος καθως πηγαν να ντυθω ηρθε και νε δαγκωνε τον κωλο
αλλα απο οτι καταλαβα γουσταρει και κανει διακρισεις στους νεους και γυμνασμενους
Ανέβασε κριτική μαζί με μια φωτό σου να δούμε. Αν δεν έχεις κοιλιακούς φέτες Brad Pitt, μπράτσα toy Eric Bana και λάμψη του Tiberlake απορρίπτεται ...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

makisoeo

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
ΦΙΛΕ bakakas ΤΟ ΤΗΛ. ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΤΟΝ ΒΑΡΔΑΡΙ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΑΝ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕ ΑΝ ΤΙΝ ΒΡΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ, ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΒΓΩ ΜΙΑ ΤΣΑΡΚΑ ΘΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
αλλα απο οτι καταλαβα γουσταρει και κανει διακρισεις στους νεους και γυμνασμενους

Νέος είμαι... γυμνασμένος δεν θα το έλεγα... αλλά και σε μένα μένα μια χαρά συμπεριφέρθηκε πόσο καιρό πριν... Λες να άλλαξε τώρα?
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
Νέος είμαι... γυμνασμένος δεν θα το έλεγα... αλλά και σε μένα μένα μια χαρά συμπεριφέρθηκε πόσο καιρό πριν... Λες να άλλαξε τώρα?
εχει κολημα με την ηλικια οχι τοσο με τα μπρατσα
παντως φοβερο εργαλειο στα 30 ευρωπουλα
δηλαδη σε ακριβοτερο προγραμμα  θα ειναι αλλο φρουτο...
ρε την λαουρα...
εχει λεει και προγραμμα τελειωμα στο στομα της
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
ρε μαλακες τι γαμησι κανει αυτη η λαουρα
ειχα καιρο να παω με πουτανα λογω σχεσης και τα ειδα ολα
κριμα δεν την πηρα με πιο ακριβο προγραμμα
στο τελος καθως πηγαν να ντυθω ηρθε και νε δαγκωνε τον κωλο
αλλα απο οτι καταλαβα γουσταρει και κανει διακρισεις στους νεους και γυμνασμενους

Χαχα, λάθος κάνεις, :tooth:, παρεμβαίνω για να μην δημιουργούνται λάθος εντυπώσεις.

Η Λάουρα δεν κάνει καμία απολύτως διάκριση ανάμεσα σε γέρους, νέους, μεσόκοπους, γυμνασμένους αδύνατους ή χοντρούς, απολύτως καμία, δίνει πάντοτε τον καλύτερο της εαυτό αδιαφορώντας για την εμφάνιση ή τις επιδόσεις του εκάστοτε συναθλητή, κάνει πολύ ευσυνείδητα τη δουλειά της και προσφέρει τις υπηρεσίες της με τον καλύτερο δυνατό τρόπο ανεξαρτήτως των προγραμμάτων που επιλέγει κάποιος.

Της αρέσει αυτή η δουλειά και πάνω από όλα το έχει, το έχει και το ασκεί με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.

Τα διαφορετικά προγράμματα με τις διαφορετικές τιμές εννοείται είναι απλώς για ξεχωρίζουν οι προσφερόμενες υπηρεσίες και δεν έχουν να κάνουν με την απόδοση της κοπέλας που είναι η καλύτερη δυνατή σε όλων των ειδών τα προγράμματα.

Είναι και γαμώ τα τρελοπιπινάκια. :rockon:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.447
Κριτικές
99
Like
12.332
Πόντοι
25.165
Για μενα η Αφρουλα ειναι το νο.1
Αυτη η Λαουρα λετε να ειναι το νο.2?
Πιπινακι ε? δηλαδη ποσο ειναι?
Επισης με ανυσηχει το γεγονος οτι τους φιλαει ολους γλωσοφιλα.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
σημερα στις 11μισι πηγα εροτικα και εφαγα καντυ...μαλιστα εκανε και τατουαζ στην πλατη κ ειχε ζελατινη...τωρα γιατι μετα εκλεισε  ποιος ξερει.........

Αντε ρε καραφλο αδερφι ακομη στο φαναρι εισαι και συ ?  :think:
μετα απο αυτη την δηλωση αγνοουνται και οι δυο , λετε να κλεφτηκαν ?  :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Καυλ'ί'αρηδες...!!! αααααακυρο.!!  :grin:
Κοροβαγκου 5. Οντως ανετο παρκιν απο πισω μερια χωραει να κανει αναστροφη νταλικα, μεσα το μπουρδελακι ωραιο, μοδατο και να ξεπροβαλει η Σαρα, καμια σχεση με τις φωτο που παιζει να ειναι παλιες, το μωρο ειναι αδυνατο, ψιλο και γαμω την μουναρα, μονο μην ειναι κομοδιναρα, βυζακι δεν μου φανηκε τοσο μεγαλο φορουσε ενα ολοσωμο αλλα στα ματια μου αξιζει μια καταθεση...
μμμμμ μι φτιανς ατιμου  :cum: και κομοδινο να ειναι αμα ειναι ετσι δε πειραζει  :grin: Για μια δοκιμη τουλαχιστον σχεδων ψηθηκα
Φριξου 9. Η Μουφα γαλβαλιζε 3/4 αριστεροστροφη Τζεσυ, μεσα σε λευκο συνολακι, και γαμω τα μουνακια ειναι, το σωμα της παραμενει κολασιμο αλλα στους -10 η θερμοκρασια δωματιου... :2funny:
αχαχαχαχα πολυ ωραια περιγραφη !  :2funny: συμφωνω  :cum: ... σε ολα  :S
Α.Γεωργιου 34. Η Κορινα μεσα στο δωματιο, by the way, ενας γνωστος μου την πηρε προσφατα και λεει οτι ηταν πολυ καλη μεσα, αν και ασχημη...τα καλα να λεγονται,
Η Αννα δεν κατεβηκε ακομη στον στοιβο ?  :think:
Α.Γεωργιου 4. Ναι ανεβηκα στο γυροκομειο,
θυμασαι τι τρελες κοντες βαζαμε με τα Strike στη σκαλα περισι ? :grin:


Αυταααααα boys.!! καταθεση.???....εκανα τον πουτσο κομπο και πηρα το σπερμα μαζι μου....θυμηθηκα οτι ειχα να χτυπησω μια δημοπρασια στο ebay και η βολτα διακοπηκε
:grin:

Απ το το ebay ψωνιζεις καποτες ?  :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Γεια σου τσιμπουκιε  :cheesy:


οβερ .. ακουγεσαι  :sunglasses:


Λεπων εκανα υπερπρωινη τσαρκα , ουτε τα ντελα δεν ειχαν ανοιξει,  9 και κατι ηταν  :2funny:
αυτο θα πει τσαρκα με μιλκο  :cheesy:

Εκλλησια η τσατσα με τα κοντα μαλια , τα εβαψε προς το κοκκινο
ηταν εξω και μιλουσε στο τηλεφωνο , το οποιο μαλλον το αλλαξαν και δε το εχουμε
Βιλα Εροτικα , κλειστο με τον συναγερμο να βαραει  :S
Καποιος κλεβει τις καποτες ή τους πολιτιμους πινακες απ τον τοιχο σκευτικα
και ενω ημουν ετοιμος να ορμγησω να τον πιασω... σταματησε
Μαλλον η τσατσα μπερδεψε τον κωδικο  :grin: Αργοτερα πηγε η Τουμπανιεθ
Ουρανου 26 ανοιχτο επισης .. οχι ομως και ερημητη
ουτε Κωλετη το οποιο ανοιξε λιγο αργοτερα με την Εφουλα μεσα
οπως ενημερωθηκα τηλεφωνικα
Φριξου 14 η Τζεσικα την ειδα καθ οδον οδοιπορικος με ροζ αμφιεση  :cheesy:
Α Γεωργιου κλειστα ολα
Το 52 κλειστο με μια Μπατσομηχανη αραγμενη απ εξω και 4 δουλευταραδες διπλα να τρωνε μπουγατσες
θυμηζω οτι λιγο πριν χτυπουσε ο συναγερμος στη Βιλλα ..
αντι να πιασετε την Καθριν Ζετα τζοουνς που κλεβει τους πινακες τρωτε μπουγατσες ρε ? :s&m_2:
αη μη πω κανα συνθημα τωρα ... ειδα και τον ματατζη που βαρουσε μια γκομενα πριν λιγο ... :jerking:
Κοροβαγκου και Κεφαληνιας κλειστα . εκει ηθελα να παω να δω Εμμανουελα και Σαρα αλλα δε μπορουσα να κλεψω αλλο χρονο  :-
γαμω για λιγο .. μιση ωρα μετα θα ηταν ανοιχτα ολα
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Για μενα η Αφρουλα ειναι το νο.1
Αυτη η Λαουρα λετε να ειναι το νο.2?
Πιπινακι ε? δηλαδη ποσο ειναι?
Επισης με ανυσηχει το γεγονος οτι τους φιλαει ολους γλωσοφιλα.

Και για μένα η Αφρούλα είναι Νο1, τηρουμένων όμως των αναλογιών. Η Αφρούλα είναι αρκετά παλιά, αρκετά καταξιωμένη και δεν έχει πλέον να αποδείξει τίποτα.

Η Λάουρα πάλι είναι σε πλήρη δράση και αξιολογείται καθημερινά, είναι σε πολύ μεγάλη φόρμα και είναι και πιπίνι , 21 περίπου, ένα χρόνο πάνω κάτω, εκεί.

Όσο για γλωσόφιλα δεν δίνει, άλλο πεταχτά φιλιά στο στόμα, στα χείλη δηλαδή, και άλλο τα γλωσόφιλα, κάποτε και εγώ έτσι είχα μπερδευτεί με την Μιραμπέλα, όταν όμως κάθισα και ξαναδιάβασα τις κριτικές της, είδα ότι δεν ήταν έτσι τα πράγματα.

Αν τώρα έχει κάνει σε κάποιον εξαίρεση δεν γνωρίζω, και ίσως μου διαφεύγει, αλλά κατά κανόνα γλωσόφιλα δεν δίνει. 
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
εχει κολημα με την ηλικια οχι τοσο με τα μπρατσα
παντως φοβερο εργαλειο στα 30 ευρωπουλα
δηλαδη σε ακριβοτερο προγραμμα  θα ειναι αλλο φρουτο...
ρε την λαουρα...
εχει λεει και προγραμμα τελειωμα στο στομα της

Ναι για τους μερακλήδες τα παίρνει και στο στόμα με +20, σε όποιο πρόγραμμα πάρεις, εννοείται βέβαια ότι θα πρέπει να είναι πρόγραμμα με γυμνό που χρεώνεται σκέτο στα 60 ευρώ. ;)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Και για μένα η Αφρούλα είναι Νο1, τηρουμένων όμως των αναλογιών. Η Αφρούλα είναι αρκετά παλιά, αρκετά καταξιωμένη και δεν έχει πλέον να αποδείξει τίποτα.

Η Λάουρα πάλι είναι σε πλήρη δράση και αξιολογείται καθημερινά, είναι σε πολύ μεγάλη φόρμα και είναι και πιπίνι , 21 περίπου, ένα χρόνο πάνω κάτω, εκεί.

Όσο για γλωσόφιλα δεν δίνει, άλλο πεταχτά φιλιά στο στόμα, στα χείλη δηλαδή, και άλλο τα γλωσόφιλα, κάποτε και εγώ έτσι είχα μπερδευτεί με την Μιραμπέλα, όταν όμως κάθισα και ξαναδιάβασα τις κριτικές της, είδα ότι δεν ήταν έτσι τα πράγματα.

Αν τώρα έχει κάνει σε κάποιον εξαίρεση δεν γνωρίζω, και ίσως μου διαφεύγει, αλλά κατά κανόνα γλωσόφιλα δεν δίνει. 
εδινε οταν πρωτοεμφανιστηκε.Μετα τα'κοψε εντελως...δεν ξερω γιατι.Το ιδιο και η Μιραμπελα
 

mhtsos_85

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
103
Like
2
Πόντοι
1
Και για μένα η Αφρούλα είναι Νο1, τηρουμένων όμως των αναλογιών. Η Αφρούλα είναι αρκετά παλιά, αρκετά καταξιωμένη και δεν έχει πλέον να αποδείξει τίποτα.

Η Λάουρα πάλι είναι σε πλήρη δράση και αξιολογείται καθημερινά, είναι σε πολύ μεγάλη φόρμα και είναι και πιπίνι , 21 περίπου, ένα χρόνο πάνω κάτω, εκεί.

Όσο για γλωσόφιλα δεν δίνει, άλλο πεταχτά φιλιά στο στόμα, στα χείλη δηλαδή, και άλλο τα γλωσόφιλα, κάποτε και εγώ έτσι είχα μπερδευτεί με την Μιραμπέλα, όταν όμως κάθισα και ξαναδιάβασα τις κριτικές της, είδα ότι δεν ήταν έτσι τα πράγματα.

Αν τώρα έχει κάνει σε κάποιον εξαίρεση δεν γνωρίζω, και ίσως μου διαφεύγει, αλλά κατά κανόνα γλωσόφιλα δεν δίνει. 
το σαββατο που πηγα εδινε γλωσσοφιλα παντως.πρωτη φορα πηγα οποτε δε ξερω τι κανει συνηθως.για μιραμπελλα συμφωνω.η λαουρα μου θυμισε λιγο τη μαρινα στις αρχες της.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ναι για τους μερακλήδες τα παίρνει και στο στόμα με +20, σε όποιο πρόγραμμα πάρεις, εννοείται βέβαια ότι θα πρέπει να είναι πρόγραμμα με γυμνό που χρεώνεται σκέτο στα 60 ευρώ. ;)
ε βεβαια εννοειται....ο μονος εξαλλου που κανει ακαποτο τελειωτικο με τσιμοθκι με καποτα ειναι ως γνωστον ο γιασου..... :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom