Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (5 μέλη και 43 επισκέπτες)

wioul

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
παιδια διαβαζοντας το thread καταλαβα οτι  η Εφη ειναι πρωινη. Γνωριζει κανεις ποιες μερες δουλευει και τι ωρες ακριβως ειναι αυτο το ωραρια???
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
παιδια διαβαζοντας το thread καταλαβα οτι  η Εφη ειναι πρωινη. Γνωριζει κανεις ποιες μερες δουλευει και τι ωρες ακριβως ειναι αυτο το ωραρια???

Πεμπτη εως Κυριακη συνηθως...αν ειναι πρωινη εως της 20:00
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
αντε ρε αδερφε...  :grin:
εμ μας αφησες στην αγωνια μετα απο σενα εκλεισε το καταστημα και το μωρο λειπει μια βδομαδα
Δε μας ειπες  Τι τατου εκανε ? καθως και δυο λογια για το πως περασες  :think:
εκανε ενα μεγαλο στην πλατη...νομιζω νεραιδα...δεν θυμαμαι ομως...οι εεντυπωσεις ηταν ιδιες με την προηγουμενη κριτικη γι αυτο δεν εγραψα κ αλλη...μια πολυ καλη ξεπετα..απλα η κοπελα ειναι μουναρα κατ εμε κ δεν αντισταθηκα...τωρα οσο γι αυτο π λες οτι εκλεισε δεν γνωριζω κατι...περιεργο...αν εφευγε θα ελεγε κατι.γατι μιλησαμε στην αρχη και ειπα θα ξανα ερθω κ τετοια κ ειπε θα σε περιμενω...αλλιως θα λεγε οτι θα λειπει....
μηπως εγινε κατι απροοπτο
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Αφού δεν με τάισες σουβλάκια στην Χαλκηδόνα, προτιμώ τα σιτηρά της Λάρισας...

Ου ρε , κοιλιοδουλε ψηφοφορε  :tickedoff:
πλακα πλακα το ξεχασαμε αυτο ... να το κανουμε καμια φορα  :dancing:

Καραμαν η μαυρη (wendy) ειναι ακομη εκει απ οτι εμαθα  ;)



wioul Καλο βολι και χαιρετισματα  :grin:
περιμενουμε τα νεα σου , μιας και εχουμε καιρο να ακουσουμε νεα απο την Εφουλα  :sunglasses:

Απ την Εμανουελλα.ΠΑ δεν ακουσητκε τιποτα .. μαρεσει που ολοι την ψαχναν καποτε  :think:
 

omar...

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Και για μένα η Αφρούλα είναι Νο1, τηρουμένων όμως των αναλογιών. Η Αφρούλα είναι αρκετά παλιά, αρκετά καταξιωμένη και δεν έχει πλέον να αποδείξει τίποτα.

Η Λάουρα πάλι είναι σε πλήρη δράση και αξιολογείται καθημερινά, είναι σε πολύ μεγάλη φόρμα και είναι και πιπίνι , 21 περίπου, ένα χρόνο πάνω κάτω, εκεί.

Όσο για γλωσόφιλα δεν δίνει, άλλο πεταχτά φιλιά στο στόμα, στα χείλη δηλαδή, και άλλο τα γλωσόφιλα, κάποτε και εγώ έτσι είχα μπερδευτεί με την Μιραμπέλα, όταν όμως κάθισα και ξαναδιάβασα τις κριτικές της, είδα ότι δεν ήταν έτσι τα πράγματα.

Αν τώρα έχει κάνει σε κάποιον εξαίρεση δεν γνωρίζω, και ίσως μου διαφεύγει, αλλά κατά κανόνα γλωσόφιλα δεν δίνει. 
παντως εγω που πηγα παρασκευη πρωι στην λαουρα κατα τις 7 παρα  εδινε κανονικοτατα γλωσοφιλα και σχεδον καθολη την διαρκεια της συνερευσης.και δεν ηταν οτι με ηξερε.πρωτη φορα πηγα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Ου ρε , κοιλιοδουλε ψηφοφορε  :tickedoff:
πλακα πλακα το ξεχασαμε αυτο ... να το κανουμε καμια φορα  :dancing:

Καραμαν η μαυρη (wendy) ειναι ακομη εκει απ οτι εμαθα  ;)



wioul Καλο βολι και χαιρετισματα  :grin:
περιμενουμε τα νεα σου , μιας και εχουμε καιρο να ακουσουμε νεα απο την Εφουλα  :sunglasses:

Απ την Εμανουελλα.ΠΑ δεν ακουσητκε τιποτα .. μαρεσει που ολοι την ψαχναν καποτε  :think:

Οκ θα το διαβιβασω, γιατι εγω δεν προβλεπετε να βγω εκτος θεσσαλονικης...ισως αυριο κανα μυλο μερια.!! :think:  :2funny: :2funny:  :knockinb: :knockinb:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
παντως εγω που πηγα παρασκευη πρωι στην λαουρα κατα τις 7 παρα  εδινε κανονικοτατα γλωσοφιλα και σχεδον καθολη την διαρκεια της συνερευσης.και δεν ηταν οτι με ηξερε.πρωτη φορα πηγα

Πρωίνος πρωινός εεεε, ωραίος, το είχα κάνει και εγώ κάποτε. :sunglasses:

Αν θέλεις γράψε διό λόγια για την συνεύρεση σου  και όσες λεπτομέρειες μπορείς και καταχώρησε την να υπάρχει στον κατάλογο των κριτικών να υπάρχει και ιστορικά αυτή η λεπτομέρεια.
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Σας έχει έρθει κατούρημα ποτέ μέσα στο δωμάτιο πριν πάτε με τη κοπέλα;
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Εννοειται και τα εχω δωσει στον νεροχυτη

Εγώ φίλε πήγα να τα δώσω και ενώ ξεκινησα ακούω τακούνια... Έρχεται το μωρό ήρθε μέσα στο λεπτό η πουτάνα! Το κόβω μαχαίρι και μετά γαμήθηκα αντι να γαμήσω δε σηκωνόταν με τίποτα... Μου τράβηξε μία και τα κατάφερα.. Μεγάλη μπινιά...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Εγώ φίλε πήγα να τα δώσω και ενώ ξεκινησα ακούω τακούνια... Έρχεται το μωρό ήρθε μέσα στο λεπτό η πουτάνα! Το κόβω μαχαίρι και μετά γαμήθηκα αντι να γαμήσω δε σηκωνόταν με τίποτα... Μου τράβηξε μία και τα κατάφερα.. Μεγάλη μπινιά...

Επειδή μπορεί να συμβεί τούτο σε πολλούς, να ζητάτε ευγενικά από την τσατσά να σας πει που είναι η τουαλλέτα, αλλά να της πείτε πρώτα ότι θέλεται να κατουρήσεται. Όλοι οι οίκοι ανοχής είναι υποχρεωμένοι εκ του νόμου να διαθέτουν τουαλέττα.
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Επειδή μπορεί να συμβεί τούτο σε πολλούς, να ζητάτε ευγενικά από την τσατσά να σας πει που είναι η τουαλλέτα, αλλά να της πείτε πρώτα ότι θέλεται να κατουρήσεται. Όλοι οι οίκοι ανοχής είναι υποχρεωμένοι εκ του νόμου να διαθέτουν τουαλέττα.

Σαυτό έχεις δίκιο δε το σκέφτηκα.....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Επειδή μπορεί να συμβεί τούτο σε πολλούς, να ζητάτε ευγενικά από την τσατσά να σας πει που είναι η τουαλλέτα, αλλά να της πείτε πρώτα ότι θέλεται να κατουρήσεται. Όλοι οι οίκοι ανοχής είναι υποχρεωμένοι εκ του νόμου να διαθέτουν τουαλέττα.
και οπως εγραφε και το χαρτι στην κωλετη περυσι μην κατουρατε στην ντουζιερα......χαχχχαχαχαχαχαχαχ

αληθεια μπηκε κανενας προσφατα στο δωματιο με το ντουζ;υπαρχει ακομα το χαρτι;
 

makisoeo

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ φίλε πήγα να τα δώσω και ενώ ξεκινησα ακούω τακούνια... Έρχεται το μωρό ήρθε μέσα στο λεπτό η πουτάνα! Το κόβω μαχαίρι και μετά γαμήθηκα αντι να γαμήσω δε σηκωνόταν με τίποτα... Μου τράβηξε μία και τα κατάφερα.. Μεγάλη μπινιά... ΕΓΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΙΣΟ ΔΙΝΩ ΤΙΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΤΑ ΡΙΧΝΟ ΣΤΟΝ ΝΕΡΟΧΥΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΞΕΠΛΕΝΟ ΜΕΤΑ ΜΙΝ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΓΙΑ ΒΡΩΜΙΑΡΗ
 

makisoeo

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ, ΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΗΚΩΘΗ ΜΕΤΑ ΝΑ  :knockinb: Η ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΘΑ ΠΑΣ Η ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
και οπως εγραφε και το χαρτι στην κωλετη περυσι μην κατουρατε στην ντουζιερα......χαχχχαχαχαχαχαχαχ

αληθεια μπηκε κανενας προσφατα στο δωματιο με το ντουζ;υπαρχει ακομα το χαρτι;

Υπαρχει  :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
πηγες εφη ρε κρυψινε;την απατας την καντυ ;χαχχαχαχαχαχαχα

για φετος μιλαω , οχι για σημερα  :birdman:
πηγα το καλοκαιρι στα γενεθλια .... πλακα πλακα περασε καιρος
πρεπει να παω να δω την Εφουλα  :grin: να μου μαθει και κανα Πωλονεζικο :tooth:

Αυριο θα ειναι πρωινη οπως ενημερωθην απο την υαλοφορουσα ευγενης υπηρεσια
τωρα ειναι η Νικολ η πιπινα ...
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
KΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΤΑΔΡΟΜΙΚΗ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΥ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ Η ΕΘΝΙΚΗ ΜΑΣ ΠΑΤΙΣΕΙ :rockon: ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΟΥΣ ΚΡΟΑΤΕΣ :pipa1: ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΤΑΝ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΗ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΠΑΩ ΜΟΝΟ ΣΤΙΝ ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΜΕΧΡΗ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΜΕΣΑ :grin:                ΥΓ. ΤΟ ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΤΗΛ. Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ :cheesy: ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ CAR ΠΑΕΙ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ :2funny: :2funny: :2funny: ;)
Η Μαριάννα απο Ιπποκράτειο εννοείς φίλος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom