Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Και τσίρκο η Σουζάνα όπου έκανα κατάθεση αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας. Θα ανεβάσω κριτική σε λίγο.

Ούτε και εγώ τρελάθηκα. :grin: :grin: :grin:

Σου είχα πει λίγα πραγματάκια….. άντε περιμένουμε την κρητική σου, να είναι επιεικής όμως μιας που το κορίτσι είναι καινούργιο. :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
Ούτε και εγώ τρελάθηκα. :grin: :grin: :grin:

Σου είχα πει λίγα πραγματάκια….. άντε περιμένουμε την κρητική σου, να είναι επιεικής όμως μιας που το κορίτσι είναι καινούργιο. :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:



Φιλοι συναγωνιστες.Αυτη η Σουζανα δεν ειναι καινουρια,μην μπερδευεστε.Δουλευε σχεδον παντα πρωινη βαρδια στο αλουμινατο και ειχε ερθει μαζι με τη Βικυ την Ουγγαρεζα το κομοδινο,λιγο μετα απο τη Λαουρα.Οποτε ειναι πανω απο 1 χρονο στα μαγαζια μας.Αμα το εχει η γκομενα ειτε ειναι μια ωρα ειτε μια βδομαδα ειτε ενα χρονο φαινεται το πραγμα.
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Φιλοι συναγωνιστες.Αυτη η Σουζανα δεν ειναι καινουρια,μην μπερδευεστε.Δουλευε σχεδον παντα πρωινη βαρδια στο αλουμινατο και ειχε ερθει μαζι με τη Βικυ την Ουγγαρεζα το κομοδινο,λιγο μετα απο τη Λαουρα.Οποτε ειναι πανω απο 1 χρονο στα μαγαζια μας.Αμα το εχει η γκομενα ειτε ειναι μια ωρα ειτε μια βδομαδα ειτε ενα χρονο φαινεται το πραγμα.

Ναι, την έχω δει και παλιότερα, απλά δούλευε σπανίως.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Νέα (τι νέα δλδ τα ίδια) από το μέτωπο.

Στο Βαρδάρη νέκρα, βομβαρδισμένο τοπίο αν εξαιρέσεις το πράσινο που ήταν ένας τύπος που παίζει να ήταν νταβάς και έλεγε κάτι ιστορίες από το μυαλό του την τσατσά και μια παρεά ρωσσοποντίοι ή κάτι τέτοιο δεν είδα άλλο άνθρωπο.
Προμ 25 - Μιραμπέλα
Προμ 14 - Μιχαέλα δεν θυμάμαι το καινούργιο της όνομα.
Σαπφούς 5 - Ειρήνη
Σαπφούς 8 - Μάγια
Σαπφούς-Ταντάλου - Εκείνη η σκουρόχρωμη με το καστανό μαλλί που βγαίνει τοπλες, ξεχνάω το όνομά της.
Ταντάλου 8 - Μια ελληνίδα μιλφ Τζένη την λένε νομίζω.
Ταντάλου 14 - Μέρτσυ μου έπρηζε τα αρχίδια πάλι να μπω. Πολύ κουραστικό το θέμα στο μαγαζί αυτό. Αμά κάνεις κίνηση να καβλώσεις τον άλλον κ βλέπεις δεν θέλει μην γίνεσαι κουραστική.

Ανδ Γεωργίου 4 - Η μιλφ Εύα που παιδιά έτσι όπως βγήκε κόλασε κ εμένα που είμαι αντιμιλφάκιας. Ένα διάφανο μάυρο από πάνω και κάτι καυλιάρικες κάλτσες, τρομερή ήτανε. Η τσατσά μεγάλο ρεσπέκτ.
Και τσίρκο η Σουζάνα όπου έκανα κατάθεση αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας. Θα ανεβάσω κριτική σε λίγο.

Την Λιλη το πιπινακι το χασαμε το κορμι.?? Που βρησκετε ξερουμε.??  :think:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
κοιταξες και προς εκκλησια μερια σε κανενα ρεπο των υπολοιπων;

Θα βγαλο εκτελεστικο αποσπασμα πριν της 8, λεω για Σαρα, ή αν δεν ειναι εκει να παω Εμμανουελλα, ή...και τις δυο.!!  :grin:
Δεν θα κανω γυρα μαλλον...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Θα βγαλο εκτελεστικο αποσπασμα πριν της 8, λεω για Σαρα, ή αν δεν ειναι εκει να παω Εμμανουελλα, ή...και τις δυο.!!  :grin:
Δεν θα κανω γυρα μαλλον...

Κι εγω ελεγα να βγω οπως ισως ειδες αλλα ακυρο

Εμμανουελα δεν ειναι Κεφαλληνιας , για μια Χριστινα ενημερωθην οχι μικρη ...
( η του Λαφαμ ή η αλβανιδα υποθετω )
η Σαρα εγραψα και πριν ειναι Κοροβαγκου και η Μαντυ Βιλα ( το λειντις θα εχει αναποδα )
Τσικο ειπαμε η καινουρια Σουζανα που ειναι παλια τελικα
Κωλετη η Εφη  :smitten:
Μαντζαρου εκτος εμβελειας
απο Κατεχακη δεν εχουμε νεα ... :think:
Λα φαμ λουση .. δε νομιζω να σε ενδιαφερει ...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Κι εγω ελεγα να βγω οπως ισως ειδες αλλα ακυρο

Εμμανουελα δεν ειναι Κεφαλληνιας , για μια Χριστινα ενημερωθην οχι μικρη ...
( η του Λαφαμ ή η αλβανιδα υποθετω )
η Σαρα εγραψα και πριν ειναι Κοροβαγκου και η Μαντυ Βιλα ( το λειντις θα εχει αναποδα )
Τσικο ειπαμε η καινουρια Σουζανα που ειναι παλια τελικα
Κωλετη η Εφη  :smitten:
Μαντζαρου εκτος εμβελειας
απο Κατεχακη δεν εχουμε νεα ... :think:
Λα φαμ λουση .. δε νομιζω να σε ενδιαφερει ...

Μπορει να παω να την δω την Σουζανα, αρα η Σαρα ειναι μονοδρομος... :cum:
Λουση.???  :think:  :2funny:
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Ταντάλου 14 - Μέρτσυ μου έπρηζε τα αρχίδια πάλι να μπω. Πολύ κουραστικό το θέμα στο μαγαζί αυτό. Αμά κάνεις κίνηση να καβλώσεις τον άλλον κ βλέπεις δεν θέλει μην γίνεσαι κουραστική.

Απίστευτο τη πρώτη φορα πήγε να μου ανοίξει το παντελόνι και με τραβοούσε με το ζόρι.
Προχτές μπαίνω και με βλέπει η Μέρτσυ α αυτός δε μπαίνει και άρχισαν να με τραβαν και η μαλακισμένη η τσατσα και η Μέρτσυ απο τα 2 χέρια να μπω...
Το πήρα για πλάκα στην αρχή μέχρι που άρχισα να τρελένομαι και τη τραβάω μια τη τσατσα με δύναμη και την έριξα κάτω...
Είχα κάτι νεύρα η Μέρτσυ έβριζε κάτι μαλακίες πούστης είσαι και τον παίρνεις από το κώλο και γω την λέω δε γουστάρω ρε να σε γαμήσω καταλαβέ το και γενικά έγινε χαμός. Δε ξαναπατάω στο μαγαζί ξεφτίλα κατάντησαν....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Απίστευτο τη πρώτη φορα πήγε να μου ανοίξει το παντελόνι και με τραβοούσε με το ζόρι.
Προχτές μπαίνω και με βλέπει η Μέρτσυ α αυτός δε μπαίνει και άρχισαν να με τραβαν και η μαλακισμένη η τσατσα και η Μέρτσυ απο τα 2 χέρια να μπω...
Το πήρα για πλάκα στην αρχή μέχρι που άρχισα να τρελένομαι και τη τραβάω μια τη τσατσα με δύναμη και την έριξα κάτω...
Είχα κάτι νεύρα η Μέρτσυ έβριζε κάτι μαλακίες πούστης είσαι και τον παίρνεις από το κώλο και γω την λέω δε γουστάρω ρε να σε γαμήσω καταλαβέ το και γενικά έγινε χαμός. Δε ξαναπατάω στο μαγαζί ξεφτίλα κατάντησαν....

Καλά αυτά δεν είναι τίποτα, που να δεις ο Πατσίνος τι της έκανε. :2funny: :2funny: :2funny: ακόμη ψάχνει να βρει τα νύχια της η Μέρτσυ  :2funny: :2funny: :2funny:

Πατσίνε τοποθετήσου........ :2funny: :2funny: :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ναι, την έχω δει και παλιότερα, απλά δούλευε σπανίως.

Ώστε έτσι εεεεε, τώρα εξηγείται η υπερβολική οικηότης, αμ έτσι πες, πάντως εγώ δεν την είχα ξαναματαδεί. :sunglasses:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Μια γρήγορη βολτούλα από Μύλο μεριά το μεσημεράκι, όλο και όλο σε 4 μαγαζιά πήγα:

-Κοροβάγκου 5. Η καινούργια μελαχρινή Σάρα. Κορμάρα, φάτσα όπως ακριβώς την φανταζόμουν, χαμογελαστή στο σαλόνι. Αλλά έχει αρνητικές κριτικές από Αθήνα, οπότε δεν πρόκειται να δοκιμάσω  :-
-Κεφαλληνίας 5. Η Εμμανουέλα έχει περίοδο, στη θέση της η μιλφ Χριστίνα η οποία σα να κάπως να συμμαζεύτηκε από εμφάνιση.
-Α. Γεωργίου 24. Η Κάρμεν για την οποία μαλώνουν στο thread με τις κριτικές. Δεν τη ρώτησα πόσο χρονών είναι (χα), αλλά κώλο πάντως δε δίνει  :) Πολύ καλή και ευγενική αυτή και η τσατσά στο σαλόνι.
-Α. Γεωργίου 34. Λούση, όπου και πέρασα με 70ε για ακάπωτο και 69. Καλά η κοπέλα δεν παίζεται. Θα λείψει στην Έδεσσα για την επόμενη εβδομάδα και θα επιστρέψει από μεθεπόμενη Δευτέρα.
 

Επισκέπτης
Ξέχασα να γράψω στο Φρίξου 14 ήταν η Τζέσσικα που έβαλε βυζιά μου φάνηκε πολύ καλύτερη τώρα, και για να μην μπερδευόμαστε εννοώ την μικρή μελαχροινή ρουμάνα που δούλευε εκεί πρωινά. Εκείνη που την είχα δει με το φως κ μου κάθησε λίγο περίεργα.
Η Σουζάνα μου έλεγε ότι κάνει αυτή την δουλειά 5 μέρες αλλά δεν την πιστεύω με την καμιά. Φαινόταν πολύ άνετη μέσα δεν είναι συμπεριφορά αυτή γκόμενας που είναι πουτάνα 5 μέρες, επίσης  ξέρει συνεννοήσιμα ελληνικά. Πάω για κριτική!
 

Επισκέπτης
Άντε κουφάλες σας έκανα ωραία κριτική! Ευχάριστη! Σαν μίκυ μάους θα την διαβάσετε!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Ρε παιδιά μπας και είδε κανείς την Ντέσυ που ήταν στο Μαρινόσπιτο στον Βαρδάρη?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Νέα (τι νέα δλδ τα ίδια) από το μέτωπο.

Εστω αυτα τα λιγα ,  :rockon:
Καλα ανεβηκες γυροκομειο ?  :cheesy: πως το παθες ?
Επρεπε να μπεις .. η Θεια Ευα ξερει  ;)

Μια γρήγορη βολτούλα από Μύλο μεριά το μεσημεράκι, όλο και όλο σε 4 μαγαζιά πήγα:

Στοχευμενη τσαρκα  ;) σχεδων οτι ελεγα να κανω και γω
μετα που εμαθα οτι λειπει η Εμμανουελα την ακυρωσα αν και ψηνομουν ...


-Κοροβάγκου 5. Η καινούργια μελαχρινή Σάρα. Κορμάρα, φάτσα όπως ακριβώς την φανταζόμουν, χαμογελαστή στο σαλόνι.
Αλλά έχει αρνητικές κριτικές από Αθήνα, οπότε δεν πρόκειται να δοκιμάσω  :-

Ναι ε ?  :cum: :cum: :cum: αμα μου κανει κλικ γαμησα και κριτικες (και την τσατσα μαζι  :2funny:)
θα μπω να κανω τον κασκαντερ  :priest:
οι φωτογραφιες παντως δε μ αρεσουν , σαν φωτογραφιες ενοω ...


 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ξέχασα να γράψω στο Φρίξου 14 ήταν η Τζέσσικα που έβαλε βυζιά μου φάνηκε πολύ καλύτερη τώρα, και για να μην μπερδευόμαστε εννοώ την μικρή μελαχροινή ρουμάνα που δούλευε εκεί πρωινά. Εκείνη που την είχα δει με το φως κ μου κάθησε λίγο περίεργα.
Η Σουζάνα μου έλεγε ότι κάνει αυτή την δουλειά 5 μέρες αλλά δεν την πιστεύω με την καμιά. Φαινόταν πολύ άνετη μέσα δεν είναι συμπεριφορά αυτή γκόμενας που είναι πουτάνα 5 μέρες, επίσης  ξέρει συνεννοήσιμα ελληνικά. Πάω για κριτική!
Εβαλε βυζια ?  :think: αντε καλοριζικα  :cheesy:
αυτη που ηταν Λαφαμ για λιγο δε λεμε ?  :think:

και η Εριικα ετσι ελεγε αλλα δε νομιζω ,, εξαλου για Σουζανα ειπε συναγωνιστης οτι την θυμαται ...



Άντε κουφάλες σας έκανα ωραία κριτική! Ευχάριστη! Σαν μίκυ μάους θα την διαβάσετε!  :2funny: :2funny: :2funny:


:2funny: :2funny: :2funny:
Αναμενουμε .. ειχα σκευτει και γω να τις κατω εικονοφραφημενες σε μορφη pdf  :grin:
θα τις πουλαμε στα περιπτερα σε λιγο  :cheesy:

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Που την θυμήθηκες ρε θηρίο;;; Την είχα τιμήσει 6-7 φορές...

Και εγώ άλλες τόσες....τι κολάρα όμως εεεεεε...το τραγουδάκι των enigma σου το έβαζε όταν ήταν  να μπει στο δωμάτιο??
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Την πρώτη φορά... μετά ερχόταν χαλαρά... δεν θυμάμαι και κάποιο συγκεκριμένο τραγούδι μετά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom