Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (7 μέλη και 58 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Παιδιά ξέρουμε τίποτα για την βραδυνή πιπίνα του Ανδ.Γεωργίου 4? Κάποιος είχε αναφέρει ότι είναι καστανή άρα δεν είναι η Λίλη.
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
αννουλα θες να ακουσεις εμενα που σ αγαπω και σε στηριζω ως επισημος ρεπορτερ του μαγαζιου σου και αντιπαλος του τζο και της ξεπετοαλυσιδας.θα στα πω σε ποδοσφαιρικη αργκο....


θα φερεις για σεντερ φορ ειρηνη ,νταιανα στο μαγαζι,κρατα οπωσδηποτε χριστινα στο κεντρο,παρε και την σαρα την ρωσιδα μεταγραφη για την αμυνα,βαλε παγκο την καρλα αν δεν την εβαλες ηδη και βαλε αναπληρωματικη και την μιλφοχριστινα ή καμια νικολ γαλλιδα να παιζει στους τραυματισμους και θα χεστεις στο ταληρο....εστω και το τριανταρι..... :2funny:

Εγω παλι λεω να φερουν με μεταγραφη ολο το στουντιο φυλης 104 οπως ειναι με ολο το επιτελειο...Μαζι και το κτιριο αμα λαχει... :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Εγω παλι λεω να φερουν με μεταγραφη ολο το στουντιο φυλης 104 οπως ειναι με ολο το επιτελειο...Μαζι και το κτιριο αμα λαχει... :2funny: :2funny:

Δεν φέρνουνε όλη την οδό καλύτερα?

Μίνι στουντιότσαρκα πρωινή.

-Villa erotica. Mandy βράδυ Τζέσσικα
-Νικ. Ουρανού 26. Νάντια
-Κοροβάγκος κλειστός
-Κατεχάκη. Μάρα

Η Σάρα ρεπάρει μέχρι 24 Οκτ.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
τζο που ειναι η καντυ ωρε;την ξεπατωσες και δεν θα ξαναδουλεψει;παει κι αυτη.....;


να μου το θυμηθειτε.....οποια αγαπαει ο τζο ,μετα βγαινει στην συνταξη(εργασιακη εφεδρεια το λενε τωρα) :grin: μεγαλο κατσικι ο τζο...... :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
τζο που ειναι η καντυ ωρε;την ξεπατωσες και δεν θα ξαναδουλεψει;παει κι αυτη.....;


να μου το θυμηθειτε.....οποια αγαπαει ο τζο ,μετα βγαινει στην συνταξη(εργασιακη εφεδρεια το λενε τωρα) :grin: μεγαλο κατσικι ο τζο...... :grin:
τωρα που το λες και με τη Νατασα τη Ρωσσιδουλα το ιδιο εγινε.Τις παινευει τις παινευει και μετα εξαφανιζονται....Tι κανει ο πουστης?Τις ξεκωλιαζει και μετα δε μπορουν να ξαναδουλεψουν :dunno: :dunno: :dunno:
Περιεργα πραματα
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Δεν φέρνουνε όλη την οδό καλύτερα?

:rockon:

Μίνι στουντιότσαρκα πρωινή.

-Villa erotica. Mandy βράδυ Τζέσσικα
:2funny: :2funny: :2funny: Τι δουλεια εχει η αλεπου στο παζαρι ?
εγινε μηπως 39 το απλο ?  :2funny: :2funny: :2funny:
Για Σαρα πηγες ε ?  :cool2: Κοφαλαααα  ;)

-Νικ. Ουρανού 26. Νάντια
αναμενωμενο
-Κοροβάγκος κλειστός
μη αναμενωμενο
-Κατεχάκη. Μάρα
μμμμμ μπελα μπουλα μαρα , στα υποψιν
εκεινη η Ερρικα χαθηκε .. την εχει αναφαιρει κανεις ?  :think:


Η Σάρα ρεπάρει μέχρι 24 Οκτ.
Ποια Σαρα ? την Βιλας ?  :think: ( του Καραμαν καλυτερα  :grin:)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
τωρα που το λες και με τη Νατασα τη Ρωσσιδουλα το ιδιο εγινε.
Τις παινευει τις παινευει και μετα εξαφανιζονται....Tι κανει ο πουστης?
Τις ξεκωλιαζει και μετα δε μπορουν να ξαναδουλεψουν :dunno: :dunno: :dunno:
Περιεργα πραματα

:2funny: :2funny: :2funny:

Με ερωτευονται και δεν μπορουν να πανε με αλλον μετα  :cheesy:

Απαντω κατα το ημιση απο κατω ...
οσο για το ξεκωλιασμα , θα μυηθω λιαν συντομομως και σ αυτο ..  :zfuck:
τοτε να δεις τι θα γινει  :cool2:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
τζο που ειναι η καντυ ωρε;την ξεπατωσες και δεν θα ξαναδουλεψει;παει κι αυτη.....;
να μου το θυμηθειτε.....οποια αγαπαει ο τζο ,μετα βγαινει στην συνταξη(εργασιακη εφεδρεια το λενε τωρα) :grin: μεγαλο κατσικι ο τζο...... :grin:

Δε μπορει να συνελθει , ακομη εχει σπασμους απο το γλυφομουνι μου
:tooth:

Τον johnsimp ρωτα ... αυτος την πηδηξε τελευταιος
θα τις στραμπουληξε κανα μουνι μου φαινετε  :idiot:
Ακομη να μας πει νεα για το τατου και την εμπειρια του  :tickedoff:
που σε ρε ρεμαλι ?  :tickedoff:
Το τατου πιστευω φταιει για την 10ημερη σχεδων απουσια ...
αααχχχχ κοριτσια , κοριτσια.. τι να πεις ...

Εκτος απο το ερωτημα που ειναι η Καντυ ( η οποια μεσα στη βδομαδα θα εμφανιστει μαλλον )
παραμενει και το ερωτημα που ειναι η Μαντελαιν , οπως και που ειναι οι καινουριες ...

τωρα που το λες και με τη Νατασα τη Ρωσσιδουλα το ιδιο εγινε.
Τις παινευει τις παινευει και μετα εξαφανιζονται....Tι κανει ο πουστης?
Τις ξεκωλιαζει και μετα δε μπορουν να ξαναδουλεψουν :dunno: :dunno: :dunno:
Περιεργα πραματα

:2funny: :2funny: :2funny:

Με ερωτευονται και δεν μπορουν να πανε με αλλον μετα  :cheesy:

Απαντησα κατα το ημιση προηγουμενος ..
οσο για το ξεκωλιασμα , θα μυηθω λιαν συντομομως και σ αυτο ..  :zfuck:
τοτε να δεις τι θα γινει  :cool2:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Ξεχασα να ανεφερω προχτες που πηγα στον Κοροβαγκο οτι τα διαφημηστικα που εχουν βγαλει για το μαγαζι εχουν τρια κοριτσια πανω, την Τζεσυ, Καντυ και την Χριστινα, αρα συμπερασμα οτι για να τυπωσαν χαρτια η Τζεσυ δεν το κουναει ρουπι.!  :headbang: η Καντυ θα κατσει Σαλλονικα  :rockon: και τριτον καποια στιγμη περημενουμε την Χριστινα απο Αθηνα να ξανανηφορησει και τοτε βλεπω να εχουμε μαλιοτραβηγματα για τον jo.!!  :2funny:

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πλήρη Βαρδαρότσαρκα έκανα σήμερα, η κίνηση στα καταστήματα σχεδόν ανύπαρκτη, οι τσατσάδες απογοητευμένες και οι κοπέλες γενικά σου βγάζανε μια μελαγχολία κάπως, εξαιτίας πιστεύω της αναδουλειάς προσπαθώντας βέβαια να την κρύψουν όσο μπορούν πίσω από κάποιο μειδίαμα.
Γενικά η ποιότητα των κοριτσιών ήταν μέτρια προς τα πάνω όμως ,για κάποιον που ψαχνότανε επιλογές θα υπήρχαν.
Εγώ έμεινα στη βόλτα και τα όσα είδα έχουν ως ακολούθως :

- Προμηθέως 11 , η Τζοάννα με το όμορφο λουκ της, όχι τόσο δροσερή όσο άλλες φορές, και ελαφρώς κομμένη και κουρασμένη.

- Προμηθέως 14 , κάποια Μόνικα Τσέχα, εγώ δεν την έχω ξαναδεί, αρκετά όμορφη κοπέλα με όμορφα βυζάκια, ξανθιά, λεπτή και με έλα ελαφρώς ίχνος κυταρύτιδας στα μπουτάκια της.

- Προμηθέως 19 , δεν μπήκα μέσα, υποθέτω ότι θα ήταν η Μαιρούλα.

- Προμηθέως 25 , Η Μιραμπέλα, όμορφη και ποθητή, με κοντό καρέ μαύρο μαλλί και μαύρα σέξι εσώρουχα, από τις καλύτερες παρουσίες της βόλτας μου.

- Σαπφώς 20 , Η Μόνικα η ντεμέκ Ισπανίδα, ένα παράξενο κορίτσι που ίσως το συμπαθήσουν αρκετοί.

- Σαπφώς 5 , Η Νικόλ η Γκαλίδα, ήταν σε δωμάτιο από τα λίγα κορίτσια που είχαν απασχόληση, δεν κάθισα να την δω και έφυγα.

- Σαπφώς 7 , Η Αννίτα με το ωραίο πατούρι, αλλά τίποτα παραπάνω.

- Σαπφώς 8 , Κίνδυνος, παραλίγο να μπερδευτώ και να την πατήσω, ήταν η Λάουρα η ντεμεκ Ισπανίδα, από το Ταντάλου 9 με τις πολύ άσχημες κριτικές. Στο σαλόνι βέβαια ήταν όμορφη με ξανθό μαλλί τελείως αλλαγμένο και γλυκιά με δύο υπέροχες βυζάρες επιμελώς εκτεθειμένες, σκέτος πειρασμός, όταν θυμήθηκα πια είναι είπα ένα ωχ από μέσα μου και έκοψα λάσπη.

- Ταντάλου & Σαπφώς , Η Γιάννα, με ωραία βυζάκια και κολάρα, ίσως η καλύτερη όλων αν ήταν να μπω κάπου εκεί θα έμπαινα.

- Ταντάλου 14 , Η Τερέζα, η λεπτούλα αρκετά ασχημούλα, σήμερα δεν μου άρεσε καθόλου.

- Ταντάλου 8Α , Η Τζένη η Τρελοτζένη με πολύ σέξι εσώρουχα και καλή διάθεση, πολλά υποσχόμενη.

- Ταντάλου 9 , Το κατάστημα ανακαινίσθει και εσωτερικά εκτός από έξω, με ριζική αναμόρφωση ωραία πλακάκια στο δάπεδο, αλλαγμένο τελείως . Φαντάζομαι θα έγιναν και ανακαινίσεις στα δωμάτια. Υπηρεσία ήταν μια πολύ γλυκεία κοπέλα με το όνομα Ζωή, καινούργιο πιπίνι από Ουγγαρία, μελαχρινή με κοντό μαλλί και με μικρά όμορφα βυζάκια που τα είχε πεταγμνένα έξω και ωραίο κολαράκι. Στα υπ΄ όψιν, οι πιπινοκυνηγοί ας ρίξουν μια ματιά, πιστεύω αξίζει.
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Αποφασιστε πρωτα ποσο εχει το απλο και αφηστε τις μεταγραφες
δε ξερετε απο τετοια αλωστε  :birdman:

Τωρα θα λεει η Αννα την κραζω παλι .. ας το πει δε πειραζει
εγω μιλαω γιατι υποτιθεται το θεμα υπαρχει για ενημερωση ,
και ενω ειναι και το αφεντικο μεσα και ενημερωνει ,
κανεις δε ξερει ποσο εχει το απλο ..
ε τραβας η δε τραβας τα βυζια σου μετα ? :tits2:
εγω δεν ειπα να ριξουν  στα 30 , απλα να ξερουμε ποσο εχει

ρωτησα πριν αν κρατιεταια ακομη εκει
και αν υπηρχε διαφορα στην κινηση ( προερετικα )
και η απαντηση ηταν ....  Σαν του Παπανδρεου  :2funny:
καλα εσύ έχασες την εξυπνάδα σου αλλα βεβαια με τις γερμανίδες που μπλεκης τη περιμένεις :grin:όταν λέμε δεν έχει  κίνηση τη να δω ? κ είναι 30 το απλό κ το ξέρεις αν δεν ξέρεις πάρε τηλ ...τώρα να δω την μαγκια σου αν γερμανί θα κατεβάσουν η θα σας τα περνούν με τόκους ....
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
αννουλα θες να ακουσεις εμενα που σ αγαπω και σε στηριζω ως επισημος ρεπορτερ του μαγαζιου σου και αντιπαλος του τζο και της ξεπετοαλυσιδας.θα στα πω σε ποδοσφαιρικη αργκο....


θα φερεις για σεντερ φορ ειρηνη ,νταιανα στο μαγαζι,κρατα οπωσδηποτε χριστινα στο κεντρο,παρε και την σαρα την ρωσιδα μεταγραφη για την αμυνα,βαλε παγκο την καρλα αν δεν την εβαλες ηδη και βαλε αναπληρωματικη και την μιλφοχριστινα ή καμια νικολ γαλλιδα να παιζει στους τραυματισμους και θα χεστεις στο ταληρο....εστω και το τριανταρι..... :2funny:
για  προπονητή τον αλ !!!!!! κ γιατρό τον καραμαν θα τις βγάλη όλες αναπερες  :2funny:
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
:think: :think: :think:

αυτο και το 52 μαλλον τα παιρνει η μπαλα του νεου "κολπου"
που  θα διωξει και τα ντελακια του βαρδαρη του χρονου
οπως ενημερωθηκεμα απο την ανουσκα

ενοεις νωριτερα ?  :think:
ακριβώς μαζί με το βαρδάρη αυτό και το αλλο που είναι στο δζαμπο
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Εεεε αυτο λεμε οτι δεν μπορεις να πηγαινεις στο ρεστορααααντττ και να τρως λουκανικα νερουραστα και να τα πληρωνεις για πριζολακι πολυτελειας...
Πχ στο μαγαζι σου ειναι ρεστοραντ και εχει την Λουση η οποια ειναι μπακαλιαρος κατεψυγμενος και τον πουλας για φρεσκο... ;)
η αλλιως παρτο αλλιως στον βαρδαρη πας και ειναι καντινα σου πουλανε γρηγορο φαι και το πουλας λες και εφαγες σε χαι κλασσ εστιατοριο...

και στην τελικη ακρη δεν θα βγαλουμε, τζαμπα πληκρα χτυπαμε...

για σένα κατεψυγμένος για αλλους φρέσκος ανάλογα τον  γευσιγνώστη :P δλδ εση για  τους  αλους που τους άρεσε δλδ  aμφισβήτησ
:think:
 

Επισκέπτης
- Σαπφώς 7 , Η Αννίτα με το ωραίο πατούρι, αλλά τίποτα παραπάνω.


- Ταντάλου 9 , Το κατάστημα ανακαινίσθει και εσωτερικά εκτός από έξω, με ριζική αναμόρφωση ωραία πλακάκια στο δάπεδο, αλλαγμένο τελείως . Φαντάζομαι θα έγιναν και ανακαινίσεις στα δωμάτια. Υπηρεσία ήταν μια πολύ γλυκεία κοπέλα με το όνομα Ζωή, καινούργιο πιπίνι από Ουγγαρία, μελαχρινή με κοντό μαλλί και με μικρά όμορφα βυζάκια που τα είχε πεταγμνένα έξω και ωραίο κολαράκι. Στα υπ΄ όψιν, οι πιπινοκυνηγοί ας ρίξουν μια ματιά, πιστεύω αξίζει.

Αννίτα λέμε την μελαχροινή μπαλαντέρ "ιταλίδα" που μοιάζει την Κλεοπάτρα?

Για το πιπίνι ελήφθη. Θα έχω νεότερα άυριο το μεσημέρι.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Αννίτα λέμε την μελαχροινή μπαλαντέρ "ιταλίδα" που μοιάζει την Κλεοπάτρα?

Για το πιπίνι ελήφθη. Θα έχω νεότερα άυριο το μεσημέρι.

Ναι η Ιταλίδα είναι , όπου ρεπό κι΄αυτή. :grin:

:2funny: :2funny: Τ΄ όπιασες το υπονοούμενο αμέσως εεεε, εσένα ενοούσα φυσικά. :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom