Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καλημερα jo, σημερα φενεται να ειναι μια υσηχη μερα, οτι πρεπει για τσαρκααα.!!  :knockinb: :knockinb:

Βενζινη ή θερμιδες για πεταμα εχεις ?  :cheesy:

Την μιση τσαρκα την εγραψα πριν .. η αλλη μιση εχει καπως ετσι ..


52 καμια Ινα
Φριξου 14 - Εκκλησια Κατι Λινες κατι Μαρτες ενα ψιλομπερδεμα
ΠΕτρουλα και Ναντια στην παραμεθωριο περιοχη
α γεω 24 μπορει ανοιχτο μπορει οχι
σααλ η θεια Ευα


αυτα .. :dunno:

Πανε κατα βαρδαρη μπας και πετυχεις κανα τζακποτ  :zfuck:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Βενζινη ή θερμιδες για πεταμα εχεις ?  :cheesy:

Την μιση τσαρκα την εγραψα πριν .. η αλλη μιση εχει καπως ετσι ..


52 καμια Ινα
Φριξου 14 - Εκκλησια Κατι Λινες κατι Μαρτες ενα ψιλομπερδεμα
ΠΕτρουλα και Ναντια στην παραμεθωριο περιοχη
α γεω 24 μπορει ανοιχτο μπορει οχι
σααλ η θεια Ευα


αυτα .. :dunno:

Πανε κατα βαρδαρη μπας και πετυχεις κανα τζακποτ  :zfuck:

Βενζινη οχι αλλα πετρελαιο αμα λαχει βγαζω και απο τον λεβητα.!  :2funny:  :2funny: :2funny:

Θερμιδες.??? Μπολικες και θα παω κατα το μεσημερακι να τις αυξησω... :grin: :grin:

souvlakia2.jpg
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
αλανια πηγα στο βιλλα πριβε για να βρω τη μαντυ αλλα ηταν η σαντρα η καινουρια απ οτι καταλαβα .ηταν ιδια με τις φοτος...αλλα μου συστηθηκε σαν καρλα....δεν ξερω γιατι..παντως μεσα δεν λεει και πολλα....σχεδον τιποτα....ουτε ελληνικα μιλαει..αλλα πολυ ωραιο σωμα και ομορφουλα..οππως στις φωτο..χρωσταω μια κριτικη..
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Το ξέρω ότι δεν είναι αλλα μοιάζουν πολυ... Ήρθε καινουρια στις Βίλες???
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Μεσημεριανη μινι στουντιοτσαρκα, με λιγο Βαρδαρη. Live και οχι τηλεφωνικη σαν του αντιπροεδρου!!  :2funny: :2funny:
Ετσι κανουμε αντιπολιτευση? Απ΄τον καναπε με το τηλεφωνο?  ;) :-* :-*

Στο Βαρδαρη πηγα μονο στα τριδυμα, μπας και γυρισε η Τζοαννουλα μου  :smitten: :smitten:
αλλα τζιφος. Προμηθεως 11 ηταν η Καρμεν, το Σαπφους 5 κλειστο και στο 7 η Νικολ. Πολλα
καλα εχουν γραφτει για την Νικολ, μπραβο της, αλλα εγω δεν θα δοκιμασω. Μπορει να χανω.

26 Οκτωβριου 52  η Βαννεσα. Γυναικαρα. Ο ορισμος της γυναικας για μενα.
Ψηλη, μελαχρινη με σπαστα μαλια, σμιλεμενο κορμι, με τελεια ποδια, ωραιο στητο στηθος
μεσαιου μεγεθους και ομορφο προσωπο... Δυστυχως εκτος απο γυναικαρα ειναι και κομοδινο ολκης.
Την ειχα δοκιμασει παλιοτερα στο σαπφους 20, εχω και κριτικη, Πανεμορφο κομοδινο Νο 2 στις 29-10-10.
Δυστυχως δεν μπορω να βαλω το link. Για καποιο λογω μου βγαζει λευκη σελιδα. Τεςπα, οποιος θελει
μπορει να την βρει. Σημερα στο σαλονι βγηκε πολυ χαμογελαστη και ναζιαρα και λιγο ελειψε να ενδωσω!
Μακαρι να εμφανιστει καποια κριτικη που να δειχνει οτι βελτιωθηκε, τωρα που ξαναεμφανιστηκε.

26 Οκτωβριου 35Α Η Μερτσυ. Για μενα δεν εχει τιποτα το θυληκο αυτη η γυναικα

Φριξου 14 Η Χριστινα, που νομιζω με αλλο οναμα την ειχα δει παλιοτερα στο τσιρκο.
Ψηλη, αδυνατη, ομορφουλα. Στα υπ΄οψιν. Υπαρχει καμια κριτικη?

Φριξου 9  κλειστο την ωρα που περασα.

Νικ Ουρανου 1 Μια αχρωμη και αοσμη μικρη. Αυτη ειναι η Καρλα?  :think:
Βγηκε στο σαλονι με ενα υφος πολυ "βαριεμαι"

Κοροβαγκου  Εγω την περασα για την Μαντελαιν, αλλα η τσατσα μου ειπε οτι ειναι η Καντυ.
Μακρυνε το μαλι αυτη? Αλλιως την ηξερα. Σιγουρα παντως δεν ηταν η Καντυ, οπου η βολτα θα τελειωνε.

Κεφαλληνιας 8  Η Βουλγαρα Ρωξαννα. Μικρη στρουμπουλη, ομορφουλα. Δεν ξερω γιατι
αλλα μια φορα που την ειχα παρει στο Ν. Ουρανου 26, αισθανθηκα, για πρωτη φορα, οτι δεν ηταν εκει
με την θεληση της. Μακαρι να μην ειναι ετσι!

Κατεχακη 13 Η γλυκυτατη Μαρα, οπου εγινε και η καταθεση. Ακολουθει κριτικη.

Αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολους  :headbang2: :headbang2:


 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μεσημεριανη μινι στουντιοτσαρκα, με λιγο Βαρδαρη. Live και οχι τηλεφωνικη σαν του αντιπροεδρου!!  :2funny: :2funny:
Ετσι κανουμε αντιπολιτευση? Απ΄τον καναπε με το τηλεφωνο?  ;) :-* :-*

Στο Βαρδαρη πηγα μονο στα τριδυμα, μπας και γυρισε η Τζοαννουλα μου   :smitten: :smitten:
αλλα τζιφος. Προμηθεως 11 ηταν η Καρμεν, το Σαπφους 5 κλειστο και στο 7 η Νικολ. Πολλα
καλα εχουν γραφτει για την Νικολ, μπραβο της, αλλα εγω δεν θα δοκιμασω. Μπορει να χανω.

26 Οκτωβριου 52  η Βαννεσα. Γυναικαρα. Ο ορισμος της γυναικας για μενα.
Ψηλη, μελαχρινη με σπαστα μαλια, σμιλεμενο κορμι, με τελεια ποδια, ωραιο στητο στηθος
μεσαιου μεγεθους και ομορφο προσωπο... Δυστυχως εκτος απο γυναικαρα ειναι και κομοδινο ολκης.
Την ειχα δοκιμασει παλιοτερα στο σαπφους 20, εχω και κριτικη, Πανεμορφο κομοδινο Νο 2 στις 29-10-10.
Δυστυχως δεν μπορω να βαλω το link. Για καποιο λογω μου βγαζει λευκη σελιδα. Τεςπα, οποιος θελει
μπορει να την βρει. Σημερα στο σαλονι βγηκε πολυ χαμογελαστη και ναζιαρα και λιγο ελειψε να ενδωσω!
Μακαρι να εμφανιστει καποια κριτικη που να δειχνει οτι βελτιωθηκε, τωρα που ξαναεμφανιστηκε.
Την βρήκα την κριτική σου, βάζω το link, βάζω και την δικιά μου μιας που στην ουσία αποτελεί την συνέχεια της.

26 Οκτωβριου 35Α Η Μερτσυ. Για μενα δεν εχει τιποτα το θυληκο αυτη η γυναικα

Φριξου 14 Η Χριστινα, που νομιζω με αλλο οναμα την ειχα δει παλιοτερα στο τσιρκο.
Ψηλη, αδυνατη, ομορφουλα. Στα υπ΄οψιν. Υπαρχει καμια κριτικη?

Φριξου 9  κλειστο την ωρα που περασα.

Νικ Ουρανου 1 Μια αχρωμη και αοσμη μικρη. Αυτη ειναι η Καρλα?  :think:
Βγηκε στο σαλονι με ενα υφος πολυ "βαριεμαι"
Αύτη είναι δυστυχώς :S

Κοροβαγκου  Εγω την περασα για την Μαντελαιν, αλλα η τσατσα μου ειπε οτι ειναι η Καντυ.
Μακρυνε το μαλι αυτη? Αλλιως την ηξερα. Σιγουρα παντως δεν ηταν η Καντυ, οπου η βολτα θα τελειωνε.

Κεφαλληνιας 8  Η Βουλγαρα Ρωξαννα. Μικρη στρουμπουλη, ομορφουλα. Δεν ξερω γιατι
αλλα μια φορα που την ειχα παρει στο Ν. Ουρανου 26, αισθανθηκα, για πρωτη φορα, οτι δεν ηταν εκει
με την θεληση της. Μακαρι να μην ειναι ετσι!
Δεν νομίζω να είναι έτσι, απλά η κοπέλα είναι πολύ χαμηλών τόνων και ντρέπεται αφάνταστα, και ρίχνει τα μαλλιά της στο πρόσωπο όταν σου κάνει πίπα, όπως και η Σαμπρίνα του Λαφάμ, κάτι τέτοιο.

Κατεχακη 13 Η γλυκυτατη Μαρα, οπου εγινε και η καταθεση. Ακολουθει κριτικη.

Άξιος :headbang2: :headbang2: :headbang2:

Αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολους  :headbang2: :headbang2:

Ωραία αναφορά hagem, πήρες την μικρή εεεεε, καλά θα πέρασες, αναμένουμε και την κριτική σου. ;)
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Ωραία αναφορά hagem, πήρες την μικρή εεεεε, καλά θα πέρασες, αναμένουμε και την κριτική σου. ;)

Πηραμε την Βανεσα βλεπω τις ιδιες μερες πριν απο ενα χρονο. Εσυ περασες λιγο καλυτερα.
Για το κορμι της βεβαια δεν υπαρχει καμια αμφιβολια. Σημερα παρα λιγο να περασω.
Ας ελπισουμε οτι καποιος θα κανει το κασκαντεριλικι και μακαρι να εχει βελτιωθει.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
τελικα στην κοροβαγκου πρωι η μαντυ ηταν παλι;τι καινουρια λετε;


οσο για βανεσσα μοντελα δεν λεω αλλα πολυ κρυοκωλη οσο την θυμαμαι απο προσωπικη καταθεση
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
τελικα στην κοροβαγκου πρωι η μαντυ ηταν παλι;τι καινουρια λετε;


οσο για βανεσσα μοντελα δεν λεω αλλα πολυ κρυοκωλη οσο την θυμαμαι απο προσωπικη καταθεση
H τσατσα μου ειπε Μαντυ, αλλα δεν ηταν αυτη. Ισως μπερδευτηκε. Μαλλον αυτο που λεει ο johnsimp ισχυει.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
η μαντυ θα ηταν αφου κι εγω χτες τρομαξα να την γνωρισω στην αρχη.....μακρυ μαλλι,ξανθιες ανταυγειες κλπ...

Το φαλακρο αδερφι τζον ας κανει την χαρη να διευκρινισει...αν εχουμε νεα αφιξη οντως να την δουμε αν ειναι αυριο....αν και δεν νομιζω.....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Μεσημεριανη μινι στουντιοτσαρκα, με λιγο Βαρδαρη. Live και οχι τηλεφωνικη σαν του αντιπροεδρου!!  :2funny: :2funny:
Ετσι κανουμε αντιπολιτευση? Απ΄τον καναπε με το τηλεφωνο?  ;) :-* :-*
Ετσι ετσι...η δικτατορια των τηλεφωνων και των λαζογερμανων πρεπει να πεσει επιτελους.
Εμεις θελουμε μονο live υλικο...και οχι playback μονο να ανοιγοκλεινει το στομα δηλαδη...σα τη Μαρω Λυτρα
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
οσο για βανεσσα μοντελα δεν λεω αλλα πολυ κρυοκωλη οσο την θυμαμαι απο προσωπικη καταθεση

Για να μην μπερδευόμαστε, εσύ άλλη Βανέσσα πήρες, και άλλη εμείς με τον hagem. Ήταν η εποχή που στη Θεσσαλονίκη υπήρχαν τουλάχιστον τρεις Βανέσσες, για να μην πω τέσσερις. Υπήρχε άλλη μία Busty , πέρα από αυτές τις δύο, όχι κάτι το ιδιαίτερο που έκανε κάποια μεροκάματα στο Προμ.25. Έχει αναφερθεί και για κάποια στο Κωλλέτη αν δεν κάνω λάθος.

Αυτή η δικιά μας δεν είναι τόσο μοντέλα, έχει όμως ωραία μπουτάκια και βυζάκια, είναι και ολίγον teen, αλλά είναι ολίγον ξεπετατζού, τώρα αν βελτιώθηκε, μόνο κάνας κασκαντέρ ή πουτανοκομάντο μπορεί να μας το πει. Maanes ακούει ?

Δίνει και κολαράκι με 70. ;)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πηραμε την Βανεσα βλεπω τις ιδιες μερες πριν απο ενα χρονο. Εσυ περασες λιγο καλυτερα.
Για το κορμι της βεβαια δεν υπαρχει καμια αμφιβολια. Σημερα παρα λιγο να περασω.
Ας ελπισουμε οτι καποιος θα κανει το κασκαντεριλικι και μακαρι να εχει βελτιωθει.

Ναι από ότι φαίνεται πέρασα λίγο καλύτερα, αλλά λίγο.

Τότε που την πήρα ήταν η δεύτερη φορά , την είχα ξαναπάρει πριν κάνα μήνα , λίγο πριν αρχίσω να γράφω εδώ μέσα, και δεν είναι καταγεγραμένη η πρώτη φορά, είναι καυλόπλασμα πάντως, αλλά ολίγον ξεπετατζού.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ηρθα  :thefinge:

Τους ειδαμε και του live ρεπορτερς , δε μπορουν να συνενοηθουν  :idiot:

Κογοβαγκος ειναι η Μαντυ , το επιβεβαιωσε και η τσατσα της Βιλλας , ειδα και το οχημα
Η Σαρρα ερχετε απο βδομαδα .. τωρα αν ηταν κρυμενη σε καμια ντουλαπα και κανει προπονυση .. αλλο καπελο

Τελικα βγηκε και αλλη μπιζνα και βρεθηκα στην πολη να και σε το σχεδιαζα
ξεκινησα να φαω Μαρα , ή να παω να δω Νατασσα για Καραμπαμπαλικινγκ
Τελικα εντονα μαγνητικα πεδια με τραβηξαν στην οδο Φριξου :birdman:



Εντος εδρας καταθεση λοιπον στην μπανονοστολισμενη Βιλα
Καντυ  :smitten: με μαυρο σατεν φορεματακι λιγοτερο γλυκια αλλα περρισοτερο σεξυ
αυτο που ηθελα δηλαδι γιατι την περασμενη φορα μου ανεβηκε το ζαχαρο  :smitten:
Τα νεα της Βιλλας τωρα ...
Απο βδομαδα ερχετε η Τζεσυ ( χειροκροτηματα ακουω)
η Σαρρα , αλλα και μια αλλη που δεν ξερουμε ονομα
επισης σαν αν μην εφταναν αυτα θα εχουμε και αλλα δυο τεμαχια σε 15 περριποιυ μερες  :dancing:
Το live υλικο που ζητησατε οπου ναναι φτανει  :dancing: κυριε Πατσινο ...
οσο για το playback και λοιπες κονσερβες απευθηνθητε στον προεδρο σας  :uglystupid:
Βλεπω και ο Αλ διαλυσε το κομμα του κταχθηκε υπερ  της μουχλας και της στασιμοτητας
του κυβερνώντος κομματος . παει κι αυτος  :idiot: και τον ειχα σε εκτιμηση

ΠΟΥΤ.ΑΝ  πουτανικη ανγενηση  :rockon:






αλανια πηγα στο βιλλα πριβε για να βρω τη μαντυ αλλα ηταν η σαντρα η καινουρια απ οτι καταλαβα .ηταν ιδια με τις φοτος...αλλα μου συστηθηκε σαν καρλα....δεν ξερω γιατι..παντως μεσα δεν λεει και πολλα....σχεδον τιποτα....ουτε ελληνικα μιλαει..αλλα πολυ ωραιο σωμα και ομορφουλα..οππως στις φωτο..χρωσταω μια κριτικη..

:think: :think: :think:
Καραφλοο αδερφι σιγουρα ειδες αλλη ? προχθες την πηδηξες την Μαντυ δε νομιζω να μπερδευτικες  :think:
αλλαξε μαλλι νταξυ δεν εκανε πλαστικη  :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
η βανεσα η μια που λες ειναι η σημερινη νατασσα της ματζαρου.....κι αυτη δινει και κουλουρι νομιζω
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μεσημεριανη μινι στουντιοτσαρκα, με λιγο Βαρδαρη. Live και οχι τηλεφωνικη σαν του αντιπροεδρου!!  :2funny: :2funny:
Ετσι κανουμε αντιπολιτευση? Απ΄τον καναπε με το τηλεφωνο?  ;) :-* :-*
Βιαστηκες να μιλησεις ρεμαλι  :birdman: i was there  :birdman:

26 Οκτωβριου 35Α Η Μερτσυ. Για μενα δεν εχει τιποτα το θυληκο αυτη η γυναικα
μμμμμμ ναι ...
Φριξου 14 Η Χριστινα, που νομιζω με αλλο οναμα την ειχα δει παλιοτερα στο τσιρκο.
Ψηλη, αδυνατη, ομορφουλα. Στα υπ΄οψιν. Υπαρχει καμια κριτικη?
Κριτικη δεν ξερω αλλα μια συγχηση υπαρχει , επρεπε να μπω να την δω μπας και την ηξερα

Φριξου 9  κλειστο την ωρα που περασα.
Αλλη φορα να μη πας τοσο νωρις  :thefinge: :thefinge: :thefinge:

Κοροβαγκου  Εγω την περασα για την Μαντελαιν, αλλα η τσατσα μου ειπε οτι ειναι η Καντυ.
Μακρυνε το μαλι αυτη? Αλλιως την ηξερα. Σιγουρα παντως δεν ηταν η Καντυ, οπου η βολτα θα τελειωνε.
Α στο ειπε κιολας οτι ειναι η Καντυ .. παλι καλα :think: σιγουρα δεν ηταν η Καντυ
αυτη ηταν στην αγγαλια μου  :smitten: σε αλλο μαγαζι
Την Μαντυ την ξερεις ? απο ποτε εχεις να την δεις ?  :think:

Κατεχακη 13 Η γλυκυτατη Μαρα, οπου εγινε και η καταθεση. Ακολουθει κριτικη.
Παραλιγο θα πηγαινα .... αντε την αλλη φορα

Αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολους  :headbang: :headbang:
Γεια σου συναγαπουλη  :rockon:

τον στελιο δε τον ειδες πουθενα ε ?  :think: ουτε εγω ...
τι σταδιαλα  :think:


 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Εντος εδρας καταθεση λοιπον στην μπανονοστολισμενη Βιλα
Καντυ  :smitten: με μαυρο σατεν φορεματακι λιγοτερο γλυκια αλλα περρισοτερο σεξυ
αυτο που ηθελα δηλαδι γιατι την περασμενη φορα μου ανεβηκε το ζαχαρο  :smitten:
Τα νεα της Βιλλας τωρα ...
Πρωτοτυπισες παλι μπαγασα...

ρε Μαργαριτα εσυ εισαι μηπως?εχουμε μιλησει πολλες φορες.Με καταλαβες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom