Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αναστατωση και μεγαλη ανησυχια εχει προκαλεσει στις ιεροδουλες η αφιξη του
οι οποιες τρωνα τα κοκκινα νυχια τους απο την αγωνια τους ..
Ποιες θα γαμησει ο προεδρος ?

Ε όχι και κόκκινα! Μην γίνεσαι 80s!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
αυριο εχει σειρα μαντυ ή καντυ....βραδινη γαρ η  εξορμηση και μπουζουκια....χολιδης,ταμτα  κλπ.....
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Αρε πάλι δεν πήγα στην αφρουλα  >:( πήγα χθες βράδυ για πρώτη φορά στην ζωη μου στο τσίρκο κ λογικά αυτή που πέτυχα ήταν η Λάουρα??? δεν το άκουσα καλά... Αλλα ήταν μια καλή κατάθεση στην οποία έκανα ότι ήθελα κ μου έλεγε κ αυχαριστω  :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
αφιξη σημερα θεσσαλονικη..,...θα μεινω μερες οποτε θα δοκιμασω πολλες και θα γραψω
σημερινη μεγαλη στουντιοτσαρκα μονο και εχουμε


-κοροβαγκου 5 η πιο σεξι παρουσια αντικειμενικα της βολτας η μαντελαιν  εμφανως πιο αδυνατη,σφιχτη,γυμνασμενη με βυζαρες και ψηλη ,θεωρητικη πανω στις τακουναρες της.,...η τσατσα η παλια καλη ρωσιδα που σαλοναριζε και την αννα μαρια καποτε.....ψυχουλα η συγκεκριμενη
Μανταλαιν εχει εισητηριο για δευτερο γυρο .. αν αδυνατησε κιολας καλα θα εκανε .. ηταν στο οριο την Πρωτομαγια
Η τσατσα ειναι η Κυρια Σοφια  :rockon: διακριτικη και ευγενικη
Οταν πηγαινα στο μωγο μου εκοβε λασπη και αφηνε να κανω παιχνιδι
Ουτε φορτωμενη μαγκια σαν μερικες , ουτε σπασαρχιδω
κυρα Σοφια Ολε   :rockon:



-εκκλησια η καρλα με μακρυ μαυρο μαλλι με κοκκινες εξτενσιονς ανταυγειες,θυμιζε λιγο λουνα....σεξι κωλαρακι,ωραιο σωματακι αλλα δυσανασχετησε που δεν περνουσα....η τσατσα εκανε προσφορα και απο 30
νταξυ .. αν περνυοσες θα δυσανασχετουσες εσυ ..της δυσανασχετησης φυγην αδυνατο
-ματζαρου 14 η πορνοσταρ δυναμιτης στο κρεβατι μαρτινα.
χεχεχε πηγε και πρωι αυτη  ωραια , την ειχα στα υποψιν αλλα πλακωσε δουλεια αλλου  :fuck2:
-κωλετη η αφροδιτη
βρε βρεεεε εκτος ωραριουη Αφρουλα .. χεχεχενΝ2
-φριξου 14 η χριστινα πιπινι ψηλο,αδυνατο με ωραιο σωματακι και καστανο μαλλι....στα συν το οτι αργουσε να βγει απο το δωματιο πραγμα που ισως σημαινει κατι καλο...
να και ενας που το ειπε  .. μερικοι οταν αργει η γκομενα χαλιουνται  :idiot:
-κεφαλληνιας η ξανθια πιπινα ρωξαννη
της εκκλησιας ?  :think:
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Στο φριξου 14 εννοείτε μια χρηστινα ρουμανα αδύνατη με λίγο αχημη φάτσα κ στραβά δόντια???
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Είχα μπει σ αυτήν γιατί είχα πάρει φορά χωρίς να δω το πρόσωπο της κ όταν ήρθε μέσα ξενερωσα εντελώς κ την ειχαμονα στα 4  :fuck2: για ευνόητους λόγους.... Εμένα μου έιπε ότι ήταν 19 χρόνων κ ότι έχει ένα μήνα που ήρθε... Αυτο πρέπει να έγινε 2 με 3 βδομάδες πριν...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Όχι αυτή ήταν άλλη. Χμ δεν ξέρω παιδιά, πριν όχι πάρα πολύ καιρό ίσως 3-4 βδομάδες είχε μια χριστίνα εκεί μ'αυτήν την περιγραφή που λέτε κ ήταν η Λίλη.

Καταλαβα ποια ειναι  πετιτ καταταση και οι δυο ε ?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Αύτη λέγεται αλλιώς και Λίλη δείτε κριτικές σε Ταντάλου 14, 25ης Οκτ 35Α και μια φορά την είχα πετύχει και Κωλέττη.


Όχι αυτή ήταν άλλη. Χμ δεν ξέρω παιδιά, πριν όχι πάρα πολύ καιρό ίσως 3-4 βδομάδες είχε μια χριστίνα εκεί μ'αυτήν την περιγραφή που λέτε κ ήταν η Λίλη.

Από τη Λίλη  - Χριστίνα, κρατηθείτε μακριά, εγώ έχω ιδίαν πείρα πιο παλιά, αλλά την παρακολούθησα και από πρόσφατες κριτικές συναθλητών, δεν έχει παρουσιάσει καμιά βελτίωση, και είναι μεν ωραίο και συμπαθητικό πιπινάκι και άνετα μπορεί να ξεγελαστεί κάποιος στο σαλόνι αλλά στο δωμάτιο δεν ξέρει τη δουλειά καθόλου..

Προσοχή.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
αφιξη σημερα θεσσαλονικη..,...θα μεινω μερες οποτε θα δοκιμασω πολλες και θα γραψω

-κεφαλληνιας η ξανθια πιπινα ρωξαννη οχι η μελαχρινη.....ωραιο κοντοπουτανο με κωλαρακι μουρλια....προγραμματα δεν εκατσα να ακουσω αλλα την εβαλα στο ματι....ειδικα η φατσουλα της βγαζει ετσι οπως ηταν και βαμμενη κατι εκφυλο.....μου θυμισε λιγο εμμανουελα πατρινια....μεσα μενει να δοκιμαστει δεν ξερω τι λεει....

-κεφαλληνιας η ξανθια πιπινα ρωξαννη
της εκκλησιας ?  :think:

Καλώς ήρθες στα πάτρια εδάφη gl, :rockon: ωραία αναφορά.

Η Ρωξάννη είναι αυτή που δούλευε στο Σαπφώς 5 πρόσφατα, δεν είναι αυτή της εκκλησίας η τουμπανιασμένη.

Είναι συμπαθυτικό καυλάκι, αλλά πολύ ντροπάλη δεν κάνει για τη δουλειά, πάντως αν κάποιος είναι φορτωμένος δεν θα περάσει άσχημα μιας που μπορεί να είναι παθητικός ο ρόλος της αλλά δεν σου τη σπάει κιόλας.

Γενικά έχει ζουμερό κολαράκι το βυζί της είναι μέτριο προς το καλό με ικανοποιητικό μέγεθος, και ντρέπεται, ντρέπεται που γαμιέται ρίχνει τα μαλλιά της μπροστά στη φάτσα της να μην την βλέπεις, έχει τη φάση της δε λέω αλλά επαναλαμβάνω πολύ φορτωμένος.
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Όχι πετιτ δεν την λες 1.70 περίπου αδύνατη με μικρά βυζακια κ μαύρα μακριά μαλλιά το άθλημα το κατέχει αλλα δεν μπορω τις άσχημες ξενερωνω...
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26
επισκεψη στην Νικολ για τα εξτρα η τσα2 με ειπε 50 αλλα την εδωσα 40 λεγοντας οτι μονο αυτα εχω τα περνει μπαινω στο δωματιο κατεβαζω τα βρακια ανοιγει την πορτα! και μου λεει ωπ! εχεις ξαναρθει και σε κανω εκπτωση
και εκλεισε την πορτα. Περιμενα μιση ωρα αραξα μια χαρα χαλαρωσα γιατι ειχε αλλους 2 πριν απο μενα οι οποιοι οταν βγηκαν καναν παραπονα πως η Νικολ βιαζοταν και τους ειπε η τσα2 ελατε 2:30-3 που ειμαστε πιο χαλαρα. Η αληθεια ειναι πως στο καπακι αλλοι 2 μπηκαν και ενας περιμενε στο σαλονι και δυστηχως η Νικολ ψιλοβιαζοταν, ενταξει 2 φορες καλα ηταν παμε για αλλα
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
επισκεψη στην Νικολ για τα εξτρα η τσα2 με ειπε 50 αλλα την εδωσα 40 λεγοντας οτι μονο αυτα εχω τα περνει μπαινω στο δωματιο κατεβαζω τα βρακια ανοιγει την πορτα! και μου λεει ωπ! εχεις ξαναρθει και σε κανω εκπτωση
και εκλεισε την πορτα. Περιμενα μιση ωρα αραξα μια χαρα χαλαρωσα γιατι ειχε αλλους 2 πριν απο μενα οι οποιοι οταν βγηκαν καναν παραπονα πως η Νικολ βιαζοταν και τους ειπε η τσα2 ελατε 2:30-3 που ειμαστε πιο χαλαρα. Η αληθεια ειναι πως στο καπακι αλλοι 2 μπηκαν και ενας περιμενε στο σαλονι και δυστηχως η Νικολ ψιλοβιαζοταν, ενταξει 2 φορες καλα ηταν παμε για αλλα

απ την τσουτσου σε γνωρισε ?  :2funny:
για την Νικολ στο Σαπφους 7 λεμε ετσι ?  :think:
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26
απ την τσουτσου σε γνωρισε ?  :2funny:
για την Νικολ στο Σαπφους 7 λεμε ετσι ?  :think:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ναι ναι μου την πατησε και με καταλαβε  :) ελα ντε ολο κι ολο 2 φορες εχω παει, την Γαλλιδα την μιλφαρα λεω
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26
Ωραια η αναφορα περι βιασυνης .. δεν ειχε αναφερθει κατι τετοιο ξανα  :think:
με εκανε μεγαλη εντυπωση την προηγουμενη φορα πριν και μετα το μανικι με ζαλιζε μπιρι μπιρι και σημερα τιποτα
αλλα και οι αλλοι τα ιδια ειπαν ας πουμε οτι ειχε μια κακη μερα στο...γραφειο
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
αφιξη σημερα θεσσαλονικη..,...θα μεινω μερες οποτε θα δοκιμασω πολλες και θα γραψω

σημερινη μεγαλη στουντιοτσαρκα μονο και εχουμε

-τσιρκο η ουγγαρεζα μερτσυ....ομορφη προστυχοφατσα,σπο 30 το απλο...κανει και 69 και γυμνο με χυσιμο στο στομα καθως και κουλουρι....εγω παντως καλα περασα στην νο1 καταθεση της μερας....αναλυτικα στην κριτικη
-ν. ουρανου 26 η μιλφ ρωσιδα ναντια με μαυρο βρακι,στοκινγκς....στα ιδια απο εμφανιση προγραμματα και κιλα...
-ερημιτου η αδυνατη,καστανοξανθη πετρουλα με λιγο ξεψυχισμενο υφος σαν στεναχωρημενη...απο 30 απλο,50 γυμνο,80 κωλαρακι και 100 τζακουζι

-λαφαμ η μαρια
-σααλ η ευα
-κοροβαγκου 5 η πιο σεξι παρουσια αντικειμενικα της βολτας η μαντελαιν  εμφανως πιο αδυνατη,σφιχτη,γυμνασμενη με βυζαρες και ψηλη ,θεωρητικη πανω στις τακουναρες της.,...η τσατσα η παλια καλη ρωσιδα που σαλοναριζε και την αννα μαρια καποτε.....ψυχουλα η συγκεκριμενη
-φριξου 9 η αντριαννα
-εκκλησια η καρλα με μακρυ μαυρο μαλλι με κοκκινες εξτενσιονς ανταυγειες,θυμιζε λιγο λουνα....σεξι κωλαρακι,ωραιο σωματακι αλλα δυσανασχετησε που δεν περνουσα....η τσατσα εκανε προσφορα και απο 30
-ματζαρου 14 η πορνοσταρ δυναμιτης στο κρεβατι μαρτινα...δευτερη καταθεση εδω...πολυ καλο γλειψιμο σε αρχιδακια,αριστη πιπα γυμνη,περιποιητικη και γλυκια κοπελα 23 μαιων οπως δηλωνει....καλο socializing ,διαλογος στα αγγλικα....απολαμβανει να την  γλειφουν,κανει και βρωμικα πραγματα,γλειφει ρωγες,δαχτυλα κλπ....καλη εμπειρια θα ελεγα...απο εμφανιση και κορμι σκιζει και ειδικα ο κωλος και τα μπουτια της ειναι το κατι αλλο....
-κατεχακη η γλυκια μπουμπου μαρα με τις βυζαρες της....σαν να εχασε λιγα κιλα απο κοιλια ειδικα...
-26ης οκτ 52 κλειστο
-κωλετη η αφροδιτη
-ανδρεου γεωργιου 24 κλειστο
-φριξου 14 η χριστινα πιπινι ψηλο,αδυνατο με ωραιο σωματακι και καστανο μαλλι....στα συν το οτι αργουσε να βγει απο το δωματιο πραγμα που ισως σημαινει κατι καλο...
-κεφαλληνιας η ξανθια πιπινα ρωξαννη οχι η μελαχρινη.....ωραιο κοντοπουτανο με κωλαρακι μουρλια....προγραμματα δεν εκατσα να ακουσω αλλα την εβαλα στο ματι....ειδικα η φατσουλα της βγαζει ετσι οπως ηταν και βαμμενη κατι εκφυλο.....μου θυμισε λιγο εμμανουελα πατρινια....μεσα μενει να δοκιμαστει δεν ξερω τι λεει....


Ωραιος ο gl.!!  :rockon: :rockon: :rockon: φαε και για μεναααα.!!  :knockinb: :knockinb:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom