Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

mhtsos_85

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
103
Like
2
Πόντοι
1
τελικα το απλο στην καντυ ειναι 40 ή 50?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εμενα 40 μου ειπανε

ολογραφος :  Σαράντα
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
gl σε ζηλευω μπαγασακο...(ωραια αναφορα)...θα φας καλα τωρα στην φτωχομανα... :knockinb: :knockinb: ;) ;) :grin:
 

makisoeo

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
βραδυνη τσαρκα στο βαρδαρι και καταθεση στη βικη 60  :pipa1: μετα απο πολυ καιρο το σηγκεκρυμενο προγραμα, αδυνατησε λιγο το κοριτσι αλαξε και το μαλλι τησ, στο :knockinb:  καλη πιπα και φωτια απο πανω πηδουσε σαν τρελη μετα στα4 σφυροκοπημα και τελειωμα εκει  :cum: βασικα δεν ειχα σκοπο να παω εκει αλλα ψαχνοντασ την μαριαννα η οποια ειχε κληστο το τηλ. κατεληξα βαρδαρι, μπηκα και σε κανα δυο ακομα μαγαζια κλασικα προμηθεωσ11 να μαθω νεα τησ βερασ :smitten:οπου σηναντησα μια αδυνατη ξανθια με ωραια φατσουλα πρεπει να δουλευε στο στουντιο που ειναι στησ νταλικεσ, μπηκα καισαπφωσ5 ηταν η μιρελλα η ψιλη στο 7 η ιονελα η τσεχα απεναντι δεν θυμαμαι, γενικα πεσμενη η κινηση στο βαρδαρι αυτα τα λιγα απο εμενα.
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
μινι μεταμεσονυχτια μπουρδελοσταρκα χτες στο βαρδαρη χωρις καταθεση ...  σε  γενικες γραμμες τα πραγματα ηταν οπως τα ξερουμε με παρα πολυ κοσμο την ωρα που πηγα εγω  (μετα τις 2 ) , ειδικα μικρες ηλικιες ...
αυτα που ειναι αξια αναφορας και πρωτη φορα πευχαινω ...
στο ερως χαουζ  λαουρα ( οχι η ουγγαρεζα ,ουτε η ισπανιδα ) ξανθια σχετικα αδιαφορο σωμα..
ειχε πελατη μεσα και ξεσκιζοταν καλα και για αρκετη ωρα μαλιστα...

απεναντι στο τανταλου 14 τερεζα απο ρουμανια  καινουργια σχετικα , κοντουλα μελαχρινη με ωραια ματια , αλλα η μεγαλη πλατη της μου θυμισε παλεστη .. εδω αξιζει μνεια στην τσατσα που ηταν παρα πολυ  ευγενικη και μας εγγυωταν οτι δεν την ενδιαφερει να μας φαει το 30ρι και εχουμε οσο χρονο θελουμε στη διαθεση μας  :cheesy:

τανταλου 8α μια γεματουλα με τεραστιες βυζαρες , τατουαζ πισω στην μεση  και ψιλη νταιζη νομιζω  λεγοταν με επιφυλαξη..

και στο πρασινο ηταν η αλισια  καλο μουνακι ...  :fuck2: :fuck2: αλλα  οι κριτικες αμφιλεγομενες  ....  μας ελεγε πως μπηκε καποιος και ηθελε να τον γαμησει  .. αυταρχικο κτλ  και η τσατσα γελουσε .. :cheesy:
 
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
αφιξη σημερα θεσσαλονικη..,...θα μεινω μερες οποτε θα δοκιμασω πολλες και θα γραψω

σημερινη μεγαλη στουντιοτσαρκα μονο και εχουμε

-τσιρκο η ουγγαρεζα μερτσυ....ομορφη προστυχοφατσα,σπο 30 το απλο...κανει και 69 και γυμνο με χυσιμο στο στομα καθως και κουλουρι....εγω παντως καλα περασα στην νο1 καταθεση της μερας....αναλυτικα στην κριτικη
-ν. ουρανου 26 η μιλφ ρωσιδα ναντια με μαυρο βρακι,στοκινγκς....στα ιδια απο εμφανιση προγραμματα και κιλα...
-ερημιτου η αδυνατη,καστανοξανθη πετρουλα με λιγο ξεψυχισμενο υφος σαν στεναχωρημενη...απο 30 απλο,50 γυμνο,80 κωλαρακι και 100 τζακουζι

-λαφαμ η μαρια
-σααλ η ευα
-κοροβαγκου 5 η πιο σεξι παρουσια αντικειμενικα της βολτας η μαντελαιν  εμφανως πιο αδυνατη,σφιχτη,γυμνασμενη με βυζαρες και ψηλη ,θεωρητικη πανω στις τακουναρες της.,...η τσατσα η παλια καλη ρωσιδα που σαλοναριζε και την αννα μαρια καποτε.....ψυχουλα η συγκεκριμενη
-φριξου 9 η αντριαννα
-εκκλησια η καρλα με μακρυ μαυρο μαλλι με κοκκινες εξτενσιονς ανταυγειες,θυμιζε λιγο λουνα....σεξι κωλαρακι,ωραιο σωματακι αλλα δυσανασχετησε που δεν περνουσα....η τσατσα εκανε προσφορα και απο 30
-ματζαρου 14 η πορνοσταρ δυναμιτης στο κρεβατι μαρτινα...δευτερη καταθεση εδω...πολυ καλο γλειψιμο σε αρχιδακια,αριστη πιπα γυμνη,περιποιητικη και γλυκια κοπελα 23 μαιων οπως δηλωνει....καλο socializing ,διαλογος στα αγγλικα....απολαμβανει να την  γλειφουν,κανει και βρωμικα πραγματα,γλειφει ρωγες,δαχτυλα κλπ....καλη εμπειρια θα ελεγα...απο εμφανιση και κορμι σκιζει και ειδικα ο κωλος και τα μπουτια της ειναι το κατι αλλο....
-κατεχακη η γλυκια μπουμπου μαρα με τις βυζαρες της....σαν να εχασε λιγα κιλα απο κοιλια ειδικα...
-26ης οκτ 52 κλειστο
-κωλετη η αφροδιτη
-ανδρεου γεωργιου 24 κλειστο
-φριξου 14 η χριστινα πιπινι ψηλο,αδυνατο με ωραιο σωματακι και καστανο μαλλι....στα συν το οτι αργουσε να βγει απο το δωματιο πραγμα που ισως σημαινει κατι καλο...
-κεφαλληνιας η ξανθια πιπινα ρωξαννη οχι η μελαχρινη.....ωραιο κοντοπουτανο με κωλαρακι μουρλια....προγραμματα δεν εκατσα να ακουσω αλλα την εβαλα στο ματι....ειδικα η φατσουλα της βγαζει ετσι οπως ηταν και βαμμενη κατι εκφυλο.....μου θυμισε λιγο εμμανουελα πατρινια....μεσα μενει να δοκιμαστει δεν ξερω τι λεει....
Πάντως πρόεδρε και εγώ που είχα φάει Μέρτσυ με το απλό των 30 στον Βαρδάρη κιόλας με είχε αφήσει πολύ ικανοποιημένο  :knockinb: :knockinb: Οι πολλές αρνητικές κριτικές που έχει μαζέψει δεν καταλαβαίνω από που προκύπτουν.  :think: Ίσως να περνούσε ένα διάστημα μια ύφεση. Ο χρόνος θα δείξει..  :rockon: :rockon:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
μινι μεταμεσονυχτια μπουρδελοσταρκα χτες στο βαρδαρη χωρις καταθεση ...  σε  γενικες γραμμες τα πραγματα ηταν οπως τα ξερουμε με παρα πολυ κοσμο την ωρα που πηγα εγω  (μετα τις 2 ) , ειδικα μικρες ηλικιες ...
αυτα που ειναι αξια αναφορας και πρωτη φορα πευχαινω ...
στο ερως χαουζ  λαουρα ( οχι η ουγγαρεζα ,ουτε η ισπανιδα ) ξανθια σχετικα αδιαφορο σωμα..
ειχε πελατη μεσα και ξεσκιζοταν καλα και για αρκετη ωρα μαλιστα...

απεναντι στο τανταλου 14 τερεζα απο ρουμανια  καινουργια σχετικα , κοντουλα μελαχρινη με ωραια ματια , αλλα η μεγαλη πλατη της μου θυμισε παλεστη .. εδω αξιζει μνεια στην τσατσα που ηταν παρα πολυ  ευγενικη και μας εγγυωταν οτι δεν την ενδιαφερει να μας φαει το 30ρι και εχουμε οσο χρονο θελουμε στη διαθεση μας  :cheesy:

τανταλου 8α μια γεματουλα με τεραστιες βυζαρες , τατουαζ πισω στην μεση  και ψιλη νταιζη νομιζω  λεγοταν με επιφυλαξη..

και στο πρασινο ηταν η αλισια  καλο μουνακι ...  :fuck2: :fuck2: αλλα  οι κριτικες αμφιλεγομενες  ....  μας ελεγε πως μπηκε καποιος και ηθελε να τον γαμησει  .. αυταρχικο κτλ  και η τσατσα γελουσε .. :cheesy:
 

Προσοχή με αυτή τη Λάουρα του έρως, δαγκώνει, μακριά και ας φαίνεται petit -  βυζαρού. :S

Τώρα η Τερέζα είναι ιδιαίτερη περίπτωση , χρήζει περαιτέρω εξερεύνησης, υπάρχουν μεν αναφορές ιδιαίτερα αξιόπιστες μάλιστα, αλλά το υλικό είναι λίγο. :P

Τώρα για την Ντάιζη δεν έχω άποψη επί του παρόντος, αλλά σίγουρα πρόκειται για πιπίνι με προσόντα. :tits:

Όσο για την Αλίσια η δικιά μου γνώμη είναι θετική , αλλονών όχι.
 

principe

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
ξερει κανεις τιποτα για τζοαννα κ βερονικα;;... αν ειναι εδω κ αν οχι ποτε γυριζουν;;
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Η Αφρουλα ηταν πρωι μεχρι και σημερα εκτακτος αλλα αυριο δε θα ειναι  :tickedoff:
απο Δευτερα λεει παλι  :cheesy:

Νομιζω πως με αποφεγει συστηματικα  :knuppel:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
31
Like
733
Πόντοι
4.535
Εεε άμα είσαι γκαντέμης ρε φίλε... είσαι γκαντέμης!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
μεγαλη και με καποιες εκπληξεις αποψινη πορνοεξορμηση στα πολλα ανοιχτα στουντιο της πολης μας και εχουμε και λεμε
-ερημιτου η σεξι μιλφ αννα με μακρυ μαυρο μαλλι με καποιες κοκκινες ανταυγειες που φανηκαν στο σαλοναρισμα....σφιχτο σωμα και βυζι οπως το τονιζε το ειδικο σουτιεν...απο 30 απλο,40 χαλαρο,50 γυμνο,60 το 69,70 αυταρχικο και 100 τζακουζι.....

-ουρανου 26 η πιο ομορφη πια βιολετα με μακρυ ξανθο μαλλι με κοτσο και χωριστρα....ωραιο σωμα....απο 30 το απλο

-φριξου 14 η λαουρα η ισπανιδα η νταρντανα
-ματζαρου 14 η αντζελα

-κατεχακη η σεξι με μαυρα εσωρουχα μαρα με τις ρωγες επιτηδες να ξεχειλιζουν απο το σουτιεν.....πολυ χαμογελαστη και ευχαριστη
-φριξου 9 η μουναρα καντυ ....ψηλη,θεωρητικη,μοντελε κατασταση με μινι φουστιτσα σκωτσεζικη και κορμι κολαση...οι φωτο την αδικουν εχει πολυ πιο ομορφο προσωπο απο κοντα και ειναι θεομουνο......
-κωλετη η χριστιναρα του λαφαμ πολυ σεξι κι αυτη με μακρυτερο πια μαλλι,σεξι ζαρτιερες και καλτσες μαυρες,εγγυηση για τα καλυτερα γαμησια...

-λαφαμ η καρλα ομορφη πιπινα αλλα με μετριες θαρρω κριτικες.....
-ανδρεου γεωργιου 24 η μιρελα το ξανθο κοντοπουτανο απο βαρδαρη.....η τσατσα διαβεβαιωνε οτι εδω δεν ειμαστε βαρδαρης και η κοπελα εχει αλλη συμπεριφορα στα προγραμματα......ελπιζω να ειναι πραγματι ετσι
-κοροβαγκου 5 η σεξυ μαντυ με ολοσωμο δερματινο και μακρυ μαλλι με ξανθιες ανταυγειες και πιρσινγκ αφαλου......πολυ πιο ομορφη κι αυτη απο κοντα....οι φωτο ειναι πλεον παρωχημενες και την αδικουν

-κεφαλληνιας η αχρωμη και αγευστη κατεμε εμμανουελα με ξανθο μακρυ μαλλι και πολυ αδυνατη σωματικη κατασκευη....

-26ης οκτ 35 η πριγιπισσα του καλοκαιριου λαουρα

-26ης οκτ 52 η ινα που μαλλον ειναι η λινα απο λουξ αν θυμαμαι καλα και δεν με απατα η γερικη μνημη μου.....μαυρο μακρυ μαλλι,κοντοπουτανο ,μεγαλουτσικο σφιχτο και στητο βυζακι....προβαλλε ξωβυζη στο σαλονι και απο προγραμματα 30 απλο 40 χαλαρο,50 γυμνο ή 69,60 ευρω και τα δυο και 100 φουλ με τζακουζι.....

-σααλ η μιλφ προς γκιλφ τζουλι μαλλον μετονομασμενη η ρενατα με ξανθο πλατινε πλεον το μαλλι....σφιχτο σωματακι για την ηλικια της και ωραιο πατουρι.....τα κανει ολα λεει πλην πρωκτικου......απο 40 το απλο μου τονιστηκε....ξου ρε γιαγια θες και σαραντα....

-εκκλησια ουρανου 1β η χριστινα η ουγγαρεζα ακα λιλη απο τσιρκο.....δεν ειναι και το τονιζω η χριστινα που ηταν χτες πρωι φριξου 14....διαχυτικη στο σαλονι με φιλησε κιολας στο μαγουλο.....  :grin:

πολυς κοσμος εξω,ρουβας γαρ στην πολη,ενα καρο στρουμφς μαζεμενα πριν το ξενοδοχειο και στο ξενοδοχειο νυφη και γαμπρος βγαζαν φωτο....μαλλον πρεπει να ειμαι και γω αυριο στο γαμηλιο καδρο..... :grin: :grin: :grin:

η χριστινα τζο απο οτι μου ειπε η αδερφη της πρεπει να σταματησε οριστικα την δουλεια..... :birdman: :headbang: οποτε ανοιχτοι οι οριζοντες για σενα.....αντε και γω κουμπαρος...


αυτα απο την σημερινη μου βολτα που διηρκησε περιπου 2 ωρες και εγινε με μηχανοκινητα μεσα αλλα και πεζη οπου ηταν αδυνατο το παρκινγκ.....εξαλλου ο καλος ρεπορτερ παει παντου....ευχαριστουμε και τους ευγενικους παρκαδορους του μυλου για την εξυπηρετηση....ελπιζω να προσεφερα στην πορνοενημερωση σας......παω και γω τωρα για την νυχτερινη θεσσαλονικη....αυριο μεθαυριο ισως κανω καμια καταθεση ακομα αλλα οχι βολτα γιατι εχω δουλειες....θα γραφτουν μονο κριτικες......κρατηστε ψηλα τα κοκκινα φαναρια συναγωνιστες.....
κλεινω και αφιερωνω σε ολους το τραγουδι που ακουω τωρα ταιριαζει στην βραδια διασκεδασης που ακολουθει
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
-φριξου 9 η μουναρα καντυ ....ψηλη,θεωρητικη,μοντελε κατασταση με μινι φουστιτσα σκωτσεζικη και κορμι κολαση...οι φωτο την αδικουν εχει πολυ πιο ομορφο προσωπο απο κοντα και ειναι θεομουνο......


Μαλακα χωρις πλακα αν ελεγες κατι διαφορετικο δε θα σου ξαναμιλουσα   :birdman:
Το καινουριο μου μωγο ειναι τγελα  :dancing:
Ειδες τι σας εφερα ? ... οπως καταλαβαινεις χαμενες τις εχεις τις εκλογες απο τωρα  :birdman:
Φοβερη φουστιτσα ?  :dancing:
την πετυχα στο σκιτσο ?  :think:


η χριστινα τζο απο οτι μου ειπε η αδερφη της πρεπει να σταματησε οριστικα την δουλεια.....
 
Ναι και η ψευτρα η Λαζοτσατσα μου ειπε οτι παντρευτικε ...  :idiot:
παρολαυτα αυριο θα την βγειτε αυγιο πγουι στο  144  :grin:


Παω να διαβασω και τις υπολοιπες σειρες τωρα ...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
σορι κιολας αλλα χαλια την εκανες..... :birdman:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
-κωλετη η χριστιναρα του λαφαμ πολυ σεξι κι αυτη με μακρυτερο πια μαλλι,σεξι ζαρτιερες και καλτσες μαυρες,εγγυηση για τα καλυτερα γαμησια...
-λαφαμ η καρλα ομορφη πιπινα αλλα με μετριες θαρρω κριτικες.....
:idiot: Εχει Σαλταρει η Αννα μου φαινετε .. οποια εχει χειροτερες κριτικες κραταει και δουλευει  :idiot:
-ανδρεου γεωργιου 24 η μιρελα το ξανθο κοντοπουτανο απο βαρδαρη.....η τσατσα διαβεβαιωνε οτι εδω δεν ειμαστε βαρδαρης και η κοπελα εχει αλλη συμπεριφορα στα προγραμματα......ελπιζω να ειναι πραγματι ετσι Αιντεεεε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
-κοροβαγκου 5 η σεξυ μαντυ με ολοσωμο δερματινο και μακρυ μαλλι με ξανθιες ανταυγειες και πιρσινγκ αφαλου......πολυ πιο ομορφη κι αυτη απο κοντα....οι φωτο ειναι πλεον παρωχημενες και την αδικουν
Εστι ακριβως ... και το μαλλι φρεσκαδουρα . παρακαλω ολομαυρο το ειχε και ποιο κοντο .. εβαλε  "ιξτενιουνς "

-26ης οκτ 52 η ινα που μαλλον ειναι η λινα απο λουξ αν θυμαμαι καλα και δεν με απατα η γερικη μνημη μου.....μαυρο μακρυ μαλλι,κοντοπουτανο ,μεγαλουτσικο σφιχτο και στητο βυζακι....προβαλλε ξωβυζη στο σαλονι και απο προγραμματα 30 απλο 40 χαλαρο,50 γυμνο ή 69,60 ευρω και τα δυο και 100 φουλ με τζακουζι.....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Κατα φωνη .. προχθες κατι λεγαμε γιαυτην .. αλλιως Μαρτα  :sunglasses:
-σααλ η μιλφ προς γκιλφ τζουλι μαλλον μετονομασμενη η ρενατα με ξανθο πλατινε πλεον το μαλλι....σφιχτο σωματακι για την ηλικια της και ωραιο πατουρι.....τα κανει ολα λεει πλην πρωκτικου......απο 40 το απλο μου τονιστηκε....ξου ρε γιαγια θες και σαραντα....
Μαλακες αυτος μεθυσμενος ειναι  :idiot: Καντυ και Μαντυ μουναρες ... τα βαλες με τις θειες ... δε παμε καλα  :uglystupid:

-εκκλησια ουρανου 1β η χριστινα η ουγγαρεζα ακα λιλη απο τσιρκο.....δεν ειναι και το τονιζω η χριστινα που ηταν χτες πρωι φριξου 14....διαχυτικη στο σαλονι με φιλησε κιολας στο μαγουλο.....  :grin:
Πολλες Λιλες μαζεψαμε ... ποια ειναι τοτε αυτη στο Φρ14 ? :think:
πολυς κοσμος εξω,ρουβας γαρ στην πολη,ενα καρο στρουμφς μαζεμενα πριν το ξενοδοχειο και στο ξενοδοχειο νυφη και γαμπρος βγαζαν φωτο....μαλλον πρεπει να ειμαι και γω αυριο στο γαμηλιο καδρο..... :grin: :grin: :grin:
:2funny: :2funny: :2funny:
η χριστινα τζο απο οτι μου ειπε η αδερφη της πρεπει να σταματησε οριστικα την δουλεια..... :birdman: :headbang: οποτε ανοιχτοι οι οριζοντες για σενα.....αντε και γω κουμπαρος...
Το κοβει ?  :cool2: .. το κοβει δε το κοβει ... ο Τζο θεωρειτε εργενης πια  :dancing: .. το διαζυγιο εκδοθηκε εις βαρος της για  Εγκαταληψη στουντιακης στεγης  :birdman:

αυτα απο την σημερινη μου βολτα που διηρκησε περιπου 2 ωρες και εγινε με μηχανοκινητα μεσα αλλα και πεζη οπου ηταν αδυνατο το παρκινγκ.....εξαλλου ο καλος ρεπορτερ παει παντου....ευχαριστουμε και τους ευγενικους παρκαδορους του μυλου για την εξυπηρετηση....ελπιζω να προσεφερα στην πορνοενημερωση σας......παω και γω τωρα για την νυχτερινη θεσσαλονικη....αυριο μεθαυριο ισως κανω καμια καταθεση ακομα αλλα οχι βολτα γιατι εχω δουλειες....θα γραφτουν μονο κριτικες......κρατηστε ψηλα τα κοκκινα φαναρια συναγωνιστες.....
κλεινω και αφιερωνω σε ολους το τραγουδι που ακουω τωρα ταιριαζει στην βραδια διασκεδασης που ακολουθει
Ευχαριστουμε πολυ κυριε "πορνοενημερωση" να κανεις συχνοτερα βολτες μεθυσμενος .. τελικα βλεπεις καλυτερα ετσι :cheesy:

Καταθεση εκπληξη ?  :think:


χεχεχε την Μαντυ πηδηξες ε ?  :cheesy: το Βρηκα ..εελα πες το  :dancing:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Εγω λεω οτι πηδηξε Χριστιναρα η οποια ειναι μαστ.!!...και την Καντυ ετσι για να σου την εσπασει.!!  :2funny: :2funny:

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εγω λεω οτι πηδηξε Χριστιναρα η οποια ειναι μαστ.!!...και την Καντυ ετσι για να σου την εσπασει.!!  :2funny: :2funny:

Μακαρι να την πηδηξε τωρα πριν παντρευτω και θεωρειτε κερατο ...
Με την Χριστινα το χασε το τρενο παντως  :birdman:

Στα κερατα τον περανω  :birdman:
:zfuck: ας ειναι καλα η κοζανη
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
μεγαλη και με καποιες εκπληξεις αποψινη πορνοεξορμηση στα πολλα ανοιχτα στουντιο της πολης μας και εχουμε και λεμε

-κατεχακη η σεξι με μαυρα εσωρουχα μαρα με τις ρωγες επιτηδες να ξεχειλιζουν απο το σουτιεν.....πολυ χαμογελαστη και ευχαριστη
Και μέσα στο δωμάτιο είναι φωτιά η μικρή. :tits: :tits: :tits:

-φριξου 9 η μουναρα καντυ ....ψηλη,θεωρητικη,μοντελε κατασταση με μινι φουστιτσα σκωτσεζικη και κορμι κολαση...οι φωτο την αδικουν εχει πολυ πιο ομορφο προσωπο απο κοντα και ειναι θεομουνο......
Έτσι είναι όπως τα λες. :rockon:

-ανδρεου γεωργιου 24 η μιρελα το ξανθο κοντοπουτανο απο βαρδαρη.....η τσατσα διαβεβαιωνε οτι εδω δεν ειμαστε βαρδαρης και η κοπελα εχει αλλη συμπεριφορα στα προγραμματα......ελπιζω να ειναι πραγματι ετσι
Έτσι είναι έχω ιδίαν πείρα


-26ης οκτ 35 η πριγιπισσα του καλοκαιριου λαουρα
Και σε πολύ μεγάλη φόρμα, ετιμήθει προσφάτως.

Γαμάτη αναφορά, καλή διασκέδαση gl , το τραγουδάκι φοβερό. :rockon:

Εγώ πάντως λέω ότι πήδηξε την Ίνα – Λίνα. :grin: :grin: :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καλημερα ρεμαλια  :cheesy:

Πγουηνη αναφουγα προς εξοικονομησης βενζινης και θερμιδων

Κωλετη η δεσποινις Αφροδιτη δε με παιζει τελικα
disdain002.gif

Δουλευε μεχρι χθες και τωρα τεμπελιαζει , ενω απο αυριο ξανα εκει μεχρι την
Πεμπτη , οποτε επιστρεφει η Εφουλα  :dancing:
Οι αγαπουληδες να κανουν ζεσταμα ...
Στο υδρημα σημρα πρωηνη η Πιπινα Νικολ με τα χλιαρα σχολια
Τσιρκο η Μερτσυ , δε με κερδισε .. :dunno: εκει με ειχε   :birdman:
Στο Λαφαμ η βυζαρου Χριστινα με τα γενικα καλα σχολια , περι εμφανησης... Κολοκυθοπιτα
Τα χαιρετισματα μου στην Κυρια Λυδια  :cheesy:
Μαντζαρου τωρα η Μαρτινα δεν ειναι τελιακα πρωι εκει λογο ..
Γενεθλιωωωωνν Χρονια πολλα  Μαρτινα και καλη διασκεδαση  :grin:
υπηρεσια στο υδρημα η Νατασσα ( οχι η τσαρινα αγαπουληδες μη κουνατε ουρες )
την οποια λογο αναφορας για καλο καραμπαλικινγκ διαρκειας γλυκοκοιταζω τελευταια
αν και δεν την εχω δει ...

Κογοβαγκος και βιλα δεν απαντανε , το προγραμμα ειχε

Μαντυ - Καντυ
Τουμπανιεθ - Μαντυ
:jerking: μαλλον καποιος το βγαζει οπως τον βολευει
χωρις να ρωταει τα κοριτσια ,με αποτελεσμα το λειντις να θεωρειτε αναξιοπιστο  :jerking:
και οι απαγπουληδες να ειναι σε συγχηση ...
η Δεσποινις Μαντελαιν  :tits: που ειχα σαν στοχο παντως εχει ρεπο  :-
Πιθανολογω οτι θα ανοιξουν στις βραδυνηες βαρδιες μονο οπως και την περασμενη Κυριακη
Απο βδομαδα ειπαν θα εμφανηστει και η Τζεσυ .. καλο αυτο να εχουμε και εξοδουχους  :dancing:
Η αλλη η Σαρρα δεν ξερω ... τι περιμενει μπαλονια για να ερθει ?  :think:

Επισης ενημερωνουμε τους  ψηφοφορους και φιλους του κομματος της Πουτανικης Αναγεννησης ( ΠΟΥΤ.ΑΝ)
οτι τα γραφεια μας ενδεχεται να μεταφερθουν σε νεο χωρο , στην οδο Lech Kaczynski,,, stay tuned


Οσοι βγουν μη ξεχασουν να ελεγξουν για τυχων σταματημενα σε φαναρια αυτοκινητα ( η και αλλου )
με οδηγους που ονειροπολουν , υπενθημηζω οτι αγνοειτε ο Στελιος .. το τελευταιο του μυνημα ελεγε
" αλλαγη σχεδιων τελιακα θα παω Καντυ " εκτοτε δε ξαναφανηκε και περασαν 3 μερες :dunno:
Αααχχ  :smitten:
]

Εγω ειχα στοχο  Μαρτινα - Μαντελαιν - Αφρουλα ισως μαρια Λαφαμ ( Μαντυ - Καντυ σαφως με εισητηριο ετοιμο )
οπως βλεπετε ουδεμια εξ αυτων δεν ειναι διαθεσημη , Κατεχακη χωρις τηλεφωνο για καμια Ερρικα - Μαρα

Καλη μερα βλεπω .. μαλλον σε υπαιρθια σπορ θα αναλωθει ...
medieval008.gif
[

Καλημερα σας και καλα γαμησια  :fuck2:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Καλημερα jo, σημερα φενεται να ειναι μια υσηχη μερα, οτι πρεπει για τσαρκααα.!!  :knockinb: :knockinb:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom