Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πρωτοτυπισες παλι μπαγασα...

ρε Μαργαριτα εσυ εισαι μηπως?εχουμε μιλησει πολλες φορες.Με καταλαβες?

Ειδες ειδες ? νομιζατε θα παω κογοβαγκος ε ?
χεχε σας την εσκασα  :cheesy:

Παλια ημουν η Χριστινα.de τωρα εγινα Μαργαριτα ...  :idiot:
Αφου ειπαμε η Καντυ ειμαι και ειμαι μουναρα  :tits2:


Οριστε και μια φωτογραφια απ πεδιο δρασης ...

Εχουμε μινι ανακαινηση ..
- καινουρια σεντονια
- καθαριστικο απολυμαντικο σαπουνακι στο κομοδινο
- καδρο πανω απ το κρεβατι , που οταν σηκωθηκα για ορθια πιπα το ξεχαρβαλωσα
κρατιετε σε κατι μικρα καρφακια , πγουσουχη μη βρεθητε με κανα κολαρο εσεις οι wild fuckers


 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Οφειλω να ομολογησω οτι τα ανακλαστικα της αντιπολιτευσης ειναι πολυ καλα.
Πριν στεγνωσει το μελανι της μομφης μου εκανε οντως live στουντιοτσαρκα  :dancing: :dancing:

Την Μαντυ την γνωριζω πολυ καλα, αν και δεν την πηρα ποτε. Αλλα σημερα ειχε μακρια μαλια  :think: :think: :think:
Απ΄την αλλη ο johnsimp λεει οτι πηδηξε αλλη  :think: :think:  Μπερδευτηκα.

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Οφειλω να ομολογησω οτι τα ανακλαστικα της αντιπολιτευσης ειναι πολυ καλα.
Πριν στεγνωσει το μελανι της μομφης μου εκανε οντως live στουντιοτσαρκα  :dancing: :dancing:

Την Μαντυ την γνωριζω πολυ καλα, αν και δεν την πηρα ποτε. Αλλα σημερα ειχε μακρια μαλια  :think: :think: :think:
Απ΄την αλλη ο johnsimp λεει οτι πηδηξε αλλη  :think: :think:  Μπερδευτηκα.

Οχι παιζουμε  :cool2:

Η Μαντυ εβαλε " ιξτενιουνς" και εκανε και ανταυγιες
δεν εκανα πλαστικη προσωπου  :2funny:

η αναφορα του johnsimp με προβληματησε  :idiot:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ηρθα  :thefinge:




Εντος εδρας καταθεση λοιπον στην μπανονοστολισμενη Βιλα
Καντυ  :smitten: με μαυρο σατεν φορεματακι λιγοτερο γλυκια αλλα περρισοτερο σεξυ
αυτο που ηθελα δηλαδι γιατι την περασμενη φορα μου ανεβηκε το ζαχαρο  :smitten:

Όχι θα κάτσεις να σκάσεις, εύγε λεβέντη μου. :rockon:

Άντε και στο τρίτο σου. :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Όχι θα κάτσεις να σκάσεις, εύγε λεβέντη μου. :rockon:

Άντε και στο τρίτο σου. :grin:

Ευχαριστω αδερφε .. και στα δικα σου  :dancing:

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Ωραιο μαλλι εχει η Δουκισσα  :cool2:

Κριτικη δε γραφω σημερα .. ειμαι πολυ ονειροπαρμενος
μπορει να ξεχαστω και να γραφω μεχρι το πρωι οπως πριν στο λαφαμ ...
τι σεντονι βγηκε ?  :2funny: βιβλιο λεει η αλλη εγραψες  :cheesy:

Μια λεξη θα πω ... αλλα στα αγγλικα για να μη μας καταλαβουν ΚαντυΜπαλικινγκ  :cool2:


 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ευχαριστω αδερφε .. και στα δικα σου  :dancing:

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Ωραιο μαλλι εχει η Δουκισσα  :cool2:

Κριτικη δε γραφω σημερα .. ειμαι πολυ ονειροπαρμενος
μπορει να ξεχαστω και να γραφω μεχρι το πρωι οπως πριν στο λαφαμ ...
τι σεντονι βγηκε ?  :2funny: βιβλιο λεει η αλλη εγραψες  :cheesy:

Μια λεξη θα πω ... αλλα στα αγγλικα για να μη μας καταλαβουν ΚαντυΜπαλικινγκ  :cool2:


Ωχ ωχ, προβλέπω καινούργια βιντεάκια….. :grin: :grin: :grin:

Πες μας ότι τίμησε τα ξυρισμένα σου να τρελαθούμε κιόλας :o :o :o
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
H Βανεσα που ηταν Σαμφως 20 πριν καμια βδομαδα και τωρα ειναι οπως λετε 26ης 52, ειναι αυτη που ηταν 26ης 35Α οταν την πηρα εγω...Την ιδια πηδηξε και ο al bandy πριν λιγες μερες...
για hagem, gameover και Gavlacticos που πηδηξανε το 2010 δεν ξερω ποια Βανεσα πηδηξανε

παντως δεν ξερω αν τοσο καιρο απο το 2010 που πηδηξα εγω την Βανεσα αν αυτη μετα δουλευε πρωινα γιατι ειχα καιρο να την δω και την ξαναειδα σε 2-3 γυρες τελευταια που εκανα...
Αυτη η βανεσα που πηδηξα εγω και πιστευω και την ιδια ο al bandy, ειναι μελαχρινη με ψιλοφουντοτα μαλια εως τον ομο, ομορφο προσωπακι με χιλαρες, μικρα βυζακια μεση δαχτυλιδι και περηφερεια που ξεχωριζει με μπουταρες, σαφως απο τοτε που την πηδηξα εγω εχει παρει καποια κιλακια...αλλα παραμενει γαμισιμη...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Ηρθα   :thefinge:

Τους ειδαμε και του live ρεπορτερς , δε μπορουν να συνενοηθουν  :idiot:

Κογοβαγκος ειναι η Μαντυ , το επιβεβαιωσε και η τσατσα της Βιλλας , ειδα και το οχημα
Η Σαρρα ερχετε απο βδομαδα .. τωρα αν ηταν κρυμενη σε καμια ντουλαπα και κανει προπονυση .. αλλο καπελο

Τελικα βγηκε και αλλη μπιζνα και βρεθηκα στην πολη να και σε το σχεδιαζα
ξεκινησα να φαω Μαρα , ή να παω να δω Νατασσα για Καραμπαμπαλικινγκ
Τελικα εντονα μαγνητικα πεδια με τραβηξαν στην οδο Φριξου :birdman:



Εντος εδρας καταθεση λοιπον στην μπανονοστολισμενη Βιλα
Καντυ  :smitten: με μαυρο σατεν φορεματακι λιγοτερο γλυκια αλλα περρισοτερο σεξυ
αυτο που ηθελα δηλαδι γιατι την περασμενη φορα μου ανεβηκε το ζαχαρο  :smitten:
Τα νεα της Βιλλας τωρα ...
Απο βδομαδα ερχετε η Τζεσυ ( χειροκροτηματα ακουω)
η Σαρρα , αλλα και μια αλλη που δεν ξερουμε ονομα
επισης σαν αν μην εφταναν αυτα θα εχουμε και αλλα δυο τεμαχια σε 15 περριποιυ μερες  :dancing:
Το live υλικο που ζητησατε οπου ναναι φτανει  :dancing: κυριε Πατσινο ...
οσο για το playback και λοιπες κονσερβες απευθηνθητε στον προεδρο σας  :uglystupid:
Βλεπω και ο Αλ διαλυσε το κομμα του κταχθηκε υπερ  της μουχλας και της στασιμοτητας
του κυβερνώντος κομματος . παει κι αυτος  :idiot: και τον ειχα σε εκτιμηση

ΠΟΥΤ.ΑΝ  πουτανικη ανγενηση  :rockon:






:think: :think: :think:
Καραφλοο αδερφι σιγουρα ειδες αλλη ? προχθες την πηδηξες την Μαντυ δε νομιζω να μπερδευτικες  :think:
αλλαξε μαλλι νταξυ δεν εκανε πλαστικη  :think:

Για να δουμε θα σπασεις το ρεκορ που κατεχεις με την Γερμανιδα.???
Την αλλη φορα που θα βγεις τσαρκα αν θες να αποφυγεις τα μαγνητικα πεδια εφοδιασου με ενα απο αυτο...
http://[URL unfurl="true"]www.discovercircuits.com/dc-mag/Issue_0211/Photos/funny%20helmet.jpg[/img[/URL]]
και δουλεια να μην κανει τουλαχιστον θα σε προστατεψει απο τα καδρα.!!!  :2funny: :2funny:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
H Βανεσα που ηταν Σαμφως 20 πριν καμια βδομαδα και τωρα ειναι οπως λετε 26ης 52, ειναι αυτη που ηταν 26ης 35Α οταν την πηρα εγω...Την ιδια πηδηξε και ο al bandy πριν λιγες μερες...
για hagem, gameover και Gavlacticos που πηδηξανε το 2010 δεν ξερω ποια Βανεσα πηδηξανε

παντως δεν ξερω αν τοσο καιρο απο το 2010 που πηδηξα εγω την Βανεσα αν αυτη μετα δουλευε πρωινα γιατι ειχα καιρο να την δω και την ξαναειδα σε 2-3 γυρες τελευταια που εκανα...
Αυτη η βανεσα που πηδηξα εγω και πιστευω και την ιδια ο al bandy, ειναι μελαχρινη με ψιλοφουντοτα μαλια εως τον ομο, ομορφο προσωπακι με χιλαρες, μικρα βυζακια μεση δαχτυλιδι και περηφερεια που ξεχωριζει με μπουταρες, σαφως απο τοτε που την πηδηξα εγω εχει παρει καποια κιλακια...αλλα παραμενει γαμισιμη...

Νομιζω οτι μιλαμε ολοι για την ιδια. Δυστυχως η προσφατη κριτικη του banty, δηλωνει οτι δεν αλλαξε καθολου.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Νομιζω οτι μιλαμε ολοι για την ιδια. Δυστυχως η προσφατη κριτικη του banty, δηλωνει οτι δεν αλλαξε καθολου.

Μαλλον, γιατι απο τοτε που δουλευε 26ης 35Α, να την πετυχα καμια 1-2 φορες στο Τανταλου 14 και μετα δεν την ξαναδα μεχρι πριν κανα μηνα που την ειχα δει στο σαμφως 20 και την ειχα μπερδεψει με την πιπινα την Μονικα που δουλευε μερικα φεγγαρια στο πρασινο...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
σορι κιολας παιδια ξεχασα να αναφερω απο την χτεσινη μου βολτα κατι σημαντικο....










Στην βιλα πλεον εκτος απο τα γνωστα πορτρετα τζεσυ,αντριαννα κλπ εχουν κρεμασει και το αβαταρ του τζο και μαλιστα η τσατσα αναβε και κερακι μπροστα σαν σε μανουαλι......μα τω θεω.....οποιος θελει ας περασει να δει.....κουκλακη πανε σε λεω......ευκαιρια να δεις και την βιλα λαιβ
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
σορι κιολας παιδια ξεχασα να αναφερω απο την χτεσινη μου βολτα κατι σημαντικο....










Στην βιλα πλεον εκτος απο τα γνωστα πορτρετα τζεσυ,αντριαννα κλπ εχουν κρεμασει και το αβαταρ του τζο και μαλιστα η τσατσα αναβε και κερακι μπροστα σαν σε μανουαλι......μα τω θεω.....οποιος θελει ας περασει να δει.....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Στην βιλα πλεον εκτος απο τα γνωστα πορτρετα τζεσυ,αντριαννα κλπ εχουν κρεμασει και το αβαταρ του τζο και μαλιστα η τσατσα αναβε και κερακι μπροστα σαν σε μανουαλι......μα τω θεω.....οποιος θελει ας περασει να δει.....κουκλακη πανε σε λεω......ευκαιρια να δεις και την βιλα λαιβ
ααα ωστε ετσι λοιπον??Δηλαδη ειναι και επισημο πλεον οτι ο Τζο ειναι ανθρωπος του μαγαζιου...
Ρε μπας και ειναι ο παππους στο κοκκινο αμαξακι που παριστανει τον φυλακα? :think: :think:
Τζο βγαλε το καπελακι να σε δουμε κανα βραδυ :2funny: :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
..ρεσεις μονοτερμα τον εχετε παρει τον φιλο μου τον jo.??? :tickedoff:

jo εγω μαζι σου ειμαι σημερα.!! ...ψεματα λενε δεν εχουνε βαλει κερακι ακομα κατω απο το αβαταρ σου.!!!  :2funny: :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Για να δουμε θα σπασεις το ρεκορ που κατεχεις με την Γερμανιδα.???
Την αλλη φορα που θα βγεις τσαρκα αν θες να αποφυγεις τα μαγνητικα πεδια εφοδιασου με ενα απο αυτο...
http://[URL unfurl="true"]www.discovercircuits.com/dc-mag/Issue_0211/Photos/funny%20helmet.jpg[/img[/URL]]
και δουλεια να μην κανει τουλαχιστον θα σε προστατεψει απο τα καδρα.!!!  :2funny: :2funny:
[/quote]

ααααααααααααααχαχαχαχαχαχα φοβερο εργαλειο  :2funny:
το ρεκορ μαλλον παει για σπασιμο  :dancing:

[QUOTE="gl, post: 3144775"]
σορι κιολας παιδια ξεχασα να αναφερω απο την χτεσινη μου βολτα κατι σημαντικο....

Στην βιλα πλεον εκτος απο τα γνωστα πορτρετα τζεσυ,αντριαννα κλπ εχουν κρεμασει και το αβαταρ του τζο και μαλιστα η τσατσα αναβε και κερακι μπροστα σαν σε μανουαλι......μα τω θεω.....οποιος θελει ας περασει να δει.....κουκλακη πανε σε λεω......ευκαιρια να δεις και την βιλα λαιβ
[/quote]

ααααααααχαχαχαχα αλλος μαλακας απο δω ... χαχαχαχαχα κεφια εχεε σημερα ε?
αστον κουκλακη , θα πεσει απ τη  σκαλα παλι και θα τρεχουμε ..  :D

οσο για το καδρο νταξυ . .. με βαλανε .. τι να κανουμε
βγηκα ο πελατης της χρονιας και με τιμησαν
οχι σαν το λαφαμ που ακομη δε με κερασαν το παγωτο με τις δυο μπαλες που βγηκε δευτερο σε προτημησεις
οριστε λοιπον
[URL=http://imagerous.com/][img]http://imagerous.com/images2/49868849381479271658.png[/URL]
και η τσατσα δεν αναβει μανουαλι ... KANTYλι το λενε  :dancing:

ααα ωστε ετσι λοιπον??Δηλαδη ειναι και επισημο πλεον οτι ο Τζο ειναι ανθρωπος του μαγαζιου...
Ρε μπας και ειναι ο παππους στο κοκκινο αμαξακι που παριστανει τον φυλακα? :think: :think:
Τζο βγαλε το καπελακι να σε δουμε κανα βραδυ :2funny: :2funny:

παλι λαθος εισαι .. η Μαργαριτα εμαι ειπαμε  :2funny:

παντως σοβαρο το φιλαρακι σου το ειδα κοροβαγκου προχθες , κατι μαστορευε στον πινακα
λες να συνδεε τις καμερες ?  :2funny: :2funny: :2funny:

..ρεσεις μονοτερμα τον εχετε παρει τον φιλο μου τον jo.??? :tickedoff:

jo εγω μαζι σου ειμαι σημερα.!! ...ψεματα λενε δεν εχουνε βαλει κερακι ακομα κατω απο το αβαταρ σου.!!!  :2funny: :2funny:

μονο εσυ μ αγαπας  :smitten: και λες παντα την αληθεια
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
παλι λαθος εισαι .. η Μαργαριτα εμαι ειπαμε  :2funny:

παντως σοβαρο το φιλαρακι σου το ειδα κοροβαγκου προχθες , κατι μαστορευε στον πινακα
λες να συνδεε τις καμερες ?  :2funny: :2funny: :2funny:
και στο αλλο παει τωρα η κουφαλα?Σιγουρα κατι τετοιο εκανε και εκει,ολη νυχτα live τσοντα βλεπει αυτος
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
και στο αλλο παει τωρα η κουφαλα?Σιγουρα κατι τετοιο εκανε και εκει,ολη νυχτα live τσοντα βλεπει αυτος
:2funny: δες τι βρηκα



λοιπον αντε γιατι εχει αγωνα αυριο ..

Θα πβ λιγα χονρτικα τωρα που κοιμηθηκαν τα μικρα και μειναμε οι μεγαλοι...

Καντυ σε προγρραμμα ¨"ολα μαζι" 100 γιουρια μιση ωρα ειπεη τσατσα ( κανα 25λετο πρεπει α τραβηκε)
μοπυ εδωσε παντοφλες μιας χρησης και πετσετα για να κανω τζουζι , εκανα
ηρθε μωρο , ηθελενα μου κανει μασαζ μετα τα μπαλαμουτια τα ορθια
δεν ηθελα εγω εκανα αγγαλιτσες και γουτσου γουτσου πιπα ξαπλωτη πιπα ορθια
μια μικρη παρεξηγηση με το καδρο λυθηκε σχετικα γρηγορα
σιπα στα ορθα ολα τα λευτα .. την κρατουσα απ το καφαλι και την επαιχα με την τσου τσου , της την ετριβα στα χειλη
της την χτυπουσα στην γλωσσα . την την εχωνα ... ωραια αολα .. την ξεγαλασα και εκανε και καραμπαλικινγκ αλλα
δε ξερω αν το εκανε " δωρο " η αν το εχει στο μενου οποτε  δεν την συστηνω ακομη σαν καραμπαλογλυφτρα
αντιθετα η μαντυ το εχει ποιο στανταρ αρκει αν εισαι σε θεση να το δεχτεις ( τριχα - καθαριοτητα )
το λοιπον την ξαπλωνω αναποδα στο κρεβατι και μετα απο κατι σκαστα φιλακια και βυζογλυψιες παμε για γλυφομουνιιιιιιι
ω ναι .. κατρακυλησια στο βουρκο  , μετα το μωρο μου που το ειοχα κανει δυο τρεις φορες και την σιμονα ου ο ειχα κανει
στα πεταχτα το ξανακανα ...της ειπα να μου πει αν καιτ δε της αρεσει και βουρ ...
σε καποια φαση ζουλυοσε τα βυζια της και τα ποδια της καναν νευρικους σπασμους , μαλλον της αρεσε ...
εμενα μ αρεσε το οτι της αρεσε κατα τ αλλα δε πρεπει να ειμαι γλυφομουνακιας ...
σεξ ιεραποστολικο με αγαλιστσες και φιλακια
σεξ πισοκολητο , λιγο πιπαπαλι λιγο σεξ παλι , λιγο φιγκερ  :cool2: λιγο ομως
καταθεση στην κωλαρα της ...

Αυτα χονρτικα ...  :cool2: ωραια ηταν

Κανει και πρωτκικο με 100 αλλα εκεινο ειναι αλλο 100ρι
ειναι απλο + κωλος χωρις γυμνα 69 κλτ
στα 150 παει ολο το πακετο γυμνο - 69 - κωλος - τζακουζι

Αυτααααα ... καλο κορμι η Καντυ , συμπαθεις αι πολυ γλυκια ...
ισως παραειναι γλυκια για αυτη την δουλεια ...  :smitten:
αυτη ειναι για δασκαλα δεν ειναι για σουλτανα
 

Al Bandy

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2009
Μηνύματα
20
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Νομιζω οτι μιλαμε ολοι για την ιδια. Δυστυχως η προσφατη κριτικη του banty, δηλωνει οτι δεν αλλαξε καθολου.

Η ίδια πρέπει να είναι guys, όλες οι περιγραφές (σώμα και χαρακτηριστικά) ταιριάζουν με τους συναδέφλφους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom