Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Αχχχχχχχ.... κορίτσαρος η Άννα....
καλη ψυχουλα ειναι...και κοριτσαρος !!! :rockon: :rockon: :rockon:
...λες να  χουμε και αραβωνες με ποιον  αραγες ?  :think:
..αιντε να την παντρεψουμε να φαμε κανα κουφετο  :)και  εγω κουμπαρος  :)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
καλημερα σε ολους  :smitten:

Για τους Στουντιακηδες   σήμερα  τα νέα  !!


Η Καντυ είναι Βραδινή στην Βίλλα  Ερωτικα  μετα τις 20,00-…
Η ΕΥΑ η Βουλγάρα  στο Σααλ  Ανδρ.Γεωργιου  4 πρωινή βάρδια.
Η Μαντυ είναι  βραδινή  στο Βίλλα Prive  Κοροβαγκου 5
Η Μάντελαϊν  είναι πρωινή στο  Κοροβαγκου 5
Η Αντριάνα’’ ισπανίδα’’  είναι  πρωινή βάρδια   στην Βιλλα Ερωτικα
Η Αννιτα  Βουλγάρα  Τσανταλου 9  , απογευματινή βάρδια
Η  Νικολ   Γαλλίδα  Μιλφ  στο  Σαπφους  7 πρωινή  βάρδια
Η  Καμελια  Βουλγάρα  Τσανταλου  9  πρωινή βάρδια
Στο La Femme Μαρία {πρωινη} – Κάρλα{απογευματινη}   έτσι μας είπε η Άννα χτες ! :think: Για να δούμε  πάλι θα το αλλάξει  ?  :think:

Για τυχον αλλαγες ενημερωστε !
Ρε μαλακα kouklakis διαβαζεις το athens ladies και ερχεσαι εδω να μας κανεις τον εξυπνο?? :jerking: :jerking: :jerking:..Βολταρες εσυ και τα ξερεις αυτα που γραφεις?
Εμεις δεν εχουμε ιντερνετ να τα δουμε?

Επισης εισαι τοσο ασχετος που περιλαμβανεις και το Τανταλου 9 στα στουντιο.Εχεις υποψιν σου που βρισκεται το Τανταλου 9 και τι ειναι ή απλα αναπαραγεις μια μαλακια για να κανεις τον εξυπνο?
Kοψε τις μαλακιες σου ειπα και βρες αλλο παιχνιδι...
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
οπα βρε αλ πατσινο πολυ αγριεμενω σε βλεπω σημερα ρε μαγκα,μηπωσ στραβωγαμησεσ τη νυχτα :2funny: :2funny: :2funny: :grin: :grin: :grin: :grin:. :- :- :- :- :-. :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Το Τσανταλου 9 βρισκεται στο Βαρδαρη κατεβαινοντας απο Μοναστηριου !
Η ονομασια του " EROS HOUSE"  την ταμπελα του  ενοω , αλλοι το θεωρουν στουντιο , ενω ειναι μεσα στα μπουρδελα τπυ Βαρδαρη.Δικιο εχεις Αλ πατσινο.
Υπαρχει συνχηση ομως εδω.


 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
478
Κριτικές
9
Like
448
Πόντοι
21
Ρε μαλακα kouklakis διαβαζεις το ******* και ερχεσαι εδω να μας κανεις τον εξυπνο?? :jerking: :jerking: :jerking:..Βολταρες εσυ και τα ξερεις αυτα που γραφεις?
Εμεις δεν εχουμε ιντερνετ να τα δουμε?

Επισης εισαι τοσο ασχετος που περιλαμβανεις και το Τανταλου 9 στα στουντιο.Εχεις υποψιν σου που βρισκεται το Τανταλου 9 και τι ειναι ή απλα αναπαραγεις μια μαλακια για να κανεις τον εξυπνο?
Kοψε τις μαλακιες σου ειπα και βρες αλλο παιχνιδι...
al γραψ τον στα @@@ μην ασχολεισαι....
αυτος μπορει να γραψει και κριτικη για το 2009
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Το Τσανταλου 9 βρισκεται στο Βαρδαρη κατεβαινοντας απο Μοναστηριου !
Η ονομασια του " EROS HOUSE"  την ταμπελα του  ενοω , αλλοι το θεωρουν στουντιο , ενω ειναι μεσα στα μπουρδελα τπυ Βαρδαρη.Δικιο εχεις Αλ πατσινο.
Υπαρχει συνχηση ομως εδω.

studio ;;;;;    :idiot:
δεν ειναι δυνατον κάποιος να έχει μπει έστω στο σαλόνι και να το πει studio. Μπουρδέλο-καλό αλλά μπουρδέλο
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
studio ;;;;;    :idiot:
δεν ειναι δυνατον κάποιος να έχει μπει έστω στο σαλόνι και να το πει studio. Μπουρδέλο-καλό αλλά μπουρδέλο
δεν μοιαζει μεσα στο σαλονι για στουντιο ! Μπουρδελο θα το λεγα κι γω αλλα γιατι το λενε καποιοι στουντιο  ουτε εγω ξερω. :idiot:

συγνωμη  συναδελφοι που το γραψα στα στουντιο.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
κουκλακησ παλι δεν πηρεσ τα χαπια σου κ αρχισεσ τησ φαντασιεσ σου,,εχουμε εναν εμεισ στη λαρισα που γραφει φαντασιεσ δεν θελουν κ αλλων στην θεσσαλονικη :jerking: :jerking: :jerking: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
31
Like
733
Πόντοι
4.535
Εντάξει να το κόψουμε τώρα?
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Μηπως λες αυτη που δουλευε και στην Τσανταλου το 2010 ? που την θυμηθηκες θηριο οντως καλη ηταν ,  αληθεια που χαθηκε αυτη ?
την ιδια απορια εχω κι γω.
Δε λέω τη γνωστή Μαρίνα τη Πολωνέζα που δούλευε Ταντάλου στο γνωστό Μαρινόσπιτο. Αυτή είναι πιπίνι. Μια άλλη λέω ξανθιά μιλφ τούμπανο. Αν και όντως.. και η Μαρίνα της Ταντάλου δεν ακούω να αναφέρεται τώρα τελευταία. Τι έπαθε αυτή? :think:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
κουκλακησ παλι δεν πηρεσ τα χαπια σου κ αρχισεσ τησ φαντασιεσ σου,,εχουμε εναν εμεισ στη λαρισα που γραφει φαντασιεσ δεν θελουν κ αλλων στην θεσσαλονικη :jerking: :jerking: :jerking: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:.
Πατσίνο, πιατσόβιε και σία.. μην πυροβολείτε τον Κουκλάκη. Μια χαρά παιδί είναι. Και όσο θυμάμαι και εκείνη την μούφα κριτική που είχε γράψει για το βίλλα και τη Μάντυ νομίζω όλο ξεσπάω στα γέλια  :2funny: :2funny: :2funny: χαχχαχαχαχαχαχ.. Να σαι καλά ρε κουκλάκι
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Πατσίνο, πιατσόβιε και σία.. μην πυροβολείτε τον Κουκλάκη. Μια χαρά παιδί είναι. Και όσο θυμάμαι και εκείνη την μούφα κριτική που είχε γράψει για το βίλλα και τη Μάντυ νομίζω όλο ξεσπάω στα γέλια  :2funny: :2funny: :2funny: χαχχαχαχαχαχαχ.. Να σαι καλά ρε κουκλάκι
ειχε γραψει και φανταστικη κριτικη για τη Μαρθα στο Νικ.Ουρανου 26 ενω Μαρθα δεν υπηρχε τοτε...
Απο κει να καταλαβετε για τι μαλακα μιλαμε
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Το Τσανταλου 9 βρισκεται στο Βαρδαρη κατεβαινοντας απο Μοναστηριου !
Η ονομασια του " EROS HOUSE"  την ταμπελα του  ενοω , αλλοι το θεωρουν στουντιο , ενω ειναι μεσα στα μπουρδελα τπυ Βαρδαρη.Δικιο εχεις Αλ πατσινο.
Υπαρχει συνχηση ομως εδω.

Ποιοι αλλοι.!!???  :think: :think: :think:
Δεν πιστευω να υπαρχει συναθλητης που να εχει μπει μεσα στο Τανταλου 9 και να νωμιζει οτι ειναι στουντιο, ή να εχει περασει απο εξω τουλαχιστον...

και εγω μπωρω να σου πω οτι το στουντιο Αθανασιας 3 στην Αθηνα ειναι ανεβενοντας την Ευτηχιδου 6ο στενο στα δεξια σου, εχει λευκη  εισοδο με κοκκινη ριγα και χλιδατο σαλονι με εσωτερικη σκαλα...και ας μην εχω περασει καθολου απο εξω... ;)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
και εγω μπωρω να σου πω οτι το στουντιο Αθανασιας 3 στην Αθηνα ειναι ανεβενοντας την Ευτηχιδου 6ο στενο στα δεξια σου, εχει λευκη  εισοδο με κοκκινη ριγα και χλιδατο σαλονι με εσωτερικη σκαλα...και ας μην εχω περασει καθολου απο εξω... ;)
μη τον λες τετοια γιατι μπορει να σου ανεβασει καμια κριτικη απο Νεα Μαδυτο ή Ανω Βρασνα και να σε αποστομωσει...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
μη τον λες τετοια γιατι μπορει να σου ανεβασει καμια κριτικη απο Νεα Μαδυτο ή Ανω Βρασνα και να σε αποστομωσει...

:2funny: :2funny:

Εχουμε μπουρδελακια εκει.!?? μην μου λες τετοια και κανω αποτοξινωση.!!  :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
ειχε γραψει και φανταστικη κριτικη για τη Μαρθα στο Νικ.Ουρανου 26 ενω Μαρθα δεν υπηρχε τοτε...
Απο κει να καταλαβετε για τι μαλακα μιλαμε

Ποιοι αλλοι.!!???  :think: :think: :think:
Δεν πιστευω να υπαρχει συναθλητης που να εχει μπει μεσα στο Τανταλου 9 και να νωμιζει οτι ειναι στουντιο, ή να εχει περασει απο εξω τουλαχιστον...

και εγω μπωρω να σου πω οτι το στουντιο Αθανασιας 3 στην Αθηνα ειναι ανεβενοντας την Ευτηχιδου 6ο στενο στα δεξια σου, εχει λευκη  εισοδο με κοκκινη ριγα και χλιδατο σαλονι με εσωτερικη σκαλα...και ας μην εχω περασει καθολου απο εξω... ;)

Δεν φταίει αυτός, φταίνε οι άλλοι από κάτω, που αντί να τον μπανάρουνε να το κόψει και λιγάκι ,τον κάνουνε και τιμημένο για να του δώσουνε βήμα να γράφει με περισσή άνεση τα όσα γράφει.

Τώρα θα πει κανείς……άλλοι χειρότεροι από τον κουκλάκη γίνονται πρωθυπουργοί, τώρα αυτός σε πείραξε ??? :2funny: :2funny: :2funny:
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Ηρεμηστε ρε το παιδι ειπε να κανει μια ενημερωση και το φαγατε.

Πολυ τσιτομενοι ειστε.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
αφιξη σημερα θεσσαλονικη..,...θα μεινω μερες οποτε θα δοκιμασω πολλες και θα γραψω

σημερινη μεγαλη στουντιοτσαρκα μονο και εχουμε

-τσιρκο η ουγγαρεζα μερτσυ....ομορφη προστυχοφατσα,σπο 30 το απλο...κανει και 69 και γυμνο με χυσιμο στο στομα καθως και κουλουρι....εγω παντως καλα περασα στην νο1 καταθεση της μερας....αναλυτικα στην κριτικη
-ν. ουρανου 26 η μιλφ ρωσιδα ναντια με μαυρο βρακι,στοκινγκς....στα ιδια απο εμφανιση προγραμματα και κιλα...
-ερημιτου η αδυνατη,καστανοξανθη πετρουλα με λιγο ξεψυχισμενο υφος σαν στεναχωρημενη...απο 30 απλο,50 γυμνο,80 κωλαρακι και 100 τζακουζι

-λαφαμ η μαρια
-σααλ η ευα
-κοροβαγκου 5 η πιο σεξι παρουσια αντικειμενικα της βολτας η μαντελαιν  εμφανως πιο αδυνατη,σφιχτη,γυμνασμενη με βυζαρες και ψηλη ,θεωρητικη πανω στις τακουναρες της.,...η τσατσα η παλια καλη ρωσιδα που σαλοναριζε και την αννα μαρια καποτε.....ψυχουλα η συγκεκριμενη
-φριξου 9 η αντριαννα
-εκκλησια η καρλα με μακρυ μαυρο μαλλι με κοκκινες εξτενσιονς ανταυγειες,θυμιζε λιγο λουνα....σεξι κωλαρακι,ωραιο σωματακι αλλα δυσανασχετησε που δεν περνουσα....η τσατσα εκανε προσφορα και απο 30
-ματζαρου 14 η πορνοσταρ δυναμιτης στο κρεβατι μαρτινα...δευτερη καταθεση εδω...πολυ καλο γλειψιμο σε αρχιδακια,αριστη πιπα γυμνη,περιποιητικη και γλυκια κοπελα 23 μαιων οπως δηλωνει....καλο socializing ,διαλογος στα αγγλικα....απολαμβανει να την  γλειφουν,κανει και βρωμικα πραγματα,γλειφει ρωγες,δαχτυλα κλπ....καλη εμπειρια θα ελεγα...απο εμφανιση και κορμι σκιζει και ειδικα ο κωλος και τα μπουτια της ειναι το κατι αλλο....
-κατεχακη η γλυκια μπουμπου μαρα με τις βυζαρες της....σαν να εχασε λιγα κιλα απο κοιλια ειδικα...
-26ης οκτ 52 κλειστο
-κωλετη η αφροδιτη
-ανδρεου γεωργιου 24 κλειστο
-φριξου 14 η χριστινα πιπινι ψηλο,αδυνατο με ωραιο σωματακι και καστανο μαλλι....στα συν το οτι αργουσε να βγει απο το δωματιο πραγμα που ισως σημαινει κατι καλο...
-κεφαλληνιας η ξανθια πιπινα ρωξαννη οχι η μελαχρινη.....ωραιο κοντοπουτανο με κωλαρακι μουρλια....προγραμματα δεν εκατσα να ακουσω αλλα την εβαλα στο ματι....ειδικα η φατσουλα της βγαζει ετσι οπως ηταν και βαμμενη κατι εκφυλο.....μου θυμισε λιγο εμμανουελα πατρινια....μεσα μενει να δοκιμαστει δεν ξερω τι λεει....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Περιπτωση κουκλακης πραξη δευτερη ...

Τι προσπαθει να αποδειξει και σε ποιον ειναι αποριας αξιο :dunno:
Αντλει πληροφοριες απο το Γρεικ λειντις μεχρι και κριτικες εγραψε μεσο αυτου
για τα πρασινα ματια της Μαντυς...
το μονο τιμημενο μελος με face κριτικες που δε σβηστηκαν ακομη μαλιστα...
Τι παρασκηνιο παιχτηκε και τι βυσματα μπηκαν δε ξερω .. αλλωστε εχω ταχθει υπερ μιας αταξικης μπουρδελοκοινωνιας
παντως η "τιμηση" του εγινε αιτια να δυσαρεστηθουν και να ξενερωσουν αλλα μελη που προσφερουν με αναφορες κλτ ,
μερικα εκ των οποιων μου στειλαν και πμ να μου πουν τον πονο τους ...
λες και γω ειμαι ο Μικρουτσικος του bou
Nταξυ δικιο εχουν αλλα οποιος εχει προβλημα ας το πει δημοσια

Ειχα ντυθει και αστυνομος Μπεκας τοτε θεωροντας οτι καποιος με καλο συγγραφικο ταλεντο
δε ξερει απλα που να βαλει τα εργα του και τα εβαλε στον καταλογο των κριτικων
τελικα η μια 'κριτικη" ακομη εκει ειναι...
Μετανοιωσα που ασχοληθηκα τοτε ...

================================================================

Σαλο στα μπουρδελα της πολης εχει προκαλεσει η ειδηση οτι
γνωστο μελος της μπουρδλοκαταστασης εσκασε μυτι και θα μεινει στην πολη
Αναστατωση και μεγαλη ανησυχια εχει προκαλεσει στις ιεροδουλες η αφιξη του
οι οποιες τρωνα τα κοκκινα νυχια τους απο την αγωνια τους ..
Ποιες θα γαμησει ο προεδρος ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom