Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Καταρχήν να ξεκαθαρίσω ότι πιο πολυ μ αρέσει ο σωμστοτυπος της μαντυ κ της αντριανας παρα της καντυ... Τώρα πως πήγα στη Εύα αυτο είναι άλλο θέμα... Είχα όρεξη για μιλφακι μάλλον  :2funny: την μαντυ την είδα ανεβασμένη σε σχέση με το παρελθόν αλλα ακόμα την θεωρώ πολυ ψεύτικη την όλη φάση σε αντίθεση με την καντυ που νομίζω ότι το ευχαρίστιεται λίγο παραπάνω... Την αφρό θα την πετύχω το βράδυ άραγε?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καταρχήν να ξεκαθαρίσω ότι πιο πολυ μ αρέσει ο σωμστοτυπος της μαντυ κ της αντριανας παρα της καντυ... Τώρα πως πήγα στη Εύα αυτο είναι άλλο θέμα... Είχα όρεξη για μιλφακι μάλλον  :2funny: την μαντυ την είδα ανεβασμένη σε σχέση με το παρελθόν αλλα ακόμα την θεωρώ πολυ ψεύτικη την όλη φάση σε αντίθεση με την καντυ που νομίζω ότι το ευχαρίστιεται λίγο παραπάνω... Την αφρό θα την πετύχω το βράδυ άραγε?

Αφρο βραδυ δεν εχω ακουσει ποτε ... μαλλον οχι
Μαντυ παρελθον ενοεις περισι ας πουμε ε ? προ 2011 
Απο καραμπαλικινγκ κανα νεο εκ των τριων ?  :think:


Πάκης δεν είμαι φίλε και μπορούν να το βεβαιώσουν και πολλοί και πολλές από δω μέσα...

Α παλι καλα γιατι χωρις μαρτυρες δε σε πιστευα  :cheesy:

Mπορει να  συνατηθηκαμε κιολας ποιος ξερει... :dunno:
πολλοι θα εχουν συνταθει με καποιους ...
Εγω θα βγαινω με το μπουζουκι πλεον οποτε ευκολα θα με γνωριζετε  :sunglasses:
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Όχι κ 8 στο κογοβαγκος! Καλύτερο πάρκινγκ δεν υπάρχει είναι άνετο σε κρύβει ωραία κ δεν έχει κ περιστέρια... Αλλα έχει ένα θέμα με τις λάσπες τώρα που το σκέφτομαι  :think: δύσκολη απόφαση  :2funny:
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Παρελθόν εννοώ προτού κλείσει... Για καραμπαλινκγ κάνανε κ η μαντυ κ η Εύα! Με καλύτεροτερο της μαντυς κ σε ποιότητα κ σε ποσότητα  ;)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Όχι κ 8 στο κογοβαγκος! Καλύτερο πάρκινγκ δεν υπάρχει είναι άνετο σε κρύβει ωραία κ δεν έχει κ περιστέρια... Αλλα έχει ένα θέμα με τις λάσπες τώρα που το σκέφτομαι  :think: δύσκολη απόφαση  :2funny:

Εληφθει .. συμφωνουμε σε πολλα  ;)
Ευχαριστω




Λοιπον παιδια .. καποιος να παει να βρει τον Στελιο
προχθες μου ειπε οτι ισως παει Καντυ ...

παραθερτω ενα αποσπασμα απ την κριτικη μου ...
==========================================================================
ΥΓ
Βγαινοντας στην 26ης Οκτωμβριου  σταματησα στο φαναρι το ποιο ηταν πρασινο !
Ειχε απλα διπλα του αναμενο κοκκινο βελακι για να στριψεις αριστερα
περιμενα ως που περασε ενα αστικο διπλα μου με φορα ...
Κοιταω το πρασινο φαναρι .. Κοιταω το πολυχρωμο λεωφορειο ..
Κοιταω μπας και με ειδε κανεις ... Κοιτιεμαι στον καθρεφτη... Φευγω ...  
Προφητικο το τραγουδακι που εικονογραφηθηκε για παρτυ της την προηγουμενη μερα
Ωπα λαλα , μας τρελανε η ξανθια !


ΥΓ 2
Ρεζιλι γιναμε .. το ανωθεν συμβαν καταγραφηκε απο καμερες κυκλοφοριας
80700841882045191043.gif


=====================================================================

Ας παει καποιος να  πει του Στελιου να ξεκινησει  :2funny: :2funny: :2funny:


 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μετά το ευχάριστο νέο ότι το βιτρινάτο ξανάνοιξε, :rockon: και το οποίο ήταν ανοικτό κατά τις 6 το απόγευμα που γυρόφερνα στην πιάτσα, μεταφέρω ένα δυσάρεστο νέο, το λουξ μας αποχαιρέτησε για πάντα, μιας που στο μπαλκόνι του μπήκε ενοικιαστήριο. Πάει και αυτό το μπουρδελάκι. :'(
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μετά το ευχάριστο νέο ότι το βιτρινάτο ξανάνοιξε, :rockon: και το οποίο ήταν ανοικτό κατά τις 6 το απόγευμα που γυρόφερνα στην πιάτσα, μεταφέρω ένα δυσάρεστο νέο, το λουξ μας αποχαιρέτησε για πάντα, μιας που στο μπαλκόνι του μπήκε ενοικιαστήριο. Πάει και αυτό το μπουρδελάκι. :'(

Μηπως ειδες καποιον σταματημενο σε κανα φαναρι ?  :think:
Το Λουξ καιρο εχει που ξηλωσαν πινακιδες ...

τι αλλα νεα ?  :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Παρακαλούνται οι monds ή ο admin να επαναφέρει στον κατάλογο το Άνδρέου Γεωργίου 24 που ξαναάνοιξε.


Επίσης ο κατάλογος μπορεί να εμπλουτιστεί και με το υπάρχον φωτογραφικό υλικό.


Κάποιος συναθλητής ας κάνει αναφορά το ποστ στον διαχειρηστή για να το δει στα σίγουρα. :)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Παρακαλούνται οι monds ή ο admin να επαναφέρει στον κατάλογο το Άνδρέου Γεωργίου 24 που ξαναάνοιξε.


Επίσης ο κατάλογος μπορεί να εμπλουτιστεί και με το υπάρχον φωτογραφικό υλικό.


Κάποιος συναθλητής ας κάνει αναφορά το ποστ στον διαχειρηστή για να το δει στα σίγουρα. :)

:think: :think: :think: :think: εχω ηδη γραψει στο θεμα του μαγαζιου   :humpleg:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μηπως ειδες καποιον σταματημενο σε κανα φαναρι ?  :think:
Το Λουξ καιρο εχει που ξηλωσαν πινακιδες ...

τι αλλα νεα ?  :think:

Ησυχία πολλή στην πιάτσα, μόνο βόλταρα με το αμάξι στην περιοχή, το Σαπφούς 5 κλειστό, προφανώς λόγω ελλείψεως προσωπικού.

Πάντως και μετά τα νέα μέτρα τσουνάμι που εξήγγειλαν  :jerking: :jerking: :jerking: δεν τα βλέπω καλά τα μπουρδελάκια, τον κόσμο τον έχουν φέρει σε απόγνωση και ίσως τον οδηγήσουν σε ακραίες λύσεις όπως να κόψει ακόμη και τα μπουρδέλα. Και αναφέρομαι αποκλειστικά σους συναθλητές μπουρδέλιαριδες όταν λέω κόσμος, εντάξει  :huh: μην παρεξηγηθώ κιόλας. :S
 

Επισκέπτης
Από εβδομάδα μάλλον θα ανεβάσω κριτικές Αθηναϊκές! Χαίρομαι απίστευτα που με 20 και 15 Ε θα πηδήξω δυνατά μωρά. Ίσως με όλα αυτά που γίνονται πέσει η τιμή και εδώ στο 20άρικο! Προς το παρόν έτσι όπως είμαστε εδώ δεν ψήνομαι να δώσω λεφτά στις δικές μας. Καμιά μαυρούλα από πιάτσα μόνο!  :pipa3:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Από εβδομάδα μάλλον θα ανεβάσω κριτικές Αθηναϊκές! Χαίρομαι απίστευτα που με 20 και 15 Ε θα πηδήξω δυνατά μωρά. Ίσως με όλα αυτά που γίνονται πέσει η τιμή και εδώ στο 20άρικο! Προς το παρόν έτσι όπως είμαστε εδώ δεν ψήνομαι να δώσω λεφτά στις δικές μας. Καμιά μαυρούλα από πιάτσα μόνο!  :pipa3:

Ο πορνοκομάντο στα Αθήνας, :rockon: αυτό αν είναι νέο. Κράτα τα λεφτά σου για εκεί, άντε να έχουμε και κριτικές από δικό μας άνθρωπο ώστε όταν κατέβουμε και εμεις κάτω να έχουμε ενημέρωση από πρώτο χέρι. :fuck2:

Χαιρετισμούς στον Μπακάλη. :cool2:
 

Επισκέπτης
Ο πορνοκομάντο στα Αθήνας, :rockon: αυτό αν είναι νέο. Κράτα τα λεφτά σου για εκεί, άντε να έχουμε και κριτικές από δικό μας άνθρωπο ώστε όταν κατέβουμε και εμεις κάτω να έχουμε ενημέρωση από πρώτο χέρι. :fuck2:

Χαιρετισμούς στον Μπακάλη. :cool2:

Χαχα! Άπειρο respect στο Μπακάλη!
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
για την αθηνα μην νομιζετε οτι ειναι καλυτερα τα πραγματα μπορει να δινεις ενα 20αρικο αλλα τα μπουρδελα τους ειναι πολυ χειροτερα απ του βαρδαρυ κ η γκομενες τπτ το ξεχωριστο... εκανα βολτες μ ενα φιλο μου αθηναιο συχνα αλλα εχω κανενα χρονο να κατεβω... τωρα για τα στουντιο τους δεν ξερω τπτ κ θελω να κατεβω να επισκευτω 2-3 που εχω σταμπαρει  ;)
 

Επισκέπτης
για την αθηνα μην νομιζετε οτι ειναι καλυτερα τα πραγματα μπορει να δινεις ενα 20αρικο αλλα τα μπουρδελα τους ειναι πολυ χειροτερα απ του βαρδαρυ κ η γκομενες τπτ το ξεχωριστο... εκανα βολτες μ ενα φιλο μου αθηναιο συχνα αλλα εχω κανενα χρονο να κατεβω... τωρα για τα στουντιο τους δεν ξερω τπτ κ θελω να κατεβω να επισκευτω 2-3 που εχω σταμπαρει  ;)

Θα τα ανακαλύψω όλα, μην ανησυχείς! Όσο για στούντιο, την έχω λοκάρει εδώ κ μήνες! ΣΑΜΠΡΙΝΑ! Αν κ έχω διαβάσει πολύ θάψιμο δεν μασάω!
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
μακαρι να μπορεσεις αλλα οι αποστασεις εκει ειναι τεραστιες >:( καλη επιτυχια κ καλα γαμησια σου ευχομαι κ να μας ενημερωνεις  ;)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
για την αθηνα μην νομιζετε οτι ειναι καλυτερα τα πραγματα μπορει να δινεις ενα 20αρικο αλλα τα μπουρδελα τους ειναι πολυ χειροτερα απ του βαρδαρυ κ η γκομενες τπτ το ξεχωριστο... εκανα βολτες μ ενα φιλο μου αθηναιο συχνα αλλα εχω κανενα χρονο να κατεβω... τωρα για τα στουντιο τους δεν ξερω τπτ κ θελω να κατεβω να επισκευτω 2-3 που εχω σταμπαρει  ;)

Τα στούντιο τους ξεκινάνε από 50 και δεν είναι δα και κάτι το ιδιαίτερο σε σχέση με τα δικά μας.


Θα τα ανακαλύψω όλα, μην ανησυχείς! Όσο για στούντιο, την έχω λοκάρει εδώ κ μήνες! ΣΑΜΠΡΙΝΑ! Αν κ έχω διαβάσει πολύ θάψιμο δεν μασάω!

Μην ξεχάσεις να περάσεις και από τη Λίλη στο Πειραιώς 193 ή στο Κηφισού 30, είναι και γερμανίδα θα ενδιαφέρει και τον jo.

Επίσης θέλουμε ανταπόκριση από Πένυ, και να πεις και καμιά καλησπέρα και στην πρώην δικιά μας την Εβελίνα. :smitten:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom