Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Thanks παιδιά και chris... το avatar σου είναι όλα τα λεφτά!  :2funny: :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Από εβδομάδα μάλλον θα ανεβάσω κριτικές Αθηναϊκές! Χαίρομαι απίστευτα που με 20 και 15 Ε θα πηδήξω δυνατά μωρά. Ίσως με όλα αυτά που γίνονται πέσει η τιμή και εδώ στο 20άρικο! Προς το παρόν έτσι όπως είμαστε εδώ δεν ψήνομαι να δώσω λεφτά στις δικές μας. Καμιά μαυρούλα από πιάτσα μόνο!  :pipa3:

Ασκηση.!! Πορνομενιων.!!  :2funny:

Θα πας Μονικα.???

http://[URL unfurl="true"]www.peiraios193.com/images/pictures/monica/05.jpg[/img[/URL]]

...αν ναι δωσε τους θερμους μου χαιρετισμους.!! και πες της πριν την αφιξη του 2012 θα την επισκευτω δεοντως.!!  :knockinb:

 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
να σαι καλα μ αυτο το ονειρο ζω μια μερα να παω στο δωματιο της μεγαλης alleta ocean  :s&m_1: προς το παρων παω για καμια καταθεση...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ασκηση.!! Πορνομενιων.!!  :2funny:

Θα πας Μονικα.???

http://[URL unfurl="true"]www.peiraios193.com/images/pictures/monica/05.jpg[/img[/URL]]

...αν ναι δωσε τους θερμους μου χαιρετισμους.!! και πες της πριν την αφιξη του 2012 θα την επισκευτω δεοντως.!!  :knockinb:


[/quote]

Ουκγ , κρεμασμενη καποτα κανει δηλωσεις  :think:

μαανες καλο βολι ...
σε φανταζομαι σε κανα ντελο του δεκαρικου να κανεις παρτυ  :2funny:
 

Επισκέπτης
http://[URL unfurl="true"]www.kundeneingang.net/files/102/1/modulefiles/pic_1021131185504931244lathen.jpg[/img[/URL]]

To καλύτερο βυζί της πιάτσας λέει, ελπίζω να μου κάτσει καλή ζαριά στην συμπεριφορά!
 

Επισκέπτης
http://[URL unfurl="true"]www.kundeneingang.net/files/102/1/modulefiles/pic_1021131185504931244lathen.jpg[/img[/URL]]

To καλύτερο βυζί της πιάτσας λέει, ελπίζω να μου κάτσει καλή ζαριά στην συμπεριφορά!
[/quote]

αμαν ποιο ειναι αυτο το μωρο ρε φιλος εχουμε σαλονικα τετοιο που τραγουδαει?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
τι εγινε ποτε ανοιξε το ερως θα με τρελανετε

Περημενα να πεις...πλακα κανεις.!!?? και να σου απαντησω...εσυ την αρχισες.!!  :2funny: :2funny: :2funny: σαν το ανεκδοτο.!!  :2funny:

Οχι φιλε, αυτο το μωρο δουλευει αθηνα.!! μπες στο αθενσ να δεις τι γαμαν οι αθηναιοι και μετα μπες στο δικο μας να δεις τα μπαζα μας...  :headbang:
 

Επισκέπτης
Περημενα να πεις...πλακα κανεις.!!?? και να σου απαντησω...εσυ την αρχισες.!!  :2funny: :2funny: :2funny: σαν το ανεκδοτο.!!  :2funny:

Οχι φιλε, αυτο το μωρο δουλευει αθηνα.!! μπες στο αθενσ να δεις τι γαμαν οι αθηναιοι και μετα μπες στο δικο μας να δεις τα μπαζα μας...  :headbang:

τα ξερω τα δικα μας α ρε μαανεσ με ξεσηκωσες :2funny:
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Σνιφ κλαψ λιγμ....
Μιλάαααααααααανα, Νατάαααασσαααααα.
Κανά τέτοιο κομμάτι πότε θα ξανάρθει? :smitten: :smitten:
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
παιδια πηγε κανενας τελευταια στην κελλυ?και αν ναι ας πει εντυπωσεις...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
μαζι με την μιλανα;ααχαχαχαχαχαχα

Αχχχχ Μιλανααααα.!!  :cum: 


Θελω πισω την Μιλανα μου.!!

BABY_CRYING.gif
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
καλημερα σε ολους  :smitten:

Για τους Στουντιακηδες  σήμερα  τα νέα  !!


Η Καντυ είναι Βραδινή στην Βίλλα  Ερωτικα  μετα τις 20,00-…
Η ΕΥΑ η Βουλγάρα  στο Σααλ  Ανδρ.Γεωργιου  4 πρωινή βάρδια.
Η Μαντυ είναι  βραδινή  στο Βίλλα Prive  Κοροβαγκου 5
Η Μάντελαϊν  είναι πρωινή στο  Κοροβαγκου 5
Η Αντριάνα’’ ισπανίδα’’  είναι  πρωινή βάρδια  στην Βιλλα Ερωτικα
Η Αννιτα  Βουλγάρα  Τσανταλου 9  , απογευματινή βάρδια
Η  Νικολ   Γαλλίδα  Μιλφ  στο  Σαπφους  7 πρωινή  βάρδια
Η  Καμελια  Βουλγάρα  Τσανταλου  9  πρωινή βάρδια
Στο La Femme Μαρία {πρωινη} – Κάρλα{απογευματινη}   έτσι μας είπε η Άννα χτες ! :think: Για να δούμε  πάλι θα το αλλάξει  ?  :think:

Για τυχον αλλαγες ενημερωστε !









 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Μια Μαρίνα ρωσσίδα μιλφ είχα πάρει πριν 1,5 χρόνο περίπου στην Κατεχάκη αλλά δεν την ακούω καθόλου τώρα τελευταία :think: Έχει σταματήσει αυτή? ξέρουμε τίποτα? Ήταν ένα από τα καλύτερα  :knockinb: που έχω κάνει και το καραμπαλίκιγκ της άψογο και ατελείωτο..  :rockon:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Μια Μαρίνα ρωσσίδα μιλφ είχα πάρει πριν 1,5 χρόνο περίπου στην Κατεχάκη αλλά δεν την ακούω καθόλου τώρα τελευταία :think: Έχει σταματήσει αυτή? ξέρουμε τίποτα? Ήταν ένα από τα καλύτερα  :knockinb: που έχω κάνει και το καραμπαλίκιγκ της άψογο και ατελείωτο..  :rockon:
Μηπως λες αυτη που δουλευε και στην Τσανταλου το 2010 ? που την θυμηθηκες θηριο οντως καλη ηταν ,  αληθεια που χαθηκε αυτη ?
την ιδια απορια εχω κι γω.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Μια Μαρίνα ρωσσίδα μιλφ είχα πάρει πριν 1,5 χρόνο περίπου στην Κατεχάκη αλλά δεν την ακούω καθόλου τώρα τελευταία :think: Έχει σταματήσει αυτή? ξέρουμε τίποτα? Ήταν ένα από τα καλύτερα  :knockinb: που έχω κάνει και το καραμπαλίκιγκ της άψογο και ατελείωτο..  :rockon:
Nομιζω καποιος εγραψε - η La Femme ισως? - οτι σταματησε και εκανε τα χαρτια της για τσατσα.
Αν αληθευει θα την ξαναδεις απο αλλο ποστο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom