Νέα

Μπουρδέλα στον Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nicolas1983gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Εγώ παιδιά μένω στον Πειραιά. Θα σας πω μια ιστορία που είχε τύχει στην μάνα μου. Πριν προλάβετε να κάνετε οποιοδήποτε σχόλιο θα σας πω ότι αυτή η ιστορία είναι πέρα για πέρα αληθινή.

Η μητέρα μου έχει μια παλιά προπολεμική μονοκατοικία που νοικιάζει στον Πειραιά, κοντά στα σύνορα με Κερατσίνι. Κάποια στιγμή πριν 8 χρόνια που έψαχνε ενοικιαστή για το σπίτι, εμφανίστηκε ένας τύπος γύρω στα 55-60. Φαινόταν πολύ ευγενικός, άφηνε να εννοηθεί ότι έχει οικονομική επιφάνεια και έλεγε ότι θα έμενε μόνος του και ότι δεν έχει παντρευτεί ποτέ του. Αυτό κίνησε την περιέργεια της μάνας μου και κάποια στιγμή άρχισε να τον αποφεύγει, ανεβάζοντας του συνέχεια το ενοίκιο που ζητούσε και λέγοντας ότι το έχει δώσει αλλού το σπίτι. Ενώ αρχικά ζητούσε 80.000 δρχ για το σπίτι, έφτασε κάποια στιγμή να ζητάει 180.000 δρχ, και αυτό απτότητος επέμενε να το νοικιάσει. Κάποια στιγμή η μάνα μου του είπε ότι συμφωνεί και πάνε να ετοιμάσουν το συμφωνητικό. Εκεί, ο τύπος, εμέσως πλην σαφώς, πέταξε το παραμύθι και είπε στην μάνα μου ότι και καλά "εμείς οι εργένηδες ονομάζουμε αυτά τα σπίτια στούντιο" και ότι θέλει να γραφτεί αυτός ο όρος στο συμφωνητικό. Τότε η μάνα μου τον πέταξε έξω με τις κλοτσιές και έτσι εξαφανίστηκε αυτός ο τύπος.

Ακούω τα σχόλια σας...
Ενταξει ρε φιλε,γιατι να μην σε πιστεψουμε?
Αληθεια εφυγε με πολλα καρούμπαλα?
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
Γιατί όμως ο Πειραιάς να είναι η μοναδική πόλη στην Ελλάδα που δεν έχει μπουρδέλο;
Τα ξεκώλιασε όλα ο Σκυλίτσης  :ak:(δήμαρχος επί Χούντας - κατά τ'άλλα πολύ καλός απ'ότι λένε οι παλιοί).
Έριξε ατομική βόμβα στην θρυλική Τρούμπα και από τότε τζίφος...
Μάλλον άφησε ευχή και κατάρα όσον αφορά στον κλάδο στα όρια του Πειραιά >:(
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
υπαρχει μπουρδελλο στον πειραια ο ολυμπιακος
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
αστειευομαι ο ολυμπιακος δεν ειναι μπουρδελλο
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
και φυσικα θελω να πω οτι πρεπει να ειμαστε σταθεροι στον σκοπο του σαιτ. Βαρεθηκα να ακουω για σπασμενα αυτοκινητα , χουλιγκανσ κλπ. μαγκες μονο για πουτανες και ολα τα σχετικα πρεπει να αναφερομαστε. Θα ηθελα αυτοι που κανουν κουμαντο στο σαιτ να σβηνουν ολες τις ηλιθιες ανακοινωσεις γιατι θα χαλασει το καλυτερο ελληνικο σαιτ
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
971
Κριτικές
67
Like
311
Πόντοι
5.855
Η Αντζελα απο πειραια ειναι αυτονομη call girl που σε δεχεται σπιτι της.
Υπαρχει ολοκληρο αρθρο για εκεινη. Ψαξε λιγο το forum.  ;)
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Πάντως βαδίζοντας στην Καραολή & Δημητρίου από την 34ου Συντ. προς Λαμπράκη, στο 1ο ή 2 στενό αριστερά και στο πεζοδρόμιο προς τη Λαμπράκη υπάρχει ξενοδοχείο, από το οποίο έχω δει να βγαίνουν ενδιαφέρουσες "υπάρξεις". Προς το σωστό (σλάβικο) design και με το σωστό (τακούνι 10+) ντύσιμο.
Όποιος μένει κοντά και γουστάρει το ψάχνει καλύτερα
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
το ξενοδοχειο που ακριβως ειναι? επι της Γρ. Λαμπρακη ? δεν καταλαβα καλα ετσι οπως τα εγραψες...ποσες παραλληλοι κατω απο την Λαμπρακη?  οδο αν θυμασαι περιπου ?
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Φίλε rotti,

Μετά από μια ματιά στο χάρτη,
Είναι  στην Ευριπίδου ή στην Καραΐσκου, κοντά στην Καραολή και Δημητρίου, όπως πας από 34ου Συντ προς Λαμπράκη αριστερά
 

astrofisikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
155
Like
26
Πόντοι
1
Ναι ρε παιδιά και τι λέει ότι βγαίνουν από το ξενοδοχείο? Μπορεί να είναι cg.

Φίλε rotti,

Μετά από μια ματιά στο χάρτη,
Είναι  στην Ευριπίδου ή στην Καραΐσκου, κοντά στην Καραολή και Δημητρίου, όπως πας από 34ου Συντ προς Λαμπράκη αριστερά
 

gamikoulas2006

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Μετα την 34ου Συνταγματος περνας το Jumbo στην πρωτη στροφη δεξια (2αρα φαναρια) καραολη και δημητριου , 3 στενα μετα ειναι στο δεξι σου χερι διπλα σε ενα καινουργιο ξενοδοχειο (στο αριστερο σου χερι ειναι το παλιο ταχυδρομιο ενα νεοκλασικο ... εσυ 8α πας δεξια απο την μερια του καινουργιου ξενοδοχειου σε ενα στενακι ειναι το αργο εκει ειναι.... Ποιος ειμαι ρε ο Destinator o PN λολ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μετα την 34ου Συνταγματος περνας το Jumbo στην πρωτη στροφη δεξια (2αρα φαναρια) καραολη και δημητριου , 3 στενα μετα ειναι στο δεξι σου χερι διπλα σε ενα καινουργιο ξενοδοχειο (στο αριστερο σου χερι ειναι το παλιο ταχυδρομιο ενα νεοκλασικο ... εσυ 8α πας δεξια απο την μερια του καινουργιου ξενοδοχειου σε ενα στενακι ειναι το αργο εκει ειναι.... Ποιος ειμαι ρε ο Destinator o PN λολ

παληκαρι μου.... ταχυδρομος εισαι ?? :grin: :grin:
 

tzanetosg

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
και τι εχει εκει ρε παιδια για ριχτε φως εχει καλα κοματια η ειναι μονο ξενοδοχειο
 

gamikoulas2006

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0


Ταχυδρομος δεν ειμαι αλλα το στελνω το γραμμα...
 

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
423
Πόντοι
281
κανατε το ποστ παραρτημα του  ΕΛΤΑ ελεος!!!!!!
 

nikos6996

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
πάντως και εγώ που είμαι από τον πειραιά ενδιαφέρομαι για το αν υπάρχει κάτι στα μέρη μας να μην ξενιτευόμαστε - όσοι ξέρουν ας μιλήσουν
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom