Νέα

Τι να κανω για ευκολο γαμησι??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mitsos_dan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 333
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Λογικό είναι να έχεις αυτήν την άποψη αν οι εμπειρίες σου στις γυναίκες περιορίζονται στις φτηνοπουτάνες του δεκάρικου που τις πηδάνε καθημερινά 30-50 άντρες!
Πληροφορικά πάντως ακόμα και κάποιες ακριβές πουτάνες που κάνουν 1-2 ραντεβού τη μέρα, ενδέχεται να το ευχαριστιώνται το σεξ στη βίζιτα και να χύνουν κι όλας, ορισμένες δε ΠΟΛΛΕΣ φορές!! ;)

Αυτες έχουν υψηλη τιμη ρε και ειναι λογικο η υψηλη τιμη ειναι για λιγους που μπορουν να την διαθέσουν οποτε παιρνεις και άλλη ποιοτητα. Αλλες υπηρεσιες
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Οι πουτάνες του Μεταξουργείου είναι πολύ πιο καθαρές από τις γκόμενες που γαμάς τζάμπα. Αυτό το λέω χωρίς να κάνω πλάκα.  :sunglasses:  

Επίσης οι Πακιστανοί συναγωνιστές μας είναι γαμίκουλες με αρχίδια και όχι και τόσο βρωμιάρηδες όπως νομίζουν μερικοί.  :sunglasses:

Εγώ όταν φτάσω στην ηλικία σου θα παίρνω το χαπάκι μου και θα γαμάω ακόμα μέρα παρά μέρα τις γλυκές 20-χρονες πόρνες.  :sunglasses:

Απο που και ως που ειναι πιο καθαρες??? ρε ειναι απιστευτο που καθε μερα εισαι εκει και εισαι πιο ασχετος σε αυτα τα θεματα και απο εμας που έχουμε να πατησουμε σε τετοια μέρη απο ποτε (μεταξουργειο εγω) ή φυλης (κανα χρονο και βάλε).

Ποσο μπουφος παιζει να εισαι ρε αγορι μου?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Την αλλη φορα ειχε σκάσει το περιστατικο με το AIDS και ειχανε κλάσει ολοι πάνω τους.

ειναι δυνατον να εισαι τοσο ηλιθιος? εδω οπως βλεπεις και ο Ακορεστος αποφευγει να αναφερθει σε υγειονομικα θέματα
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Οι πουτάνες του Μεταξουργείου είναι πολύ πιο καθαρές από τις γκόμενες που γαμάς τζάμπα.

Επίσης τώρα είναι μέρα καλοκαιριού ο ήλιος λάμπει και έχει έξω 30 βαθμούς.
Βάζω το μαγιώ μου και πάω στη θάλασσα για μπάνιο! :headbang:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Λογικό είναι να έχεις αυτήν την άποψη αν οι εμπειρίες σου στις γυναίκες περιορίζονται στις φτηνοπουτάνες του δεκάρικου που τις πηδάνε καθημερινά 30-50 άντρες!
Πληροφορικά πάντως ακόμα και κάποιες ακριβές πουτάνες που κάνουν 1-2 ραντεβού τη μέρα, ενδέχεται να το ευχαριστιώνται το σεξ στη βίζιτα και να χύνουν κι όλας, ορισμένες δε ΠΟΛΛΕΣ φορές!! ;)
φιλε μου μαλλον σε κοροιδευουν.προσπαθουν να σου τονωσουν  τον εγωισμο για να τις ξαναπαρεις
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Επίσης τώρα είναι μέρα καλοκαιριού ο ήλιος λάμπει και έχει έξω 30 βαθμούς.
Βάζω το μαγιώ μου και πάω στη θάλασσα για μπάνιο! :headbang:

χαχαχα εγω στο ειπα και πριν αυτοι οι 2 θα σε τρελάνουν ειναι τελειως στον κοσμο τους ο αλλος λεει οτι οι πουτανες στο μεταξουργειο που απεξω βαρανε ενεσεις οι ναρκομανεις και κατουράνε οι πακιστανοι και μπαινουν μεσα με τα κατουρα και τα χυμένα κρεβατια ειναι καθαρες!!!!!!!!!!!!!!

Ειναι δυνατον καθαρη γυναικα να δεχθει να δουλεψει σε τετοιο περιβάλλον??????? ποσο ηλιθιοι ειναι κάποιοι???? ελεος
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Την αλλη φορα ειχε σκάσει το περιστατικο με το AIDS και ειχανε κλάσει ολοι πάνω τους.

ειναι δυνατον να εισαι τοσο ηλιθιος? εδω οπως βλεπεις και ο Ακορεστος αποφευγει να αναφερθει σε υγειονομικα θέματα
Έλα καβλιαρη, που εισαι?
Δεν εχεις δικιο, ειναι πολυ καλτ η βρωμια του μεταξιού.
Εγω δεν μπορω πολυ καιρο μακρια της
 

Επισκέπτης
Απο που και ως που ειναι πιο καθαρες??? ρε ειναι απιστευτο που καθε μερα εισαι εκει και εισαι πιο ασχετος σε αυτα τα θεματα και απο εμας που έχουμε να πατησουμε σε τετοια μέρη απο ποτε (μεταξουργειο εγω) ή φυλης (κανα χρονο και βάλε).

Ποσο μπουφος παιζει να εισαι ρε αγορι μου?

Αυτό που σου λέω. Οι πουτάνες είναι πιο καθαρές από τις περισσότερες γκόμενες.  :sunglasses:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Έλα καβλιαρη, που εισαι?
Δεν εχεις δικιο, ειναι πολυ καλτ η βρωμια του μεταξιού.
Εγω δεν μπορω πολυ καιρο μακρια της

Βρε δεν λεμε οτι δεν σου αρεσει το Μεταξουργειο οπως ειναι ενταξει γουστα ειναι αυτα απλα ο αλλος λέει οτι ειναι καθαρά εσυ συμφωνεις σε αυτο?????

εγω δεν κρινω τα γουστα σου απλα δεν γινεται να λεει κάποιος οτι στο Μεταξουργειο ειναι καθαρα
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
φιλε μου μαλλον σε κοροιδευουν.προσπαθουν να σου τονωσουν  τον εγωισμο για να τις ξαναπαρεις

Μπορεί να είναι κι έτσι, αν και μετά από 40 χρόνια πείρας είναι λίγο δύσκολο να με κοροϊδέψουν!
Δηλαδή αν η άλλη είναι καβάλα και τα υγρά της τρέχουν πάνω σου πως διάολο το καταφέρνει;
 

Επισκέπτης
Οι ίδιες και οι ιδιες ειναι.
Αφου θελεις να υπερηφανευεσαι οτι γαμας πουτανες, πρεπει να βαζεις την μεγιστη ποικιλια.
Αλλιως πας απλα για αγγαρεια, συνεχεια με 5-10 κοπελες και καμια αλλη

Γιατί ρε τύπε? Σε χαλάει να γαμάς 5-10 γλυκιές πουτάνες εναλλάξ? Εγώ γουστάρω.  :rockon:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μπορεί να είναι κι έτσι, αν και μετά από 40 χρόνια πείρας είναι λίγο δύσκολο να με κοροϊδέψουν!
Δηλαδή αν η άλλη είναι καβάλα και τα υγρά της τρέχουν πάνω σου πως διάολο το καταφέρνει;
δεν ειπα οτι δεν βγαζουν υγρα.ειπα οτι δεν το γουσταρουν οσο εμεις φιλε
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
δεν ειπα οτι δεν βγαζουν υγρα.ειπα οτι δεν το γουσταρουν οσο εμεις φιλε

Ε βλακεια ειπες. Κανε ενα πιστολακι τωρα στον εαυτο σου με την παλάμη σου πυροβολα και άντε για ύπνο.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
δεν ειπα οτι δεν βγαζουν υγρα.ειπα οτι δεν το γουσταρουν οσο εμεις φιλε


Πως δεν το γουστάρουν ρε αρχηγέ; Εμένα η γυναίκα μου που είναι 50 χρονών έχει μεγαλύτερη ορεξή από ότι εγώ. Που να δεις δε τί όρεξη είχε όταν την είχα πρωτογνωρίσει που ήταν 20! :o
Κι όχι μόνο αυτή! ;)

Nα σε ρωτήσω κάτι; Έχεις πηδήσει ποτέ σου χωρίς να πληρώσεις; Κάποια γκόμενα, αρραβωνιάρα κάτι τέτοιο.
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
Ε βλακεια ειπες. Κανε ενα πιστολακι τωρα στον εαυτο σου με την παλάμη σου πυροβολα και άντε για ύπνο.

ρε μαλακα τι εγινε τελικα με την χωροφυλακη?

περασες τα μαθηματα?
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Πως δεν το γουστάρουν τε αρχηγέ; Εμένα η γυναίκα μου που είναι 50 χρονών έχει μεγαλύτερη ορεξή από ότι εγώ. Που να δεις δε τί όρεξη είχε όταν την είχα πρωτογνωρίσει που ήταν 20! :o
Κι όχι μόνο αυτή! ;)

Nα σε ρωτήσω κάτι; Έχεις πηδήσει ποτέ σου χωρίς να πληρώσεις; Κάποια γκόμενα, αρραβωνιάρα κάτι τέτοιο.
μου ετυχαν περιπτωσεις αλλα αρνηθηκα γιατι δεν ηθελα να με δουλευει καμια.ξερω τη σκεφτονται οταν σε κοιταζουν με πονηρο βλεμμα.οι περισσοτεροι αντρες κυνηγανε τις γυναικες τους για σεξ
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
μου ετυχαν περιπτωσεις αλλα αρνηθηκα γιατι δεν ηθελα να με δουλευει καμια.ξερω τη σκεφτονται οταν σε κοιταζουν με πονηρο βλεμμα.οι περισσοτεροι αντρες κυνηγανε τις γυναικες τους για σεξ

εσυ η μεγαλο τρολ εισαι

η διανοητικα καθυστερημενος
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Ρε μαγκες δεν εχω καταλαβει γιατι τσακωνεστε.
Τα πραγματα ειναι πολυ απλα.
Αλλοι γουσταρουν να  :knockinb: πουτανες,
αλλοι γουσταρουν να  :knockinb: γκομενες.
Και οι δυο επιλογες εχουν θετικα και αρνητικα,
που ο καθενας σταθμιζει και κανει αυτο που θελει+μπορει. :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
μου ετυχαν περιπτωσεις αλλα αρνηθηκα γιατι δεν ηθελα να με δουλευει καμια.ξερω τη σκεφτονται οταν σε κοιταζουν με πονηρο βλεμμα.οι περισσοτεροι αντρες κυνηγανε τις γυναικες τους για σεξ

Λογικό είναι να σου είχαν τύχει περιπτώσεις.
Τώρα αν εσύ τις αρνήθηκες επειδή φοβήθηκες κι εγώ δεν ξέρω τί, είσαι άξιος της μοίρας σου.

Σε κάθε όμως περίπτωση δεν δικαιούσαι να έχεις άποψη για το ΜΗ πληρωμένο σεξ, επομένως ούτε και μπορείς να το συγκρίνεις με το πληρωμένο, πέρα από τα στερεότυπα που έχεις ο ίδιος (με την βοήθεια και κάποιων άλλων από εδώ μέσα) σχηματίσει στο μυαλό σου.

Είναι σαν να έχεις ζήσει μόνο στην Καρδίτσα π.χ. και να επιμένεις πως είναι η ωραιότερη πόλη του κόσμου, ενώ δεν έχεις δει καμία αλλη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom