Νέα

Τι να κανω για ευκολο γαμησι??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mitsos_dan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 333
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
οι ελληνιδες ειναι περισσοτερο υπευθυνες που φευγει το χρημα εξω.κατηγορησε αυτες

Σου εχω ξαναπει την γνωμη μου για αυτα που γράφεις , μην λεμε παλι τα ιδια. Εγω βαριεμαι προσωπικα.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Και θα σε βάλουν φαροφύλακα στο μουνί τους?Οπου γουστάρουν το δίνουν.Σε τι τις κατηγορούμε?Στο ότι "με όσα μέσα διαθέτουν προσπαθούν να πάρουν το ...καλύτερο για την πάρτη τους?".Αυτό ειναι λάθος?Εμείς τι θα κάναμε αλήθεια στη θέση τους?Μπορεί και "χειρότερα" σου λέω εγώ.
εγω προσωπικα επαψα να ασχολουμαι με τις ελληνιδες.απλα λεω και στους αλλους να κανουν το ιδιο να βρουν την υγεια τους
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εγω προσωπικα επαψα να ασχολουμαι με τις ελληνιδες.απλα λεω και στους αλλους να κανουν το ιδιο να βρουν την υγεια τους

Για αυτο τωρα τελευταια βλεπω τις περισσοτερες να έχουν πέσει σε καταθλιψη?????

τους έκανες τέτοιο μεγάλο κακο?????
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
ειναι λυση αναγκης για το μεσο ελληνα γιατι οι ελληνιδες ειναι χρηματολαγνες και το δινουν μονο στους χορηγους

Ρε αρχηγέ οι 25άρες-30άρες-35άρες γυναίκες δεν έχουν σεξουαλικές ορέξεις; Κάποιος δεν πρέπει να τις ικανοποιήσει κι αυτές;
Γιατί δεν τις ψάχνετε; Εγώ πάντως όταν ήμουν νέος και τις έψαχνα και τις έβρισκα! Και ΔΕΝ ζητούσαν χρήματα, άντε να τις κερνούσα κανένα ποτό.

Τώρα που κοντεύω 60 φυσικά και θα πληρώσω (με τον οποιονδήποτε τρόπο) αν θέλω να πηδάω 25χρονη. Και βέβαια πάλι η καλύτερη επιλογή ΔΕΝ θα είναι οι βρωμιάρες του Μεταξουργείου...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Οπότε αποδείξαμε πως το να γαμάς σε θλιβερά ντέλα στο Μετάξι με 10 ευρώ, βρωμιάρες και βαριεστημένες πουτάνες που σου επιβάλουν να τελειώσεις στο πεντάλεπτο, δεν είναι επιλογή αλλά λύση ανάγκης! ;)
Τα παντα στη ζωη ειναι για να καλυψουμε τις αναγκες μας.
Μπορει να θελεις να εχεις μια μουναρα αλλα να μην σου κατσει ποτε,οποτε το να κανεις σχεση με μια μετρια κοπελα, που δεν εισαι ερωτευμενος μαζι της, παλι λυση αναγκης θα ειναι.

Αλλά με 50-100 ευρω την εβδομαδα, οι πουτανες ειναι μονοδρομος ως επιλογη.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρε αρχηγέ οι 25άρες-30άρες-35άρες γυναίκες δεν έχουν σεξουαλικές ορέξεις; Κάποιος δεν πρέπει να τις ικανοποιήσει κι αυτές;
Γιατί δεν τις ψάχνετε; Εγώ πάντως όταν ήμουν νέος και τις έψαχνα και τις έβρισκα! Και ΔΕΝ ζητούσαν χρήματα, άντε να τις κερνούσα κανένα ποτό.

Τώρα που κοντεύω 60 φυσικά και θα πληρώσω (με τον οποιονδήποτε τρόπο) αν θέλω να πηδάω 25χρονη. Και βέβαια πάλι η καλύτερη επιλογή ΔΕΝ θα είναι οι βρωμιάρες του Μεταξουργείου...

Μη κανεις συζητηση θα σε ζαλισει. Εχει παρωπιδες γενικα σε αυτα τα θέματα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Φίλε πολλά λες. Με 35 ευρώ την εβδομάδα στο Μετάξι γαμάω μέρα παρά μέρα.  :rockon:

Ποτε θα πάθεις κονδυλώματα και θα γελάω ρε φιλε.. στο μεταξουργειο πάνε ολοι οι βρωμιάρηδες και τα καμμένα χαρτιά.
Δεν υπάρχει ποιοτητα οταν η τιμή ειναι πολυ χαμηλή.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ρε αρχηγέ οι 25άρες-30άρες-35άρες γυναίκες δεν έχουν σεξουαλικές ορέξεις; Κάποιος δεν πρέπει να τις ικανοποιήσει κι αυτές;
Γιατί δεν τις ψάχνετε; Εγώ πάντως όταν ήμουν νέος και τις έψαχνα και τις έβρισκα! Και ΔΕΝ ζητούσαν χρήματα, άντε να τις κερνούσα κανένα ποτό.

Τώρα που κοντεύω 60 φυσικά και θα πληρώσω (με τον οποιονδήποτε τρόπο) αν θέλω να πηδάω 25χρονη. Και βέβαια πάλι η καλύτερη επιλογή ΔΕΝ θα είναι οι βρωμιάρες του Μεταξουργείου...
δεν ισχυει αυτο που λες για τις σεξουαλικες ορεξεις.εχω μαθει τις γυναικες ολα αυτα τα χρονια.το σεξ το κανουν για να σε εκμεταλλευτουν.δεν παιρνουν κατι απο αυτο
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Τα παντα στη ζωη ειναι για να καλυψουμε τις αναγκες μας.
Μπορει να θελεις να εχεις μια μουναρα αλλα να μην σου κατσει ποτε,οποτε το να κανεις σχεση με μια μετρια κοπελα, που δεν εισαι ερωτευμενος μαζι της, παλι λυση αναγκης θα ειναι.

Αλλά με 50-100 ευρω την εβδομαδα, οι πουτανες ειναι μονοδρομος ως επιλογη.

Πας καλά; Αν βλέπεσαι στοιχειωδώς και δεν είσαι κουασιμόδος με 100 τη βδομάδα, πάει να πει 400 το μήνα, βγάζεις και κυκλοφορείς γκομενάκι σούπερ!
Για τα 400 δουλεύουν 6ωρο τη μέρα οι περισσότερες από αυτές...  
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Φίλε πολλά λες. Με 35 ευρώ την εβδομάδα στο Μετάξι γαμάς μέρα παρά μέρα.  :rockon:
Οι ίδιες και οι ιδιες ειναι.
Αφου θελεις να υπερηφανευεσαι οτι γαμας πουτανες, πρεπει να βαζεις την μεγιστη ποικιλια.
Αλλιως πας απλα για αγγαρεια, συνεχεια με 5-10 κοπελες και καμια αλλη
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
:2funny: :2funny: αρχισαμε έλα aidiothir πές τα ολα  :grin:

οποιος δεν βαριέται ας κανει ενα Googling με το nikcname aidiothir που έχει γεμισει εδω και χρονια τα φορουμ με τα ψυχολογικά του νομιζω οτι ο chris33 ειναι κλώνος του εδω μεσα.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
δεν ισχυει αυτο που λες για τις σεξουαλικες ορεξεις.εχω μαθει τις γυναικες ολα αυτα τα χρονια.το σεξ το κανουν για να σε εκμεταλλευτουν.δεν παιρνουν κατι απο αυτο
Ρε φίλε εισαι 25-26?Κι έχεις μαθει και τις γυναίκες?Ο αλλος που κοντεύει 60 δλδ δεν ξέρει?Κατουράτε και λίγο μερικοί.Ανοίξτε λίγο το μυαλό σας,διαβάστε,δείτε,ταξιδέψτε,μάθετε.Μη ζείτε με στερεότυπα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρε φίλε εισαι 25-26?Κι έχεις μαθει και τις γυναίκες?Ο αλλος που κοντεύει 60 δλδ δεν ξέρει?Κατουράτε και λίγο μερικοί.Ανοίξτε λίγο το μυαλό σας,διαβάστε,δείτε,ταξιδέψτε,μάθετε.Μη ζείτε με στερεότυπα.

Παρωπιδες φουλ
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Οι μπουρδελιάριδες ξέρουν μονο απο πουτάνες οχι απο έξω γκομενες αμα ηξεραν δεν θα ειχαν αναγκη τα μπουρδελα για να γαμάνε

τον μπουρδελιαρη τον ρωτας πχ που θα βρεις μελαχροινο με τσουπωτο κωλο και ακαποτο τσιμπουκι στα 20 και σου βγαζει τα αποτελεσματα γρηγοροτερα και απο υπολογιστη αλλα μέχρι εκει δεν ειναι για τιποτα αλλο απο οτι εχω καταλαβει
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ρε φίλε εισαι 25-26?Κι έχεις μαθει και τις γυναίκες?Ο αλλος που κοντεύει 60 δλδ δεν ξέρει?Κατουράτε και λίγο μερικοί.Ανοίξτε λίγο το μυαλό σας,διαβάστε,δείτε,ταξιδέψτε,μάθετε.Μη ζείτε με στερεότυπα.
και ποιος σου λεει εσενα φιλε μου οτι εσυ τις εχεις μαθει και εγω δεν τις ξερω.τα χρονια δεν δηλωνουν παντα τη γνωση
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αν θες συμβουλες για το πως θα ριξεις γκομενες πρεπει να ρωτησεις καποιον που ειναι μέσα σε κοσμο και βλεπει τι γινεται σε παρέες με κοσμο με φιλες και ολα αυτα. Οχι εναν απομονωμενο μπουρδελιαρη που Σαββατο βραδυ αντι για βολτα παει σε ενα μπουρδελο και μετα πισω σπιτι για νάνι.  :grin:

αναλογα τι θες επιλεγεις και το καταλληλο ατομο και καμια στεναχωρια ουτε διαφωνια ουτε τιποτα  :rockon:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
δεν ισχυει αυτο που λες για τις σεξουαλικες ορεξεις.εχω μαθει τις γυναικες ολα αυτα τα χρονια.το σεξ το κανουν για να σε εκμεταλλευτουν.δεν παιρνουν κατι απο αυτο

Λογικό είναι να έχεις αυτήν την άποψη αν οι εμπειρίες σου στις γυναίκες περιορίζονται στις φτηνοπουτάνες του δεκάρικου που τις πηδάνε καθημερινά 30-50 άντρες!
Πληροφορικά πάντως ακόμα και κάποιες ακριβές πουτάνες που κάνουν 1-2 ραντεβού τη μέρα, ενδέχεται να το ευχαριστιώνται το σεξ στη βίζιτα και να χύνουν κι όλας, ορισμένες δε ΠΟΛΛΕΣ φορές!! ;)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
και ποιος σου λεει εσενα φιλε μου οτι εσυ τις εχεις μαθει και εγω δεν τις ξερω.τα χρονια δεν δηλωνουν παντα τη γνωση
Σε συμβουλεύω ν ανοίξεις λίγο το μυαλό σου,γενικά.Αν θες ακου το αν θες γράψε με στ αρχίδια σου.
 

Επισκέπτης
Τώρα που κοντεύω 60 φυσικά και θα πληρώσω (με τον οποιονδήποτε τρόπο) αν θέλω να πηδάω 25χρονη. Και βέβαια πάλι η καλύτερη επιλογή ΔΕΝ θα είναι οι βρωμιάρες του Μεταξουργείου...

Οι πουτάνες του Μεταξουργείου είναι πολύ πιο καθαρές από τις γκόμενες που γαμάς τζάμπα. Αυτό το λέω χωρίς να κάνω πλάκα.  :sunglasses:  

Επίσης οι Πακιστανοί συναγωνιστές μας είναι γαμίκουλες με αρχίδια και όχι και τόσο βρωμιάρηδες όπως νομίζουν μερικοί.  :sunglasses:

Εγώ όταν φτάσω στην ηλικία σου θα παίρνω το χαπάκι μου και θα γαμάω ακόμα μέρα παρά μέρα τις γλυκιές 20-χρονες πόρνες.  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom