Νέα

Τι να κανω για ευκολο γαμησι??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mitsos_dan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 333
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
O πραγματικος αντρας κανει το μουνι να τρεχει πισω του.Ολα τα αλλα περι πουτανων ειναι μαλακιες.
Δεν ειναι εξυπνος και αντρας αυτος που γαμαει μονο πουτανες,απλα συμβιβαζεται στο οτι δεν μπορει το κατι παραπανω.

Ο πραγματικός άντρας είναι αυτός που ΜΟΝΟ γαμάει και δεν μαλακίζεται. Όλα τα άλλα είναι μαλακίες για αγαπούληδες που δεν μπορούν να ζήσουν χωρίς τη γυναικεία συντροφιά.  :sunglasses:
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
O rigormortis στη φιλοσοφία του έχει μόνο αυτό το μειονέκτημα, το οποίο δίνει το δικαίωμα στους πυρφόρους-σχεσάκηδες να του τη λένε.

Φίλε rigor σου το ξαναλέω: Οι γυναίκες δεν είναι αντικείμενα αλλά έμψυχα όντα. Ο λόγος που γαμάμε γυναίκες και όχι πλαστικά μουνιά είναι ότι σαν άντρες έχουμε την ανάγκη της επιβεβαίωσης της αρσενικής μας ανωτερότητας και της επιβολής μας στο ασθενές φύλο. Όπως σου είπα και τις προάλλες: Ακόμα και η πιο ξεσκισμένη πουτάνα, τη στιγμή που η πούτσα σου είναι μέσα στο μουνί της, ΞΕΡΕΙ ότι εσύ είσαι αυτός που τη γαμάει.   :sunglasses:

Τύπε στις πουτάνες δεν πας για επιβεβαίωση ότι μετράς σαν αρσενικό και για να ασκήσεις αντρική ανωτερότητα. Με αυτό ουσιαστικά κορο'ι'δεύεις τον εαυτό σου. :2funny: Στις πουτάνες πας για να ξελαμπικάρεις είτε γιατί είσαι μπακούρι είτε γιατί έχεις βαρεθεί την γκόμενα σου και είστε στα τελειώματα είτε γιατί κάποια μπορεί να είναι καυτό μωρό που μόλις τη δεις σου κάνει το κλικ και λες θέλω να την γαμήσω είτε για να δουλέψεις και να αποκτήσεις εμπειρίες στο άθλημα αν είσαι άπειρος. Σε ορισμένες περιπτώσεις και για ικανοποίηση βίτσιων που δεν μπορείς να εκπληρώσεις στη προσωπική σου ζωή.
 

Επισκέπτης
Τύπε στις πουτάνες δεν πας για επιβεβαίωση ότι μετράς σαν αρσενικό και για να ασκήσεις αντρική ανωτερότητα. Με αυτό ουσιαστικά κορο'ι'δεύεις τον εαυτό σου. :2funny: Στις πουτάνες πας για να ξελαμπικάρεις είτε γιατί είσαι μπακούρι είτε γιατί έχεις βαρεθεί την γκόμενα σου και είστε στα τελειώματα είτε γιατί κάποια μπορεί να είναι καυτό μωρό που μόλις τη δεις σου κάνει το κλικ και λες θέλω να την γαμήσω είτε για να δουλέψεις και να αποκτήσεις εμπειρίες στο άθλημα αν είσαι άπειρος. Σε ορισμένες περιπτώσεις και για ικανοποίηση βίτσιων που δεν μπορείς να εκπληρώσεις στη προσωπική σου ζωή.

Στις πουτάνες πας γιατί θεωρείς τον εαυτό σου πολύ ανώτερο από τις γυναίκες ώστε να τους δίνεις αξία κάνοντας σχέσεις, και γιατί μπορείς να γαμάς και να χύνεις στα 10 λεπτά.  :sunglasses:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Στις δηλωμενες πας γιατι ειναι πιο τιμιες απο τις αδηλωτες
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
Στις πουτάνες πας γιατί θεωρείς τον εαυτό σου πολύ ανώτερο από τις γυναίκες ώστε να τους δίνεις αξία κάνοντας σχέσεις και γιατί μπορείς να γαμάς και να χύνεις στα 10 λεπτά.  :sunglasses:

Να έχεις υπόψην σου ότι η γνώμη που έχουμε για τον εαυτό μας συνήθως απέχει πολύ από την πραγματικότητα των άλλων!  ;)
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ας αναρωτηθουν καποιοι.αν η γυναικα τους ειχε να διαλεξει αναμεσα σε ενα φτωχο λαικο τυπο η σε ενα γιο εφοπλιστη.ποιον θα διαλεγε? Μετα λενε οτι τις γυναικες δεν τις νοιαζει το χρημα και καλα.οσο βλεπω τοσα παραδειγματα τριγυρω μου.τοσο θα φωναζω την αληθεια.γιατι μονο η αληθεια μας εχει μεινει πλεον και κανενας δεν θα τη κουκουλωσει
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Σκεφτειτε μονο ποσες θαυμαστριες εχει ο σακης ρουβας και ο ντειβιντ μπεκαμ και θα καταλαβετε τι εννοω
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
Ας αναρωτηθουν καποιοι.αν η γυναικα τους ειχε να διαλεξει αναμεσα σε ενα φτωχο λαικο τυπο η σε ενα γιο εφοπλιστη.ποιον θα διαλεγε? Μετα λενε οτι τις γυναικες δεν τις νοιαζει το χρημα και καλα.οσο βλεπω τοσα παραδειγματα τριγυρω μου.τοσο θα φωναζω την αληθεια.γιατι μονο η αληθεια μας εχει μεινει πλεον και κανενας δεν θα τη κουκουλωσει

Είσαι εκτός τόπου και χρόνου.

Τον εφοπλιστή θα διάλεγε για να μπορεί να θρέφει τον φτωχό που αγαπά. Δεν θα το έκανε για τον εαυτό της. Αντίθετα θα θυσιαζότανε να ζήσει μια ζωή με τον άνθρωπο που δεν αγαπά.
 

TempT

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.054
Like
6
Πόντοι
16
Ας αναρωτηθουν καποιοι.αν η γυναικα τους ειχε να διαλεξει αναμεσα σε ενα φτωχο λαικο τυπο η σε ενα γιο εφοπλιστη.ποιον θα διαλεγε? Μετα λενε οτι τις γυναικες δεν τις νοιαζει το χρημα και καλα.οσο βλεπω τοσα παραδειγματα τριγυρω μου.τοσο θα φωναζω την αληθεια.γιατι μονο η αληθεια μας εχει μεινει πλεον και κανενας δεν θα τη κουκουλωσει

και συ αν ειχες να διαλεξεις αναμεσα σε μια χοντρη με μουστακι και την Κειτ Απτον θα διαλεγες την Κειτ Απτον. Το θεμα ειναι οτι ουτε πολλες Κειτ Απτον κυκλοφορουν ουτε Ελληνες με 7 ψηφιο εισοδημα. Οποτε κοιτα να βελτιωσεις τον εαυτο σου και ξεπερνα το κομπλεξ οτι για να γαμησεις πρεπει να την πας μια βδομαδα Αγιο Μαυρικιο με G6
 

Επισκέπτης
Είστε έρμαια της φύσης. Ακολουθείτε την πεπατημένη χωρίς να σκέφτεστε. Σε λίγα χρόνια όλοι εσείς θα είστε παντρεμένοι με παιδιά, γιατί ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΕ να ζήσετε τη ζωή σας χωρίς γυναίκα. Θα πέσετε κι εσείς στη φάκα που στήνει η φύση για τη διαιώνιση του είδους. Εγώ τη φύση την έχω φέρει στα μέτρα μου γαμώντας 3-4 διαφορετικές 20-χρονες την εβδομάδα και αναγνωρίζω ως μεγαλύτερη εφεύρεση στην ιστορία της ανθρωπότητας την καπότα.  :sunglasses:
 

vre7876

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
118
Like
2
Πόντοι
1
Να έχεις υπόψην σου ότι η γνώμη που έχουμε για τον εαυτό μας συνήθως απέχει πολύ από την πραγματικότητα των άλλων!  ;)

Το ζήτημα είναι ποιος μπορεί να τεκμηριώσει και πως. Διαφορετικά οι απόψεις είναι σαν τις κωλότρυπες...
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
Στις δηλωμενες πας γιατι ειναι πιο τιμιες απο τις αδηλωτες

Παλιό ρητό

Τι διαφορά έχει ο δωρεάν έρωτας από τον πληρωμένο?
Ο πληρωμένος στοιχίζει φθηνότερα (και σου μένει και το σπίτι)
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
Είστε έρμαια της φύσης. Ακολουθείτε την πεπατημένη χωρίς να σκέφτεστε. Σε λίγα χρόνια όλοι εσείς θα είστε παντρεμένοι με παιδιά, γιατί ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΕ να ζήσετε τη ζωή σας χωρίς γυναίκα. Θα πέσετε κι εσείς στη φάκα που στήνει η φύση για τη διαιώνιση του είδους. Εγώ τη φύση την έχω φέρει στα μέτρα μου γαμώντας 3-4 διαφορετικές 20-χρονες την εβδομάδα και αναγνωρίζω ως μεγαλύτερη εφεύρεση στην ιστορία της ανθρωπότητας την καπότα.  :sunglasses:

Ενω εσυ που τρεχεις να πηδηξεις μερα παρα μερα στο μεταξι
αντεχεις χωρις γυναικα  :2funny:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Τι διαφορά έχει ο δωρεάν έρωτας από τον πληρωμένο?
Ο πληρωμένος στοιχίζει φθηνότερα (και σου μένει και το σπίτι)

Αυτό το ρητό, που το έχω διαβάσει πολλές φορές, εδώ και αλλού, σηκώνει πολλή συζήτηση για το πόσο ακριβές είναι.

Θα άξιζε ένα θρεντ και να αναλυθεί χρησιμοποιώντας λίγα business economics.
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
Αυτό το ρητό, που το έχω διαβάσει πολλές φορές, εδώ και αλλού, σηκώνει πολλή συζήτηση για το πόσο ακριβές είναι.

Θα άξιζε ένα θρεντ και να αναλυθεί χρησιμοποιώντας λίγα business economics.

Μήπως να ανεβάσεις καμία συνταγή καλύτερα; Το έχεις εγκαταλείψει.
 

Επισκέπτης
Ενω εσυ που τρεχεις να πηδηξεις μερα παρα μερα στο μεταξι
αντεχεις χωρις γυναικα  :2funny:

Εγώ το κάνω καθαρά για λόγους υπερηφάνειας. Θέλω να είμαι πάνω από το μέσο όρο σεξουαλικών επαφών άσχετα από το αν έχω σχέση ή όχι. Ιδιαίτερα μου αρέσει να διαβάζω ότι ο μέσος όρος σεξουαλικών επαφών στα παντρεμένα ζευγάρια είναι 2-3 φορές την εβδομάδα, τη στιγμή που εγώ είμαι μπακούρι αλλά γαμάω 3-4 φορές την εβδομάδα.  :sunglasses:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Αυτό το ρητό, που το έχω διαβάσει πολλές φορές, εδώ και αλλού, σηκώνει πολλή συζήτηση για το πόσο ακριβές είναι.

Θα άξιζε ένα θρεντ και να αναλυθεί χρησιμοποιώντας λίγα business economics.

Τί να συζητήσεις βρε αρχηγέ μου με κάποιους που έχουν ανόητες εμμονές; Αν ο άλλος σου λέει πως "Καλύτερα φτωχός και άρρωστος, παρά πλούσιος και υγιής" προφανώς δεν γίνεται να συζητήσεις, έχει "κάψει φλάτζα"! :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom