Νέα

Τι να κανω για ευκολο γαμησι??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mitsos_dan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 333
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
φιλε μου που λες οτι οι μπουρδελιαριδες δεν ειναι εμφανισημοι.ελα να δεις μια φορα τους φιλους  μου που πηγαιμουμε τσαρκα και μετα μιλα.το προβλημα μας ειναι οτι ειμαστε απλα ρεαλιστεςκαι οχι οτι εχουμε χαμηλη αυτοεκτιμηση.
δεν ειπε για ολους
 

Spartan_Gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
2.063
Like
217
Πόντοι
16
φιλε μου που λες οτι οι μπουρδελιαριδες δεν ειναι εμφανισημοι.ελα να δεις μια φορα τους φιλους  μου που πηγαιμουμε τσαρκα και μετα μιλα.το προβλημα μας ειναι οτι ειμαστε απλα ρεαλιστεςκαι οχι οτι εχουμε χαμηλη αυτοεκτιμηση.

Πρώτον μας τα πρηξες με τους φίλους σου  :headbang:

Δεύτερον είσαι απλά...τραγικός  :headbang: :headbang:


Υ.Γ Καλοπροαίρετο χαβαλέ κάνω πάντα αλλά δε μπορώωω με αυτά που διαβάζω    :headbang: :headbang: :headbang:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
φιλε μου που λες οτι οι μπουρδελιαριδες δεν ειναι εμφανισημοι.ελα να δεις μια φορα τους φιλους  μου που πηγαιμουμε τσαρκα και μετα μιλα.το προβλημα μας ειναι οτι ειμαστε απλα ρεαλιστεςκαι οχι οτι εχουμε χαμηλη αυτοεκτιμηση.
πεστα ρε τυπε εμεις ειμαστε ομορφοπαιδα :rockon:
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
συμφωνω μαζι σου με μια επισημανση.Κοκετα πλουσια θα φας όταν είναι χωρισμενη και απλα θελεινα περνα καλα

Οι χωρισμένες είναι άλλη κατηγορία. Εγώ μιλάω για καλές ηλικίες όχι για πουρά χωρισμένα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
why plastic ?

close-up-pussy.jpg
Γιατι αυτο ειναι που σου αρεσει στην ουσια.Αλλο που δεν θες να το δεχτεις.
Απαθες το ενα,απαθες και το αλλο.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Πρώτον μας τα πρηξες με τους φίλους σου  :headbang:

Δεύτερον είσαι απλά...τραγικός  :headbang: :headbang:


Υ.Γ Καλοπροαίρετο χαβαλέ κάνω πάντα αλλά δε μπορώωω με αυτά που διαβάζω    :headbang: :headbang: :headbang:
ειμαι τραγικος επειδη λεω την αληθεια ρε φιλε?
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605

Επισκέπτης
Παντα η κουβέντα παει στα ιδια και τα ιδια....
ελλεεινίδες κλπ...
αμα εισαι μαλακας οσα λεφτα και να εχεις,
μονο θα πληρωνεις και θα πηδας πουτανες
αλλο τιποτα.
Αμα εισαι ωραιος μαγκας και μπορεις ν' ανοιξεις το στομα σου να πεις 2 κουβεντες ανθρωπινες
ολο και κατι θα βρεις να πηδας...

Το αντίθετο ισχύει. Άμα είσαι έξυπνος γαμάς μόνο πουτάνες για πάντα και δεν δίνεις την παραμικρή αξία στις γκόμενες. Άμα είσαι μαλάκας τρέχεις μια ζωή πίσω από το μουνί.  :sunglasses:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Το αντίθετο ισχύει. Άμα είσαι έξυπνος γαμάς μόνο πουτάνες για πάντα και δεν δίνεις την παραμικρή αξία στις γκόμενες. Άμα είσαι μαλάκας τρέχεις μια ζωή πίσω από το μουνί.  :sunglasses:
O πραγματικος αντρας κανει το μουνι να τρεχει πισω του.Ολα τα αλλα περι πουτανων ειναι μαλακιες.
Δεν ειναι εξυπνος και αντρας αυτος που γαμαει μονο πουτανες,απλα συμβιβαζεται στο οτι δεν μπορει το κατι παραπανω.
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
O πραγματικος αντρας κανει το μουνι να τρεχει πισω του.Ολα τα αλλα περι πουτανων ειναι μαλακιες.
Δεν ειναι εξυπνος και αντρας αυτος που γαμαει μονο πουτανες,απλα συμβιβαζεται στο οτι δεν μπορει το κατι παραπανω.

Τύπε το καλύτερο είναι να τα συνδυάζεις και τα 2 και το χειρότερο να μην καταδέχεσαι να γαμήσεις σε μπουρδέλο ενώ είσαι μπάκουρος.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
Το αντίθετο ισχύει. Άμα είσαι έξυπνος γαμάς μόνο πουτάνες για πάντα και δεν δίνεις την παραμικρή αξία στις γκόμενες. Άμα είσαι μαλάκας τρέχεις μια ζωή πίσω από το μουνί.  :sunglasses:

Ειναι γνωστη η αποψη σου τυπε
θα περασεις ολη σου τη ζωη πηγαινέλα στο μεταξι
μεχρι τη μερα που δε θα μπορεις να περπατησεις

και τοτε σου συνιστω να εχεις μια ενεση νατριούχου πεντοθάλης στην τσεπη
για τη δυσκολη ωρα  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Γιατι αυτο ειναι που σου αρεσει στην ουσια.Αλλο που δεν θες να το δεχτεις.
Απαθες το ενα,απαθες και το αλλο.

O rigormortis στη φιλοσοφία του έχει μόνο αυτό το μειονέκτημα, το οποίο δίνει το δικαίωμα στους πυρφόρους-σχεσάκηδες να του τη λένε.

Φίλε rigor σου το ξαναλέω: Οι γυναίκες δεν είναι αντικείμενα αλλά έμψυχα όντα. Ο λόγος που γαμάμε γυναίκες και όχι πλαστικά μουνιά είναι ότι σαν άντρες έχουμε την ανάγκη της επιβεβαίωσης της αρσενικής μας ανωτερότητας και της επιβολής μας στο ασθενές φύλο. Όπως σου είπα και τις προάλλες: Ακόμα και η πιο ξεσκισμένη πουτάνα, τη στιγμή που η πούτσα σου είναι μέσα στο μουνί της, ΞΕΡΕΙ ότι εσύ είσαι αυτός που τη γαμάει.   :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Ειναι γνωστη η αποψη σου τυπε
θα περασεις ολη σου τη ζωη πηγαινέλα στο μεταξι
μεχρι τη μερα που δε θα μπορεις να περπατησεις

και τοτε σου συνιστω να εχεις μια ενεση νατριούχου πεντοθάλης στην τσεπη
για τη δυσκολη ωρα  :sunglasses:

Ενώ εσύ πώς θα περάσεις τη ζωή σου?  :2funny:

Όλα είναι μάταια τύπε, τουλάχιστον εγώ θα γαμάω μόνο 20-χρονες μέχρι να πεθάνω.  :sunglasses:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
O rigormortis στη φιλοσοφία του έχει μόνο αυτό το μειονέκτημα, το οποίο δίνει το δικαίωμα στους πυρφόρους-σχεσάκηδες να του τη λένε.

Φίλε rigor σου το ξαναλέω: Οι γυναίκες δεν είναι αντικείμενα αλλά έμψυχα όντα. Ο λόγος που γαμάμε γυναίκες και όχι πλαστικά μουνιά είναι ότι σαν άντρες έχουμε την ανάγκη της επιβεβαίωσης της αρσενικής μας ανωτερότητας και της επιβολής μας στο ασθενές φύλο. Όπως σου είπα και τις προάλλες: Ακόμα και η πιο ξεσκισμένη πουτάνα, τη στιγμή που η πούτσα σου είναι μέσα στο μουνί της, ΞΕΡΕΙ ότι εσύ είσαι αυτός που τη γαμάει.   :sunglasses:

είμαι γιατρός , δεν είμαι ρομαντικός ποιητής να λέω ότι είναι κάτι"έμψυχο" ή να χρησιμοποιώ ρομαντικές φράσεις

το μόνο που υπάρχει είναι έμβια κρέατα που ανθίστανται προσωρινά στην αποσύνθεση
και το "αντικείμενο" δεν το αναφέρω με την έννοια της έλλειψης αισθητικότητας
ξέρω ικανοποιητική νευρολογία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom