Νέα

Τι να κανω για ευκολο γαμησι??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mitsos_dan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 333
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Βασικά στη μουνάρα τους σε γράφουν, διότι με το που βγαίνεις από το δωμάτιο σε έχουν ήδη ξεχάσει έχοντας μπει ο επόμενος πελάτης μέσα για να τις πηδήσει κι αυτός με τη σειρά του...

Στα αρχίδια μας αν μας γράφουν. Το γαμήσι τους πάντως το τρώνε κανονικά.  :sunglasses:
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
εισαι στον σωστο δρομο με λαθος φατσα

παντως τα σκεφτεσαι σωστα....το μελλον ποτε δεν ηταν στα γαμησαδικα ...απλα ειναι αναγκαιο κακο για να μην χασεις την επαφη με τ αλλο φυλλο οσο εισαι μπακουρας

Αχαχαχαχ

Αμα το βλεπεις ετσι αστο.......γαμησε το,δεν κανεις......γαμα κανα μπαζο....

ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΜΠΑΖΑ!
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
:jerking: :jerking: :jerking:

 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Μιλαμε για τραγικους τυπους,ΜΠΑΖΟΦΙΛΟΥΣ κατα 99,9%  + σχεσακηδες,αγαπουληδες-μπουληδες......
Που δινουν και.....συμβουλες.

Το στημενο παιχνιδι-απατη  των σχεσεων κλπ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΝΤΡΕΣ!
ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΕΣ!

Φιλε θα χασεις τα λεφτα σου,τον χρονο σου,την αξιοπρεπεια σου και τον ανδρισμο σου!
Ισως παθεις και καταθλιψη!
Μην ασχοληθεις με τις μαλακιες που σου λενε οι τραγικοι τυποι που παρακαλανε για να γαμησουν το καθε μπαζο.

Και δεν στα λεω αυτα επειδη εχω παθει τιποτα απο αυτα,δεν εχω παρακαλεσει ποτε για να γαμησω σαν ζητιανος οποτε δεν εχω κανενα απωθημενο οπως θα πουνε οι βλακες....

Αν εχεις λιγο μυαλο και δεν εισαι προβατο θα τα καταλαβεις και μονο σου.....
 

Επισκέπτης
Επαναλαμβάνω: Χάνετε τζάμπα χρόνο να ασχολείστε με σχεσάκηδες.  :tired:

Το site αυτό ονομάζεται bourdela.com και οι πραγματικοί μπουρδελιάρηδες είναι αυτοί που δεν έχουν ανάγκη τη συντροφιά με γυναίκες αλλά το μόνο που θέλουν είναι να τις γαμάνε.  :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Picker ζεις εσυ μας οδηγεις και πέσαμε σε μια κολώνα και χάσαμε και τον αγώνα.  :sunglasses:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μιλαμε για τραγικους τυπους,ΜΠΑΖΟΦΙΛΟΥΣ κατα 99,9%  + σχεσακηδες,αγαπουληδες-μπουληδες......
Που δινουν και.....συμβουλες.

Το στημενο παιχνιδι-απατη  των σχεσεων κλπ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΝΤΡΕΣ!
ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΕΣ!

Φιλε θα χασεις τα λεφτα σου,τον χρονο σου,την αξιοπρεπεια σου και τον ανδρισμο σου!
Ισως παθεις και καταθλιψη!
Μην ασχοληθεις με τις μαλακιες που σου λενε οι τραγικοι τυποι που παρακαλανε για να γαμησουν το καθε μπαζο.

Και δεν στα λεω αυτα επειδη εχω παθει τιποτα απο αυτα,δεν εχω παρακαλεσει ποτε για να γαμησω σαν ζητιανος οποτε δεν εχω κανενα απωθημενο οπως θα πουνε οι βλακες....

Αν εχεις λιγο μυαλο και δεν εισαι προβατο θα τα καταλαβεις και μονο σου.....
τα πες ολα. :rockon:
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Να πας στο "Τhe Μall" σαββάτο βράδυ αργά έχει πιτσιρίκα ξέμπαρκα  που ψάχνονται..
 

Επισκέπτης
Δεν υπάρχει εύκολο γαμήσι στην ελλάδα ......

ειδικά αν ενδιαφέρεσαι για μη μπάζα.

Λίγη υπομονή θέλει.

Η ηλικία των 21 είναι πολύ δύσκολη
και το αν γαμάς ή όχι , δεν εξαρτάται από σένα
ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ.


δυστυχώς .......
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
φιλαρακι;αν και μονο εσυ δε γραφεις τες πα.ετοιμασου να τον ξεπετσιασεις.αυτα που ζητας
θελει και το υπόλοιπο 4000000 των ανδρων,αλλα πανε και με ιπποποταμους σε ανθρωποειδες.

οποτε σκεψου τη λυση να τον παιζεις καθε μερα μεσο ορο 2 φορες και να πληρωνεις και πουτανες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom