Νέα

Τι να κανω για ευκολο γαμησι??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mitsos_dan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 333
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Spartan_Gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
2.063
Like
217
Πόντοι
16
:pipa2:αποψη σου.αποψη μου ειναι οτι ολες τα φραγκα ψαχνουν.25 χρονων ειμαι και τις εχω ζησει σχεδον ολες.τα ιδια λενε και οι γνωστοι μου

Δεν ψάχνουν όλες τα λεφτά!Κατά τη γνώμη μου είναι μια προκατάληψη που πλάθουν ορισμένοι με το μυαλό τους για να πείσουν τον εαυτό τους ότι δε μπορούν να ρίξουν (πηδήξουν) κάποια καλή γκόμενα και ρίχνουν το φταίξιμο στα λεφτά ενώ στην πραγματικότητα είναι άλλοι οι λόγοι!
Κι επίσης 25 είσαι,όχι 45!
Σοβαρευτείτε!
 

Επισκέπτης
Δεν ψάχνουν όλες τα λεφτά!Κατά τη γνώμη μου είναι μια προκατάληψη που πλάθουν ορισμένοι με το μυαλό τους για να πείσουν τον εαυτό τους ότι δε μπορούν να ρίξουν (πηδήξουν) κάποια καλή γκόμενα και ρίχνουν το φταίξιμο στα λεφτά ενώ στην πραγματικότητα είναι άλλοι οι λόγοι!
Κι επίσης 25 είσαι,όχι 45!
Σοβαρευτείτε!
υπαρχει μεριδα και μαλιστα μεγαλη γυναικων που κυνηγα το χρημα αλλα όχι όπως τα λεει ο 33.
 

Spartan_Gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
2.063
Like
217
Πόντοι
16
Συμφωνώ μαζί σου,αλλά όπως λες κι εσύ ένα μεγάλο ποσοστό!Όχι όλες!
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
:pipa2:αποψη σου.αποψη μου ειναι οτι ολες τα φραγκα ψαχνουν.25 χρονων ειμαι και τις εχω ζησει σχεδον ολες.τα ιδια λενε και οι γνωστοι μου

Τύπε προφανώς όλες και όλοι κάτι ψάχνουν. Δεν υπάρχουν αντικειμενικά κριτήρια που διαλέγει ένα άτομο σύντροφο. Είναι λογικό ένας ευκατάστατος  να βρίσκεται σε αρκετά πλεονεκτική θέση εις βάρος του φτωχού. Το μουνί γουστάρει αυτόν που έχει οικονομική άνεση σε κάποιο βαθμό και τον προτιμά από αυτόν που ίσα ίσα μπορεί να ικανοποισει τις ανάγκες του, ωστόσο αν είμαστε και οι 2 αρκετά ευκατάστατοι, αλλά εσύ λίγο περισσότερο δεν σημαίνει ότι θα διαλέξει εσένα επειδή είσαι πιο ματσωμένος. Με πιάνεις φαντάζομαι.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
Παντα η κουβέντα παει στα ιδια και τα ιδια....
ελλεεινίδες κλπ...
αμα εισαι μαλακας οσα λεφτα και να εχεις,
μονο θα πληρωνεις και θα πηδας πουτανες
αλλο τιποτα.
Αμα εισαι ωραιος μαγκας και μπορεις ν' ανοιξεις το στομα σου να πεις 2 κουβεντες ανθρωπινες
ολο και κατι θα βρεις να πηδας...
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Δεν ψάχνουν όλες τα λεφτά!Κατά τη γνώμη μου είναι μια προκατάληψη που πλάθουν ορισμένοι με το μυαλό τους για να πείσουν τον εαυτό τους ότι δε μπορούν να ρίξουν (πηδήξουν) κάποια καλή γκόμενα και ρίχνουν το φταίξιμο στα λεφτά ενώ στην πραγματικότητα είναι άλλοι οι λόγοι!
Κι επίσης 25 είσαι,όχι 45!
Σοβαρευτείτε!
δηλαδη ρε φιλε μας λες τρελους και οτι δεν ξερουμε τι μας γινεται.αυτα πες και στους φιλους μου που εχουν περιπου τα ιδια προβληματα.δεν κανουνε καμακι γιατι τις  γυναικες μονο το χρημα τις νοιαζει.
 

Spartan_Gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
2.063
Like
217
Πόντοι
16
δηλαδη ρε φιλε μας λες τρελους και οτι δεν ξερουμε τι μας γινεται.αυτα πες και στους φιλους μου που εχουν περιπου τα ιδια προβληματα.δεν κανουνε καμακι γιατι τις  γυναικες μονο το χρημα τις νοιαζει.

Την άποψή μου την είπα και τη συμμερίζονται πολλοί πιστεύω εδώ μέσα!
Με τα στερεότυπα και τις προκαταλήψεις που έχεις κι εσύ και οι φίλοι σου δε θα βρείτε ποτέ φυσιολογική κοπέλα . -
 

Επισκέπτης
Την άποψή μου την είπα και τη συμμερίζονται πολλοί πιστεύω εδώ μέσα!
Με τα στερεότυπα και τις προκαταλήψεις που έχεις κι εσύ και οι φίλοι σου δε θα βρείτε ποτέ φυσιολογική κοπέλα . -
:thumbsup: εξαλλου σε ολους μας πιστευω μας εχουν τυχει καριολες και μαλιστα πολλες.Οχι ολες όμως εχω γνωρισει και καλες κοπελες και μαλιστα σε τρελες αφραγκιες
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
δηλαδη ρε φιλε μας λες τρελους και οτι δεν ξερουμε τι μας γινεται.αυτα πες και στους φιλους μου που εχουν περιπου τα ιδια προβληματα.δεν κανουνε καμακι γιατι τις  γυναικες μονο το χρημα τις νοιαζει.
Ρε αδελφε αμα κυνηγας τα ξεκωλα και τις πατσαβουρες ειναι λογικο και επομενο να νοιαζονται για το χρημα.Υπαρχουν και νορμαλ
κοπελες.Μεροκαματιαριδες δηλαδη η αντρες που δεν εχουν πολλα λεφτα δεν εχουν γκομενες πιστευεις;Εγω ξερω παρα πολλους.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
o στόχος ποιός είναι ?

η προσκόλληση σε ένα αντικείμενο κατ'αποκλειστικότητα και επιμακρόν

ή

η άμεση πρόσβαση σε πολλαπλά αντικείμενα εφάπαξ στο καθένα ?

και γιατί ενώ έχει κάποιος το δεύτερο να επιδιώξει το πρώτο ?

και γιατί κάποιος ενώ δεν έχει τίποτα να μην επιδιώκει μονίμως το πρώτο ?

ρητορικά ερωτήματα...
 

panos96

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
36
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
γεια μαγκες.εχω κολησει απο οκτωβριο με τα δελα.παλιοτερα πηγαινα αραια.γνωρισα και αρκετα ατομα απο τα σαιτ.η ελληνικη νοοτροπια στις γυναικες ειναι γενικα δυσκολη ακομα και για εμφανισιμους,μεσα στη σχεση τουλαχιστον ζητανε παρα πολλα.καμια σχεση με σκανδιναβες παραδειγμα που το σεξ ειναι κατι φυσικο και δινεται απλοχερα.φταινε και οι ελληνες αντρες που δινουν γη και υδωρ για λιγο μουνακι βεβαια και ετσι δημιουργειται ο φαυλος κυκλος.δυστυχως οι μπουρδελακηδες μετα απο πολλους που γνωρισα,ειναι αποτυχημενοι με τις γυναικες,λογω χαμηλης αυτοεκτιμησης,χαμηλη εμφανιση κ.α.,μειοψηφια οι εμφανισημοι..
 

Επισκέπτης
o στόχος ποιός είναι ?

η προσκόλληση σε ένα αντικείμενο κατ'αποκλειστικότητα και επιμακρόν

ή

η άμεση πρόσβαση σε πολλαπλά αντικείμενα εφάπαξ στο καθένα ?

και γιατί ενώ έχει κάποιος το δεύτερο να επιδιώξει το πρώτο ?

και γιατί κάποιος ενώ δεν έχει τίποτα να μην επιδιώκει μονίμως το πρώτο ?

ρητορικά ερωτήματα...
όπως την βρισκει ο καθενας.Εγω γουστάρω αισθημα,γουτσου γουτσου και αγκαλιτσες :grin: :grin:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
κοιτα σαφως και δεν μαρεσει να κανω ακραιες γενικευσεις.γιαυτο θα ελεγα το 99, 9% μαλλον θα ειναι ετσι
:think:

:pipa2:αποψη σου.αποψη μου ειναι οτι ολες τα φραγκα ψαχνουν.25 χρονων ειμαι και τις εχω ζησει σχεδον ολες.τα ιδια λενε και οι γνωστοι μου
:think:
 

Επισκέπτης
γεια μαγκες.εχω κολησει απο οκτωβριο με τα δελα.παλιοτερα πηγαινα αραια.γνωρισα και αρκετα ατομα απο τα σαιτ.η ελληνικη νοοτροπια στις γυναικες ειναι γενικα δυσκολη ακομα και για εμφανισιμους,μεσα στη σχεση τουλαχιστον ζητανε παρα πολλα.καμια σχεση με σκανδιναβες παραδειγμα που το σεξ ειναι κατι φυσικο και δινεται απλοχερα.φταινε και οι ελληνες αντρες που δινουν γη και υδωρ για λιγο μουνακι βεβαια και ετσι δημιουργειται ο φαυλος κυκλος.δυστυχως οι μπουρδελακηδες μετα απο πολλους που γνωρισα,ειναι αποτυχημενοι με τις γυναικες,λογω χαμηλης αυτοεκτιμησης,χαμηλη εμφανιση κ.α.,μειοψηφια οι εμφανισημοι..
να μια διαφορετικη αλλα αληθινη οπτικη και αυτη
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
o στόχος ποιός είναι ?

η προσκόλληση σε ένα αντικείμενο κατ'αποκλειστικότητα και επιμακρόν

ή

η άμεση πρόσβαση σε πολλαπλά αντικείμενα εφάπαξ στο καθένα ?

και γιατί ενώ έχει κάποιος το δεύτερο να επιδιώξει το πρώτο ?

και γιατί κάποιος ενώ δεν έχει τίποτα να μην επιδιώκει μονίμως το πρώτο ?

ρητορικά ερωτήματα...
Βρηκα τι θα σε εκανε ευτιχισμενο εσενα.
URL]]
 

Spartan_Gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
2.063
Like
217
Πόντοι
16
:thumbsup: εξαλλου σε ολους μας πιστευω μας εχουν τυχει καριολες και μαλιστα πολλες.Οχι ολες όμως εχω γνωρισει και καλες κοπελες και μαλιστα σε τρελες αφραγκιες

Σωστός ο φίλος!Έτσι είναι!

 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
Όλα εξαρτώνται από το επίπεδο και το στυλ γκόμενας που στοχεύει ο καθένας. Η γκόμενα η κοκέτα από εύπορη οικογένεια με τα ακριβά ρούχα και κάποιο νοητικό και μορφωτικό επίπεδο προφανώς δεν θα πάει με τον άφραγκο, αυτά γίνονται είτε στις ταινίες είτε σε συντριπτική μειοψηφία των περιπτώσεων στην πραγματική ζωή. Ο "άφραγκος" μπορεί να φάει όμως γκόμενες πιο ήπιων καταστάσεων που είναι μαθημένες σε πιο σεμνή ζωή από την οικογένεια τους. Δεν είναι τα πάντα τα λεφτά για να πηδήξεις, αλλά για συγκεκριμένες κατηγορίες γυναικών πρέπει να τα έχεις αν θες να κάνεις κάτι σοβαρό.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
γεια μαγκες.εχω κολησει απο οκτωβριο με τα δελα.παλιοτερα πηγαινα αραια.γνωρισα και αρκετα ατομα απο τα σαιτ.η ελληνικη νοοτροπια στις γυναικες ειναι γενικα δυσκολη ακομα και για εμφανισιμους,μεσα στη σχεση τουλαχιστον ζητανε παρα πολλα.καμια σχεση με σκανδιναβες παραδειγμα που το σεξ ειναι κατι φυσικο και δινεται απλοχερα.φταινε και οι ελληνες αντρες που δινουν γη και υδωρ για λιγο μουνακι βεβαια και ετσι δημιουργειται ο φαυλος κυκλος.δυστυχως οι μπουρδελακηδες μετα απο πολλους που γνωρισα,ειναι αποτυχημενοι με τις γυναικες,λογω χαμηλης αυτοεκτιμησης,χαμηλη εμφανιση κ.α.,μειοψηφια οι εμφανισημοι..
φιλε μου που λες οτι οι μπουρδελιαριδες δεν ειναι εμφανισημοι.ελα να δεις μια φορα τους φιλους  μου που πηγαιμουμε τσαρκα και μετα μιλα.το προβλημα μας ειναι οτι ειμαστε απλα ρεαλιστεςκαι οχι οτι εχουμε χαμηλη αυτοεκτιμηση.
 

Επισκέπτης
Όλα εξαρτώνται από το επίπεδο και το στυλ γκόμενας που στοχεύει ο καθένας. Η γκόμενα η κοκέτα από εύπορη οικογένεια με τα ακριβά ρούχα και κάποιο νοητικό και μορφωτικό επίπεδο προφανώς δεν θα πάει με τον άφραγκο, αυτά γίνονται είτε στις ταινίες είτε σε συντριπτική μειοψηφία των περιπτώσεων στην πραγματική ζωή. Ο "άφραγκος" μπορεί να φάει όμως γκόμενες πιο ήπιων καταστάσεων που είναι μαθημένες σε πιο σεμνή ζωή από την οικογένεια τους. Δεν είναι τα πάντα τα λεφτά για να πηδήξεις, αλλά για συγκεκριμένες κατηγορίες γυναικών πρέπει να τα έχεις αν θες να κάνεις κάτι σοβαρό.
συμφωνω μαζι σου με μια επισημανση.Κοκετα πλουσια θα φας όταν είναι χωρισμενη και απλα θελεινα περνα καλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom