Νέα

Τι να κανω για ευκολο γαμησι??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mitsos_dan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 333
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Αυτό το ρητό, που το έχω διαβάσει πολλές φορές, εδώ και αλλού, σηκώνει πολλή συζήτηση για το πόσο ακριβές είναι.

Θα άξιζε ένα θρεντ και να αναλυθεί χρησιμοποιώντας λίγα business economics.
μπορεις να μας πεις εσυ ενα φτηνοτερο τροπο φιλε
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Εγώ το κάνω καθαρά για λόγους υπερηφάνειας. Θέλω να είμαι πάνω από το μέσο όρο σεξουαλικών επαφών άσχετα από το αν έχω σχέση ή όχι. Ιδιαίτερα μου αρέσει να διαβάζω ότι ο μέσος όρος σεξουαλικών επαφών στα παντρεμένα ζευγάρια είναι 2-3 φορές την εβδομάδα, τη στιγμή που εγώ είμαι μπακούρι αλλά γαμάω 3-4 φορές την εβδομάδα.  :sunglasses:

Κι αν κάποιος έχει μουνάρα γυναίκα, μόνιμη γκόμενα επίσης μουνάρα και κάνει και καμιά αρπαχτή κάθε τόσο, οπότε γαμάει δέκα φορές τη βδομάδα και καλύτερης ποιότητας μουνιά από εσένα, δεν σου ρίχνει στ' αυτιά;
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
μπορεις να μας πεις εσυ ενα φτηνοτερο τροπο φιλε

Προφανώς όντως δεν υπάρχει τρόπος να βρεις φτηνότερο διαμέρισμα στο Καβούρι, από την Πλατεία Βάθης!
Αυτό δεν σημαίνει πως η Πλατεία Βάθης είναι καλή περιοχή για να ζει κανείς, αντικειμενικά μιλώντας. Βέβαια στον οποιονδήποτε μπορεί και να του αρέσει...
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Προφανώς όντως δεν υπάρχει τρόπος να βρεις φτηνότερο διαμέρισμα στο Καβούρι, από την Πλατεία Βάθης!
Αυτό δεν σημαίνει πως η Πλατεία Βάθης είναι καλή περιοχή για να ζει κανείς, αντικειμενικά μιλώντας. Βέβαια στον οποιονδήποτε μπορεί και να του αρέσει...
φυσικα και δεν θελω να πληρωνω την πλατεια βαθης για καβουρι  :grin:
 

Επισκέπτης
Κι αν κάποιος έχει μουνάρα γυναίκα, μόνιμη γκόμενα επίσης μουνάρα και κάνει και καμιά αρπαχτή κάθε τόσο, οπότε γαμάει δέκα φορές τη βδομάδα και καλύτερης ποιότητας μουνιά από εσένα, δεν σου ρίχνει στ' αυτιά;

Στο σεξ μπορεί να με ξεπερνά αλλά και πάλι είμαι ΟΚ γιατί ξεπερνώ το μέσο όρο. Στον αντρισμό δεν με ξεπερνά, γιατί αυτός δεν μπορεί αυτό που κάνει να το πει ανοιχτά όπως εγώ. Τι σημασία έχει να το κάνεις αν είσαι μια ζωή αναγκασμένος να το κρύβεις? Εγώ γαμάω με ποικιλία και έχω την πολυτέλεια να μπορώ να το λέω παντού χωρίς φόβο. Κοτούλες.  :sunglasses:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Στις δηλωμενες πας γιατι ειναι πιο τιμιες απο τις αδηλωτες

Για το μπούτσο τίμιες ειναι... αποδειξεις δεν κόβουν χαρτια δεν έχουν.

κλέβουν τη χωρα μας εκμεταλευονται και στο τέλος αφου χορτάσουν την κάνουν απο εδω.
Γενικα οι μαλάκες της ευρωπης εχουμε καταντησει (6 ναυτικα μίλια χωρικα υδατα , εισαι τα συνορα της ευρωπης με λαθρομεταναστες κτλπ) αλλα ειναι άλλη κουβέντα αυτο.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Οχι και τιμιες. Μη λεμε οτι θέλουμε επειδη βρισκουμε παρηγορια εκει.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Κι αν κάποιος έχει μουνάρα γυναίκα, μόνιμη γκόμενα επίσης μουνάρα και κάνει και καμιά αρπαχτή κάθε τόσο, οπότε γαμάει δέκα φορές τη βδομάδα και καλύτερης ποιότητας μουνιά από εσένα, δεν σου ρίχνει στ' αυτιά;
Ε Εντάξει ο τύπος ειναι προσαρμοσμενος στην κριση...
Με 40 ευρω την εβδομαδα που δινει για να γαμησει 4 φορες, ουτε για γκομενα θα εφταναν, ουτε για να ηταν παντρεμενος...
Βασικα τα 40 φτανουν ισα ισα, για να βγεις σε ενα εστιατοριο να φας ενα δειπνο κι αυτα χωρις να συνυπολογισουμε το κοστος των μεταφορικων για να βγεις...
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Οχι και τιμιες. Μη λεμε οτι θέλουμε επειδη βρισκουμε παρηγορια εκει.
ενταξει ισως το παρακανα λιγο.απολυτη τιμιοτητα δεν υπαρχει πουθενα.απλα απο τις αδηλωτες τις θεωρω πιο τιμιες
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Ε Εντάξει ο τύπος ειναι προσαρμοσμενος στην κριση...
Με 40 ευρω την εβδομαδα που δινει για να γαμησει 4 φορες, ουτε για γκομενα θα εφταναν, ουτε για να ηταν παντρεμενος...
Βασικα τα 40 φτανουν ισα ισα, για να βγεις σε ενα εστιατοριο να φας ενα δειπνο κι αυτα χωρις να συνυπολογισουμε το κοστος των μεταφορικων για να βγεις...

Οπότε αποδείξαμε πως το να γαμάς σε θλιβερά ντέλα στο Μετάξι με 10 ευρώ, βρωμιάρες και βαριεστημένες πουτάνες που σου επιβάλουν να τελειώσεις στο πεντάλεπτο, δεν είναι επιλογή αλλά λύση ανάγκης! ;)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Οπότε αποδείξαμε πως το να γαμάς σε θλιβερά ντέλα στο Μετάξι με 10 ευρώ, βρωμιάρες και βαριεστημένες πουτάνες που σου επιβάλουν να τελειώσεις στο πεντάλεπτο, δεν είναι επιλογή αλλά λύση ανάγκης! ;)
μεταρέπουν την ανάγκη σε φιλοτιμία για πολλούς λόγους πέρα απ το οικονομικό.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Οπότε αποδείξαμε πως το να γαμάς σε θλιβερά ντέλα στο Μετάξι με 10 ευρώ, βρωμιάρες και βαριεστημένες πουτάνες που σου επιβάλουν να τελειώσεις στο πεντάλεπτο, δεν είναι επιλογή αλλά λύση ανάγκης! ;)

Εμενα δεν με ενδιαφερει που πηδάει ο καθενας. Αλλα με ενοχλει να υπάρχει ακομα κοσμος που να δέχεται συναλλαγές μαύρες και χωρις αποδειξη και μετα να βγαινει και να τα ριχνει στους πολιτικους.

Σκεψου οτι αυτα τα λεφτά φευγουν αφορολογητα απο εδω πάνε ξερω γω στηνβΡωσια εκει λογικα φορολογουνται και ουτε γάτα ουτε ζημια... γενικα εχω αρχισει να πιστευω οτι οι ελληνες ειμαστε πολυ βλακες ακομα και αν θελουμε να νιωθουμε έξυπνοι. Βλάκες λογω ολων αυτων που δεχομαστε.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Οπότε αποδείξαμε πως το να γαμάς σε θλιβερά ντέλα στο Μετάξι με 10 ευρώ, βρωμιάρες και βαριεστημένες πουτάνες που σου επιβάλουν να τελειώσεις στο πεντάλεπτο, δεν είναι επιλογή αλλά λύση ανάγκης! ;)
ειναι λυση αναγκης για το μεσο ελληνα γιατι οι ελληνιδες ειναι χρηματολαγνες και το δινουν μονο στους χορηγους
 

Επισκέπτης
Οπότε αποδείξαμε πως το να γαμάς σε θλιβερά ντέλα στο Μετάξι με 10 ευρώ, βρωμιάρες και βαριεστημένες πουτάνες που σου επιβάλουν να τελειώσεις στο πεντάλεπτο, δεν είναι επιλογή αλλά λύση ανάγκης! ;)

Λύση εξυπνάδας είναι γιατί οι πουτάνες που γαμάω ούτε βρωμιάρες είναι ούτε βαριεστημένες και το 10-λεπτο μπορώ να σου πω είναι υπέρ-αρκετό για να το ευχαριστηθώ.   :rockon:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
ειναι λυση αναγκης για το μεσο ελληνα γιατι οι ελληνιδες ειναι χρηματολαγνες και το δινουν μονο στους χορηγους
Και θα σε βάλουν φαροφύλακα στο μουνί τους?Οπου γουστάρουν το δίνουν.Σε τι τις κατηγορούμε?Στο ότι "με όσα μέσα διαθέτουν προσπαθούν να πάρουν το ...καλύτερο για την πάρτη τους?".Αυτό ειναι λάθος?Εμείς τι θα κάναμε αλήθεια στη θέση τους?Μπορεί και "χειρότερα" σου λέω εγώ.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Εμενα δεν με ενδιαφερει που πηδάει ο καθενας. Αλλα με ενοχλει να υπάρχει ακομα κοσμος που να δέχεται συναλλαγές μαύρες και χωρις αποδειξη και μετα να βγαινει και να τα ριχνει στους πολιτικους.

Σκεψου οτι αυτα τα λεφτά φευγουν αφορολογητα απο εδω πάνε ξερω γω στηνβΡωσια εκει λογικα φορολογουνται και ουτε γάτα ουτε ζημια... γενικα εχω αρχισει να πιστευω οτι οι ελληνες ειμαστε πολυ βλακες ακομα και αν θελουμε να νιωθουμε έξυπνοι. Βλάκες λογω ολων αυτων που δεχομαστε.
οι ελληνιδες ειναι περισσοτερο υπευθυνες που φευγει το χρημα εξω.κατηγορησε αυτες
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Και θα σε βάλουν φαροφύλακα στο μουνί τους?Οπου γουστάρουν το δίνουν.Δε τι τις κατηγορούμε?Στο ότι "με όσα μέσα διαθέτουν προσπαθούν να πάρουν το ...καλύτερο για την πάρτη τους?".Αυτό ειναι λάθος?Εμείς τι θα κάναμε αλήθεια στη θέση τους?Μπορεί και "χειρότερα" σου λέω εγώ.

Βασικα εμεις ειμαστε χειροτεροι απο αυτες δεδομενου οτι έχω ακουσει ενα καρο κοσμο ενω έχει γκομενα να ψάχνεται να γαμησει και άλλες... ενω έχει χρονια σχέση σοβαρη ρε φιλε και καθομαι και λεω μετα ε αμα το παθει καμια γυναικα αυτο απο κάποιον μετα λογικο να της μεινει απωθημενο και να λεει οτι οι αντρες ειναι μουνόπανα και λειτουργουν ετσι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom