Νέα

Mπουρδέλα στα Βόρεια Προάστια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Montanabp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Πιστεψτε με κανεις κατοικος μιας κυριλε περιοχης δε θελει να ανοιξουν μπουρδελα κοντα στο σπιτι του.
Ουτε εγω θα ηθελα.
 

nasos3

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια! ειμαι καινουργιος στο φορουμ.. και θελω να ρωτησω αν ξερει κανενας, αν υπαρχουν μπουρδελα η στουντιο στα βορεια προαστεια. εχω βαρεθει το ταξιδι προς το κεντρο, και για μεσημερι ουτε κουβεντα. ασε την βενζινη που ξοδευω.

edit_antisthenis: καλώς ήρθες. Το thread συγχωνεύτηκε.
 

198610

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2007
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας συντροφοι!ευχομαι το 2009 να ειναι γεματο απο χαρα ,ευτυχια και πολλα γαμησια .θα ηθελα να εκφρασω μια απορια που εχω εδω και πολυ καιρο . αραγε υπαρχουν studio 'η τελος παντων μπουρδελα στα βορια προαστια? :think:

edit_antisthenis: έβαλα το post στο σχετικό thread.
 

kwstakis21

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2009
Μηνύματα
69
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
.θα ηθελα να εκφρασω μια απορια που εχω εδω και πολυ καιρο . αραγε υπαρχουν studio 'η τελος παντων μπουρδελα στα βορια προαστια? :think:

μπα το ποιο κοντινο ειναι η Κατεχακη, αμα παρεις απο ψηλα τη μεσογειων βγαινεις απλα η περιοχη ειναι λιγο περιεργη με το παρκαρισμα
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.887
Πόντοι
6.925
Οχι παληκάρια αν δεν βρέξεις λοκο δεν πιανεις ψάρια, κάτω στο κέντρο.
 

jhonys

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας συνάδελφοι. Μήπως ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποιο στούντιο η κάτι ανάλογο στα βόρεια προάστια; Πλάκα κάνω. Προφανώς δεν υπάρχει και κάτι πρέπει να γίνει για αυτό. Θα πρότεινα όταν πηγαίνουμε ως πελάτες σε τέτοιου είδους μαγαζιά να το συζητάμε το θέμα με την τσατσά η την διεύθυνση ούτως ώστε κάποια στιγμή να ανοίξει κάτι στα Β.Π.
 

stronios

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
31
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Γεια σας συνάδελφοι. Μήπως ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποιο στούντιο η κάτι ανάλογο στα βόρεια προάστια; Πλάκα κάνω. Προφανώς δεν υπάρχει και κάτι πρέπει να γίνει για αυτό. Θα πρότεινα όταν πηγαίνουμε ως πελάτες σε τέτοιου είδους μαγαζιά να το συζητάμε το θέμα με την τσατσά η την διεύθυνση ούτως ώστε κάποια στιγμή να ανοίξει κάτι στα Β.Π.

αφου μας εχουν γραμενους εδω πανω φιλε μου τι στιγμη και που εδω ειναι και αρκετο χρημα μαζεμενο.
απορω πως και δεν εχει ανοιξει μιας και θα πιασει αμεσως με τοσο διψα που υπάρχει.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
:)γιατι να ανοιξει ρε παιδια στα βορεια προαστια;σκεφτειται και τις κοπελες που ζουν εδω περα τι θα κανουν; πως θα τη παλεψουν;Επειδη μενω στο χαλανδρι ενα εχω να ρωτησω ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΧΑΛΙΑΝΔΡΑΙΕΣ; :headbang:
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
μα καλα , ολοκληρο θρεντ που λεμε ολοι εδω μεσα πως μας ενδιαφερει να υπαρχει κατι στα βορεια προαστια , μασαζ , στουντιο , μπουρδελο κατι τελος παντον κανεις απο τον χωρο του αγοραιου ερωτα που ασχολιτε δεν το βλεπει οτι υπαρχει ψωμι εδω πανω?????????
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.721
Κριτικές
9
Like
1.819
Πόντοι
3.145
μα καλα , ολοκληρο θρεντ που λεμε ολοι εδω μεσα πως μας ενδιαφερει να υπαρχει κατι στα βορεια προαστια , μασαζ , στουντιο , μπουρδελο κατι τελος παντον κανεις απο τον χωρο του αγοραιου ερωτα που ασχολιτε δεν το βλεπει οτι υπαρχει ψωμι εδω πανω?????????

φιλε mgmans εχει  εδω και πολυ καιρο  στο  Μαρουσι....

παλιοτερα που πηγαινα..ειχε καλα κοματια ελληνικα και  ξενα..

υπηρεσιες ..τα παντα ολα...(ημουν πελατης)

τωρα φανταζομαι  πρεπει να πας 2-3 φορες...(φραπε σκετο) και μετα...κανονικα.και με το νομο..

εκοψα  οταν η ταριφα..εγινε  100..

 

galileos(1)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2009
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Αν θυμαται κανεις ειχε ανοιξει ενα μπουρδελο στην Ανοιξη αλλα εκλεισε συντομα...

ΥΓ. τα μασατζιδικα στο μαρουσι τι λενε? παιζει εστω φραπες η μπα?
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
Αν θυμαται κανεις ειχε ανοιξει ενα μπουρδελο στην Ανοιξη αλλα εκλεισε συντομα...

ΥΓ. τα μασατζιδικα στο μαρουσι τι λενε? παιζει εστω φραπες η μπα?
Εγω λεω να πας εσυ εκει να μαθεις που εισαι και γειτονας και μετα να ενημερωσεις κι εμας τους μακρυνους, μη ανεβαινομε τσαμπα.
 

galileos(1)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2009
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Που να παω και να ενημερωσω? αφου είπα το συγκεκριμένο δεν ήταν ανοιχτό ούτε για 1 μήνα... έχει κλείσει προ πολλου
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
Που να παω και να ενημερωσω? αφου είπα το συγκεκριμένο δεν ήταν ανοιχτό ούτε για 1 μήνα... έχει κλείσει προ πολλου
Για τα μασατζιδικα στο μαρουσι λεω, που αναφερθηκες.
 

vasvas777

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
κσερει κανείς για κανα καλο σπιτι προς Βορεια προάστεια μερια?
ειχα ακούσει για ενα στην Θερμοπιλών στα Βριλίσσια. κσερει κανείς τπτ?

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

hakeem

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
169
Like
249
Πόντοι
21
Χαλανδρι παιζει ενα στις καφετερειες στον πεζοδρομο.και καλα στυλ μασαζ
 

JimmyJump

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Χαλανδρι παιζει ενα στις καφετερειες στον πεζοδρομο.και καλα στυλ μασαζ

Νομιζω το εχω δει...βασικα εχω δει κατι σουπερ μωρα να μπαινουν μεσα κ ειχα παραξενευτει...

αν ειναι αυτο που νομιζω, ειναι τρελο καρφωμα...
ή ξεκαρφωμα...οπως το παρει κανεις...
 

GDIMAK

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ( ΚΟΡΙΤΣΙΑ - ΤΙΜΕΣ )
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom