Νέα

Τί μυρίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lawssok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Καλησπέρα σας . Μερικές γκόμενες που πηδάω στα 4 μυρίζει το μουνι τους ; Σας έχει τυχει ; Μήπως είναι η μάρκα του προφυλακτικού ; Μιλάμε για μεγάλη ξενερα .
Βρωμοερασιτεχνες που για να πάνε σε γιατρό πρέπει να γίνουν εμπριμε οι τρυπουλες τους .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Τύπε το ξέρουμε, απλά μια επιβεβαίωση έκανα πόσο σιχαμένος είσαι...:sunglasses:
Μόνο που εγώ δεν έχω πέσει σε τέτοιες βρωμες...στο Μετάξι πάτε και τις κονοματε αυτες η μέσω...Τουίτερ και μουιτερ;
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.253
Πόντοι
206
Μόνο που εγώ δεν έχω πέσει σε τέτοιες βρωμες...στο Μετάξι πάτε και τις κονοματε αυτες η μέσω...Τουίτερ και μουιτερ;
Ποιο Μετάξι ρε κουραδοφάγε, μιλάς εσύ που έχεις κάνει τεστ κοπράνων σε όλα τα μπουρδέλα της Αθήνας.
Έχεις βάλει και ποιοτικά χαρακτηριστικά στα σκατά που τρως...:vomit:
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.659
Like
11.111
Πόντοι
3.656
Καλησπέρα σας . Μερικές γκόμενες που πηδάω στα 4 μυρίζει το μουνι τους ; Σας έχει τυχει ; Μήπως είναι η μάρκα του προφυλακτικού ; Μιλάμε για μεγάλη ξενερα .
Tυπε οταν τις βγαζεις απο το κουτι να τις φουσκωσεις,πρεπει να τις ξεπλενεις την πρωτη φορα.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
420
Like
755
Πόντοι
81
Άρχισε να φτύνεις ασταμάτητα μουνι και κωλο τυπε . Θα αλλάξει η μυρωδιά και θα τα απολαύσεις με την ησυχία σου
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Ποιο Μετάξι ρε κουραδοφάγε, μιλάς εσύ που έχεις κάνει τεστ κοπράνων σε όλα τα μπουρδέλα της Αθήνας.
Έχεις βάλει και ποιοτικά χαρακτηριστικά στα σκατά που τρως...:vomit:
Eιμαι anal-υτικος τύπος ...
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.556
Like
4.634
Πόντοι
1.706
Όταν το επίπεδο κατεβαίνει τέτοιες μυρωδιές είναι αναμενόμενες. Θυμήθηκα δύο γκομενάκια που είχα φορτώσει στο πρώτα έτη φοιτητής από πάρτυ. Το ένα όντως έσταζε ψιλο-καφέ υγρά και το άλλο όταν ζύγωσα να το γλείψω με πήραν τα ντουμάνια και έκανα πίσω. Και τις δύο όμως τις εκτέλεσα ξεσκούφωτος, άλλα μυαλά, ταξίδια στο διάστημα αναζητώντας το χαμένο εγώ μου, άλλες εποχές γενικώς. Κοπελιές που το απόγευμα που ξυπνούσαμε μιλούσαν με σεις και με σας και κοκκίνιζαν από τη ντροπή και τις ευγένειες. Οι ίδιες είναι με ταγέρ τώρα και σακάκια σε γραφεία και κάνουν τις οσίες και τις παρθένες. Έκατσε άλλη μία και φαρμακερή καιρό μετά ξεμέθυστος και από τότε έγινα κατακουζινός με το θέμα αυτό. Πολύ βρώμα που μεγαλώνοντας κατάλαβα τι πρέπει να έφταιγε τελικά: τα είχαν τερματίσει τα κοντέρ από τα 19. Σας περιμένουν εκεί έξω να τις παντρευτείτε και να σας πουν έχουν πάει με τρεις μόνο. :2funny::2funny::2funny::2funny:
Φάγαμε τόσο παπά που γίναμε δεσποτάδες από τα 20. Λυπάμαι μαντραχαλαίους που τρώνε παπά στα 30-40.
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
373
Like
790
Πόντοι
81
Πριν πολλα χρονια εχω φερει σπιτι πιτσιρικα που την εψησα ευκολα για γαμησι. Γδυνομαστε, τον παιζω λιγο να μου σηκωθει, τη στηνω ιεραποστολικο, παω να γλυψω λιγο βυζι πριν τον χωσω και μου ρχετε μια μποχα.... τελειως ξενερα. Υδρωτιλα και μουνιλα μαζι. Πρεπει να ειχα να πλυθει 4 μερες σιγουρα. Ηταν και καλοκαιρι.
Ξενερονω, αλλα δεν το βαζω κατω. Την παω στο μπανιο και κανουμε μαζι μπανιο με κρυο νερο. Νταξη μετα δεν βρωμαγε, αλλα κατι οι φωνες της κατι το κρυο νερο μετα δεν μου σηκωνοταν κι εφυγε βριζοντας οτι θα αρωστησει με το κρυο νερο .
Κριμα ωραιο μουνι και να βρωμαει.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
Κουταβού κανένα με μουνακι "μυρωδάτο" σκάρωσε
Δεν εχω τέτοια ιστορία δυστυχώς για το φιλοθεάμον κοινο μου...
Victoria's Secret και ανω τα ζαργανακια που μαστιγώνουν το δελφίνι που εχω ανάμεσα στα
σκέλια μου...
Είμαι ενας Δανδης,ενας Πορφυριο Ρουμπιροζα,ενας Ροδολφο Βαλεντινο
και Ερρικος Πετιλον του σαη και των φτωχονε...
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Δεν εχω τέτοια ιστορία δυστυχώς για το φιλοθεάμον κοινο μου...
Victoria's Secret και ανω τα ζαργανακια που μαστιγώνουν το δελφίνι που εχω ανάμεσα στα
σκέλια μου...
Είμαι ενας Δανδης,ενας Πορφυριο Ρουμπιροζα,ενας Ροδολφο Βαλεντινο
και Ερρικος Πετιλον του σαη και των φτωχονε...

Στο λίκνο των μεγάλων και διεθνώς αναγνωρισμένων … εύγε, άξιος εκπρόσωπος
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
Στο λίκνο των μεγάλων και διεθνώς αναγνωρισμένων … εύγε, άξιος εκπρόσωπος
Καλα στο μεταξύ μας εχω μια...
Πυργιωτισσα ινσταγκραμοινφλουενσερ πως λεμε Αλβανος στοχαστής,
Τσετσενος ουμανιστής και Κινέζος σημαιοφόρος στα τέσσερα εχω βάλει
μουσούδα για πινέλο και τρώω δακρυγόνο κωλιλα μου έφυγαν τα σφραγίσματα βλάμη μου...
Εμφανίσιμος ασβος η έτσι..
Κριμας...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom