Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 872K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
589
Like
426
Πόντοι
26
Ξέρει κανείς αν θα γυρίσει η Έλενα στο studio 11? Θέλω πολύ να ξαναπάω μαζί της, είναι πολύ καυλα...
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
575
Κριτικές
9
Like
1.323
Πόντοι
486
Ξέρει κανείς αν θα γυρίσει η Έλενα στο studio 11? Θέλω πολύ να ξαναπάω μαζί της, είναι πολύ καυλα...

Στη Καλαμάτα και στο εκεί στούντιο ( Erotic Studio) εργάζεται τώρα.
Έχει γραμμή (καράβι) από Κίσσαμος - Καλαμάτα αν ενδιαφέρεσαι.
Κάποια στιγμή θα ξαναπεράσει από Χανιά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ettore

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
575
Κριτικές
9
Like
1.323
Πόντοι
486
Πέρασα από το 11 σήμερα. Ψυχή δεν υπήρχε στη Μίνωος. ¨Οι περισσότερες θα πρέπει να κοιμόταν αγκαλιά με τις τσατσάδες.
Καλή η Ρομπέρτα.( η πιο ωραία στο στενό.) Με μακρύ ξανθό μαλλί αυτή τη φορά (και όχι το σοκολατί), μέχρι τη μέση της- αδύνατη με ωραίο πρόσωπο στο 1.65 ύψος περίπου.
Καθαριότητα, ομιλιτικότατη με καλές απόψεις, ευγενέστατη , και το κυριότερο έφυγε από το δωμάτιο όταν της είπα ότι μάλλον την περίμενε πελάτης στο σαλονάκι, περίπου στα 30 λεπτά. (Είχαμε καλή συζήτηση)
Θα περάσετε καλά αν πληρείτε κι εσείς τους παραπάνω όρους, κυρίως τον πρώτο. Καθαριότητα.
Να πάτε. Είναι καλή.
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
589
Like
426
Πόντοι
26
Καλά είπαμε, σιγά μην πάμε Καλαμάτα, μακάρι να επιστρέψει να πάμε πάλι μαζί της, είχα την τιμή, πολύ ωραίο μωρό, όσο για την καθαριότητα, θεωρώ ότι πρέπει να το κάνουν, εγώ οπότε πηγαίνω, όχι μόνο εκεί, αλλά και με την κοπέλα σου να πας, πάντα κάτω περιοχή ξύρισμα, μπάνιο αποσμητικό, και οι κοπέλες εκεί μας θέλουν καθαρούς, όχι μόνο εμείς, καλό να προσέχουμε όλοι την καθαριότητα...
 

rimondi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
610
Κριτικές
79
Like
1.574
Πόντοι
2.480
:)
Καλά είπαμε, σιγά μην πάμε Καλαμάτα, μακάρι να επιστρέψει να πάμε πάλι μαζί της, είχα την τιμή, πολύ ωραίο μωρό, όσο για την καθαριότητα, θεωρώ ότι πρέπει να το κάνουν, εγώ οπότε πηγαίνω, όχι μόνο εκεί, αλλά και με την κοπέλα σου να πας, πάντα κάτω περιοχή ξύρισμα, μπάνιο αποσμητικό, και οι κοπέλες εκεί μας θέλουν καθαρούς, όχι μόνο εμείς, καλό να προσέχουμε όλοι την καθαριότητα...

Μην ανησυχείς θα ξανάθει. Την είχα δει την Δευτέρα κ μου είπε οτι οι κοπέλες στο 11 κ στο 14 κάνουνε τουρ.  Κ γω θα ήθελα να την ξαναδώ.( θα γράψω κριτκή)
Οσο για την καθαριότητα στην κάτω περιοχή , εγώ είμαι παλιάς σχολής. Θεωρώ απαράδεκτο να ξυρίζει ο άντρας το σώμα του εκτός αν υπάρχουν άλλοι λόγοι π.χ. υγείας .
Μάλλον είμαι ο γέρος της παρέας
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
589
Like
426
Πόντοι
26
Τώρα πια είναι στο 11? Θα έρθω αύριο επίσκεψη από Ρεθυμνο
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
589
Like
426
Πόντοι
26
Ρωτάω διότι μένω Ρεθυμνο, δεν είμαι σαν εσάς που είστε Χανιά
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
589
Like
426
Πόντοι
26
Για να σε δούμε αύριο Ρόμπερτα, θέλω να δω αν είναι τόσο καλή όσο λένε, αν είναι όπως φαίνεται στις φωτογραφίες είναι για πολλά χτυπήματα..
 

alkisxania

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
868
Κριτικές
15
Like
1.154
Πόντοι
376
δεν νομιζω να ειναι..εγω δοκιμασα χτες και δεν ενθουσιαστικα,μου φανηκε πολύ διεκπεραιοτικη..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ettore

Kapronikos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
101
Κριτικές
7
Like
154
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας. Υπάρχει τελικά κάποιος που να έχει πληροφορίες για τις 2 κοπέλες που είναι στα Χανιά αυτές τις μέρες, Σοφία και Τζένη;

Παρατήρησα ότι ενώ είχε γραφτεί εδώ οτι θα είναι μέχρι το Σάββατο, στις αγγελίες τους πρόσθεσαν ότι είναι πλέον στον χώρο τους. Ίσως τελικά κάτσουν παραπάνω Χανιά;

Όποιος γνωρίζει κάτι καλοδεχούμενος
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
589
Like
426
Πόντοι
26
Ξέρει κανείς ποια κορίτσια είναι τώρα? Και κάποια καλή επιλογή? Ρωτάω διότι γίνονται αλλαγές, έρχονται και φεύγουν...
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
575
Κριτικές
9
Like
1.323
Πόντοι
486
Ξέρει κανείς ποια κορίτσια είναι τώρα? Και κάποια καλή επιλογή? Ρωτάω διότι γίνονται αλλαγές, έρχονται και φεύγουν...

Δεν υπάρχουν αλλαγές. Μόνο στο 14 φεύγει η Ανίτα (Αυτή νομίζω δούλευε ως τώρα) και έρχεται η Ντιάνα. Τίποτα το σημαντικό. Τι χες Γιάννη , τι χα πάντα.
Εκτός κι αν υπάρξει κάποια έκτακτη αλλαγή. Είχε γράψει ο Ettore για μια καινούργια Ρωσίδα πρωτοεμφανιζόμενη αλλά δε φάνηκε ακόμη.
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
575
Κριτικές
9
Like
1.323
Πόντοι
486
Ξέρει κανείς ποια κορίτσια είναι τώρα?

Μωρέ μπας και μας τρολάρεις???

1-246.jpg
    :-*

giphy.gif



Σήμερα Κυριακή 

Χριστίνα

Μάγια

Έυα

Βαλεντίνα

Ελένη

Νταγιάννα

Αλεξία

Βίκη


giphy.gif


Σήμερα Κυριακή 

Δεύτερη απογευματινή βάρδια

Σόνια

Απο αυτό το θρεντ
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
589
Like
426
Πόντοι
26
Φίλε τι δεν καταλαβαίνεις????? Ποιος τρολαρει???? Σου λέω ότι μένω Ρεθυμνο, δεν είμαι εκεί να ξέρω τι παίζει για αυτό ρωτάω....
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
575
Κριτικές
9
Like
1.323
Πόντοι
486
Φίλε τι δεν καταλαβαίνεις????? Ποιος τρολαρει???? Σου λέω ότι μένω Ρεθυμνο, δεν είμαι εκεί να ξέρω τι παίζει για αυτό ρωτάω....
Να σου πω.
Υπάρχει καθημερινή ενημέρωση και μάλιστα δύο φορές ημερησίως από τον Ettore ή σε αυτό ή στο άλλο σάιτ που σου παρέθεσα Αγοραίος έρωτας στα Χανιά.
Από κει ενημερωνόμαστε και εμείς.
Δε ζούμε στα Χανιά όλοι.  Πολλοί όπως Εγώ μπορεί να διαμένουμε σε μεγαλύτερη απόσταση από όσο είσαι εσύ από τα Χανιά.
Έγραψες ότι θα περάσεις από Μίνωος για τη Ρομπέρτα ή κάποια άλλη. Πέρασες???
 Αυτά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: streth

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
589
Like
426
Πόντοι
26
Όλο κάτι προέκυπτε, και δεν μπορούσα να έρθω, τελικά ήρθα σήμερα το απόγευμα, για να είμαι πιο ακριβώς 22 Ιανουαρίου, 19 :30, μπαίνω και κοιτάω, παντού χάλια, καμία δεν μου έκανε κλικ, μπαίνω στο studio 11, η κυρία μου συστήνει την Ρόμπερτα, πολύ ευγενικές γυναίκες και οι 2, όση ώρα περίμενα ένιωσα καλά, μπαίνω λοιπόν μέσα, για όσους ξέρουν από καλό σεξ, δεν μιλάμε τώρα για μικρούς, αλλά για άντρες 25 +που έχουν μια εμπειρία, εγώ πχ 28, η κοπέλα με ρώτησε τι στάση θέλω, πως να ξεκινήσουμε, καμία αντίρρηση, ευγενική φιλική, και κάναμε σεξ σαν να ήταν γκόμενά μου, βεβαίως και εγώ πήγα στην πένα, ξύρισμα παντού, μπάνιο αποσμητικό, κύριος, την συστήνω ανοιχτά σε όλους, η κοπέλα κάνει πολύ καλό σεξ, και σε περιγραφή είναι πανέμορφη, όμορφο πρόσωπο, στήθος καυλα, πολύ ωραίο, κωλαράκι απίστευτο, όσοι πάτε θα με θυμηθείτε...
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
589
Like
426
Πόντοι
26
Έπαθα σοκ με την Ρόμπερτα, τι καυλα είσαι εσύ μωρό μου, τι σεξ ήταν αυτό, αμαρτία να να χυσεις, να μπορούσα θα την χτυπούσα ώρες, σκέτη καυλα είναι...
 

rimondi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
610
Κριτικές
79
Like
1.574
Πόντοι
2.480
Βρε συντοπίτη Streth να σε ρωτήσω .Αυτές τις επισκέψεις γιατί δεν τις γρα΄φεις στι κριτικές αλλά στο forum?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom