Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 875K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

nikos1200

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Βρήκε ευκαιρία κανείς να τσεκάρει το παραπάνω? Γενικά επικρατεί πολύ ηρεμία στη Μίνωος. Έχουνε ανοίξει 1-2 καινούρια μπαράκια που γίνεται παιχνίδι αλλά περιμένω έγκυρες πληροφορίες. Η Χαρά δεν ξέρω αν κυκλοφορεί Χανιά ακόμα, πολύ πιθανόν.
Τι νέα μπαράκια έχουν ανοίξει πες μας να κάνουμε καμμία βόλτα να τα τσεκάρουμε
 

speck50

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως άλλαξε όνομα η Χαρά?????? :)

οχι, η Χαρα σιγουρα δεν ηταν και απ όσο ξερω πρεπει να εχει φυγει απο χανια οπως ανεφερε και ο leo17. Αυτη για την οποια αναφερθηκα κυκλοφορει με ενα opel tigra αν βοηθαει αυτο, γενικα ειναι πολυ στυλάτη αν μου επιτρέπεται αυτη η εκφραση αλλα ακομα δεν εχω μαθει κατι νεο μιας κ ειμαι εκτος αυτη τη περιοδο. Αν υποπέσει κατι στην αντιληψη σας..
 

crazyboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστες. θελω να ρωτησω καποια πραγματα για την μινωος καθως σε μια εβδομαδα 8α επιστρεψω στα χανια.τελη φλεβαρη-αρχες μαρτη, στο γωνιακο σπιτι εγραφε κορινα. ηταν η τσεχα που ηταν και το καλοκαιρι?αν ναι, ειναι ακομα εκει αυτη, και η χριστινα επισης?
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Όποιος γουστάρει ας πεταχτεί μέχρι την Αγιά, στο στενό που στρίβει για Βαρελάδικο........περίπου 25 μούνες μέσα, η μεγαλύτερη 25 ετών και παίζουνε μπάλα όλες!!!!
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Όποιος γουστάρει ας πεταχτεί μέχρι την Αγιά, στο στενό που στρίβει για Βαρελάδικο........περίπου 25 μούνες μέσα, η μεγαλύτερη 25 ετών και παίζουνε μπάλα όλες!!!!

Το εν΄λόγω είναι καινούριο στριπ, το οποίο κάνει εγκαίνια σε λίγες μέρες. Τα πιπίνια είναι ένα και ένα διαλεχτά και πολλά. Επειδή είμαι στη δουλειά τώρα, θα επανέλθω με περισσότερες πληροφορίες πιο μετά.
 

natsolibre

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Για να μην την πάθει κανεις σαν και μένα και κατι φίλους που πήγαμε στο εν λόγω μαγαζί στην Αγια και παρατρίχα να μας φάνε οι λύκοι θα ήθελα να ενημερώσω οτι το strip αυτο κανει εγκαίνια στις 17 Απριλίου.Δεν ξέρω κάτι παραπάνω.Και κατι αλλο για το sonyp900 που έστειλε το μήνυμα.Αν δεν είσαι σίγουρος για κάτι απλά μην το λες.Και εγώ ξέρω οτι στο χωριό μου θα ανοίξουν μπουρδέλα σε 5 χρόνια.Να το πω από τώρα?????????????????????
Δεν πετάς κάτι και μετά δεν τρέχει τίποτα!!!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Για να μην την πάθει κανεις σαν και μένα και κατι φίλους που πήγαμε στο εν λόγω μαγαζί στην Αγια και παρατρίχα να μας φάνε οι λύκοι θα ήθελα να ενημερώσω οτι το strip αυτο κανει εγκαίνια στις 17 Απριλίου.Δεν ξέρω κάτι παραπάνω.Και κατι αλλο για το sonyp900 που έστειλε το μήνυμα.Αν δεν είσαι σίγουρος για κάτι απλά μην το λες.Και εγώ ξέρω οτι στο χωριό μου θα ανοίξουν μπουρδέλα σε 5 χρόνια.Να το πω από τώρα?????????????????????
Δεν πετάς κάτι και μετά δεν τρέχει τίποτα!!!!
Καλα και εσυ χαλαρωσε λιγακι τωρα.Ο ανθρωπος να βοηθησει μονο,προσπαθει.Τι θελεις τωρα,να σου δωσει τα 5 ευρω βενζινη που εκαψες,εαν πηγες με αμαξι?
Πσιδια να συνεχισετε να λετε καθε πληροφορια που εχουμε.
Sonyp900??...........Κανενα νεο για την αναφορα σου στο εν λογω καταστημα??Εμαθες κατι παραπανω??
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Όποιος γουστάρει ας πεταχτεί μέχρι την Αγιά, στο στενό που στρίβει για Βαρελάδικο........περίπου 25 μούνες μέσα, η μεγαλύτερη 25 ετών και παίζουνε μπάλα όλες!!!!

Μαλον ξεχασες αριθμητικη.Απο ποτε το 15 μας κανει 25 ? Κια ολες διαλεχτες ? Τα γυαλακια σου τα φορουσες ? Λοιπον το εργο εχει ως εξης : 4 ξεπεσμενες απο diamonds ( η μια ηταν σερβιτορα εκει ) 2 μαυρες,1 ελληνιδα αδυνατη καλη,και μια πολυ καλη ρωσιδα με βυζαρα και γκρι ματια η οποια σερβιρει και φραπε...τα υπολοιπα 3-4 παντελως αδιαφορα.Τελος.
 

nikos1200

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Για να μην την πάθει κανεις σαν και μένα και κατι φίλους που πήγαμε στο εν λόγω μαγαζί στην Αγια και παρατρίχα να μας φάνε οι λύκοι θα ήθελα να ενημερώσω οτι το strip αυτο κανει εγκαίνια στις 17 Απριλίου.Δεν ξέρω κάτι παραπάνω.Και κατι αλλο για το sonyp900 που έστειλε το μήνυμα.Αν δεν είσαι σίγουρος για κάτι απλά μην το λες.Και εγώ ξέρω οτι στο χωριό μου θα ανοίξουν μπουρδέλα σε 5 χρόνια.Να το πω από τώρα?????????????????????
Δεν πετάς κάτι και μετά δεν τρέχει τίποτα!!!!
Παιδιά εδώ κάνουμε κουβέντα, δεν υπάρχει λόγος να ανεβάζουμε τους τόνους. Πάντος και εγώ συμφωνώ το μαγαζί είναι στριπτιζάδικο, τελικά θα στα πάρουν και το πολύ πολύ να σε σερβίρει η γκομενα κανένα φραπέ.Αν ξερει κανείς μπαράκια στα Χανιά που να έχει όμορφα μωρά και να γίνεται παιχνίδι από έγκυρες πληροφορίες όμως να το αναφέρει. 
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Επειδή βλέπω μια όρεξη μακακίασης και παπαρολογίας στο μικρό thread μας........αφού είδατε μόνο αυτά, συγνώμη κιόλας!!! Τουλάχιστον οι έξυπνοι ας σπεύσουν να μας πληροφορήσουν και εμάς που λέμε αβάσιμα.........
 

natsolibre

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Επειδή αποτι φαίνεται δεν έγινα κατανοητός δεν ήθελα να κατηγορήσω κανένα απλά είπα στο sonyp900 να μην προτρέχει και να δίνει σιγουρες πληροφορίες.Ευτυχως που υπάρχει κι αυτός και μου ανοίγει τα μάτια!!!!!Και κατι επιπλέον για να πας και να ρθεις με ταξί απο Αγυιά θες 20 ευρώπουλα Ακόρεστε!!Πριν 4 μέρες πήγα.Τι να μου κάνουν επομένως 5 ευρω?500.000.000 θέλω.
Τελος πάντων επειδή φεύγω ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Επειδή αποτι φαίνεται δεν έγινα κατανοητός δεν ήθελα να κατηγορήσω κανένα απλά είπα στο sonyp900 να μην προτρέχει και να δίνει σιγουρες πληροφορίες.Ευτυχως που υπάρχει κι αυτός και μου ανοίγει τα μάτια!!!!!Και κατι επιπλέον για να πας και να ρθεις με ταξί απο Αγυιά θες 20 ευρώπουλα Ακόρεστε!!Πριν 4 μέρες πήγα.Τι να μου κάνουν επομένως 5 ευρω?500.000.000 θέλω.
Τελος πάντων επειδή φεύγω ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!
Εγω σου ειπα 5 ευρω με το αμαξι,γιατι καπου τοσο παει.Ενταξει με ταξι ειναι κατι παραπανω.Τι να κανουμε κοστιζει το αθλημα.Να ηταν μονο αυτα.Εγω να δεις 30αρια μουφες που εχω σκασει.Και δεν ειναι μονο τα λεφτα.ειναι και η  και απογοητευση και ξενερα.Καριολες!!!!!!!Καλο σου πασχα.

Νικο1200 καλυτερα κανα καλο στριπτιζαδικο,παρα μπαρακια με κονσομανσιον.Σε ενα μπαρακι τα απανωτα κερασματα μπορουν να εκτοξευσουν ευκολα στα υψη τον λογαριασμο.
Εκτος κι αν παιξει κανα μπαρακι που μπορεις να φορτωσεις!!!!!Αμα εχει κανεις καμια πληροφορια..

 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Το συγκεκριμένο στριπ δουλεύει πολύ καιρό απλά έκανε εγκαίνια στις 17/4........ούτε έξυπνος θέλω να το παίξω ούτε ξερόλας.......όποιος έχει καλύτερες πληροφορίες εδώ είμαστε ;)
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ρε 35 βαθμούς έχει έξω και ανεβαίνει!!!! Πάμε καλά???????
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1

fun1970

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοι συναδελφοι θα ειμαι για κανα 2 μηνες εδω στα Χανιά και προσπαθω να μαθω τι παιζει εδω.
Εχεται να προτεινεται κατι καλο!!!!!
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ρε μεγαλε ψαξε και λιγο...εχει αναφορες και καταχωρησεις...ολοι οι νεοι ετοιμα στο πιατο τα θελετε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom