Νέα

Μπουρδέλα για πρωκτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 743K
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
και η Βαρβάρα στο φυλής 71 το πάνω για + 20 μου δίνει το κωλί της. και είναι και καυλιάρα γυναίκα!!!!
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα, συναγωνιστές!!! Χθες βράδυ (01:30), κατέβηκα στο Μετάξι, μπας και βρω κάνα κουλούρι, που είχα διαβάσει εδώ. Τα μοναδικά κουλούρια που βρήκα ήταν της Γιούλης (Λεωνίδου στο διπλό, στο κάτω) και σε αυτό της Αχιλλέως που είναι τα 3 μαζί. Σε αυτό της Αχιλλέως γινόταν χαμός! Ήταν μία μικροκαμομένη, πολύ κεφάτη μελαχρινή. Πήγα τρεις φορές, μήπως και πετύχω λιγότερο κόσμο. Μιλάμε, να είναι όλα τα δωμάτια γεμάτα και να περιμένουν να μπουν 3 άτομα. Δεν το έχω ξαναδεί! Αυτή θα πρέπει να πήρε πάνω από 40 όλο το βράδυ! Το πρωί ο κώλος της θα ήταν Το πηγάδι! Τελικά, έφυγα απραγος.
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξέχασα να πω ότι την έλεγαν "Τζώρτζια".
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα, συναγωνιστές!!! Χθες βράδυ (01:30), κατέβηκα στο Μετάξι, μπας και βρω κάνα κουλούρι, που είχα διαβάσει εδώ. Τα μοναδικά κουλούρια που βρήκα ήταν της Γιούλης (Λεωνίδου στο διπλό, στο κάτω) και σε αυτό της Αχιλλέως που είναι τα 3 μαζί. Σε αυτό της Αχιλλέως γινόταν χαμός! Ήταν μία μικροκαμομένη, πολύ κεφάτη μελαχρινή. Πήγα τρεις φορές, μήπως και πετύχω λιγότερο κόσμο. Μιλάμε, να είναι όλα τα δωμάτια γεμάτα και να περιμένουν να μπουν 3 άτομα. Δεν το έχω ξαναδεί! Αυτή θα πρέπει να πήρε πάνω από 40 όλο το βράδυ! Το πρωί ο κώλος της θα ήταν Το πηγάδι! Τελικά, έφυγα απραγος.

Ποιο απο τα τρεια ομως ηταν? μηπως το μεσαιο?
πρεπει να προσεχουμε καθωτι εγω την πατησα αλλα δεν ξερω εαν λεμε για το ιδιο πορνοχαουζ.
συγκεκριμενα απο την υπηρεσια εγινε αναφορα για κουλουρι αλλα μπαινοντας μεσα το πορνιδιακι ηταν ανενδοτη. ελεγε οτι δεν το κανει απο πισω ασχετα με το τι ανεφερε η υπηρεσια. ηταν ενα πετιτ μωρο μικροκαμομενο μελαχρινο με ελαχιστα εως καθολου ελληνικα. συνεννοηση στα αγγλικα. παιδες προσοχη γιατι μπορει να ειναι αυτη.
θα τσεκαρω σημερα το βραδυ να  δουμε μηπως εχουμε αλλο μωρο εκει και ισχυουν τα παραπανω περι κουλουριου.
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ποιο απο τα τρεια ομως ηταν? μηπως το μεσαιο?
πρεπει να προσεχουμε καθωτι εγω την πατησα αλλα δεν ξερω εαν λεμε για το ιδιο πορνοχαουζ.
συγκεκριμενα απο την υπηρεσια εγινε αναφορα για κουλουρι αλλα μπαινοντας μεσα το πορνιδιακι ηταν ανενδοτη. ελεγε οτι δεν το κανει απο πισω ασχετα με το τι ανεφερε η υπηρεσια. ηταν ενα πετιτ μωρο μικροκαμομενο μελαχρινο με ελαχιστα εως καθολου ελληνικα. συνεννοηση στα αγγλικα. παιδες προσοχη γιατι μπορει να ειναι αυτη.
θα τσεκαρω σημερα το βραδυ να  δουμε μηπως εχουμε αλλο μωρο εκει και ισχυουν τα παραπανω περι κουλουριου.

Είναι αυτό που είναι πάνω στην Αχιλλέως, που ανεβαίνεις λίγα σκαλάκια. Επιπλέον, έχει τσάτσο και όχι τσατσά. Πάντως, καλά κάνεις και το βγάζεις στη σέντρα, γιατί είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να διαφημίζουν υπηρεσίες, που δεν παρέχονται από την κοπέλα. Κανονικά, θα έπρεπε να δίνουν τα λεφτά πίσω. Τι να πω? Στην πλειοψηφία τους οι τσατσάδες/τσάτσοι είναι πολύ μαλακισμένες.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
κανένα νέο για κάποιο νέο κωλαράκι υπάρχει;
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Χθες είχε ένα petit βραδινή βάρδια στο Αχιλλέως 51, 20 ευρώ, με ωραίο βυζί και κολαράκι, αλλά μια φάτσα η πουτάνα, γάματα.
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Για μεταμεσονύκτια ξέρω, για απογευματινή βάρδια κανένα καλό κουλούρι ξέρει κανείς;
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
23.30 χθες το βραδυ στο Λεωνιδου 28 στο ισογειο ηταν ενα καλο ξεκολαρακι και μολις ειπε ο τσατσος την μαγικη λεξη κολος με 20 ευρω (μονο μουνι 15) εκατσαν καμια 10αρια ινδοπακιστανοι να της τον ξεσκισουν !
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αν και πιστευω οτι στους περισσότερους ειναι γνωστα θα υπενθυμίσω την Ευα (Φ92 με +20), την Ευα (αλλη ΰα) στο Φ104 (50 ευρω) την Αννίτα στο Ελλης 3 και κατα διαστηματα φερνει κουλούρι και το Διδυμου 18. Επισης υπάρχει η γρια Τανια (Αλκιβιαδου) για οσους γουσταρουν πουρα, αλλα πολυ πουρα.....
 

inviteme

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
H Eυα απο Φ104 απο τι ωρες δουλευει ρε παιδες?
 

AplosAnthropos

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες ένα επείγον, ξέρετε καμμία να δίνει κόλο στο Νέο Κόσμο? Πείτε τώρα αν ξέρετε, γιατί αν δε γαμήσω σήμερα κόλο θα γαμήσω το στρώμα!!! Είμαι με το καυλί και το κλειδί της μοτό στο χέρι...
 

Επισκέπτης
φίλε μια έρώτηση. είμαι φαν των ct. έχω πάει με πολλές αλλά δεν γράφω κριτικές. σιγα σιγά θα αρχίσω να τις βάζω. αν και το σάββατο έχω κρεβατοπόλεμο με marsha lord. αν και δεν τιμώ τα studio κλπ πριν έιχα συνάντηση με σιμονε στην μιχαήλ βόδα 192. δεν μου έκανε και κάτι ενδιαφέρον. ισως έφταιγα έγώ γιατι τελείωσα πριν την πράξη. δεν μου έκανε δηλαδή τσακ σε κάτι. επειδή είμαι και φαν το κώλου ποιες γενικά γουσταρουν από κώλο. μπορείς να με βοηθήσεις? οι διαφημισμένες σας πάολα, καρολινα, κωνσταντινα, κατερίνα, σαμάνθα κπλ έχουν ενδιαφέρον για κώλο?θα κάνω και εγω οτι μπορώ να πω τις εμπειρίες μου σιγα σιγα με ct.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
φίλε μια έρώτηση. είμαι φαν των ct. έχω πάει με πολλές αλλά δεν γράφω κριτικές. σιγα σιγά θα αρχίσω να τις βάζω. αν και το σάββατο έχω κρεβατοπόλεμο με marsha lord. αν και δεν τιμώ τα studio κλπ πριν έιχα συνάντηση με σιμονε στην μιχαήλ βόδα 192. δεν μου έκανε και κάτι ενδιαφέρον. ισως έφταιγα έγώ γιατι τελείωσα πριν την πράξη. δεν μου έκανε δηλαδή τσακ σε κάτι. επειδή είμαι και φαν το κώλου ποιες γενικά γουσταρουν από κώλο. μπορείς να με βοηθήσεις? οι διαφημισμένες σας πάολα, καρολινα, κωνσταντινα, κατερίνα, σαμάνθα κπλ έχουν ενδιαφέρον για κώλο?θα κάνω και εγω οτι μπορώ να πω τις εμπειρίες μου σιγα σιγα με ct.
καμία από αυτές που λες φίλε μου δεν κάνουν κώλο . ;)
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
φίλε μια έρώτηση. είμαι φαν των ct. έχω πάει με πολλές αλλά δεν γράφω κριτικές. σιγα σιγά θα αρχίσω να τις βάζω. αν και το σάββατο έχω κρεβατοπόλεμο με marsha lord. αν και δεν τιμώ τα studio κλπ πριν έιχα συνάντηση με σιμονε στην μιχαήλ βόδα 192. δεν μου έκανε και κάτι ενδιαφέρον. ισως έφταιγα έγώ γιατι τελείωσα πριν την πράξη. δεν μου έκανε δηλαδή τσακ σε κάτι. επειδή είμαι και φαν το κώλου ποιες γενικά γουσταρουν από κώλο. μπορείς να με βοηθήσεις? οι διαφημισμένες σας πάολα, καρολινα, κωνσταντινα, κατερίνα, σαμάνθα κπλ έχουν ενδιαφέρον για κώλο?θα κάνω και εγω οτι μπορώ να πω τις εμπειρίες μου σιγα σιγα με ct.
Με λιγα λογια θες ανταλλαγη πληροφοριων!
 

Επισκέπτης
φίλε μου όπως και spoon επειδή το <άθλημα> θα το ξεκινήσω από δεκέμβριο(τι να κάνουμε θα μου τα φάει η marsha)θέλω να έχω καλές προοπτικές για τις κοπέλες. όπως έιπα δεν είμαι φαν των studio και άν μου κάτσει πάλι ίδιο στυλ με σιμονε θα απογοητευθώ και θα μου τα τρώνε τα ct. τις περισσότερες φορές είχα περάσει καλά. απλά δώστε μου χρόνο μιας και γνωριζόμαστε να γράψω και εγώ. το κωλί μου αρέσει και ρωτάω. αν υπάρχει κάποια συμβουλή και πληροφορία είναι στο χέρι του καθενός να την δώσει. αν έπραξα λάθος που δεν έγραφα , τι να κάνς και γω. είμουν στην πόλη μου και έχω κάποιουσ μήνες που σας έγινα αθηναίος.αν υπάρχει περίπτωση για περαιτέρω πληροφορίες μπορόυμε να τα πούμε και μέσω πμ ή ημαιλ.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
κοίτα στο site και θα βρεις πολλά πράγματα γ'αυτά που ζητάς .
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom