Νέα

Μπουρδέλα για πρωκτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 743K
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
φίλε μου όπως και spoon επειδή το <άθλημα> θα το ξεκινήσω από δεκέμβριο(τι να κάνουμε θα μου τα φάει η marsha)θέλω να έχω καλές προοπτικές για τις κοπέλες. όπως έιπα δεν είμαι φαν των studio και άν μου κάτσει πάλι ίδιο στυλ με σιμονε θα απογοητευθώ και θα μου τα τρώνε τα ct. τις περισσότερες φορές είχα περάσει καλά. απλά δώστε μου χρόνο μιας και γνωριζόμαστε να γράψω και εγώ. το κωλί μου αρέσει και ρωτάω. αν υπάρχει κάποια συμβουλή και πληροφορία είναι στο χέρι του καθενός να την δώσει. αν έπραξα λάθος που δεν έγραφα , τι να κάνς και γω. είμουν στην πόλη μου και έχω κάποιουσ μήνες που σας έγινα αθηναίος.αν υπάρχει περίπτωση για περαιτέρω πληροφορίες μπορόυμε να τα πούμε και μέσω πμ ή ημαιλ.
Υπαρχουν πολλα στουντιο που μπορεις να βρεις αυτο που θελεις,με το αναλογο αντιτιμο βεβαια!
Μεχρι το Δεκεμβριο λοιπον εχεις πολυ χρονο να ψαξεις για κριτικες να δεις που παιζει αυτο που θες και ποιες κοπελες το κανουν!Σιγουρα θα μαζεψεις πληροφοριες απο μελη αλλα θα πρεπει να κανεις και εσυ καμια γυρα!

ΥΓ. Που εισαι Piatsa?Καποιος σε χρειαζεται! :2funny:
 

Επισκέπτης
ευχαριστώ. ελπίζω να προσέξω περισσότερο τις κριτικές σας και ανάλογα θα πράξω. και κάτι στο τέλος παρακαλώ για να το κάνω γρήγορα. είμαι μέσα σαν  μέλος αλλά δεν με αφήνει να γράψω κριτική. γιατί αυτό?καλή συνέχεια
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
ευχαριστώ. ελπίζω να προσέξω περισσότερο τις κριτικές σας και ανάλογα θα πράξω. και κάτι στο τέλος παρακαλώ για να το κάνω γρήγορα. είμαι μέσα σαν  μέλος αλλά δεν με αφήνει να γράψω κριτική. γιατί αυτό?καλή συνέχεια
ρώτα τους admin με πμ και θα σου πουν .
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
φίλε μια έρώτηση. είμαι φαν των ct. έχω πάει με πολλές αλλά δεν γράφω κριτικές. σιγα σιγά θα αρχίσω να τις βάζω. αν και το σάββατο έχω κρεβατοπόλεμο με marsha lord. αν και δεν τιμώ τα studio κλπ πριν έιχα συνάντηση με σιμονε στην μιχαήλ βόδα 192. δεν μου έκανε και κάτι ενδιαφέρον. ισως έφταιγα έγώ γιατι τελείωσα πριν την πράξη. δεν μου έκανε δηλαδή τσακ σε κάτι. επειδή είμαι και φαν το κώλου ποιες γενικά γουσταρουν από κώλο. μπορείς να με βοηθήσεις? οι διαφημισμένες σας πάολα, καρολινα, κωνσταντινα, κατερίνα, σαμάνθα κπλ έχουν ενδιαφέρον για κώλο?θα κάνω και εγω οτι μπορώ να πω τις εμπειρίες μου σιγα σιγα με ct.

Στο studio 60 στη Βριλισσού, πρωινή βάρδια είναι η Μελίνα αν δεν κάνω λάθος, που δίνει κόλο με 100 Ευρά.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
υπάρχει ειδικό thred για στούντιο με πρωκτικό. εδώ μιλάμε για μπουρδέλα με πρωκτικό.
 

puff

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
πάω χθες στις 15:00 να πάρω την κολάρα της νιτσας στο Διδύμου 18Α, και βγαίνει η ίδια κατα την παρουσίασει και μου λεει οχι κόλο πονάει, της απαντάω έλα χρησή μου, έλα κούκλα μου κτ.λ. τίποτα αυτή.

Και ρωτάω ποίος σύντροφος την ξεκόλιασε και δεν έδινε χθες κουλούρι ;;;
 

stel-th

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες ένα επείγον, ξέρετε καμμία να δίνει κόλο στο Νέο Κόσμο? Πείτε τώρα αν ξέρετε, γιατί αν δε γαμήσω σήμερα κόλο θα γαμήσω το στρώμα!!! Είμαι με το καυλί και το κλειδί της μοτό στο χέρι...
τον βρηκα τον βρηκα :2funny: :2funny:

καλα μιλαμε δεν κρατιεσαι... :grin: :grin:

παντος οπως ειπε και ο συντροφος στο πρωτο ποστ η αναζητηση κολου ειναι δυσκολη σαν το κυνιγι αγριογουρουνου :booty: :rolleyes:
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά κι εγώ ψάχνω κάποια να της ξεσκίσω τον κώλο και δεν μπορώ να βρώ!!! Ό,τι νάνε ήτε σε μπουρδέλο ή "ελεύθερη", δεν έχω πρόβλημα!!! ξέρετε καμία;
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κι η Λιλα  :think: :think: :grin: Αυτο το ξεχασμενο κοριτσι που θα βρει ηδονη αν δε το προτεινουμε  :tooth:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
φίλε μου όπως και spoon επειδή το <άθλημα> θα το ξεκινήσω από δεκέμβριο(τι να κάνουμε θα μου τα φάει η marsha)θέλω να έχω καλές προοπτικές για τις κοπέλες. όπως έιπα δεν είμαι φαν των studio και άν μου κάτσει πάλι ίδιο στυλ με σιμονε θα απογοητευθώ και θα μου τα τρώνε τα ct. τις περισσότερες φορές είχα περάσει καλά. απλά δώστε μου χρόνο μιας και γνωριζόμαστε να γράψω και εγώ. το κωλί μου αρέσει και ρωτάω. αν υπάρχει κάποια συμβουλή και πληροφορία είναι στο χέρι του καθενός να την δώσει. αν έπραξα λάθος που δεν έγραφα , τι να κάνς και γω. είμουν στην πόλη μου και έχω κάποιουσ μήνες που σας έγινα αθηναίος.αν υπάρχει περίπτωση για περαιτέρω πληροφορίες μπορόυμε να τα πούμε και μέσω πμ ή ημαιλ.

θα σου προτεινα την Ευα (Φ92 με +20)ΠΡΩΙ, την Ευα (αλλη Ευα) στο Φ104 (50 ευρω-πρωι επισης) την Αννίτα στο Ελλης 3 και κατα διαστηματα φερνει κουλούρι και το Διδυμου 18. Επισης υπάρχει η γρια Τανια (Αλκιβιαδου) για οσους γουσταρουν πουρα, αλλα πολυ πουρα....Αν εισαι τυχερος κουλουρι μπορει να σου δωσει και η Λιζα (Ιουλιανου 71) χωρις extra χρεωση (25ευρω)
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Μακρία σύντροφοι από το Αχιλλέως 51 και την Αλεξάνδρα. Αν και συμπαθητικό μουνάκι, βαριέται που ζεί και μέσα στο δωμάτιο δεν δίνει κόλο, παρόλο που το λέει η τσατσα. Ισχυρίστηκε πως η τσατσα δεν ήξερε οτι τον έχω πολύ μεγάλο. Σιγά μην τον έχω τόσο μεγάλο. Μακάρι να ήταν. Να γύριζα και καμιά ταινία να κονομίσω. Μαλακίες, που φαντάζομαι λέει στους περισσότερους, αν όχι σε όλους.
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Παρεπιπτόντως...
Έχει εντοπίσει κανένας σύντροφος κουλούρι σε βραδινή βάρδια;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Παρεπιπτόντως...
Έχει εντοπίσει κανένας σύντροφος κουλούρι σε βραδινή βάρδια;
Το κουλουρακι που ζητας θα το βρεις σιγουρα στην διδυμου 18Α και οχι μονο απο μια κοπέλα. Συνηθως παντα στην βραδυνη βαρδια η κοπέλα που δουλευει δινει κουλουρι με 25 ευρω.
Εγω εχω παει με την Αννιατ, ωραιος κωλος αλλα τιποτα το εξαιρετικο απο συμμετοχη (βλεπε κριτικές)
Καλη τυχη.....
:rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Εμείς οι κουλουρτζήδες έχουμε πέσει σε μαύρη κατάθλιψη. Δεν υπάρχει τίποτα στην αγορά. Το βράδυ θα προσπαθήσω μια καταδρομική μήπως δούμε φως. Όποιος εχει πληροφορίες ας ενημερώσει...
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Εμείς οι κουλουρτζήδες έχουμε πέσει σε μαύρη κατάθλιψη. Δεν υπάρχει τίποτα στην αγορά. Το βράδυ θα προσπαθήσω μια καταδρομική μήπως δούμε φως. Όποιος εχει πληροφορίες ας ενημερώσει...
περνα απο μεταξι και ειδικα μαραθωνος
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
μαραθωνος δεν παιζουν τοσο πολυ τα κοτλουρια οσο τα ακαποτα...σχεδον σε ολα τα σπιτια εκει εχουν ακαποτα αλλα πιος τρελος η μεθυσμενος θα το κανει αφου πρωτα η καθε κοπελα εχει παρει οτι πακιστανο κυκλοφορει στη γυρω περιοχη...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.394
Κριτικές
61
Like
42.482
Πόντοι
22.785
μαραθωνος δεν παιζουν τοσο πολυ τα κοτλουρια οσο τα ακαποτα...σχεδον σε ολα τα σπιτια εκει εχουν ακαποτα αλλα πιος τρελος η μεθυσμενος θα το κανει αφου πρωτα η καθε κοπελα εχει παρει οτι πακιστανο κυκλοφορει στη γυρω περιοχη...

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :hammer: :hammer:
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
τιποτα καινουριο?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom