Νέα

Μπουρδέλα για πρωκτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 743K
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Round_Ass

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Αλέξη, αυτή που είναι τώρα στο Κολωνού 32 είναι μια μαυρομάλλα με χαρακτιριστικά σάπια-μάυρα δόντια ? (που είναι συχνά στην Αχχιλέως 51.) ?

:think:  :think:  :think:
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αλέξη, αυτή που είναι τώρα στο Κολωνού 32 είναι μια μαυρομάλλα με χαρακτιριστικά σάπια-μάυρα δόντια ? (που είναι συχνά στην Αχχιλέως 51.) ?

:think:  :think:  :think:

Όχι. Είναι αυτή που περιγράφω στο προηγούμε post.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
στην Κολοκυνθούς πρωινή βάρδια παίζουν διάφορες - ψιλομπάζα που κάνουν ακάποτο και δίνουν κουλούρι με 20 ευρώπουλα
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
στην Κολοκυνθούς πρωινή βάρδια παίζουν διάφορες - ψιλομπάζα που κάνουν ακάποτο και δίνουν κουλούρι με 20 ευρώπουλα
ειχα παει στην Κολοκυνθους την προηγουμενη βδομαδα το πρωι(Τεταρτη) ητν μια εντελως αδιαφορη που εδινε κουλουρι..με 20ε.Αλλα αυτη και να με πληρωνε δεν εμπαινα..αισχος!
 

Round_Ass

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως στο Φ40 που αναφέρθηκε κουλούρι, εχθές το μεσημέρι κατα τις 2, ήταν μια ξανθιά μέσα, και η Ρωσίδα τσατσά δεν ανέφερε τίποτα για κουλούρι. Ξαναπέρασα κατα τις 7:30 το απόγευμα (μήπως και ήταν απογευματινή βάρδια), αλλά το ίδρυμα ήταν κλειστό.
 

puff

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες χθεσινή τσάρκα για εύρεση "κουλουριού" στην περιοχή της Φυλής

1. Πρώτη στάση Φυλής 40, βγαίνει μια αξιοπρεπή πουτάνισα (όχι βέβαια του γούστου μου, λόγω το ότι για τα δικά μου δεδομένα ήταν αδύνατη), ξεκινάει η τσατσά το ποιηματάκι της και εκεί που ήταν να φύγω ακούω την μαγική λέξη «κωλαράκι», αμέσως γυρίζει το μάτι μου στο επίμαχο σημείο (ass) της πουτανίτσας η οποία είδη έχει κάνει την μεταβολή της και ξαφνικά γλιστραεί (φορούσε κάτι γόβες) εκεί να πέσει εδώ να πέσει τελικά κρατήθηκε και συνέχισε να περπατάει. Εκείνη την στιγμή λέω «εδώ δεν μπορεί να πάρει τα πόδια της, θα μπορεί να δώσει ένα αξιοπρεπή ξεκόλιασμα»  οπότε την κάνω.
2. Δεύτερη στάση Διδύμου 18 (το πάνω μπουρδέλο) βγαίνει ένα «μπάζο» με κάτι φιδίσια Tatou στο σώμα της, και ξαφνικά ακούω την τσατσά να λέει «κάνει και πρωκτικό με επιπλέον 5€ δηλαδή 25€», δεν μου έδωσε σήμα το κάτω κεφάλι οπότε την έκανα.
3. Τρίτη στάση, Αγκύρας 1 (που ομολογώ πρώτη φορά πήγα)  ο τσάτσος συμπαθητικός (έλεγε τα δικά του η δουλεία είναι πεσμένη, οι κοπέλες είναι οι ίδιες και καλές ….. μπουμπουρου … το πετρέλαιο φταίει για όλα(άσχετο) ). Μετά από δέκα λεπτά, αφού ήρθαν και άλλοι τρεις σύντροφοι, ανοίγει η πόρτα και βγαίνει ένα δίμετρο τραβέλι αν δεν απατώμαι με όνομα Λένα, βέβαια ένας συναγωνιστής επέμενε ότι την έλεγαν Βαγγέλη, οπότε την κάνω και από εκεί αφού δεν γουστάρω τέτοιου είδους «κοπέλες»

Τελικά παρόλο που 2 στα 3 «σπίτια» έδιναν κουλούρι, δεν πέρασα σε κανένα μπουρδέλο γιατί απλά πιστεύω ότι ήταν χάσιμο χρόνου.
 

puff

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Sorry, ξέχασα να πώ την ώρα, ήταν γύρω στις 21:00
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως στο Φ40 που αναφέρθηκε κουλούρι, εχθές το μεσημέρι κατα τις 2, ήταν μια ξανθιά μέσα, και η Ρωσίδα τσατσά δεν ανέφερε τίποτα για κουλούρι. Ξαναπέρασα κατα τις 7:30 το απόγευμα (μήπως και ήταν απογευματινή βάρδια), αλλά το ίδρυμα ήταν κλειστό.
φιλε παιζει κουλουρι απλα φαινεται δεν ηταν υπηρεσια το πορνιδιο. ειναι μια πολυ λεπτουλα, αλλα μην περιμενεις και πολλα πραγματα. δεν ειναι τοσο φιλικη αλλα για ξερχαμανιαζμα της πισω οδου καλη ειναι σε σχεση με κατι αλλα μπαζα που κυκλοφορουν.
μπορει να την πετυχεις και στις δυο βαρδιες δεν εχει σταθερη.
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παιδες συναγερμος,

εθεαθει και πιτσιλιστικε πορνιδιο στην κολωνου 32 το πανω, ονοματι κατερινα οχι ελληνιδα, και πηδηχθηκε απο ολες τις στασεις και πλευρες.
δινει κολαρακι το οποιο ηταν πολυ στενο και αντεχει πολυ δυνατο σφυροκοπημα.
πιστευω ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει για τους οπαδους του κουλουριου.
δεν δυσανασχετει καθολου, ειναι υπομονετηκη, κανει τα ναζακια της και στεινει πολυ ωραια το κολαρινακι της καλου μεγεθους.
παιδες προλαβετε οσο θα ειναι στο ορνοχαουζ αυτο καθωτι εκει στην περιοχη μεταξουργιου τα πορνιδια δεν ειναι και τοσο σταθερες στις βασεις τους.
την πετυχα πρωι κατα τις 9:30.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.394
Κριτικές
61
Like
42.482
Πόντοι
22.785
Για πες μας μεγαλε και τιμη αν και ειναι ασχετο.
Πηρα τον κολητο μου τωρα και θα την κανουμε χαλαρα για κατω.
Ερε γλεντια Τον ακονιζω απο τωρα............ :dancing: :dancing: :dancing:
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Για πες μας μεγαλε και τιμη αν και ειναι ασχετο.
Πηρα τον κολητο μου τωρα και θα την κανουμε χαλαρα για κατω.
Ερε γλεντια Τον ακονιζω απο τωρα............ :dancing: :dancing: :dancing:

μεγαλε 20 ευρο και περιλαμβανει τα παντα!!!!!!
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
περιγραφή το πορνίδιο;
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
Προσωπικά για μενα αυτη η Κατερινα εμφανισιακά είναι μπαζο είναι η ιδια που δουλευει Αχιλεως 51 συνηθως απογευματινες η μεταμεσονυκτιες βάρδιες.Σε οσους αρέσουν τα πιασιματα...
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φιλε ενταξει δεν ειναι και μπαζο????
τι περιμενες καμια της ταξης βερονικα να δινει κολουρι????? πολυ χλωμο!!!!  και εαν ναι φαντασου ποσα θα ζητουσε.
ο ανταγωνισμος δεν ειναι τετοιος ωστε να αναμενουμε σε τετοιο επιπεδο.
αυτα πριν απο 7-8 χρονια οπου η αγορα ειχε γεμισει απο μικρα πανεμορφα κουκλια απο το νατολικο μπλοκ αλλα εντελως παρανομα εως το ξεκαθαρισμα που εκανε το ηθων.
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα, συναγωνιστές!!! Χθες το βράδυ, γύρω στις 12:30, γυρνώντας από βραδυνό φαγοπότι, και μετά από μερικά κρασάκια, μ' έφερε ο δρόμος στο Μεταξουργείο. Πρώτη στάση στο Αχιλλέως και Μαραθωνο.... (εκεί που έχει τα τρία, πλέον, επί τις Αχιλλέως, στη γωνία και λίγο πιο μέσα). Βγήκε ένα πολύ καλό (αντικειμενικά), αλλά όχι του γούστου μου. Εγώ κατέβηκα για τη Γιάννα, που ήταν στο συγκεκριμένο μαγαζί, που ενώ δεν την έχω πάρει, έχει λεχθεί εδώ μέσα ότι είναι καλή. Επειδή ήταν λίγο αργά, και βαριόμουν, πήγα κατευθείαν στο απέναντι (Αχιλλέως 51) μήπως είχε το μενού κουλούρι. Βγαίνει η Ροξάνη, μία μελαχρινή, με πιασίματα, που τα κάνει όλα. Με το που είδα την κωλάρα της, έπαψε να λειτουργεί το πάνω κεφάλι, και μηχανικά, μπαίνει το χέρι στην τσέπη. Για να μην τα πολυλογώ, αρκετά καυλιάρα, κάνει αυτά που λέει ο τσάτσος και γενικά πέρασα πολύ καλά. Στα αρνητικά, ότι δε μιλούσε ελληνικά (αν και είναι αρκετό καιρό στην Ελλάδα. Την έχω ξαναπετύχει και στο Κωλονού 32 πάνω και αλλού, ως ξανθιά τότε).
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.376
Πόντοι
13.040
Μάγκες ο κώλος ευρέθη στο Διδύμου 18Β (υπόγειο) η ΟΛΓΑ απογευματινή βάρδια με 25 Ευρώ εκτός από ακάποτο τσιμπούκι δίνει και κώλο (με καπότα βέβαια). Δεν πίστευα στα μάτια μου, τον έβγαλα και τον ξανακάρφωσα μόνος μου 3-4 φορές για να σιγουρευτώ ότι γαμάω κώλο (κυκλοφορούν και απατεώνισες) πραγματικά η κοπελιά το δίνει!
 

manos78

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
υπαρχουν μαυρουλες και που και αν δινουν και κολοθρι ακομα καλυτερα
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
πεζουν κολοι και κολαρες :P οσο ψαχνεις θα βρισκεις ;)
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες, καλημέρα. Την Παρασκευή το μεσημέρι κατέβηκα Μεταξουργίο, γιατί ήθελα να δω την Κατερίνα, που είπε ότι ήταν στο Κολωνού 32 (πάνω), που έδινε κουλούρι. Πάω, και ήταν μία Κατερίνα που είχα πάρει πριν δύο-τρεις μέρες, ως Ροξάνη, στο Αχιλλέως 51 μεταμεσονύχτια βάρδια. Όντως έδινε κουλούρι, αλλά ήταν πτώμα. Μπορεί να δούλευε συνεχόμενα. Με λίγα λόγια, δε λέει τίποτα το ιδιαίτερο. Δε θα ξαναπάω.
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα, συμπουρδελιάριδες. Το Σάββατο το πρωί ήμουν κοντά στην περιοχή και είπα να τσεκάρω αν έχει τίποτα καινούριο. Πήγα στο Ιουλιανού (ένα υπόγειο που έπαιζε παλιότερα μία χοντρή). Ήταν μία σαβούρα. Αν πας καβλωμένος, θα βγεις ξεκάβλωτος, όχι επειδή γάμησες, απλά γιατί σου έπεσε. Μετά πήγα στη Διδίμου. Στο μεσαίο από τα τρία ήταν η Όλγα. Είχα ακούσει θετικά σχόλια εδώ μέσα, οπότε λέω "ας δοκιμάσω". Έδινε κουλούρι, αλλά απολύτως τίποτα το ιδιαίτερο. Μια οκά κρέμα. Επίσης, ήταν σαν έπιπλο. Μετά από αυτό, είπα στον εαυτό μου ότι δε θα ξαναμπώ με μοναδικό κριτήριο ότι δίνει κώλο. Είναι διαφορετικό το να περιμένεις κάτι και να μην το βρίσκεις από το να ξέρεις ότι μάλλον δε θα λέει και τίποτα και παρ' όλ' αυτά να μπαίνεις, επειδή θόλωσες με το που άκουσες "κουλούρι". Είναι μαλακία μας. Μια γκόμενα που εκτιμάς ότι δε θα γαμιέται καλά, δε θα γαμηθεί καλύτερα από τον κώλο. Ίσα - ίσα, που θα σου κάνει και τι ζωή δυσκολότερη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom