Νέα

Μπουρδέλα για πρωκτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 743K
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Πρωινη βάρδια, φυλης 84Α (ισογειο) μελαχροινο απίστευτο κωραλακι, ήταν και στο 84Β είπε η τσατσα ότι δινει και κωλαρακι με 20. Ξερει κανείς τίποτα???

Μίνι πρωινή ενημέρωση 7/7/2008 ώρα 12:00-13:00 για Φυλής:
Άκουσα τί είπε ο συναγωνιστής για κουλούρι και 'τσακίστηκα' να πάω να
τσεκάρω, λοιπόν στο Φ84Α (ισόγειο) δεν ήταν το μωρό που περιέγραψε
αλλά το γνωστό όμορφο ξανθό επιπλάκι (νομίζω Στέλλα το όνομα), πήγα
όμως στο 84Β (το πάνω) και βρήκα τον τέλειο ΟΛΟΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΠΕΤΑΧΤΟ Κόλο, βέβαια η τσατσά δεν είπε για πρωκτικό αλλά μόλις την
ρώτησα για εξτρά της κοπέλας μου είπε την μαγική λέξη ΚΟΛΑΡΑΚΙ, το
κακό όμως ήταν οτι ήθελε άλλα 30 δηλαδή σύνολο 50 για κολαράκι, βέβαια
το μωρό ήταν τέτοια κορμάρα και Απίστευτη ΚΟΛΑΡΑ που το 50-άρικο
έφυγε από μόνο του από την τσέπη μου και πήγε στην τσατσά  :grin:
Από Φάτσα ήταν μέτρια αλλά από κόλο κουκλάρα  :grin:
Επίσης η τσατσά μου είπε οτι άμα είναι μεγάλο το εργαλείο δεν ισχύει η
συμφωνία και της είπα είμαι μικρομεσαίος, βέβαια το μωρό όταν ήρθε στο
δωμάτιο μου έλεγε κάτι χαζά οτι είναι μεγάλο και πολύ σκληρό αλλά της έκανα γαλιφιές κι οτι θα της το χώσω γλυκά γλυκά, τελικά μου το έδωσε,
και επι τέλους έκανα μετά από πολύ καιρό ένα αξιόλογο γαμήσι κόλου,
έιχα πάρει και άλλο μωρό το πρωί και δεν μπορούσα να χύσω, στην αρχή μου έλεγε οτι πονάει και σιγά σιγά, μετά όμως πήρε ρυθμό η καργιόλα και την πήδαγα δυνατά, το φχαριστήθηκα, δεν έχυσα και στο τέλος τον έβγαλα τον κίτσο καβλωμένο κάγκελο από την σούφρα της με το
κεφάλι της καπότας περιχυμένοι με 'σοκολάτα-κόλου', όχι τίποτα άλλο αλλά άμα γαμάμε κόλο να το επιβεβαιώνουμε με την 'σοκολάτα γαρνιτούρα'  :rockon: Είχα καβλώσει τόσο πολύ, που ήθελα να πάω
να γαμίσω κι ένα καβλιάρικο μουνάκι οπότε καπάκι μόλις έφαγα το κουλούρι πήγα στο Φυλής 80 και πήρα Βικτώρια (σταθερή Αξία και άμα σε γουστάρει GFE Φάση) όπου μετά από ένα καλό σφηροκόπημα της έδωσα τον καβλιάρικο χυμό μου.

Υ.Γ. -1-Για την κουλουρζτού του Φ84, η τσατσά μου είπε οτι η κανονική της
βάρδια είναι στο Φυλής 86Β (ισόγειο) απογεύματα 5-12. Πάντως ΦΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ κουλούρι !!!  :boobies:
-2-η 'έντονα ρεαλιστική' και καθόλα αληθινή
περιγραφή μου οφείλεται στον ενθουσιασμό μου που πήρα ένα
τόσο αξιόλογο κουλούρι. Και για να πώ και λεπτομέρειες για το
μωρό, πολύ καλή κορμάρα λεπτή με τέλεια 'κούρμπα' που
σχηματίζουν τα μακρυά της πόδια με το ολοστρόγγυλο και πεταχτό κολαράκι της, μακρυά σκούρα καστανά μαλλιά, αλλά φάτσα μέτρια, βυζί μικρό 1,5-άρι, και γενικά κορμάρα, αφού πριν την ξεκουλουριάσω την έβαλα να μου κάνει πόζες στον καθρέπτη τεντώνοντας το κολαράκι της, μιλάμε ΚΑΒΛΑ να χάνεις το φώς σου :boobies:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Μίνι πρωινή ενημέρωση 7/7/2008 ώρα 12:00-13:00 για Φυλής:
Επίσης η τσατσά μου είπε οτι άμα είναι μεγάλο το εργαλείο δεν ισχύει η
συμφωνία και της είπα είμαι μικρομεσαίος, βέβαια το μωρό όταν ήρθε στο
δωμάτιο μου έλεγε κάτι χαζά οτι είναι μεγάλο και πολύ σκληρό αλλά της έκανα γαλιφιές κι οτι θα της το χώσω γλυκά γλυκά, τελικά μου το έδωσε,
και επι τέλους έκανα μετά από πολύ καιρό ένα αξιόλογο γαμήσι κόλου,
έιχα πάρει και άλλο μωρό το πρωί και δεν μπορούσα να χύσω, στην αρχή μου έλεγε οτι πονάει και σιγά σιγά, μετά όμως πήρε ρυθμό η καργιόλα και την πήδαγα δυνατά, το φχαριστήθηκα, δεν έχυσα και στο τέλος τον έβγαλα τον κίτσο καβλωμένο κάγκελο από την σούφρα της με το
κεφάλι της καπότας περιχυμένοι με 'σοκολάτα-κόλου', όχι τίποτα άλλο αλλά άμα γαμάμε κόλο να το επιβεβαιώνουμε με την 'σοκολάτα γαρνιτούρα'  :rockon:

Έτσι φίλε... το μουνί θέλει μπλα-μπλα και ο κώλος τσαμπουκά!!! :dancing: :dancing: :dancing:
Εντάξει μιλάμε γαμώ τα γέλια η περιγραφή σου!!! Άξιος κουλουρτζής!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

mgman

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
στο φιλης 104 μονο τρανσεξουαλ παιζουν γιατ διαβασα για Ευα η οποια ειναι ελληνιδα οκ αλλα ειναι γυναικα???? η ειναι Αδαμ .....οποος γνωριζει ας απαντησει.
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
στο φιλης 104 μονο τρανσεξουαλ παιζουν γιατ διαβασα για Ευα η οποια ειναι ελληνιδα οκ αλλα ειναι γυναικα???? η ειναι Αδαμ .....οποος γνωριζει ας απαντησει.
παντος στο πορνοχαουζ αυτο παιζουν τρανσεξουαλ απο οτι γνωριζω.
θα τσεκαρω αλλα ειμαι πεπισμενος οτι προκυται περι αδαμ.............
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τελικα παιδες τσακαρα, το φ104 ειναι τρανσεξουαλ!!!!!
σιγα μην παω για το κολαρακι.
γυναικα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!
τι της θελουμε τις αλλες (εγχειρισμενες)????
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
πολυ καλο πορνιδιο κορυφη για κολαρακι αλλη με τετοιο σωμα δεν εχω δει ειναι η τζουλη στο φ84 πανω η κατω, παιζει και στο φ86.
την συναντας δυο βαρδιες καθε μερα ολη μερα διχως ρεπο. κυριολεκτικα κτυπαει υπερωριες!!
το σωμα της ειναι τελειο και ενα κολαρακι απαιχτο, πεταχτο σφριγιλο ετοιμο να το δαγκωσεις. εκει που τα χαλαει ειναι το προσωπο που δεν λεει και ειδικα στα χειλη.
παιδες με 50 ευροπουλα δινει λοκο αλλα στα πρηζη λιγο στην αρχη.
σου λεει οτι την εχεις μεγαλη και ποσο καιρο εχεις να το κανεις για να ελεγξει εαν χυνεις η οχι γρηγορα.
σε αυτο το τομεα ηταν σπαστικη και οφειλω να πω οτι πηγε να μου πεσει με την μαλακο!!!
ομωσ βλεποντας το στητο κολαρακι της και ετδι οπως την ειχα βαλει στα τεσσερα πανω στο κρεβατι και εγω ορθιος ο φιλαρακος μου πηρε τα πανω του σηκωσε το ραβδι και αρχισε να καρφωνει ανελεητα το πολυ καλο πορνιδιο.
η κρεμα που ειχε αλοιψει στο καποτιδιο μου και ειχε βαλει και στην κολοτρυπηδα της εγινε ενα με μια μικρη δοση σκατου που εμφανιστηκε απο το δυνατο καρφωμα.
ενταξει σε γενικες γραμμες αξιζε, αλλα να μην ειχε αυτα στην αρχη τα μα μου.
παντος το πορνιδιο ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει αυτη τη στιγμη στην πιατσα φυλης και μεταξουργιου αλλα με 50ρικο!!!!
τζουλη και εις ανωτερα
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Χθες κατά τις 16:00, ο δρόμος με έβγαλε στο Μετάξι. Είχα λίγο χρόνο, κι ενώ δεν ήθελα να γαμήσω, είπα "ας μπω σε δυο-τρία, έτσι για ενημέρωση". Το πρώτο που μπήκα (και το τελευταίο) ήταν αυτό στην Αχιλλέως και Μαραθωνοδρόμων (όχι αυτό που είναι ακριβώς στη γωνία, το λίγο πιο μέσα). ΄Την ώρα που περιμέναμε στο σαλόνι, την ακούγαμε να βγάζει κάτι πολύ καυλωτικές κραυγούλες. Εντάξει, το ξέρεις ότι είναι προσποιητές, αλλά είναι καλύτερο από το να είναι η άλλη κομωδίνο. Βγαίνει και ήταν πολύ καλή εμφανισιακά. Μελαχρινή με κάπως μακρύ μαλλί, λεπτούλα, με μικρό βυζάκι (όχι αμελητέο) και φουλ καυλωμένο. Λέει ο τσάτσος: γυμνό τσιμπουκάκι και κωλαράκι. Με το που ακούγεται στο χώρο, φεύγει το 20άρι από μόνο του. Τί άλλο θές? Ωραίο μουνί, καυλωμένο, που δίνει κουλούρι. Μπαίνω στο δωμάτιο, και όσο περιμένω, έρχεται η τσατσά της αλλαγής μίλώντας στο τηλέφωνο. Με την "τέλεια" ηχομόνωση που έχει, άκουγα τα πάντα. Φώναζε και αυτή η μαλάκω. Την άκουγα, λοιπόν: "Μην κλαις, Τζενάκι. Ήταν καλός άνθρωπος... Θα πάθεις τίποτα... Μην πάρεις φάρμακα.. έτσι είναι η ζωή.." και κάτι τέτοια. Μου πιάστικε η ψυχή. Όταν τελειώνει το τηλέφωνο, λέει στον τσάτσο που ήταν μέσα ότι πέθανε ο παππούς της Τζένης και ότι τον είχε σαν πατέρα και ότι η Τζένη ήταν πάρα πολύ στενοχωρημένη. Είχα γίνει... Μετά παίρνει τηλ κάποιον άλλο και του λέει το νέο. Επίσης, αρχίζει τις περιγραφές: Ο παππούς 92 χρονών (πόσο ήθελες να ζήσει μωρή μαλακισμένη?). Τον βρήκαν σπίτι, με γυρισμένα μάτια κι αίμα στο στόμα και κάτι τέτοια. Είχα ξεκαβλώσει τελείως, μου είχε φύγει η διάθεση, λίγο έλλειψε να συκωθώ να φύγω. Έρχετε η κοπέλα (Ελβίρα νομίζω την έλεγαν), και αρχίζει ένα τελείως διεκπεραιωτικό τσιμπούκι (με καπότα, εννοείται) και κάθεται με τέτοιο τρόπο ώστε να μην μπορώ να την αγγίξω. Πού να καβλώσω, με την ψυχολογία που μου είχε δημιουργήσει η καργιόλα η τσατσά? Κάτι πήγαινε να γίνει όταν σκεφτόμουν ότι σε λίγα δευτερόλεπτα θα γαμούσα αυτό το εξαίρετο κωλαράκι. Μισοκαβλωμένος, μπαίνω στο μουνί (δε μου άφησε επιλογή. Το έκανε από μόνη της). Άρχισε να τραβιέται, κι εγώ να προσπαθώ να την κρατήσω, γιατί άμα έβγαινα, δε θα ξανάμπενα. Με το που κατάλαβε ότι έχυνα, κάνει μία να φύγει. Την κρατάω, όχι τόσο για να τελειώσω, όσο γιατί φοβήθηκα μη βγει η καπότα (να θυμίσω ότι δεν ήμουν καβλωμένος). Ήταν απαράδεκτη. Να μην τα πολυλογώ, χάλια πίπα, χάλια γαμίσι. Όσο για κουλούρι, ούτε λόγος. Μια η κοπέλα, που ήταν χάλια, μια η καριόλα η τσατσα, που με είχε κάνει ρετάλι... Τσαμπα το 20άρι.   
 

ozzy7

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
στο φιλης 104 μονο τρανσεξουαλ παιζουν γιατ διαβασα για Ευα η οποια ειναι ελληνιδα οκ αλλα ειναι γυναικα???? η ειναι Αδαμ .....οποος γνωριζει ας απαντησει.

Γυναικα ειναι καμια σχεση με τρανσεξουαλ, την ειδα και σημερα το πρωι αλλα δεν μπηκα μιας και ειχα περασει πιο πριν απο φωκαιας.
 

xeskoufotos

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Γυναικα ειναι καμια σχεση με τρανσεξουαλ, την ειδα και σημερα το πρωι αλλα δεν μπηκα μιας και ειχα περασει πιο πριν απο φωκαιας.

Την ειχα τσεκαρει και γω προχθες, οντως γυναικα ειναι
 

invisible81

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Η κοπελια στο φ84 που τον δινει ξερει κανεις τι ωρες δουλευει?
Την Ευα απο φ104 την ειχα παρει παλια στη βριλησου αλλα και στο 104 και ειναι αρκετα καλη.
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Μαγκες χθες περασα απο το σπιτι στην Κολοκυνθους.. αυτο το ετοιμορροπο.. και ηταν η τσατσα και μας παρουσιασε μια καινουρια κοπελα απο Βουλγαρια.. καλη ηταν! και ειπε οτι δινει και κωλο! Δεν την τιμησα.. το σκεφτομαι να παω.. την εχει επισκεφτει κανεις? Εντυπωσεις?
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Η κοπελια στο φ84 που τον δινει ξερει κανεις τι ωρες δουλευει?
Την Ευα απο φ104 την ειχα παρει παλια στη βριλησου αλλα και στο 104 και ειναι αρκετα καλη.

Μιλάς για την 'Τζούλη' του Φυλής 84Α ή άλλες φορές 84Β (πρωινή βάρδια)
και του Φυλής 86Β (απογευματινή βάρδια), όπως καταλαβαίνεις το κορίτσι
είναι κυριολεκτικά ΠΙΠΑ ΚΟΛΟ Εμπλοκή πρωί-βράδυ  :rockon:

Δες πριν μερικές σελίδες αναλυτική αναφορά μου για την τέλεια κολάρα της
και το πρήξιμο αρχιδιών που θα σου κάνει πριν στο δώσει  :grin:
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
κανένα νέο από φυλής 84; τι ώρες παίζει το καυλί;
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Γυναικα ειναι καμια σχεση με τρανσεξουαλ, την ειδα και σημερα το πρωι αλλα δεν μπηκα μιας και ειχα περασει πιο πριν απο φωκαιας.

To 104 φερνει μονο τραβελια.
Τραβελι ειναι απλα ειναι πολυ πετυχημενο.
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε, Ass_Intruder, δεν μας είπες την ώρα που πήγες. Πάντως να ξέρεις, ότι εκτός από την Κατερίνα, που πολλοί από εμάς αναπολούν, το εν λόγω 'ρδέλλο δεν έχει να επιδείξει τίποτα αξιόλογο. Να μην αναφερθώ στην αξιολύπιτη - αξιοθρήνητη και πολύ μαλακισμένη πρωινή τσατσά, που αν δεν μπεις, σε βρίζει.
 

PARANOID

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
To 104 φερνει μονο τραβελια.
Τραβελι ειναι απλα ειναι πολυ πετυχημενο.

οχι ρε ξεκολα, μονο η Ατζελα εχει μηνει η trans του μαγαζιου αν και η τυπυσσα δε παιζεται, η Ευα original γυναικα ειναι και πρεπει ναναι και νεα στο κλαρι.
 

invisible81

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Πηρα σημερα τη Τζουλι στο 84, απο εμφανιση δε με ξετρελλανε αν και ειναι συμπαθυτικη, αυτο που με ξενερωσε ηταν οτι δε με αφηνε να μπω κανονικα και ολο τραβιοταν και επερνε τετοιες στασεις και ποζες που δεν το πολυχαρηκα.
Για μια ξεπετα καλη ηταν αλλα αλλη φορα θα ξαναπροτιμησω την Ευα απ το 104.
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παιδες τελικα η ευα δεν ειναι τρανσ!!!!! λαθος γνωμη ειχα αποτυπωση πλαιοτερα.
ειναι γυναικα φυσικη, και μαλιστα πολυ καλη στο κρεβατι.
πηγα για πρωτη φορα σημερα για την καταθεση και ηταν φωτια.
να εχεται μονο υποψην σασ οτι παιζουν αλλες τιμες καθωτι το φ104 μεταμορφωθηκα σε στουντιο.
το κολαρακι το δινει με 50 ευροπουλα και με λιγα παραπανω στο χερι της σου κανει και γυμνο φοβερο τσιμπουκι.
δεν βιαζεται καθολου και ειναι πολυ ομιλητικη. τουλαχιστον την ωρα που πηγα δεν ηταν κανεις αλλος και εκατσε στο δωματιο ενω ειχαμε τελειωση και μιλουσαμε για καμποσο εως τη στιγμη που χτυπησε το κουδουνι απο πελατη.
εντα ξει το σωμα της δεν ειναι αλλα τζουλη αλλα πιστευω οτι λεει περισσοτερο.
καλο το ευακι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  να παραμεινει ετσι!!!!!
 

ozzy7

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
ναι η Ευα ειναι γκανιαν λυση για τους εραστες της πισω τρυπας, μαλλον κανα πρωινο το σαββατοκυριακο που δεν θαχει και πολυ λαο θα παω να τη ξαναπαρω. :knockinb:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom