Νέα

Μπουρδέλα για πρωκτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 743K
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

puff

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σύντροφοι,

η Ιζαμπέλα έχει επιστρέψει στην θέση της, μήπως γνωρίζει κανείς ποιες δίνουν κουλούρι κατόπιν συνεννόησης στο δωμάτιο με την ίδια την κοπέλα, χωρίς βέβαια η τσατσά να το αναφέρει στο πρόγραμμα της κοπελιάς ;;;

Κάθε πληροφορία καλοδεχούμενη.
 

Round_Ass

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Εντέλει δεν παίζει τίποτα αυτόν τον καιρό.
Στο κολονού 30Β εδώ και 15 μέρες δεν σερβίρει κουλούρι.
Στο Κολοκυνθού (μάλλον 11), πέρασα 2 φορές και τις 2 δεν έπαιζε κάτι.

Αυτά που μένουν είναι
το Έλλης 3 ( Ισαβέλλα )
Αλκιβιάδου 16 ( στο μεσαίο - Τάνια - ηλικία 50 φεύγα )
Αχχιλέως 51 ( μπάζο ολκής )

Γνωρίζει κανείς αλλός συνάδερφος κανένα άλλο ?

:)
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Καλημέρα σύντροφοι,

η Ιζαμπέλα έχει επιστρέψει στην θέση της, μήπως γνωρίζει κανείς ποιες δίνουν κουλούρι κατόπιν συνεννόησης στο δωμάτιο με την ίδια την κοπέλα, χωρίς βέβαια η τσατσά να το αναφέρει στο πρόγραμμα της κοπελιάς ;;;

Κάθε πληροφορία καλοδεχούμενη.
η Ιζαμπελλα η πολωνη?
 

mgman

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
τι ωρες παιζει η ισαβελα και πιες μερες?
 

Round_Ass

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Η Ισαβέλλα συνήθως είναι καθημερινές, πρωινή βάρδια. 35αρα μελάχρινή μακρύ μαλλί, με αρκετά κιλά παραπάνω, και για αυτό σπάνια να γδυθεί τελείως.
 

mgman

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
μμμμμ μαλιστα, τουλαχιστον εχει ωραια μαπα
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κάποιο απόγευμα μέσα στην προηγούμενη εβδομάδα πήγα προς Διδίμου. Εκεί που είναι τα τρία συνεχόμενα (κάτω από την Αχαρνών), τα δύο έδιναν κουλούρι. Στο ένα ήταν μία Κατερίνα (ΜΑΚΡΙΑ), και στο άλλο μία πολωνέζα, που δε θυμάμαι το όνομά της (παίζει καιρό εκεί), που τώρα τελευταία έχει προσθέσει στις υπηρεσίες της και το κουλούρι (με +5ευρώ).
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Κάποιο απόγευμα μέσα στην προηγούμενη εβδομάδα πήγα προς Διδίμου. Εκεί που είναι τα τρία συνεχόμενα (κάτω από την Αχαρνών), τα δύο έδιναν κουλούρι. Στο ένα ήταν μία Κατερίνα (ΜΑΚΡΙΑ), και στο άλλο μία πολωνέζα, που δε θυμάμαι το όνομά της (παίζει καιρό εκεί), που τώρα τελευταία έχει προσθέσει στις υπηρεσίες της και το κουλούρι (με +5ευρώ).
Καλο το κουλουρι?
Τσαμπα ειναι παντως.
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Για την Κατερίνα, ούτε να το συζητάς. Είναι Απαράδεκτη. Την έχω πάρει παλιότερα. Όσο για την πολωνέζα, δεν ξέρω, αλλά μου φάνηκε πολύ βαριεστημένη. Τι να σου πω? Δοκίμασε και πες μας και μας.
 

Round_Ass

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Ανακατατάξεις στα κουλουρόσπιτα.

Η μελαχροινή με τα μαύρα δόντια, μετά το πέρασμα της από το "Κολωνού 30Β" , ξαναεπέστρεψε στο "Αχιλλέως 51".

Η αγέλαστη από το "Αχιλλέως 51", εθεάθη στο "Ιάσωνος 19Α" στον κάτω όροφο, χωρίς όμως να αναφερθεί στο πρόγραμμα της προσφορά για κουλούρι.

Και οι 2 παραπάνω κοπέλες είναι πρωινή βάρδια ...

Τίποτα άλλο παίζει ?

 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Τρέχτε συνάδελφοι. Λεωνιδίου 6 βραδυνή βάρδια ξανθό ωραίο μωράκι δίνει κόλο με 20 ευρώ.
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μαλον για την Μαρθα θα λες αν ειναι αυτή δεν αποτελεί κατι καινούργιο
και μαλιστα δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο. εκτος οτι ειναι ολοκληρο πηγαδι, δεν ειναι καθολου ευχαριστη μεσα στο δωματιο!!!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Τρέχτε συνάδελφοι. Λεωνιδίου 6 βραδυνή βάρδια ξανθό ωραίο μωράκι δίνει κόλο με 20 ευρώ.
καποτε το δινε με 25 αλλα τωρα πια ειναι χειροτερο και απο μουνι,αναρωτιεμαι αν το νιωθει κιολας
 

kokoss7

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
καποτε το δινε με 25 αλλα τωρα πια ειναι χειροτερο και απο μουνι,αναρωτιεμαι αν το νιωθει κιολας
έχω καιρό να την πάρω αλλά την τελευταία φορά βαριόταν που ζούσε... ούτε το βρακί δεν έβγαλε. Μου έδωσε την εντύπωση ψιλομαστούρας αλλά δεν ορκίζωμε. :S :S :S
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
έχω καιρό να την πάρω αλλά την τελευταία φορά βαριόταν που ζούσε... ούτε το βρακί δεν έβγαλε. Μου έδωσε την εντύπωση ψιλομαστούρας αλλά δεν ορκίζωμε. :S :S :S
πιστευω οτι πλεον εχει ξεχασει να κλανει,χεζεται με τη μια
τοσο ξεχειλωμα εχει φαει
για αυτο επεσε και 5 ευρω ο κωλος της στο χρηματιστηριο του ερωτα :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Καμιά καλή πρόταση για πρωκτικό αυτήν την ώρα? όποιος έχει κάτι υπ'οψην του..ας πει  :)
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
καλή πρόταση είπα ρε αδερφέ.. εκεί παίζουν κάτι τετράγωνες από ότι ξέρω.. εκτός κ αν έχουν φέρει καλά κομμάτια
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
καλή πρόταση είπα ρε αδερφέ.. εκεί παίζουν κάτι τετράγωνες από ότι ξέρω.. εκτός κ αν έχουν φέρει καλά κομμάτια

μπα κατι ψωφιες ειχε στισ 8 που περασα για τσεκ
μια μελαχρινη με κατι ταττου,χοντρουλα
και μια καστανη με σημαδια στην μουρη και παχουλη
βασικα ειχε βλεμμα αγελαδας
τωρα γουστα ειναι αυτα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom