Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Μπακνανά 47 , Νέος Κόσμος "Belissimo"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billy13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 215K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Mitspan

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2009
Μηνύματα
30
Κριτικές
6
Like
16
Πόντοι
0
Σήμερα τι παίζει?
Και μέχρι τι ώρα?
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους σας !!!!!! σημερα ειναι η Καρολινα  η Ελενη η Αφροδιτη και η Ιωαννα η Δημητρα!!!!!!! ελατε να απολαυσετε ενα χαλαρωτικο μασαζακι!!!!!!!!!! σας περιμενουμε με πολυ αγαπη!!!!!!!!!!!! θα ειμαστε ανοιχτα μεχρι τις 9 το βραδυ!!!!!!!!!!!!!!!! πολλα φιλακια στα μουτρακια σας!!!!!!!!!!!!!!!  :-* :-* :-* :-* :-*
 

klavmaster2000

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ήρθα σήμερα...περίμενα 1 ώρα ...να βγουν οι κοπέλες απο το δωμάτιο , έξω ήταν η Καρολίνα και η Ελένη τις οποίες δεν θα ήθελα να περάσω εντός για δεύτερη φορά , ήθελα κάτι καινούριο , τέλος πάντων περιμένα...περίμενα...και κάποια στιγμή μετά απο δικό μου παράπονο μου λέει η κοπέλα στη ρεσεψιόν...έπρεπε να είχα κλείσει ραντεβού..!! Καλά με δουλεύετε? Πρέπει να περιμένω 1 ώρα για να μου το πεις? Πες απο την αρχή να έρθω άλλη φορά.
Και απο την άλλη, δεν κατάλαβα , αν έχετε τόση δουλειά και θέλετε ραντεβού, τι να πω ενοικιάστε ένα μεγαλύτερο χώρο, Μαύρο δαγκωτό δε ξαναπατάω...αν τόσο εύκολα διώχνετε κάποιον ...τι να πω ...απαράδεκτη.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Είσαι γραμμενος από το 2005,εχεις κανει ΕΝΑ (1) ποστ για το μαγαζί της Αχιλλέως,και αυτό είναι το δεύτερο....... :2funny: :2funny:

Πόσο πιο "στημένος" να είσαι ???
 

Marketeer

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2015
Μηνύματα
48
Like
7
Πόντοι
0
Είσαι γραμμενος από το 2005,εχεις κανει ΕΝΑ (1) ποστ για το μαγαζί της Αχιλλέως,και αυτό είναι το δεύτερο....... :2funny: :2funny:

Πόσο πιο "στημένος" να είσαι ???

Andy και εγώ έχω γραφτεί πρόσφατα αλλά μπορώ να σου επιβεβαιώσω τα φαινόμενα του παραπάνω συναγωνιστή.

Στο μαγαζί έχω κλείσει ραντεβου για συγκεκριμένη ώρα και λόγω έλλειψης δωματίου με έκαναν και περίμενα για 1 ώρα!!

Αντί να υπολογίσει η Όλγα να έχει δωμάτιο κενό για το ραντεβου έχωνε μονόωρα μεσα και στα @@ της.

Περίμενα σαν το μλκα και στο μισαωρο πάνω μου λενε σε 10 λεπτά max και τελικα μπηκα σε μια ωρα καθαρη αναμονης.

Θα μου πεις γιατι δεν έφυγα, ειχα έρθει απο μακρια και επίσης όταν έχεις περιμένει ήδη μιση ωρα λες δε γαμιεται 15 λεπτα ακόμα.
Αλλά η συμπεριφορά ειναι τραγική.

ΟΚ τα δωμάτια είναι λίγα αλλά εφόσον μπαίνω στη διαδικασία και κλείνω ραντεβού και έρχομαι απο μακριά, σεβάσου το!

Πιστεύω ο κόσμος θα σπάσει από το μαγαζί αν συνεχίσουν έτσι και σε συνδυασμό με τη σπάνια ανανεωση του ρόστερ.

Τότε ναι..Θα βρίσκουμε δωμάτιο άνετα..
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.276
Κριτικές
1
Like
35.299
Πόντοι
6.256
Οσοι κλεινουν ραντεβου δηλαδη πανε στην ωρα τους? Ειδοποιουν αν δεν πανε?
Δε νομιζω γιατι ειμαστε πρωτοι στην ασυνεπεια.
Η Ολγα αν και ρωσις ξερει τι παιζει στην ελλαδα. Σιγα μη χασει το σιγουρο απο το μηπως..
 

klavmaster2000

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Για να μην μπερδευόμαστε και να μην αποπροσανατόλιζουμε τον "κόνωπα", το πόσο καιρό είμαι εγγεγραμμένος στο site και πόσες φορές έχω δημοσιεύσει είναι αποκλειστικό δικαίωμα μου, όπως λέει και το παληκάρι παραπανω "lasa naos" όπου συμφωνει απόλυτα μαζί μου ...στημένος και αυτός ΄ετσι? Δεν έχω καμία απολύτως διάθεση να πω κάτι περαιτέρω απο αυτά που εγώ αντιλαμβάνομαι και περιγράφω. Εξάλου αυτός είναι ο σκοπός του site να ενημερώνομαστε για κάποια πράγματα με τα αντίστοιχα καλώς ή κακώς δρώμενα.
Εγώ αυτό είδα, παρατήρησα και σχολίασα.
Και φυσικά το επαναλαμβάνω, ότι στο συγκεκριμένο μέρος ΜΑΥΡΟ...υπάρχουν πολύ καλυτερα και με πιο όμορφες παρουσίες απο κάθε άποψη.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Δεν λέω ότι η συμπεριφορά του μαγαζιου είναι πάντοτε αψογη,εχουν γίνει και στραβες........το να διαχειριστείς 6-7 κοπέλλες και 20-30 πελάτες,σε καθημερινή βαση,δεν είναι ευκολο......η δουλειά της Ολγας είναι δύσκολη.....

Υπάρχουν πράγματι πελάτες που κλείνουν ραντεβού και πάνε καθυστερημένα,η δεν πάνε ποτέ......υπάρχουν και περιπτώσεις που ο πελάτης πήγε στην ωρα του,αλλά περίμενε....τα εχω δει κι εγω αυτά,περιμενοντας στο σαλόνι.......΄

Η λύση είναι να ενημερώνεται ο πελάτης ότι αν δεν είναι 5 λεπτά πριν το ραντεβού στο μαγαζί,το ραντεβού ακυρώνεται.......δεν είναι θεμα δωματίων,είναι θέμα ότι καποιοι αργούνε και το μαγαζί δεν θελει να χανει ραντεβού.Δύσκολος συνδυασμός......
 

klavmaster2000

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
By the way...και δεν προκειται να γραψω κατι αλλο για να μην γινομαι κουραστικος...Το εν λογω καταστημα , εχθες στις 13.21 εβγαλε "ημερησια διαταγη" για τις κοπελες που θα ηταν διαθεσιμες...Μια απο αυτες ηταν και μια Αφροδιτη...εγώ στην μιάμιση ώρα που περίμενα δεν είδα ούτε άκουσα καμια Αφροδιτη...!!!. Λοιπον για κοψτε το δουλεμα και οι πελατες ειναι ανθρωποι που κοπιαζουν για να βγαλουν το 60 αρι, αν εσεις το 60 αρι το εχετε χεσμενο , υπαρχουν και αλλου ροδακινιες...Δεν ειμαι βαλτος δεν εχω κανενα μα κανενα απολυτως συμφερον αλλα η αξιοπρεπεια εχει τα ορια της.
Αντε μπραβο .
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Κλαψ μάστερ... Κλαψ κλαψ... Δεν είδα την Αφροδίτη... Μπου χου ου σνιφ σνιφ....
Μιάμιση ώρα περίμενα και κοκό δεν είδα....
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
297
Like
962
Καλημερα σε ολους παιδια.....θελω να σας ενημερωσω λιγο για τον κυρ.klavmaster2000..δεν ειναιετσι οπως τα λεεικαι δεν ειναι οτι θελω να σωσω κατι...απλα να σας εξηγησω πως ητανε...ο κυριος περιμενε το πολυ μιση ωρα υπηρχε δωματιο αδειο απλα ηθελε να δει την Ιωαννα η οποια δουλευε και να παρει την αποφαση του...δεν φταιει το μαγαζι γιαυτο γιατι ηταν επιλογη του και η Αφροδιτη ηταν εξω την ειδε...βαρεθηκε να περιμενει και εφυγε...του ειπε η ολγα να κλεισει ραντεβου για να μην περιμενει.....που ειναι το κακο...φιλια πολλα
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους σας!!!!!!!!! σημερα ειναι η Καρολινα η Ιωαννα η Αφροδιτη και η Ελενη!!!!!!!!!!!!!!!! σας περιμενουμε με πολυ αγαπη!!!!!!! θα ειμαστε ανοιχτα μεχρι τις 9 το βραδυ, και μην ξεχνατε τις προσφορες μας στις δυο επισκεψεις η τριτη ειναι μειον 20 ευρω στα προγραμματα τις μιας ωρας και των 45 λεπτων, και επισης στο διπλο προγραμμα των 45 λεπτων το οποιο η προσφορα ειναι 90ευρω.!!!!!!!!! τα τηλεφωνα μας ειναι 2109011410 και 6951565393!!!!!!!!!. φιλακια πολλα στα μουτρακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*
 

Mitspan

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2009
Μηνύματα
30
Κριτικές
6
Like
16
Πόντοι
0
Είναι ανοιχτά σήμερα? Γιατί προηγούμενο Σάββατο δεν πήρα απάντησή
Αν είναι τι ρουτερ παίζει σμρ?
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
ρουτερ? ή μοντεμ ρουτερ?
:2funny: :2funny: :2funny:
μηπως θες να πεις ροστερ?
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους σας!!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) σημερα ειναι η Καρολινα η Αφροδιτη η Ελενη και η Δημητρα!!!!!! ελατε να απολαυσετε ενα χαλαρωτικο μασαζακι!!!!!!!!!!!!!! θα ειμαστε ανοιχτα μεχρι τις 9 το βραδυ!!!!!!!!!!!!!!! σας περιμενουμε με πολυ αγαπη!!!!!!!!!!!!! πολλα φιλακια στα μουτρακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
221
Πόντοι
616
Η Ζωη που ειναι ρε παιδια,ξερει κανεις????
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
καλημερα σε ολους!!!!

ειχα μια εμπειρια απο τον εν λογο μαγαζι και ειπα να την μοιραστω μαζι σας!! την περασμενη εβδομαδα ειχα κατι δουλειες προς τον νεο κοσμο αφου τελειωσα νωριτερα απο οτι περιμενα λεω πως να σκοτωσω τον χρονο μου και σκεφτηκα αυτο εδω το μαγαζι. την ολγα την ξερω χρονια αλλα εχω και αλλα τοσα χρονια να την δω με το που φτανω με θυμηθηκε μου δειχνει τις κοπελες και αποφασισω να περασω με την Αφροδιτη στην κουβεντα ποια ειναι καλη και ποια οχι μου λεει γιατι δεν περνας διπλο με αφροδιτη και ελενη τις λεω καλα θα ηταν αλλα 120 δεν εχω πια 120 μου λεει εδω εμεις το εχουμε 90 ευρω :o :o :o!!!! δεν το πολλη σκεφτηκα και περασα .........!!!!!!!
τωρα τι να περιγραψω το μασαζ? το μετα? αφου τωρα εχω τα 70 ευρω και ψαχνω τα 20 για να ξαναπαω!!!!!

θα προσπαθησω να σας δωσω μια γευση , στο μασαζ  αψογες λες και δουλευουν σε μπαλετο δεν αφησαν χιλιοστο του κορμιου μου χωρις να το τριψουν και να βρουν καθε πιασιμο !!!! και πανω που ειχα γινει αλοιφη και λεω και μονο αυτο να ηταν τα 90 επιασαν τοπο !!!!!!!! αρχισαν τα οργανα φιλια παντου γλυψιματα και ενα πνευστο απολαυση βγαλμενο απο τσοντα ακριβης παραγωγης δεν εχω νιωσει τοση καβλα να με γλυφουν ταυτοχρονα δυο γυναικαρες!!!!! θα εχυνα επιτοπου αν η ελενη δεν αρπαζε την αφροδιτη να την γλωσσοφιλιασει και να βαλουν και εμενα στο παιχνιδι λεμε πουτσα και μουνια μαλλια κουβαρια δεν ηξερα τι μου γινοταν μια γαμουσα μια με πιπωναν και υστερα και οι τρεις στο ντους να γαμαω την αφροδιτη και απο κατω η ελενη να της κανει γλυφομουνι δεν αντεξα και αλλο με το που βγαζω την πουτσα να χυσω την βουταει η ελενη πεταει την καποτα και τα καταπινει ολα  :rockon: :rockon: :rockon: τοτε ηταν που ενιωσα την μεγαλυτερη καβλα !!!!!της λεει η αφροδιτη τι εκανες εκει μωρη δεν μου αφησες εμενα????? και η ελενη βγαζει εξω την γλωσσα της με μια μικρη ποσοτητα σπερματος και τις λεει ελα !!!!!!! :S :S :S :S :S :S
λεμε τα ρουφηξε ολα απο το στομα της ελενης και σαν να μην εφτανε αυτο μου λεει θα κανεις μπανιο παντου αλλα την πουτσα σου θα στην κανω λαμπικο εγω και πεφτει κατω και οτι υγρα ειχαν απομεινει τα στραγγιξε και αυτα!!!!!!!!

εφυγα λεμε αλλος ανθρωπος !!!!!!!! να ναι καλα τα κοριτσια και να με περιμενουν συντομα!!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom