Νέα

Μουνί ή κώλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Christos Savvidis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μουνί ή κώλο;

  • Μουνί

    Ψήφοι: 38 29,5%
  • Κώλος

    Ψήφοι: 91 70,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    129

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Επεξηγηματική ανάρτηση στους μη γνώστες, πουάπουά, μη μου άπτου και γενικά σε αυτούς που δεν έχουν ακόμα αρχίδια που ακουμπάνε στο πάτωμα.

α) Όταν αναφερόμαστε σε θηλυκά που βρωμάνε, δεν είναι οι βρωμόκωλες. Βρωμόκώλες είναι όλες και η Μερέντα είναι φυσιολογική. Βρωμάνε αυτές που λόγο φυσιολογικής ωρίμανσης ( άνω των 28 ) το ορμονικό τους σύστημα και τα οιστρογόνα και οι εγκεφαλικές τους αντιδράσεις τις καθιστούν δυσωσμες και μη επιθυμητές στους ΑΝΤΡΕΣ. Σάλια, ιδρώτας, κάτουρα, σκατά, μουνοχύματα. Ότι σκατά εκκρίνει να βγάζει το πόθο, την έλξη, να σε μαγεύει. Να μη θέλεις να φύγει από το σώμα σου η παρουσία της. Ε αυτό δε μπορείς να το έχεις με τις γραιές. Αν το έχεις είσαι στη κατηγορία πιρφορισμού, ερωτομαλάκινσης, μουνοζητιάνος. Οι γυναίκες μετά τα 28 σε έχουν συγκρίσιμο στατιστικό. Δε νοιώθουν ρε, δε τις εξιτάρει τίποτα σεξουαλικό και για αυτό πλέον το μουνί τους γίνεται εργαλείο για κάλυψη άλλων αναγκών. ΒΡΩΜΙΑΡΕΣ.

β) Στον έρωτα και στο πόλεμο, όλα επιτρέπονται. Ναι ρε. Δεν υπάρχουν όρια και ποιες συνθήκες Γενεύης. Που τα έχετε δει; Θα κάνω συμφωνία αν θα μπει στο κώλο σου ή στο αυτί σου ή χύσω στη μασχάλη; Να γαμηθούμε είπαμε, να καυλώσουμε, να τρελαθούμε στον οργασμό, αλλιώς τράβα παίξε μαλακία μόνη σου και βάλε τα κωλοδάχτυλα σου που τα βάζεις έτσι κι αλλιώς.

γ) Το τελευταίο το άφησα για τους μερακλήδες... Λατρεύω τα μακρόσυρτα ΜΗΗΗΗΗηηηηηηηηηηηηηιιιιιιι και τα ΑΧΙ. Το όχι κατά την είσοδο σχεδόν πάντα είναι με Άλφα και όχι με όμικρον. Ίσως είναι τα δικά μου αυτιά ε; Άααααχι

:)
 

BruceDickWayne

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2020
Μηνύματα
111
Like
62
Πόντοι
1

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Επεξηγηματική ανάρτηση στους μη γνώστες, πουάπουά, μη μου άπτου και γενικά σε αυτούς που δεν έχουν ακόμα αρχίδια που ακουμπάνε στο πάτωμα.

α) Όταν αναφερόμαστε σε θηλυκά που βρωμάνε, δεν είναι οι βρωμόκωλες. Βρωμόκώλες είναι όλες και η Μερέντα είναι φυσιολογική. Βρωμάνε αυτές που λόγο φυσιολογικής ωρίμανσης ( άνω των 28 ) το ορμονικό τους σύστημα και τα οιστρογόνα και οι εγκεφαλικές τους αντιδράσεις τις καθιστούν δυσωσμες και μη επιθυμητές στους ΑΝΤΡΕΣ. Σάλια, ιδρώτας, κάτουρα, σκατά, μουνοχύματα. Ότι σκατά εκκρίνει να βγάζει το πόθο, την έλξη, να σε μαγεύει. Να μη θέλεις να φύγει από το σώμα σου η παρουσία της. Ε αυτό δε μπορείς να το έχεις με τις γραιές. Αν το έχεις είσαι στη κατηγορία πιρφορισμού, ερωτομαλάκινσης, μουνοζητιάνος. Οι γυναίκες μετά τα 28 σε έχουν συγκρίσιμο στατιστικό. Δε νοιώθουν ρε, δε τις εξιτάρει τίποτα σεξουαλικό και για αυτό πλέον το μουνί τους γίνεται εργαλείο για κάλυψη άλλων αναγκών. ΒΡΩΜΙΑΡΕΣ.

β) Στον έρωτα και στο πόλεμο, όλα επιτρέπονται. Ναι ρε. Δεν υπάρχουν όρια και ποιες συνθήκες Γενεύης. Που τα έχετε δει; Θα κάνω συμφωνία αν θα μπει στο κώλο σου ή στο αυτί σου ή χύσω στη μασχάλη; Να γαμηθούμε είπαμε, να καυλώσουμε, να τρελαθούμε στον οργασμό, αλλιώς τράβα παίξε μαλακία μόνη σου και βάλε τα κωλοδάχτυλα σου που τα βάζεις έτσι κι αλλιώς.

γ) Το τελευταίο το άφησα για τους μερακλήδες... Λατρεύω τα μακρόσυρτα ΜΗΗΗΗΗηηηηηηηηηηηηηιιιιιιι και τα ΑΧΙ. Το όχι κατά την είσοδο σχεδόν πάντα είναι με Άλφα και όχι με όμικρον. Ίσως είναι τα δικά μου αυτιά ε; Άααααχι

:)

α) θα συμφωνήσω μαζί σου αλλά όχι από τα 28! Δηλαδή πως σου ήρθε το 28 (κι όχι το 29 ας πούμε!). Νομίζω ότι και στην τρίτη δεκαετία η γυναίκα δεν είναι... δύσωσμη όπως λες! Μετά από αυτό είμαι μαζί σου... αρχίζει και μπαγιαντεύει πλην ελαχίστων εξαιρέσεων!

β) ναι ΟΚ, αλλά αν είναι κι αυτή του "δεν υπάρχει συνθήκη Γενεύης" και σου πει "χύσε μου την μασχάλη που γουστάρεις αλλά θα σου σκάψω λίγο το κωλαντεράκι", τι θα πεις??? :grin:

γ) ναι, είναι "Αχι" αν δεν έχεις κάνει καμιά προετοιμασία και δεν την έχεις προειδοποιήσει τουλάχιστον, έστω και χωρίς προετοιμασία! Ο κώλος δεν είναι μουνί, μην το μπερδεύετε!!!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Για επιβεβαιωση τυπε,συνηθως αυτοι που τους αρεσει ο κωλος ειναι επειδη κολυμπαει η τσουτσου στο μουνι.Βεβαια εσυ τι θα πεις,ναι; :grin:

Δεν θα πω ούτε ναι ούτε όχι! Νορμάλ πούτσα είναι, έχω πέσει και σε πήγαδο και το έχω ευχαριστηθεί!
Πάντως πρώτη φορά με ρωτάει άντρας αυτή την ερώτηση! :grin:
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Δεν έχω πάει με θηλυκό άνω των 28 μη επαγγελματία ακόμα και ούτε το έχω σκοπό. Με επαγγελματία σίγουρα το έχω κάνει.

Όχι, δεν είμαι κτήνος Πακιστανός να τις πηδάω σαν κατσίκες. Γνωρίζω ρεφλεξολογία, μπορώ σε 5 λεπτά να αναγνωρίσω κάθε πιθαμί τους που τις εξιτάρει και τις διεγείρει. Και χωρίς πλάκα φτάνω στο σημείο να τις ζηλεύω που έχουν εραστή εμένα. Πόσος ναρκισσισμός πια; Αλλά έτσι είναι.

:)
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Δεν έχω πάει με θηλυκό άνω των 28 μη επαγγελματία ακόμα και ούτε το έχω σκοπό. Με επαγγελματία σίγουρα το έχω κάνει.

Όχι, δεν είμαι κτήνος Πακιστανός να τις πηδάω σαν κατσίκες. Γνωρίζω ρεφλεξολογία, μπορώ σε 5 λεπτά να αναγνωρίσω κάθε πιθαμί τους που τις εξιτάρει και τις διεγείρει. Και χωρίς πλάκα φτάνω στο σημείο να τις ζηλεύω που έχουν εραστή εμένα. Πόσος ναρκισσισμός πια; Αλλά έτσι είναι.

:)

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.332
Κριτικές
112
Like
18.564
Πόντοι
20.686
Δεν έχω πάει με θηλυκό άνω των 28 μη επαγγελματία ακόμα και ούτε το έχω σκοπό. Με επαγγελματία σίγουρα το έχω κάνει.

Όχι, δεν είμαι κτήνος Πακιστανός να τις πηδάω σαν κατσίκες. Γνωρίζω ρεφλεξολογία, μπορώ σε 5 λεπτά να αναγνωρίσω κάθε πιθαμί τους που τις εξιτάρει και τις διεγείρει. Και χωρίς πλάκα φτάνω στο σημείο να τις ζηλεύω που έχουν εραστή εμένα. Πόσος ναρκισσισμός πια; Αλλά έτσι είναι.

:)
Μηπως Φιλε χυνεις με την παρτη σου.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Δεν έχω πάει με θηλυκό άνω των 28 μη επαγγελματία ακόμα και ούτε το έχω σκοπό. Με επαγγελματία σίγουρα το έχω κάνει.

Όχι, δεν είμαι κτήνος Πακιστανός να τις πηδάω σαν κατσίκες. Γνωρίζω ρεφλεξολογία, μπορώ σε 5 λεπτά να αναγνωρίσω κάθε πιθαμί τους που τις εξιτάρει και τις διεγείρει. Και χωρίς πλάκα φτάνω στο σημείο να τις ζηλεύω που έχουν εραστή εμένα. Πόσος ναρκισσισμός πια; Αλλά έτσι είναι.

:)

Ροκαβλόνε παίκτη και εμείς εδώ στο bourdela αναγνωρίζουμε τα μεγάλα ταλέντα του site σε 1 μόλις ποστ.
Συνέχισε να μοιράζεις γνώσεις και προσωπικές εμπειρίες...
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Τι πιο εύκολο από το να χύσει ένα αρσενικό; Όλες μια χαρά ανακουφίστριες είναι και στη τελική σβύνεις το φως, κλείνεις τα φώτα, κρατάς την αναπνοή σου, περιμένεις τη τσατσά να ανεβάσει τη μουσική, να χτυπήσει πόρτα, να φωνάξει Έλα μωρό μου κτλ

Πάμε στις σατανιασμένες. 8 στις 10,αστοχία υλικού. Ανοργασμικές με ψυχολογικές διαταραχές από πρώην, ινφλουένσερ, κονδυλοεμβόλια, διαφημίσεις, σαπουνόπερες, Καρντάσιαν και δε συμμαζεύεται.
Για να τις συνεφέρεις χρειάζεσαι εργατοώρες, όχι αστεία. Και καλά να χαίρεσαι τη διαδικασία, μετά από ένα σημείο, γαμώ τους σπασμούς σου και τα σκουιρτ σου και αει κατούρα μας, να πάμε στην επόμενη.

Χύνεις από υπερηφάνεια και χαίρεσαι για το πόσο σπουδαίος πιτσιλιστής είσαι.Ναι

Και όλοι μας να χαιρόμαστε για αυτά που μας κρέμονται εκεί κάτω. Μην ψάχνετε επιβεβαίωση ή αναγνώριση από θηλυκά. Απατάσθε οικτρά όσοι καμαρώνετε για το τίποτα.

ΥΓ Κωνσταντίνα αν το διαβάζεις, μωρό μου σε λατρεύω, τους τρολάρω αυτούς. Εσύ μωρό μου, δίνεις νόημα στη ζωή μου, δε μπορώ να σκεφτώ τη ζωή μου χωρίς εσένα. Θα κάνουμε πονηρές βρωμικούλικες διεισδύσεις απόψε; Έλα πέρασαν 9 μέρες...
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

Ενα νεο αστερι προστεθηκε στο γαλαξια του σαη.



    :S
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.332
Κριτικές
112
Like
18.564
Πόντοι
20.686
Αυτο το μεινε στο σπιτι θα βγαλει και αλλα..
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Μπαρόκιε στείλε κάνα τηλέφωνο από μασαζερί, ανεξάρτητες μασατζούδες, μαντρωμένες μασατζούδες. Με φραπεδιές, περιστροφικά κόλπα, στριφογυριστά, ψηλοκάπουλες, πυρόξανθες, νιγηριανές. Βοήθα τη κατάσταση, στείλε πμ.

:)
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Ρε συ το πρόβλημα δεν είναι να ξέρεις τα ονόματα των κοριτσιών, το πρόβλημα ξεκινά όταν εκείνες γνωρίζουν όλες το όνομα σου. Τι έχει το Μπαρόκιε; Ταιριάζει με το Ακάκιε.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.332
Κριτικές
112
Like
18.564
Πόντοι
20.686
Μπαρόκιε στείλε κάνα τηλέφωνο από μασαζερί, ανεξάρτητες μασατζούδες, μαντρωμένες μασατζούδες. Με φραπεδιές, περιστροφικά κόλπα, στριφογυριστά, ψηλοκάπουλες, πυρόξανθες, νιγηριανές. Βοήθα τη κατάσταση, στείλε πμ.

:)
Αγαπητε,πρωτα απο ολα η υγεια.Ειμαι υπερμαχος αυτης της αποψης.Αυτα να τα ξεχασεις .
Η ατομικη και η δημοσια υγεια πανω απο ολα.Τωρα μενω ,μενεις μενουμε σπιτι για να μπορω μπορεις μπορουμε μεθαυριο να γαμησουμε ολη την πλαση.Και επειδη αυτο θελω να γινει οσο πιο γρηγορα γινεται πρεπει ολοι να να το παλεψουμε.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.332
Κριτικές
112
Like
18.564
Πόντοι
20.686
Θεωρω οτι εμενα εννοει
 

gkavlorapano

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
21
Like
3
Πόντοι
0
:takethis:καλημερα στα παιδια, να ρωτησω σαν νεο μελος κι εγω, που μπορω να βρω περισοτερα πραγματα για το παρακατω αιδοίο: https://www.instagram.com/__a_n_n_aa__/ sorry που ειμαι εκτοσ θεματοσ. δεν ξερω αν γινετε να ανοιξω δικο μου θεμα και πωσ.
 

gkavlorapano

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
21
Like
3
Πόντοι
0
και για να συνισφερο κι εγώ του θέματος, πάντα κώλο παιδιά. αν τον δινει τοτε πρεπει να τον παρεισ! αμα ειναι καθαρο και ροζε δεν γινετε να μην περασεισ πινελο! wax on wax off!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom