Νέα

Μουνάκι... ξυρισμένο ή θάμνος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα okostas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 787
  • Εμφανίσεις 167K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πως το προτιματε? Γιουλ Μπρινερ ή χιπις?

  • ... Σαν αυγο καθαρισμενο

    Ψήφοι: 252 55,6%
  • Ξυρισμενα μονο τα μουνοχειλα

    Ψήφοι: 106 23,4%
  • Οπως το εφτιαξε η φυση

    Ψήφοι: 46 10,2%
  • Μουνι ναναι κι οτι ναναι

    Ψήφοι: 49 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    453

Swimmer

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
288
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παίδες, όσοι τα ξυρίζετε πως την παλεύετε μετά με την φαγούρα;  :think:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Ρε παίδες, όσοι τα ξυρίζετε πως την παλεύετε μετά με την φαγούρα;  :think:
Ασέ φίλε βάσανοοοοο!!! >:(
Μία φορά ξυρίστηκα και εξαιτείας της φαγούρας δεν το ξανα έκανα(από εδώ και πέρα απλά κουρεύω ωστε να μην είναι δάσος)!!! :dancing:
 

Επισκέπτης
Και εγώ θέλω να γαμήσω 19χρονή σούπερ γκόμενα,παρθένα(ξυρισμένο/αξύριστο,αδιάφορο!)!! :grin:
Πού υπάρχει κάτι τέτοιο;! :cheesy: :think:
:2funny: :2funny: :2funny:
Σιγουρα δεν προκειται να το βρεις στα μπουρδελα :grin:
Αντιθετως αυτο που θελω εγω ειναι πολυ εφικτο απλα δεν ετυχε ακομα.. :tits2: :tits2:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Σιγουρα δεν προκειται να το βρεις στα μπουρδελα :grin:
Αντιθετως αυτο που θελω εγω ειναι πολυ εφικτο απλα δεν ετυχε ακομα.. :tits2: :tits2:
Φαντάζεσαι όμως τύπε μου να ανοίξει κάποτε ένα μπουρδέλο με παρθένες;! :grin: :think:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
Ρε παίδες, όσοι τα ξυρίζετε πως την παλεύετε μετά με την φαγούρα;  :think:
με ξυραφι εχεις φαγουρα μετα,με ξυριστικη σωματος δεν εχεις τιποτα ,τριμαρει απλα..τα εχουμε πει κ αλλου
 

MystiriosLover

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Ασέ φίλε βάσανοοοοο!!! >:(
Μία φορά ξυρίστηκα και εξαιτείας της φαγούρας δεν το ξανα έκανα(από εδώ και πέρα απλά κουρεύω ωστε να μην είναι δάσος)!!! :dancing:

εγώ προσωπικά δεν είχα ποτε πρόβλημα με την φαγούρα στο θέμα ξύρισμα... μονο την πρώτη φορα που ήταν ολόκληρος θάμνος και το πήρα απόφαση να τα κλαδέψω! από τότε ξυρίζομαι σχεδόν κάθε βδομάδα και δεν με πιάνει ποτε φαγούρα! μονο την πρώτη μέρα νιώθεις λίγο τσίμπημα αλλα είναι φυσιολογικό! και στο κεφάλι του κάποιος αν τα πάρει γουλί και βάλει σκουφάκι μετά θα τον πιάσει φαγούρα η θα ενοχλείται λίγο την πρώτη μέρα αλλα μετά... :dancing:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Ρε ΄σεις ξυρίζετε και το εφηβαίο εκτός από τις μπάλες;
Κι άμα έχετε τρίχες στην κοιλιά και στα πόδια αρκετές δεν είναι γελοίο το θέαμα; :think:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.401
Κριτικές
61
Like
42.491
Πόντοι
22.785
ετσι.........
 

Συνημμένα

  • 011.jpg
    011.jpg
    100,9 KB · Εμφανίσεις: 76

MystiriosLover

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Ρε ΄σεις ξυρίζετε και το εφηβαίο εκτός από τις μπάλες;
Κι άμα έχετε τρίχες στην κοιλιά και στα πόδια αρκετές δεν είναι γελοίο το θέαμα; :think:

αν κάποιος έχει στα πόδια του τρίχες σαν τρίχωμα από χιμπατζή τότε θα φαίνεται ναι μεν κάπως αλλα μην ξεχνάς ότι μια γυναικα στο θέμα κρεβάτι μπορεί να την χαλάσει το θέαμα αυτό όπως λες αλλα στο "επίκεντρο" που δεν θα έχει ίχνος τρίχας θα τα βρει ποιο ωραία τα πράγματα! εξάλλου καλύτερα να μην έχεις σε αυτό το σημείο καμια τρίχα και να είσαι χιμπατζής σε όλο το άλλο σώμα παρα να έχεις εκεί το δασος και αλλου να μην έχεις ίχνος τρίχας! είναι "αντιεστιτικο" και εντελώς αηδιαστικό... εγώ προσωπικά ξυρίζω μονο το επίκεντρο και τις μπάλες στα πόδια σαν χιμπατζής ΔΕΝ είμαι άρα πρόβλημα δεν παίζει! απλά στο ξύρισμα θέλει paaaaaaara πολύ προσοχή και υπομονή γιατί με μια λάθος κίνηση... :helpplea:
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
τριμαροω μπαλιτσες και τις τριχες πανω απο το πουτσο,γενικα ειμαι τριχωτος στο στηθος,κοιλια και ποδια αλλα ειναι ξανθες,τις ξυριζω για να κανουμε με το μωρο ωραια κολπα,τωρα το καλοκαιρι με το μαγιο δεν καταλαβαινει κανεις οτι τον εχω ξυρισμενο,ξεγελαει το hairy body
 

Koulouri_

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Περιποιημένο...ξυρισμένο και καλογυαλισμενο... το μουνι ειναι ο καθρεπτης της γυαναικας όπως και το πουλι μας ο δικος μας!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

peovatis

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
οπως το εφτιαξε η φυση. η 3η επιλογη!
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
η φυση μπορει να σε αφησει καραφλο στα 30 σου,δεν θα πας να βαλεις μαλλια;
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
αν κάποιος έχει στα πόδια του τρίχες σαν τρίχωμα από χιμπατζή τότε θα φαίνεται ναι μεν κάπως αλλα μην ξεχνάς ότι μια γυναικα στο θέμα κρεβάτι μπορεί να την χαλάσει το θέαμα αυτό όπως λες αλλα στο "επίκεντρο" που δεν θα έχει ίχνος τρίχας θα τα βρει ποιο ωραία τα πράγματα! εξάλλου καλύτερα να μην έχεις σε αυτό το σημείο καμια τρίχα και να είσαι χιμπατζής σε όλο το άλλο σώμα παρα να έχεις εκεί το δασος και αλλου να μην έχεις ίχνος τρίχας! είναι "αντιεστιτικο" και εντελώς αηδιαστικό... εγώ προσωπικά ξυρίζω μονο το επίκεντρο και τις μπάλες στα πόδια σαν χιμπατζής ΔΕΝ είμαι άρα πρόβλημα δεν παίζει! απλά στο ξύρισμα θέλει paaaaaaara πολύ προσοχή και υπομονή γιατί με μια λάθος κίνηση... :helpplea:
Kαλά όλα αυτά αλλά οι τρίχες στο εφηβαίο δεν είναι το επίκεντρο.Οπότε γιατί ενοχλούν; :think:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Το επίκεντρο του κόσμου είναι το ίιο το μ..νί σύμφωνα με έναν περίφημο πίνακα του Γκουσταύβου Κουρμπέ!!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
η τριχούλα είναι καλτ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom