Νέα

Μουνάκι... ξυρισμένο ή θάμνος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα okostas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 787
  • Εμφανίσεις 167K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως το προτιματε? Γιουλ Μπρινερ ή χιπις?

  • ... Σαν αυγο καθαρισμενο

    Ψήφοι: 252 55,6%
  • Ξυρισμενα μονο τα μουνοχειλα

    Ψήφοι: 106 23,4%
  • Οπως το εφτιαξε η φυση

    Ψήφοι: 46 10,2%
  • Μουνι ναναι κι οτι ναναι

    Ψήφοι: 49 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    453

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Kαι αμα ηταν πεs....και δασυτριχοs ε?????????  Τιγκλα η τριχα??????????....Και τιποτα σκληρεs τριχεs????
Σαν να φτυνειs ...λεπια απο ψαρι?????????

δεν πλησιαζω καν εκει κατω, αντε για τα απαραιτητα, ειναι ξενερωμα λεμε
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
δεν πλησιαζω καν εκει κατω, αντε για τα απαραιτητα, ειναι ξενερωμα λεμε
Yπαρχει μια λυση ξερειs.........Να σου πεσει εκει κατω ολωs τυχαιωs ενα ..αναμενο σπιρτο!!!!!!!!
Φωτια στοs δασοs!!!!!!!!!!    Βεβαια ετσι προωθειται η ..πυρομανια ,  αλλα τι να κανουμε!!!!!!!!!
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Yπαρχει μια λυση ξερειs.........Να σου πεσει εκει κατω ολωs τυχαιωs ενα ..αναμενο σπιρτο!!!!!!!!
Φωτια στοs δασοs!!!!!!!!!!    Βεβαια ετσι προωθειται η ..πυρομανια ,  αλλα τι να κανουμε!!!!!!!!!

λες εε??μπα μωρε κριμα ειναι
 

Nefeli_cool

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
14
Like
1
Πόντοι
0
μα αντιστοιχα παει και για τον πουτσο τι να το κανω αν δεν μπορω να παρω πιπα σαν ανθρωπος, να γλειψω τα αρχιδια και να πρεπει καθε τρεις και λιγο να σταματαω για να φτυνω μια τριχα???ντεκαβλε τελειως

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγω του δικου μου το το ξεκοψα απο την αρχη. Αν δεν τα ξυρισεις........πιπα δεν εχει.
Ας εκανε κι αλλιως. :uglystupid:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγω του δικου μου το το ξεκοψα απο την αρχη. Αν δεν τα ξυρισεις........πιπα δεν εχει.
Ας εκανε κι αλλιως. :uglystupid:

Αυτο του ελειπε!!!Δεν ειναι θεμα μονο αισθητικηs,  αλλα και καθαριοτηταs
Tριχα ειναι οσο ναναι...Αφηνει μυρωδια ...κι επειδη ιδρωνει κι ευκολα η πειοχη,  αστα να πανε..
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Αν όλες το ξυρίζανε πως θα είχαμε τις κάτωθι παραδισιακές παροιμίες

"Της κοντής ψωλής οι μουνότριχες της φτένε. "
"Της κακιάς ψωλής, της φταίνε οι τρίχες. "
"Της στραβής ψωλής, το μαλλί της φταίει. " κλπ κλπ

Ζήτω το γουνάκι τριγωνάκι!
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Εγω χτες το ξυρισα της γυναικας μου. Εχω μάθει τωρα και το κανω ωραία. ειναι αρκετα χοντρη και δεν το βλεπει καλα κατα απο την κοιλια της. Ετσι λοιπον το ξυριζω εγω. Ειναι σχετικα ευκολο αλλα θελει προσοχη
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Εγω χτες το ξυρισα της γυναικας μου. Εχω μάθει τωρα και το κανω ωραία. ειναι αρκετα χοντρη και δεν το βλεπει καλα κατα απο την κοιλια της. Ετσι λοιπον το ξυριζω εγω. Ειναι σχετικα ευκολο αλλα θελει προσοχη

Αρχηγέ βάλε βίντεο να γίνουμε άνθρωποι. :cum:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
αφοθ δεν επιτρεπεται link.
στειλε μηνυμα να δουμε πως θα σας το ανεβασω
 

MystiriosLover

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
δεν έχω πάει ως τώρα με κοπέλα που το είχε θάμνο... ίσος επειδή πλέον γνωρίζουν και οι ίδιες ότι στους περισσοτερους αρέσει το ξυρισμένο.. γενικά αξύριστο είναι κάπως... αλλα ποτε δεν έχω δοκιμάσει για να φέρω γνώμη... το ξυρισμένο πάντως είναι... άλλο πράγμα! :grin:
 

Επισκέπτης
Μαλλον εχω δει 2 ξανθους μαυρους, και τους 2 στη Νοτια Αφρικη. Ο ενας ητανε ενηλικας και το αλλο ενα παιδακι που το κρατουσε μια μαυρη στην αγκαλια της. Υπεθεσα οτι και στις 2 περιπτωσεις ο ενας γονεας θα ητανε λευκος. Παντως ενω ειχανε ολα τα χαρακτηριστικα της μαυρης φυλης (παχια χειλη, και κατασγουρο μαλι)το χρωμα τους ητανε λευκο και τα μαλια τους καταξανθα. Φανταστητε ενα μαυρο που τον εχουν "βαφτησει" στο μεικ απ, και του εχουν βαψει τα μαλια ξανθα.  :rockon:

Αυτοι που ειδες ονομαζονται Albino και νοσουν...Δεν εχουν ιχνος μελανινης στο σωμα τους , και αυτο τους προκαλει διαφορα προβληματα απο τον ηλιο , π.χ. καρκινο δερματος , σοβαρα εγκαυματα , ακομα και τυφλωση. :-

Αλλα εχουν παρατηρηθει στο παρελθον περιπτωσεις μοικτων ζευγαριων που εκανα και σκουροχρωμα και ανοικτοχρωμα παιδια.
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
παιζει να εισαι κ ο μονος που θελει να γαμησει τριχωτο μουνι...εγω γαμαω ξυρισμενο απαλο μουνακι και κανει κ φλαπ.οι γνωστες καταλαβαν
 

Επισκέπτης
παιζει να εισαι κ ο μονος που θελει να γαμησει τριχωτο μουνι...εγω γαμαω ξυρισμενο απαλο μουνακι και κανει κ φλαπ.οι γνωστες καταλαβαν
Εγω θελω να γαμησω milf με τριχωτο μουνι.(Ξυρισμενα μονο τα μουνοχειλα)
Αν ξερει καποιος τιποτα ας ενημερωσει  :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Εγω θελω να γαμησω milf με τριχωτο μουνι.(Ξυρισμενα μονο τα μουνοχειλα)
Αν ξερει καποιος τιποτα ας ενημερωσει  :rockon: :rockon:
Και εγώ θέλω να γαμήσω 19χρονή σούπερ γκόμενα,παρθένα(ξυρισμένο/αξύριστο,αδιάφορο!)!! :grin:
Πού υπάρχει κάτι τέτοιο;! :cheesy: :think:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom