Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 261K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...πέρασμα πριν 3 μερες από το μαγαζί...είχα καιρό να πάω...2 καινούργιες μικρές μια ξανθούλα μικροκαμωμένη και μια μελαχροινή 23 χρονών σύμφωνα πάντα με την δήλωσή της ...δεν θυμάμαι όνομα της μελαχροινής...η άλλη λέγεται αναστασία και κάνει καλό pole dancing, φανταστικό!...στο χορό μάλλον κανονική, έχει μόνο 2 μέρεσ στην ελλάδα...έχει αλλάξει λίγο η τακτική με τα 5ευρα...για καλό χορό από 10ρικο και πάνω...λάθος του μαγαζιού κατά την γνώμη μου...αυτά
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Πέρασμα από το ίδρυμα το Π-Σ. Έχουν έρθει 3 πολύ ωραία μουνιά Εξ'Ουκρανίας. Η μια ειδικά με τα κοντά μαλλιά, Λάουρα αν δεν με κερατώνει η μνήμη μου, κορυφή. Δυστυχώς δεν θυμάμαι ονόματα για τις άλλες. Γενικά αυτή την στιγμή, κατά την ταπεινή μου γνώμη το μαγαζί είναι καλό από άποψη VFM.
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Σε επίσκεψη πριν κανα δυο βδομάδες οι καινούριες Ουκρανές μουνάρες (Λάουρα κλπ.) που υπήρχαν στο ίδρυμα τον τελευταίο καιρό ήταν απούσες. Ξέρει κάποιος που πέρασε πιο πρόσφατα αν επέστρεψαν ?
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Σε επίσκεψη πριν κανα δυο βδομάδες οι καινούριες Ουκρανές μουνάρες (Λάουρα κλπ.) που υπήρχαν στο ίδρυμα τον τελευταίο καιρό ήταν απούσες. Ξέρει κάποιος που πέρασε πιο πρόσφατα αν επέστρεψαν ?

Μπορεί να είναι στο "αδελφό" Libido, αν δεν την έκαναν, γιατί πολλές νέες Ουκρανές έρχονται με τρίμηνη βίζα
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Μπορεί να είναι στο "αδελφό" Libido, αν δεν την έκαναν, γιατί πολλές νέες Ουκρανές έρχονται με τρίμηνη βίζα

Είχα περάσει από Libido κάποια στιγμή, δεν ήταν εκεί. Μπορεί να έπαιξε το δεύτερο που λες.
 

freeoulis

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2016
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα,εχει δει κανεις την Καρινα,ρωσιδα μελαχρινη μιλφ?μια σκεψη ειναι οτι ισως να ειναι στο λιμπιντο επειδη συνεργαζονται.για να βοηθησω αυτη εχει παιξει και σε σιρινα μυκονος η μητρια μου και σε κανα δυο αλλα ερασιτεχνικα.αν την εχει δει κανεις πουθενα ασ πει. εχει κ θρεντ αλλο αυτη εδω
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
καλησπερα,εχει δει κανεις την Καρινα,ρωσιδα μελαχρινη μιλφ?μια σκεψη ειναι οτι ισως να ειναι στο λιμπιντο επειδη συνεργαζονται.για να βοηθησω αυτη εχει παιξει και σε σιρινα μυκονος η μητρια μου και σε κανα δυο αλλα ερασιτεχνικα.αν την εχει δει κανεις πουθενα ασ πει. εχει κ θρεντ αλλο αυτη εδω

Mαν, ένα από τα βράδια της βδομάδας μεταξύ Χριστ/νων κ Πρωτοχρονιάς ήταν στο μαγαζί. Δεν ξέρω κάθε πότε πάει γιατί κ εγώ είχα καιρό να την δω πριν από αυτό.
 

freeoulis

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2016
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
Mαν, ένα από τα βράδια της βδομάδας μεταξύ Χριστ/νων κ Πρωτοχρονιάς ήταν στο μαγαζί. Δεν ξέρω κάθε πότε πάει γιατί κ εγώ είχα καιρό να την δω πριν από αυτό.

ευχαριστω για το info συναγωνιστη μου,Μουσες την πετυχες εννοεις , οχι λιμπιντο 
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Να 'σαι καλά ρε μαν. Ναι, στις Μούσσες εννοώ.
 

G_Dupso

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
20
Like
8
Πόντοι
0
Παιδια πήγα χτες 5:30-6 παρά με ένα φίλο για να περάσουμε καλά μετά από έξοδο. Μπαίνουμε μέσα και ήταν παντελώς άδειο! Πάνω που χαρήκαμε ότι θα έχουμε περισσότερη ποικιλία για να παίξουμε μπάλα, έρχεται ο σερβιτόρος, μας ενημερώνει κοφτό τρόπο πως το κατάστημα κλείνει σε 5'  :S και ενώ χαιιρετάμε 2 από τα κορίτσια (είχαμε χαλάσει 400€ την προηγούμενη φορα σε αυτές κ μας θυμόντουσαν) είχε κάτσει σαν γιαγκούλας απο πάνω μέχρι να φύγουμε.

Αυτό δεν κράταγε πάντα μέχρι τις 7 ρε παιδιά;; Τόσο αναδουλειά;!  :think:
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.293
Πόντοι
216
Με το ροστερ που εχει τη περιμενεις...
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21
Θα πάει και χειρότερα!!!
Πρέπει να έχει αλλάξει διεύθυνση πρόσφατα, κι όπως φαίνεται ο καινούριος είναι.... ''πάρτον στο μαγαζί σου να στο κλείσει'' !!  

Πριν καμμια βδομάδα που είχα πάει παρατήρησα τα εξής:

Ο χορός στα 6 ευρώ από 5 που ήταν (δεν το θεωρώ σημαντικό και δεν θα το ανέφερα καν - αν και είναι λίγο κωμικό να ψάχνει φραγκοδίφραγκα και ο πελάτης και ο σερβιτόρος για ρέστα.) Το αναφέρω όμως για άλλο λόγο:
Επειδή παρατήρησα και εγώ και το φιλαράκι που πήγαμε: ΤΕΡΑΣΤΙΑ μείωση στη διάρκεια των χορών, και μάλιστα από κοπέλες που ήταν από τις πολύ φιλότιμες εκεί μέσα και έχουμε κάνει άπειρες φορές χορούς μαζί τους, και είμασταν πολύ ευχαριστημένοι  μέχρι τώρα.....και με λίγα λόγια, χάρη σ αυτές το είχα αγαπήσει το συγκεκριμένο μαγαζί και ήταν από τις πρώτες μου επιλογές τα τελευταία χρόνια.
 Ξαφνικά λοιπόν, όλες έχουν μειώσει τη διάρκεια των χορών!!
 Να ήταν μια.... θα λεγες είχε τα ρούχα της, ήταν σε κακή μέρα... πάει καλά΄...
 Αλλά μιλάμε για 4 διαφορετικές κοπέλες!
 Άρα: Είναι πολιτική του μαγαζιού.
 Το μεγάλο τους δηλαδή ατού, το πετάνε..
(Εν τω μεταξύ απ ότι κατάλαβα το  αφεντικό πρέπει να ήταν εκει μέσα σε ένα καναπέ και παρακολουθούσε τι παιζόταν...  κάνοντας μάλλον κακό παρά καλό με την παρουσία του)  
 Από τα γκαρσόνια εγώ όχι δεν είχα παράπονο...  τώρα γι αυτό που λες, αν είχαν εντολή να κλείσουν... τι να έκαναν;;;

 Πάντως η νέα διεύθυνση έχει κάνει και άλλο τεράστιο λάθος :
 Σε στριπτιζάδικο, βάζεις τη δεύτερη μπύρα στα 10 ευρώ ;;;;;
 Είναι στριπτιζάδικο,  ο κατεξοχήν χώρος που σε συμφέρει οι πελάτες να πιούν αρκετά ώστε να ρθουν στο κέφι και να γίνουν πιο ευάλωτοι στο να χαλάσουν χρήματα για χορούς!!
    Τρομερά λάθη!
Το φιλαράκι έφυγε τσαντισμένος, και όπως καταλεβαίνετε από τα γραφόμενα μου και εγώ.

Αν δεν αλλάξει σύντομα μυαλά, θα ακολουθήσει φθήνουσα πορεία το μαγαζί....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21

Για να είμαι αντικειμενικός, και επειδή δεν μπορώ να ξέρω τι ακριβώς έχει γίνει, δεν θα απέκλεια και κάτι άλλο.
Επειδή συνήθως παίζουν κλίκες μεταξύ των χορευτριών σε τέτοια μαγαζιά, δεν αποκλείω και το ενδεχόμενο κάποιες να διαμαρτυρήθηκαν για την μεγαλύτερη διάρκεια των κοριτσιών που χαρακτήτισα ''φιλότιμες''  ή  να βολεύτηκαν όλες με το νέο καθεστώς.

Ωστόσο και αυτό να παίζει, η διεύθυνση πρέπει να προλαμβάνει τέτοια φαινόμενα. Σε τέοιες εποχές δεν πρέπει να δυσαρεστείς τους πελάτες.
 
  Σε άλλα μαγαζιά ο χορός είναι 5,  το πριβέ 30  και είναι γεμάτα κόσμο.
  Το μεγάλο όπλο του Μούσες ήταν ότι κάποιες κοπέλες έκαναν μεγαλύτερη διάρκεια στους χορούς, τουλάχιστον στους πελάτες που ήξεραν καιρό.
  Όταν χάνεται αυτό το πλεονέκτημα για το μαγαζί,
γιατί να πας εκεί και να μην πας στο φθηνότερο,
ή στην τελική ακόμα και σε κάποιο ακριβότερο που μπορεί να πληρώσεις 10, αλλά κάποιες να σου κάνουν καλύτερη διαρκεια χορού.
 

G_Dupso

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
20
Like
8
Πόντοι
0
  Από τα γκαρσόνια εγώ όχι δεν είχα παράπονο...  τώρα γι αυτό που λες, αν είχαν εντολή να κλείσουν... τι να έκαναν;;;

Μωρε το καταλαβαίνω αυτό, αλλά σε φάση ο διάλογος ήταν ούτε του λεπτού και τύπου να μας λένε τα κορίτσια "Τέτοια ώρα ήρθατε και εσείς;" "Γιατί δεν ήρθατε νωρίτερα" "Ελάτε αύριο" κλπ και ο άλλος σε φάση απο πάνω να έχει πει 25 φορές "Παιδιά σε 5 κλείνουμε" . Σε 5 κλείνεις, όχι έκλεισες.

(Εν τω μεταξύ απ ότι κατάλαβα το  αφεντικό πρέπει να ήταν εκει μέσα σε ένα καναπέ και παρακολουθούσε τι παιζόταν...  κάνοντας μάλλον κακό παρά καλό με την παρουσία του) 

Το παρατήρησα και εγώ αυτό όταν είχα πάει τα χριστούγεννα. Άραζε σε έναν καναπέ και κάθονταν μαζί του η Βικτώρια με τα τεράστια βυζιά και μια άλλη που δεν θυμάμαι το όνομα της (όποτε δεν τα μάσαγαν από κανέναν πελάτη).
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21

      ΕΜΦΑΝΕΣΤΑΤΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ

Επιστροφή πριν λίγο από το Μούσες (παρέα με τον Ζωρζ που ψήθηκε τελικά και ακολούθησε)

Πολύ βελτιωμένη η κατάσταση σε σχέση με την τελευταία φορά που είχαμε πάει, αφενός στις τιμές αφετέρου στους χορούς.

Καταρχήν η τιμή του χορού και της δεύτερης μπύρας επέστρεψε στα 5 ευρώ, αλλά το σημαντικότερο για τα δικά μου κριτήρια ήταν οι βελτιωμένοι χοροί σε διάρκεια όσο και σε ποιότητα.

Οι κοπέλες ευγενικές, καθόντουσαν μάλιστα αρκετή ώρα στο τραπέζι και συζητούσαν μέχρι να σε πάνε για χορό, και οι χοροί όπως είπα ήταν πολύ καλής διάρκειας, (θύμησαν τις καλές εποχές του Μούσες ) θα έλεγα με άνεση η μεγαλύτερη διάρκεια χορού από κάθε άλλο μαγαζί του είδους.

Επιστροφή στην κανόνικότητα λοιπόν στο ΜΟύσες, και τόσο εγώ όσο και ο Ζώρζ φύγαμε ευχαριστημένοι.

Από χορούς: Εγώ κλασικά με τις παλιές και μονιμες αγαπημένες μου του Μούσες, Νικόλ, Λούντα, Σύλβια , και προέκυψε και ένας μπαλαντέρ, μία ΄Νίκη αν θυμάμαι καλά το όνομα.
Ο Ζωρζ, όπως πάντα με την Αλίνα και μπαλαντέρ μια Στέλα και κάποια άλλη που δε θυμάμαι όνομα.

Φαίνεται πως η διεύθυνση αντιλήφθηκε γρήγορα τα λάθη και έκανε τις σωστές κινήσεις να επανορθώσει.
Και έκανε πολύ σωστά, καθώς με την οικονομική κρίση που μαστίζει όλη την αγορά, ή σωστή παροχή υπηρεσιών σε καλές τιμές είναι σημαντικό κριτήριο για τον πελάτη.

Αυτά προς το παρόν ίσως επανέλθω με λεπτομέρειες εν το επιτρέψουν χρόνος και υποχρεώσεις στο ''ημερήσια ενημέρωση για Στριπ κλαμπς''
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
      ΕΜΦΑΝΕΣΤΑΤΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ

Επιστροφή πριν λίγο από το Μούσες (παρέα με τον Ζωρζ που ψήθηκε τελικά και ακολούθησε)

Πολύ βελτιωμένη η κατάσταση σε σχέση με την τελευταία φορά που είχαμε πάει, αφενός στις τιμές αφετέρου στους χορούς.

Καταρχήν η τιμή του χορού και της δεύτερης μπύρας επέστρεψε στα 5 ευρώ, αλλά το σημαντικότερο για τα δικά μου κριτήρια ήταν οι βελτιωμένοι χοροί σε διάρκεια όσο και σε ποιότητα.

Οι κοπέλες ευγενικές, καθόντουσαν μάλιστα αρκετή ώρα στο τραπέζι και συζητούσαν μέχρι να σε πάνε για χορό, και οι χοροί όπως είπα ήταν πολύ καλής διάρκειας, (θύμησαν τις καλές εποχές του Μούσες ) θα έλεγα με άνεση η μεγαλύτερη διάρκεια χορού από κάθε άλλο μαγαζί του είδους.

Επιστροφή στην κανόνικότητα λοιπόν στο ΜΟύσες, και τόσο εγώ όσο και ο Ζώρζ φύγαμε ευχαριστημένοι.

Από χορούς: Εγώ κλασικά με τις παλιές και μονιμες αγαπημένες μου του Μούσες, Νικόλ, Λούντα, Σύλβια , και προέκυψε και ένας μπαλαντέρ, μία ΄Νίκη αν θυμάμαι καλά το όνομα.
Ο Ζωρζ, όπως πάντα με την Αλίνα και μπαλαντέρ μια Στέλα και κάποια άλλη που δε θυμάμαι όνομα.

Φαίνεται πως η διεύθυνση αντιλήφθηκε γρήγορα τα λάθη και έκανε τις σωστές κινήσεις να επανορθώσει.
Και έκανε πολύ σωστά, καθώς με την οικονομική κρίση που μαστίζει όλη την αγορά, ή σωστή παροχή υπηρεσιών σε καλές τιμές είναι σημαντικό κριτήριο για τον πελάτη.

Αυτά προς το παρόν ίσως επανέλθω με λεπτομέρειες εν το επιτρέψουν χρόνος και υποχρεώσεις στο ''ημερήσια ενημέρωση για Στριπ κλαμπς''

Ευχαριστούμε για το ίνφο, να 'σαι καλά ρε μαν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

antxris

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
36
Like
68
Πόντοι
0
BABIS47 η νίκη που αναφέρεις είναι μια ξανθούλα γύρω στα 30 με γαλανα(αν θυμάμαι καλά) και μόνιμα χαμογελαστή από ρουμανία??
 

vtec2009

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Μια Αννα - Αντριανα που δουλευε παλια εκει, ψηλη ξανθια ρουμανα, παιζει ακομα εκει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom