Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 261K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ασπρα  στριγκακια  τα  πουτακια  φοράνε
Και  τα  αγόρια  κοιτάνε  σαν περνούν από  κει
Μα  δε  με  νοιάζει 
και  δεν  το  χω  μαράζι
Τη  δική  μου  αγάπη δεν  την  ξέρει  κανείς ! 
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
το βορειοπροαστιακό γήρας ανακάλυψε το 2009 τα νότια προάστια.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και  γιατί  σου  κάνει  εντύπωση  αυτό  αγορίνα , προχτές  από  την  τηλεόραση  έμαθα  ότι  υπάρχει  και  ένα  μέρος  που  το  λένε  Άγιο  Παντελεήμονα !
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Και  γιατί  σου  κάνει  εντύπωση  αυτό  αγορίνα , προχτές  από  την  τηλεόραση  έμαθα  ότι  υπάρχει  και  ένα  μέρος  που  το  λένε  Άγιο  Παντελεήμονα !

όταν αποφασίσεις να πας από κοντά να μην ξεχάσεις να πάρεις και το διαβατήριό σου μαζί.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Τέλος  οι βίζες
Γεια χαρά !

Δεν  θα  μου  λείψετε !
 

darco7

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
582
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
Παιδες ενδιαφερομαι πολυ για Ειρηνη ( γουστα ειναι αυτα.... ) ξερει κανενας συναγωνιστης που μπορω να την βρω?
 

neverland

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες ενδιαφερομαι πολυ για Ειρηνη ( γουστα ειναι αυτα.... ) ξερει κανενας συναγωνιστης που μπορω να την βρω?


Κάποιοι συναγωνιστές ανέφεραν ότι είναι πλέον Illusions στο Μπουρνάζι η τουλάχιστον είναι σίγουρα εκεί φίλες της να ρωτήσεις αλλά δεν επιβεβαιώθηκε!Κάνε ένα κόπο ως εκεί και ενημέρωσε αν θες!Έχω και το κιν.της αν ενδιαφέρεσαι αλλά δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα!Αυτα! :grin:
 

bgeorgi

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
0
παιδιά η ειρήνη είναι όντως στο μπουρνάζι, τουλάχιστον πρίν ένα μήνα που πήγα  εγώ....γενικά στο μαγάζι δουλεύει αρκετός κόσμος απο τις μούσες, από κοπέλες μέχρι γκαρσόνια...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

darco7

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
582
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
Παιδια η Ειρηνη τα κανει ολα ( και εκτος μαγαζιου :boobies:  :boobies: ) το κινιτο της το χει αλλαξει μαλλον υστερα απο τοσα χρονια και για αυτο την εχω χασει
 

darco7

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
582
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
Εγω αυτο που εχω τελειωνει σε ....161.Εχει κανεις καποιο αλλο;;;;
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
το ιδρυμα κινειται σε πολυ μέτρια επίπεδα και όχι λόγω θέρους,αλλα γενικά λόγω temachiωn.Οι Milf ειρήνες δεν εντοπίστηκαν στον μαγνητικό τομογράφο του ματιού μου,αλλά εντοπίστηκε η Milf olga η μελαχροινη με το σπασμένο πρόσωπο(ένδειξη γριοσύνης)και η ελενα η ρουμανα(πρωην ανατολη-platinum).Κόσμος για καθημερινή πολύ λίγος,οι χοροί η κλασσική κοροιδία,το ίδιο και το πριβέ(ούτε 8λεπτος χορός με 50 ευρώ).Ο Ιωακείμ ροστεράκης μου έδωσε και το ρόστερ του το οποίο είναι το εξής:

1)εβελίνα(μελαχροινη,μακρυ μαλλι,ωραίο προσωπάκι,μπουντάλω σωματότυπος,μετριο προς κοντο αναστημα)
2)ναταλια(ξανθο με φανταστικο κορμί,ίσιο μαλλι μακρυ,ψιλοχάλια φάτσα-πρωην diamond dolls)
3)άνια(μια μελαχροινη μπουντάλω άνευ προηγουμένου)
4)άννα(μελαχροινη φρέσκια πολύ αδύνατη,όμορφη παρουσία,αλλά μέχρι εκεί)
5)σιμόν(το πουλέν του μαγαζιού,νταρντάνα με βυζάρες,καστανομελαχροινή,μέτριο ανάστημα)
6)μιλένα(ξανθια αδυνατη ψηλή,αλλά χάλια πρόσωπο)
7)έλενα ρουμάνα(πρώην ανατολή-πλάτινουμ)
8)ελίζα(ξανθό μίλφ αδιάφορο)
9)αλεξάνδρα(ψηλή ξανθιά με μακρύ ίσιο μαλλί,καλή παρουσία γενικά)
10)όλγα μιλφ ρουσίδα(μελαχροινό πάγιο πολυετούς απόσβεσης)
11)γκρατσιέλα(νομιζω ήταν αλκατράζ)
12)βικτώρια(η ετερα μιλφ του ιδρυματος με τουλαχιστον δεκαετη παρουσια απο παλιο μικρο-μεγαλο αφροδιτη-ρασπουτιν κλπ.)
13)κία ή τία(μια ξανθια ψηλοροκού αδύνατη πολύ με μαλλί ξανθό μέχρι τους ώμους ζελεδιασμένο τίγκα)
14)λουίζα(το καλύτερο ξανθό temachio του μαγαζιού απο αυτά που υπήρχαν)
15)ολίβια(μιλφ πολωνικο εργάζεται 3 μηνες περιπου εκει,αδιαφορο εμφανισιακα)
16)τζοανα μαυρούκα απο κυπαρισσία
17)σέβω ή σέβον,ετέρα μαυρούκα απο τα κρέστενα
18)ενα μελαχροινο τουμπανο που μοιάζει με αλβανίδα ή ρουμάνα
19)έτερο μελαχροινό σέξυ κορμί που κουνιέται πολύ όμορφα με το πού βαράει ο dj τα κομμάτια του φετινού θέρους

υ.γ.απογοήτευση γενική,αλλά θα ξαναεπιχειρήσω εν φθινοπόρω :cheesy: μπάς και αλλάξει κάτι.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
το ιδρυμα κινειται σε πολυ μέτρια επίπεδα και όχι λόγω θέρους,αλλα γενικά λόγω temachiωn.Οι Milf ειρήνες δεν εντοπίστηκαν στον μαγνητικό τομογράφο του ματιού μου,αλλά εντοπίστηκε η Milf olga η μελαχροινη με το σπασμένο πρόσωπο(ένδειξη γριοσύνης)και η ελενα η ρουμανα(πρωην ανατολη-platinum).Κόσμος για καθημερινή πολύ λίγος,οι χοροί η κλασσική κοροιδία,το ίδιο και το πριβέ(ούτε 8λεπτος χορός με 50 ευρώ).Ο Ιωακείμ ροστεράκης μου έδωσε και το ρόστερ του το οποίο είναι το εξής:

1)εβελίνα(μελαχροινη,μακρυ μαλλι,ωραίο προσωπάκι,μπουντάλω σωματότυπος,μετριο προς κοντο αναστημα)
2)ναταλια(ξανθο με φανταστικο κορμί,ίσιο μαλλι μακρυ,ψιλοχάλια φάτσα-πρωην diamond dolls)
3)άνια(μια μελαχροινη μπουντάλω άνευ προηγουμένου)
4)άννα(μελαχροινη φρέσκια πολύ αδύνατη,όμορφη παρουσία,αλλά μέχρι εκεί)
5)σιμόν(το πουλέν του μαγαζιού,νταρντάνα με βυζάρες,καστανομελαχροινή,μέτριο ανάστημα)
6)μιλένα(ξανθια αδυνατη ψηλή,αλλά χάλια πρόσωπο)
7)έλενα ρουμάνα(πρώην ανατολή-πλάτινουμ)
8)ελίζα(ξανθό μίλφ αδιάφορο)
9)αλεξάνδρα(ψηλή ξανθιά με μακρύ ίσιο μαλλί,καλή παρουσία γενικά)
10)όλγα μιλφ ρουσίδα(μελαχροινό πάγιο πολυετούς απόσβεσης)
11)γκρατσιέλα(νομιζω ήταν αλκατράζ)
12)βικτώρια(η ετερα μιλφ του ιδρυματος με τουλαχιστον δεκαετη παρουσια απο παλιο μικρο-μεγαλο αφροδιτη-ρασπουτιν κλπ.)
13)κία ή τία(μια ξανθια ψηλοροκού αδύνατη πολύ με μαλλί ξανθό μέχρι τους ώμους ζελεδιασμένο τίγκα)
14)λουίζα(το καλύτερο ξανθό temachio του μαγαζιού απο αυτά που υπήρχαν)
15)ολίβια(μιλφ πολωνικο εργάζεται 3 μηνες περιπου εκει,αδιαφορο εμφανισιακα)
16)τζοανα μαυρούκα απο κυπαρισσία
17)σέβω ή σέβον,ετέρα μαυρούκα απο τα κρέστενα
18)ενα μελαχροινο τουμπανο που μοιάζει με αλβανίδα ή ρουμάνα
19)έτερο μελαχροινό σέξυ κορμί που κουνιέται πολύ όμορφα με το πού βαράει ο dj τα κομμάτια του φετινού θέρους

υ.γ.απογοήτευση γενική,αλλά θα ξαναεπιχειρήσω εν φθινοπόρω :cheesy: μπάς και αλλάξει κάτι.
Τί μου θύμησες με το 12 ρε pathos πάρα πολύ καλό στον οριζόντιο χορό τουλάχιστον προ πενταετίας.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Με λύπη  μου  δεν διάβασα για  την Αλεξάντρα  , την  Ιλιάνα  και την  Αναστασία !

Μάλλον  θα  είναι  διακοπές !

Επίσης  μάλλον  ο Ροστεράκης  με  τον Πάθος  δεν  θα  πήραν  τις  Μαυρούκες . Γι αυτό  δεν ξέρουν  και  καλά  από που είναι .
Οι Μαυρούκες  είναι πατριωτάκια  του  Παναγή  του  Φίλου  του  Φίλου  μου  του  Αντρέα !
Καλαματιανιές ! Η  Τζοάνα  από  το  Πήδημα , και  η  Σεβόν από τον Άγιο Φλώρο !
Καλά  κορίτσια , χριστιανικά !
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Μήπως έχουμε κάποιο hint για το που βρίσκεται η τίμια εργάτρια Ανίτα (ψηλή νταρντάνα που όργωνε στο prive)?
TIA
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μήπως έχουμε κάποιο hint για το που βρίσκεται η τίμια εργάτρια Ανίτα (ψηλή νταρντάνα που όργωνε στο prive)?
TIA

Ρώτα  το Ροστεράκη !
Αλλά  πολλές  κυρίες , από  Πάσχα  και  μετά  αποστρατευθήκανε , αποσυρθήκανε , παντρευτήκανε , μεταναστεύσανε .
Άλλά  έρχεται πάντα καινούργιο αίμα !
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
εκεί πρέπει να είναι...

Καλά  εσύ  δεν πας  μόνο στο μαγαζί του  έρωτά  σου ?
Ή  ξετσουτσούνισες  μαζί με  τον Παναγή ?
Και  αφήνεις  μόνο το  κορίτσι !
Αίσχος !
Μετά  καλιαρντεύεις  εμένα , ότι  εκμεταλλεύομαι τις  πουτές !
Διπρόσωπο τέρας  πεταλουδάκο !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom