Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 261K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Καλά  εσύ  δεν πας  μόνο στο μαγαζί του  έρωτά  σου ?
Ή  ξετσουτσούνισες  μαζί με  τον Παναγή ?
Και  αφήνεις  μόνο το  κορίτσι !
Αίσχος !
Μετά  καλιαρντεύεις  εμένα , ότι  εκμεταλλεύομαι τις  πουτές !
Διπρόσωπο τέρας  πεταλουδάκο !


Παλιά στο Μεξικό...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
το ιδρυμα κινειται σε πολυ μέτρια επίπεδα και όχι λόγω θέρους,αλλα γενικά λόγω temachiωn.Οι Milf ειρήνες δεν εντοπίστηκαν στον μαγνητικό τομογράφο του ματιού μου,αλλά εντοπίστηκε η Milf olga η μελαχροινη με το σπασμένο πρόσωπο(ένδειξη γριοσύνης)και η ελενα η ρουμανα(πρωην ανατολη-platinum).Κόσμος για καθημερινή πολύ λίγος,οι χοροί η κλασσική κοροιδία,το ίδιο και το πριβέ(ούτε 8λεπτος χορός με 50 ευρώ).Ο Ιωακείμ ροστεράκης μου έδωσε και το ρόστερ του το οποίο είναι το εξής:

1)εβελίνα(μελαχροινη,μακρυ μαλλι,ωραίο προσωπάκι,μπουντάλω σωματότυπος,μετριο προς κοντο αναστημα)
2)ναταλια(ξανθο με φανταστικο κορμί,ίσιο μαλλι μακρυ,ψιλοχάλια φάτσα-πρωην diamond dolls)
3)άνια(μια μελαχροινη μπουντάλω άνευ προηγουμένου)
4)άννα(μελαχροινη φρέσκια πολύ αδύνατη,όμορφη παρουσία,αλλά μέχρι εκεί)
5)σιμόν(το πουλέν του μαγαζιού,νταρντάνα με βυζάρες,καστανομελαχροινή,μέτριο ανάστημα)
6)μιλένα(ξανθια αδυνατη ψηλή,αλλά χάλια πρόσωπο)
7)έλενα ρουμάνα(πρώην ανατολή-πλάτινουμ)
8)ελίζα(ξανθό μίλφ αδιάφορο)
9)αλεξάνδρα(ψηλή ξανθιά με μακρύ ίσιο μαλλί,καλή παρουσία γενικά)
10)όλγα μιλφ ρουσίδα(μελαχροινό πάγιο πολυετούς απόσβεσης)
11)γκρατσιέλα(νομιζω ήταν αλκατράζ)
12)βικτώρια(η ετερα μιλφ του ιδρυματος με τουλαχιστον δεκαετη παρουσια απο παλιο μικρο-μεγαλο αφροδιτη-ρασπουτιν κλπ.)
13)κία ή τία(μια ξανθια ψηλοροκού αδύνατη πολύ με μαλλί ξανθό μέχρι τους ώμους ζελεδιασμένο τίγκα)
14)λουίζα(το καλύτερο ξανθό temachio του μαγαζιού απο αυτά που υπήρχαν)
15)ολίβια(μιλφ πολωνικο εργάζεται 3 μηνες περιπου εκει,αδιαφορο εμφανισιακα)
16)τζοανα μαυρούκα απο κυπαρισσία
17)σέβω ή σέβον,ετέρα μαυρούκα απο τα κρέστενα
18)ενα μελαχροινο τουμπανο που μοιάζει με αλβανίδα ή ρουμάνα
19)έτερο μελαχροινό σέξυ κορμί που κουνιέται πολύ όμορφα με το πού βαράει ο dj τα κομμάτια του φετινού θέρους

υ.γ.απογοήτευση γενική,αλλά θα ξαναεπιχειρήσω εν φθινοπόρω :cheesy: μπάς και αλλάξει κάτι.
το 18 ειναι ηαλινα....πρωην αλκατραζ...πραγματικο τουμπανο ,απο τα ωραιοτερα μουνια ever στον συγκεκριμενο χωρο αλλα απο χορο λιγα πραγματα...μονο να την χαζευεις ειναι...
στα συν του μαγαζιου η επιστροφη του επιθετικου διδυμου της λιθουανιας αντζι - εβελινα (τωρα την λενε λινα) !!!!!!!!
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Ένα από τα ονόματα που ακούστηκαν  παραπάνω, επανεμφανίστηκε σήμερα μετά από απουσία 2 μηνών στο γυμναστήριο. Αφού χαιρετηθήκαμε οι ερωτήσεις πήγανε στο πως τα πέρασε φέτος το καλοκαίρι.

"Γιώργο μου", μου απάντησε "πήρα τα κορίτσια (τις άλλες 3 κοπέλες με τις οποίες συγκατοικει, σε διαμέρισμα στα Πατήσια) και πήγαμε, Μύκονο, Πάρο, Σαντορίνη, Χανιά, Ρόδο, Χαλκιδική και σε κάποια άλλα που δε τα θυμάμαι".

Εγώ έμεινα με το στόμα ανοιχτό.

"Τι έγινε, που τα βρήκες τα λεφτά να πας σε όλα αυτά και όχι μόνο αυτό, δε κουράστηκες να ταξιδέυεις σε όλα αυτά τα μέρη".

"Καθόλου, άλλωστε δεν έίμασταν μόνες μας, σε ένα κότερο ήμασταν".

"Κατάλαβα της απαντάω, με παπούδες".

Και αυτή γέλαγε.

"Δηλαδή όλο το καλοκαίρι, σεξ, φαί, ύπνο, μπάνιο και άφθονο αλκοόλ σαμπάνια". της λέω

"Και όχι...... και όχι μόνο"

Και εσείς καθόσαστε και τις ψάχνετε, ρε από τώρα σιγα σιγά όλες θα γυρίζουν. Το καλοκαίρι κάνουν τα μπάνα τους σε ακριβά κότερα, και εμείς ξεμένουμε εδώ, με ότι κλώτσησε ο καπετάνιος από το κότερο. Μόνο κάτι πορνόγεροι του στυλ Pur περνάνε καλά. Α!!!!! Ρε πούστη PUR................
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Δεν  ήταν  στο δικό  μου  λέμε !
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Τί μου θύμησες με το 12 ρε pathos πάρα πολύ καλό στον οριζόντιο χορό τουλάχιστον προ πενταετίας.

όπως λέμε καθέτως και οριζοντίως. :grin:

υ.γ.ά ρέ ντάρκ ρούμ(όχι του μούσσες...) ;) γιατί να κλείσεις έτσι άδοξα και μείνανε οι καύλες μας άστεγες! :fuck2:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Με λύπη  μου  δεν διάβασα για  την Αλεξάντρα  , την  Ιλιάνα  και την  Αναστασία !

Μάλλον  θα  είναι  διακοπές !

Επίσης  μάλλον  ο Ροστεράκης  με  τον Πάθος  δεν  θα  πήραν  τις  Μαυρούκες . Γι αυτό  δεν ξέρουν  και  καλά  από που είναι .
Οι Μαυρούκες  είναι πατριωτάκια  του  Παναγή  του  Φίλου  του  Φίλου  μου  του  Αντρέα !
Καλαματιανιές ! Η  Τζοάνα  από  το  Πήδημα , και  η  Σεβόν από τον Άγιο Φλώρο !
Καλά  κορίτσια , χριστιανικά !

τα σέβη μου Poure :cheesy:.Οι γνώσεις σου στη black flesh of peloponnisos-kalamata είναι μνημειώδης. :rockon: :rockon: :rockon:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μαύρο  καλαματιανό !
Και  χλωρίδα  και πανίδα !
 

Επισκέπτης
Σιμόν έφυγε για Ισπανία...τελείωσαν οι έρωτες στην Ελλάδα...μόνιμη κάτοικος πλέον...:cheesy:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Σιμόν έφυγε για Ισπανία...τελείωσαν οι έρωτες στην Ελλάδα...μόνιμη κάτοικος πλέον...:cheesy:

Βασικα ..... χεστηκα ...... μια κυκλοθυμικη παλιοπατσαβουρα στριπερ .... να παει και να μην ξαναγυρισει ...... μονο Ρωσσιδες .....
 

Επισκέπτης
Ξέχασα...

10€ είσοδος/ποτό.
12€ απλό ποτό / 24€ το διπλό.

Αρκετές παρουσίες...αλλά κ απουσίες...
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Δε νομίζω...τουλάχιστον δεν την πρόσεξα...κ δεν ανέβηκε στην πίστα για χορό...

***Θυμήσου να μου δώσεις τον πούτσο σου σε βραχιόλι κ κολιέ....όταν βγούμε... :2funny:


:o
κατι δεν εκανες καλα  :grin:
 

Επισκέπτης
ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΓΑΜΑΖΙ !!!!!

Πληροφορίες για τα τεμάχια στο Ριτόρνο.... :2funny:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Ρε παλικαρια οντως εκλεισε το μαγαζι ?????
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom