Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 261K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

neverland

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά η Ειρήνη η milf  :tits2: είναι εκεί ή έχει φύγει οριστικά? Ξέρει κανείς που  κ αν δουλεύει τώρα?Ευχαριστώ!
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Ρε παιδιά η Ειρήνη η milf  :tits2: είναι εκεί ή έχει φύγει οριστικά? Ξέρει κανείς που  κ αν δουλεύει τώρα?Ευχαριστώ!

έχει φύγει, προσωπικα δεν την έχει δει το ματι μου αλλού....
 

Επισκέπτης
η ειρηνη στο μπουρνάζι? χλωμο το κοβω....

την έχεις για παραπάνω ? xa xa xa !!!!

όπως κ να 'χει...εγώ δεν την είδα...απλά άκουσα...κ το μεταφέρω...αλήθεια/ψέμματα...δεν θα σκάσω...σιγά τη γκόμενα..(αν κατατάσσεται ακόμη σ'αυτή την κατηγορία)! :2funny:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Όχι Υπουργέ μου... είναι μια ξανθιά μετρίου αναστήματος, με μικρό σχετικά βυζακι και μια κωλάρα άλλο πράγμα... Milf με τίποτα...

νομιζω οτι ξερω ποια λες .... εχει και προσωπο ωραιο νομιζω .... αν λεμε την ιδια εχει και μια μεση δαχτυλιδι ..... ΘΑΝΑΤΟΣ Η ΓΚΟΜΕΝΑ !!!!!
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
νομιζω οτι ξερω ποια λες .... εχει και προσωπο ωραιο νομιζω .... αν λεμε την ιδια εχει και μια μεση δαχτυλιδι ..... ΘΑΝΑΤΟΣ Η ΓΚΟΜΕΝΑ !!!!!
Την ίδια λέμε Υπουργάρα μου!!!!!!!
Με ωραίο πρόσωπο...
Θανατος όπως ακριβώς το είπες :rockon: :rockon: :rockon:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Οι  νοτιοπροαστοί  είναι  αντικοινωνικά  άτομα  και  παρτάκηδες !
Είναι  ένας  φίλος  τώρα  , τον  ρωτάς  που  είναι  μια  ωραία  ποτούλα  π.χ. που  δούλευε  περσι Μιχαλακοπούλου  λέμε  τώρα !
Δεν  ξέρω  μωρέ  σου  απαντάει !
Τι  ασχολείσαι ?
Που να  τρέχεις ?
Τον  ρωτάς  ,να  πάω  ρε  κολητέ Μούσσες  , έλα  ρε  μαλάκα πουρούλη  που  να  τρέχεις  από  Πολιτεία  στη Θησέως  δε  βαριέσαι ( όταν  πάμε  Ακρωτήρι καλά  είναι ) !
΄Η  λες  π.χ.  ρε  μόρτη  είμαι  Πλάτινουμ  , είσαι  Μούσσες  , τι  παίζει  να  περάσω ?
Και  ο  αλητόπαις  , όχι  μωρέ πουρούλη άργησες και  φέυγουμε  μην  έρχεσαι  , έχει  και  τις  σκάλες  που  να  ανεβαίνεις  γέροντας  άνθρωπος .

Και  ξέρετε  γιατί , διότι  στις  Μούσσες  ο μαγκίτης  ο  αφεντικός  έχει  καβατζώσει  ότι  πιο  όμορφο  και  τσαχπίνικο  κυκλοφορούσε  στα  ποιοτικά  καταστήματα  Γκραντ  Ρίτο , Σταρ , κ.λπ.  ποτούλες  που  έψαχνα  καιρό  .

Έχουνε  φωλιάσει  πολύ  ωραία  μωράκια , η  Άλεξ , είδα την  Αναστασύα , τη  Λιάνα , την άλλη την  τρελόγκα  με  τα  γυαλιά τη ρωσσίδα  , που  χει  τα  τατού  σαν  τους  γιακούζα  στην πλάτη  Βικτώρια  κάτι  τέτοιο !

Η  Ρωσσίς  η σημαδεμένη  , εμφανώς  χορτάτη  έχει βαλει  κάτι  κιλάκια , στο Ρίτο  φαίνεται  την  είχαν  τη  δόλια με  ένα  κριθαροκούλουρο  3  ημέρες .

Τελείως  άλλη  νοοτροπία . Οι  γυναίκες  ξεκούραστες  και  κεφάτες  , όχι  πανικός  στο βλέμμα ! Όχι να  σε  γαμάνε  στο  κέρνα  με ! Πριβεδάρες  ! Ο χορός  στον , κοντό βεβαίως ,   Σουλήνα  της  πίστας  Χορός ! Χορός ,   όχι  μαλακίες  , ξέρουνε  να  χορεύουνε  οι ξεβράκωτες !Και  όχι  σόου  με  το  κιλό  με  δονητές , φωτιές , Ο αράπης  με  την  πλαστική  ψωλή  και ιπτάμενες  πούτσες  τηλεκατευθυνόμενες  με  λέιζερ  και  λοιπά  αρχίδια  μάντολες .

Στριπτητζάδικο διαθέτουμε  κύριος !  σου  λέει  ο άλλος ! Με  τους  χορούς  μας , με  το  σουλήνα  μας , με  τις  γκομενάρες  μας  ! Όχι ατραξιόν όπως   τη  Θέκλα  τη  γυναίκα  με  τα  γένια  και  τον   δικέφαλο  καμπουρογαμόσαυρο της  Αφρικής  με  στρινγκ !
Έλα  να  σου  τα  τρώμε  και  να  περνάς  ζάχαρη ! Εμ έτσι  μάλιστα  μάστορα !
Λοιπόν  πολύ  καλό  μαγαζάκι  εγώ  ενθουσιάστηκα , θα περνάω  που  και που  απο  κει ! Και  δεν  χαλάω  λεφτα σε  μπενζίνα 

ΥΓ 

Μου  χανε  πει  ότι  ο  κουμανταδόρος  του  καταστήματος  έχει  πολύ  καλό μάτι  στις  γυναίκες  που  κόβει  και  σου  κάνει  με  2-3  κινήσεις  το  ασχημόπαπαπο  κύκνο ! Και  σε  αυτό  και  στο πάνω  το  μαγαζί  έκανε  πολλές  άχαρες μοντέλες !
Ναι  μάγκες  δίκηο  είχανε . Στο  ΒΑΒΥ Ο  το χειμώνα  είχα  γνωρίσει  μια  μαυρούλα , με  κορμάρα  μεν , αλλά  με  κάτι  μαλλιά  άστα  να  πάνε  σα  Σωκράτικιά  .

Πάμε  χτες  και  βλέπουμε  τη  Τζάνετ  τελείως  διαφορετική . Μάγκες  με  2-3  κινήσεις  έγραψε  ο  παίχτουρας  Μπιζουδάκι  η  τζάνετ . Εύγε  , άριστα  10 . Μοντελάκι  το  Σωκρατικό ! Κλασσάτη  γκόμενα .
Τα  σέβη  μου  !
Θα  σας έρχομαι !
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
το βορειοπροαστιακό γήρας ανακάλυψε το 2009 τα νότια προάστια.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
μετά πήγες για μπουγάτσα στο σαλονικιο Πουρούλη ?  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom