Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 261K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
και εκει ακομα υπάρχει υποκειμενικοτητα... Τα πεντάρια της MED είναι τα τριάρια της VICTORIA SECRET .... και εκει ακομα οι βυζομετρήσεις διιστανται... είναι μεγάλη συζήτηση.... ;)

Nαι..έχεις κάποιο δίκιο όσον αφορά το θέμα βλέποντάς το μέσω στηθόδεσμου...αν δούμε όμως το αμερικάνικο κ το ευρωπαϊκό στάνταρ...σαν μέσο όρο...βγάζουμε κάποιο συμπέρασμα...;)

Τελικά...η Ιζαμπελ..δεν έχει πεντάρι...ας την δει...κ αν είναι αυτή..ας τη ρωτήσει...;)
Aν του πει 5άρι/6άρι..εγώ κερνάω όπου κ όποτε γουστάρει...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Ρε σεις....δεν μετριούνται τα βυζιά με θέσεις του basket.

Άκου 3άρια κλπ...

Ακολουθήστε κανένα σύστημα DIN να συνεννοηθούμε. 75Α, 75Β, 75C κλπ κλπ κλπ.
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
αν δούμε όμως το αμερικάνικο κ το ευρωπαϊκό στάνταρ...σαν μέσο όρο...βγάζουμε κάποιο συμπέρασμα...;)


αν θες να καταλαβεις για το αμερικάνικο, απλώς κοιτα το άβαταρ μου  :2funny:

Θα τη ρωτήσω εγώ, αν κερδίσω θα μου τη στείλεις στο πριβέ με ένα μπουκάλι μπύρας αναμεσα στα βυζία της για να το πίνω παράλληλα....  :2funny:
 

Επισκέπτης
Ρε σεις....δεν μετριούνται τα βυζιά με θέσεις του basket.

Άκου 3άρια κλπ...

Ακολουθήστε κανένα σύστημα DIN να συνεννοηθούμε. 75Α, 75Β, 75C κλπ κλπ κλπ.

Σωστός ο παίχτης..το είχα ξεχάσει αυτό...απλά τα σουτιεν εδω στην ελλάδα δεν εχουν τετοια αριθμηση...:(
(τουλάχιστον αυτές που καμιά φορά τυχαίνει να έχω βοηθήσει να ντυθούν δεν είχαν τέτοιο)

Θα τη ρωτήσω εγώ, αν κερδίσω θα μου τη στείλεις στο πριβέ με ένα μπουκάλι μπύρας αναμεσα στα βυζία της για να το πίνω παράλληλα....  :2funny:

Αφού είναι ξενέρωτη ρε...αντε να ηταν καμια καυλιάρα...κ να ήθελες κατι να ξεδιψάσεις παει στο διάβολο...αυτή είναι μη μου απτου...ουστττττττττττ........
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Άστον...ανήκει στην κατηγορία, πληρώνω πολλά, είναι καλό.

Σου θυμίζει κάτι?

:2funny:

 

billy@the@kid

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά καλησπέρα τι πάθανε στις μούσσες, κανανε ανακατάταξη? Μια κοπελία η έβα ή εβελίνα, κοντούλα μελαχρινή που έκανε λεσβιακό στην πίστα μέχρι πριν κανα δυο εβδομάδες την χάσαμε.....
Επίσης μία ψηλή λίγο ντίβα μελεχρινή με λατινοαμερικάνικο μαύρισμα,που κοιτάζονταν συνέχεια στους καθρέυτες, μου διαφεύγει το ονομά της και αυτή χάθηκε...
Μια καινούρια πάλι ψηλή η Εβα καλή επιλογή. Απο τις παλιές παρέμειναν πολλές όπως ισαμπέλα, λίζα, μιλένα, μαλένα κ.λ.π....
Γιατί ομως φέτος δεν κατέβηκαν στην έρότικα οι μούσσες? Αρχίζουν να τα ξανακάνουν μπάχαλο μου φαίνετε..... και θέλουν :s&m_3:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
είσαι νιός αγορίνα μου;
δεν ξέρεις ότι τέτοια εποχή κάθε χρόνο τα πουλέν πάνε στα νησάκια να βγάλουν κάνα φραγκάκι;

Φέτος που έχει πέσει και πείνα θα πίνετε σφηνάκια με τα γκαρσόνια στην Αθήνα... :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
είσαι νιός αγορίνα μου;
δεν ξέρεις ότι τέτοια εποχή κάθε χρόνο τα πουλέν πάνε στα νησάκια να βγάλουν κάνα φραγκάκι;

Φέτος που έχει πέσει και πείνα θα πίνετε σφηνάκια με τα γκαρσόνια στην Αθήνα... :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:
ορεα κεροσ να γνοσρισουμε το γκαρσονοεροτα
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ένας φίλος μόλις με ενημέρωσε, ότι χθες κατά τις 3 το πρωί, έκανε ντου η Αστυνομία.. Μερικές κοπέλες ξημερώθηκαν στην Αλεξάνδρας.

Αυτά..
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Γαμώ το κέρατο μου γαμώ εδώ όλοι η Αθήνα έχει γίνει μπορντέλο απο την μαλακία που έγινε με το κοράνι με τους μουσουλμάνους και τα μπλέ παιδάκια, στα σίγουρα πάντα μήν γίνει και καμμιά στραβή και τρέχουμε, κυνηγάνε τις τσίτσιδες :jerking:
 

Επισκέπτης
Ένας φίλος μόλις με ενημέρωσε, ότι χθες κατά τις 3 το πρωί, έκανε ντου η Αστυνομία.. Μερικές κοπέλες ξημερώθηκαν στην Αλεξάνδρας.

Αυτά..

Αμα δεν πηγαίνεις στη δουλειά..με τα χαρτιά σου...(ότι σκατά κι αν είναι,λες κ τα πλαστά τα καταλαβαίνουν...)...ξημερώνεσαι στα τμήματα...πάντως όσοι & όσες ήταν εντάξει...πήγαν νωρίς για ύνπο..;)
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
χθεσινη επισκεψη στις Μουσες - τα ιδια και τα ιδια μας πρηξατε τα αρχιδια ...

δεν πηρα καμια για χορο γιατι σας βαρεθηκα .....

καμια δεν μου γεμισε το ματι .... μονο αυτη την Ευα ηθελα να καυλωσω αλλα βαρεθηκα να τη φωναξω .....

αντε μαλακα μαγαζατορα των Μουσες φερε τιποτα / Μονα Λιζα,Ολγα,μια με μεγαλες ρωγες σαν δεικτες ραδιοφωνου εχουν στοιχειωσει / φαντασματα εχουν γινει ...... ΕΛΕΟΣ !!!!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
χθεσινη επισκεψη στις Μουσες - τα ιδια και τα ιδια μας πρηξατε τα αρχιδια ...

δεν πηρα καμια για χορο γιατι σας βαρεθηκα .....

καμια δεν μου γεμισε το ματι .... μονο αυτη την Ευα ηθελα να καυλωσω αλλα βαρεθηκα να τη φωναξω .....

αντε μαλακα μαγαζατορα των Μουσες φερε τιποτα / Μονα Λιζα,Ολγα,μια με μεγαλες ρωγες σαν δεικτες ραδιοφωνου εχουν στοιχειωσει / φαντασματα εχουν γινει ...... ΕΛΕΟΣ !!!!!!

αφου ολο τους βριζεις και ολο ξαναπας,γιατι σιχτιριζεις αγαπουλη? :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom