Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 261K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Ασε ρε Υπουργέ στο τραπέζι που καθομουν μπροστά στην πίστα, στο τραπεζομάντιλο κάποιος είχε γραψει Υπουργoς + Ιζαμπέλλα = L.F.E.  :2funny: :2funny:
Φίλε ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ αυτό το έχω δει γραμμενο και σε άλλα μαγαζιά..π.χ. Ράσπουτιν! ! !  :dancing:  :rockon:
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ειμαι μαλακας ....

Δεν εχω σκασει σε στριπ ποτε τριψηφιο νουμερο με παλφον τα 90 € !!!!

Και 2 - 3 που εχω γαμησει απο διαφορα στριπ μονο επειδη το θελανε και οι ιδιες και χωρις να τις παρακαλαω και να κερναω μεχρι να μου κατσουν .....
Δεν είπα κάτι τέτοιο αγαπητέ Υπουργέ. Δεν σε ξέρω άλλωστε.
Απλά θεωρώ μαλακία να βρίζουμε μαγαζιά στα οποία καλώς ή κακώς πηγαίναμε τακτικά!    
Μην σε πιάνει ταραχή!  :)  
Εγώ έχω πλαφον το 100άρικο.. κάηκα???  :o  :o  :o
:2funny:  :2funny:  :2funny:  
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Δεν παω Μουσες και πρεπει να τα χωνεις στα μαγαζια που πας για να γινουν καλυτερα !!!!

Εδω στις Μουσες ειχαν το θρασσος να πανε εν μια νυκτι το πριβε 60-70 Ευρω και αφου φαγανε κραξιμο  και αυτοι και οι μαλακισμενες οι στριπερ το μειωσανε ... τοσο μαλακες ειναι !!!!!
 

Επισκέπτης
Εδω στις Μουσες ειχαν το θρασσος να πανε εν μια νυκτι το πριβε 60-70 Ευρω και αφου φαγανε κραξιμο  και αυτοι και οι μαλακισμενες οι στριπερ το μειωσανε ... τοσο μαλακες ειναι !!!!!

Επειδή δεν είχε την ίδια κίνηση με τότε που ήταν στα 50 το κατέβασαν...όχι απ'το κράξιμο...;)

Φίλε Κλειν, δεν ξέρω αν είναι η κοπελα συμπαθης σαν χαρακτήρας - άλλωστε αυτό δεν με ενδιαφέρει στα τεμάχια - αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι έχει εκπληκτικά βυζόμπαλα  :tits: :cum:

Eγώ δεν μίλησα για χαρακτήρα...μάλλον δεν κατάλαβες τι παρέθεσες...;)

Έχει ωραία βυζιά κ κωλάρα όντως...και πρόσωπο...αλλά όταν το παίζει ντίβα...παίρνει τα @@ μου...γι'αυτό είναι συνέχεια στον καναπέ κ κοιμάται...ακόμη και Π/Σ...;)

Ποιά είναι η Ιζαμπέλλα???  :2funny:
Δώστε περιγραφή συναγωνιστές! ! ! 

1.65,βυζί 3άρι φυσικό..μαύρο μαλλί...(αρκετά μακρύ)...μαύρο μαγιώ ολόσωμο τις 99 στις 100 φορές...
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
1.65,βυζί 3άρι φυσικό..μαύρο μαλλί...(αρκετά μακρύ)...μαύρο μαγιώ ολόσωμο τις 99 στις 100 φορές...


Εγώ πάντος για αυτήν που ρώτησα και μου είπατε ότι είναι η Ιζαμπέλα, σίγουρα δεν έχει 3αρι βυζί. Είχε 5-6, φυσικό.
Ίσως να πρόκειται για άλλη.
 

Επισκέπτης
Εγώ πάντος για αυτήν που ρώτησα και μου είπατε ότι είναι η Ιζαμπέλα, σίγουρα δεν έχει 3αρι βυζί. Είχε 5-6, φυσικό.
Ίσως να πρόκειται για άλλη.

Δεν ξέρω για ποιά γκόμενα μιλάς...πάντως απο αριθμητική βυζιού δεν πρέπει να τα πηγαίνεις πολύ καλά...

Αν μπορείς βάλε μια φώτο με 5άρι-6άρι βυζί...γιατί ήδη έχω πάθει σοκ...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δεν ξέρω για ποιά γκόμενα μιλάς...πάντως απο αριθμητική βυζιού δεν πρέπει να τα πηγαίνεις πολύ καλά...

Αν μπορείς βάλε μια φώτο με 5άρι-6άρι βυζί...γιατί ήδη έχω πάθει σοκ...
να αλλάξεις το νικ σου στο "ο Μεζούρας" πάραυτα.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Επειδή δεν είχε την ίδια κίνηση με τότε που ήταν στα 50 το κατέβασαν...όχι απ'το κράξιμο...;)

Eγώ δεν μίλησα για χαρακτήρα...μάλλον δεν κατάλαβες τι παρέθεσες...;)

Έχει ωραία βυζιά κ κωλάρα όντως...και πρόσωπο...αλλά όταν το παίζει ντίβα...παίρνει τα @@ μου...γι'αυτό είναι συνέχεια στον καναπέ κ κοιμάται...ακόμη και Π/Σ...;)
καλα κωλαρα δεν ειχε....ειδικα οταν στο συγκεκριμενο μαγαζι εχουν δουλεψει οι επιτομες του κωλου....
σε ολα τα αλλα συμφωνω απολυτα....μιλαμε για πολλες κλωτσες...
ρωσιδα ειναι...
 

Επισκέπτης
να αλλάξεις το νικ σου στο "ο Μεζούρας" πάραυτα.

Αυτό το είχε ο δάσκαλος...ο ομορφούλης...

http://[URL unfurl="true"]www.skai.gr/photos/200807/m03-215241kalousis.jpg[/img[/URL]]

[QUOTE="Hristidis 7, post: 1105495"]
καλα κωλαρα δεν ειχε....ειδικα οταν στο συγκεκριμενο μαγαζι εχουν δουλεψει οι επιτομες του κωλου....
σε ολα τα αλλα συμφωνω απολυτα....μιλαμε για πολλες κλωτσες...
ρωσιδα ειναι...
[/quote]

τώρα που έχει χάσει μερικά κιλάκια...έχει κωλάρα (+ Σφιχτά μπουτάκια :) :))...και στο πρόσωπο (που αφορά εμένα πολύ)...είναι τρελή καύλα...ΑΛΛΑ...η γκόμενα κάπως την έχει δει...και γι'αυτό τα €υρουλάκια μου δεν θα τα πιάσει...:P :P :P

Δυστυχώς ναι...Ρωσσίδα είναι...και όχι βλάχα αν θυμάμαι καλά...
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Εγώ πάντος για αυτήν που ρώτησα και μου είπατε ότι είναι η Ιζαμπέλα, σίγουρα δεν έχει 3αρι βυζί. Είχε 5-6, φυσικό.
Ίσως να πρόκειται για άλλη.

αυτη είναι Νεαρχε  ;)
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Πάντως δεν έχει 5αρι-6άρι...ο νέαρχος μάλλον πλέει σε βυζοθάλασσες...xaxaxaxa...(κ δεν ξέρει και τα νούμερα των στηθοδεσμων)!

τι να σου πω, ο καθενας έχει τα δικά του βυζομετρα...
 

Επισκέπτης
τι να σου πω, ο καθενας έχει τα δικά του βυζομετρα...

Μπαααααααα....το βυζομετρο είναι ο στηθοδεσμος...δεν ξέρω κάποιον αλλο....αμα ο καθενας ονειρευεται με τη χουφτα του...ειναι αλλο θεμα...βέβαια απο καποιον που συζητα με τον dimitrakisXX..δεν περιμένεις something more !!! (no offence)!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Μπαααααααα....το βυζομετρο είναι ο στηθοδεσμος...δεν ξέρω κάποιον αλλο....αμα ο καθενας ονειρευεται με τη χουφτα του...ειναι αλλο θεμα...βέβαια απο καποιον που συζητα με τον dimitrakisXX..δεν περιμένεις something more !!! (no offence)!
το μουσεσ παντοσ ινε μαγαζαρα !!!!!!!!!!!!!
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Μπαααααααα....το βυζομετρο είναι ο στηθοδεσμος...δεν ξέρω κάποιον αλλο....αμα ο καθενας ονειρευεται με τη χουφτα του...ειναι αλλο θεμα...βέβαια απο καποιον που συζητα με τον dimitrakisXX..δεν περιμένεις something more !!! (no offence)!


και εκει ακομα υπάρχει υποκειμενικοτητα... Τα πεντάρια της MED είναι τα τριάρια της VICTORIA SECRET .... και εκει ακομα οι βυζομετρήσεις διιστανται... είναι μεγάλη συζήτηση.... ;)
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
και εκει ακομα υπάρχει υποκειμενικοτητα... Τα πεντάρια της MED είναι τα τριάρια της VICTORIA SECRET .... και εκει ακομα οι βυζομετρήσεις διιστανται... είναι μεγάλη συζήτηση.... ;)
αν χρισιμοπιης το σιστιμα εσΑη τισ λοζανισ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom