Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 261K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Πρέπει να γίνει μνεία για τα αποθανόντα έντομα που σκεπάζουν την πίστα του ιδρύματος αλλά ουδόλως ενοχλούν τις εργάτριες!!!
 

neverland

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες η milf θεία Ειρήνη  :tits2: σταμάτησε οριστικά?Ξέρει κανείς τπτ?Δεν πιστεύω να πήρε καμιά μεταγραφή,ε?
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
322
Like
128
Πόντοι
1
μια μικροκαμομενη που μαλλον την ελεγαν κατερινα ξερει κανεισ κατι για αυτην.εκει που περιμενα την σασα περναει λιγο αυτη και καθεται μαζι μου,γλυκο προσωπακι καλο σωμα μου ειπε οτι δουλευε πρινσες πριν.επειδη λεω να ασχοληθω μαζι τησ εχει κανεις καμια οδηγια περι της νεαρας?ευχαριστο....
 

Επισκέπτης
μια μικροκαμομενη που μαλλον την ελεγαν κατερινα ξερει κανεισ κατι για αυτην.εκει που περιμενα την σασα περναει λιγο αυτη και καθεται μαζι μου,γλυκο προσωπακι καλο σωμα μου ειπε οτι δουλευε πρινσες πριν.επειδη λεω να ασχοληθω μαζι τησ εχει κανεις καμια οδηγια περι της νεαρας?ευχαριστο....

Να ασχοληθείς...αλλά έχει γκόμενο ! :)

(αν μιλάμε για τη Ρουμάνα που φαντάζομαι..)!
 

kolomparas36

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
ειχα παει προσφατα και παρατηρησα την απουσια αννα μαριας(τρελο σωμα),ειρηνης και γενικα κλασσικων "μουσσων".η ειρηνη αν και με περασμενα τα μεγαλεια της κραταγε ψηλα το κεφι :boobies: .θα επιστρεψει καμια απο αυτες? πηρε το ματι μου μια σοκολατα με τεζαρισμενενες σιλικονατες μπαλες και μια μιλφ με κοντο ξανθο μαλλι και επισης πλουσια προσοντα... ξερουμε κατι για αυτες?περνας ανταξια της ειρηνης με κανα-δυο ποτακια και 1-2 χορους?καμια αλλη σιλικονατη βυζοπουλα πεζει? :tits:
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Μήπως γνωρίζει κάποιος αν η Ανίτα που είχε πάει Πειραιώς και επέστρεψε είναι εκεί? (επειδή παίζει πολύ "βαφτίσι" αναφέρομαι σε μία ψηλή καστανόξανθη active στο prive)
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Tι ειναι το "βαφτισι" Αλκη ?

Αυτα..
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
..Εννοεί ότι υπάρχουν κάποιοι που δεν ξέρουν  :s&m_3:
και 'βαφτίζουν' τις κοπέλες με άλλα ονόματα για να δείξουν ότι ξέρουν..  :s&m_3:  :s&m_3:
Το θέμα είναι ότι υπάρχει Ανίτα ψηλή Μαυρομάλλα, άκτιβ στο πριβέ,
που φοράει έντονο κοκκινο κραγιόν συνήθως, η οποία είχε πάει για ένα διάστημα στο ''Ο'' προ 8-9 μηνών αν θυμάμαι καλά, ίσως και κάτι παραπάνω, και τώρα έχει επιστρέψει Καλλιθέα. 
Επίσης μία Λόρι που την περίοδο του καλοκαιριού βρισκόταν στις Μούσσες
και έκανε ωραίο, αργό και αισθησιακό χορό και κρατούσε συμπαθή συντροφιά
τώρα είναι στο Babes..      
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Tι ειναι το "βαφτισι" Αλκη ?

Αυτα..
Αν και αυτό που αναφέρει ο kotipeltos ισχύει, εγώ εννοούσα ότι επειδή τα ονόματα είναι πεπερασμένα, αν η φανέλα με το νούμερο "Ανίτα" είναι αχρησιμοποίητη για καιρό, μπορεί να δοθεί σε νέο παίκτη που θα ενταχθεί στο roster και αυτό για ένα μικρό διάστημα -μέχρι να συζητηθεί και να διευκρινιστεί στο forum- δημιουργεί φρούδες ελπίδες στους φίλους της προηγούμενης "Ανίτας".
Επειδή δεν είμαστε για να διασφαλίζουμε μία νύχτα εξόδου, να πηγαίνουμε μέχρι εκεί και να βλέπουμε κάτι άσχετο, γι' αυτό ζήτησα τη διευκρίνηση. Στο συγκεκριμένο μαγαζί πάω μόνο για ειδικές περιπτώσεις, γιατί για κυνήγι θηραμάτων θεωρώ ότι οι βιότοποι γύρω από το γνωστό ΑΕΙ είναι περισσότερο εμπλουτισμένοι.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
υπάρχει Ανίτα ψηλή Μαυρομάλλα
Ευχαριστώ! Αυτή πρέπει να είναι. Το χρώμα του μαλλιού κακώς το ανέφερα ως σημείο αναγνώρισης γιατί στις γυναίκες δεν αποτελεί σταθερό χαρακτηριστικό.
Babes στη Μιχαλακοπούλου? Τι μου θυμίζεις τώρα... Είχα ακούσει ότι είχε πέσει σε απόλυτη παρακμή. Πως και έκανε μεταγραφή η "Λόρι" εκεί?
Ευχαριστώ και πάλι για την πληροφόρηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom