Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 261K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Αν και αυτό που αναφέρει ο kotipeltos ισχύει, εγώ εννοούσα ότι επειδή τα ονόματα είναι πεπερασμένα, αν η φανέλα με το νούμερο "Ανίτα" είναι αχρησιμοποίητη για καιρό, μπορεί να δοθεί σε νέο παίκτη που θα ενταχθεί στο roster και αυτό για ένα μικρό διάστημα -μέχρι να συζητηθεί και να διευκρινιστεί στο forum- δημιουργεί φρούδες ελπίδες στους φίλους της προηγούμενης "Ανίτας".
Επειδή δεν είμαστε για να διασφαλίζουμε μία νύχτα εξόδου, να πηγαίνουμε μέχρι εκεί και να βλέπουμε κάτι άσχετο, γι' αυτό ζήτησα τη διευκρίνηση. Στο συγκεκριμένο μαγαζί πάω μόνο για ειδικές περιπτώσεις, γιατί για κυνήγι θηραμάτων θεωρώ ότι οι βιότοποι γύρω από το γνωστό ΑΕΙ είναι περισσότερο εμπλουτισμένοι.
;)  ;)
Συμφωνούμε !!..
Ευχαριστώ! Αυτή πρέπει να είναι. Το χρώμα του μαλλιού κακώς το ανέφερα ως σημείο αναγνώρισης γιατί στις γυναίκες δεν αποτελεί σταθερό χαρακτηριστικό.
Babes στη Μιχαλακοπούλου? Τι μου θυμίζεις τώρα... Είχα ακούσει ότι είχε πέσει σε απόλυτη παρακμή. Πως και έκανε μεταγραφή η "Λόρι" εκεί?
Ευχαριστώ και πάλι για την πληροφόρηση.
Δεν δούλευε πολύ καιρό Μούσσες πάντως..απ'ότι θυμάμαι... 
Ανά 6-9μηνο περίπου παίζει μία μετακίνηση από το ένα μαγαζί στο άλλο
με κριτήριο το πελατολόγιο και το οικονομικό προφανώς κτλ..  Γενικά νομιζω παίζουν παρόμοιες κοπέλες εδώ και χρόνια οπότε δεν είναι δύσκολο να πετύχεις ακόμα και κάποια που έψαχνες αρκετό καιρό... 
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
322
Like
128
Πόντοι
1
Ξαναπηγα τεταρτη βραδυ,κορυφαιο μωρο σασα και μια ξανθια καταπλικτικη γκομενα δεν θυμαμαι ονομα.εκανα παρεα με μια κατερινα ι κατια απο ρωσια.μικροκαμωμενη καυλα αλλα γλυκεια.πηγαμε πριβε και με εφτιαξε πολυ το μωρο.υπαρχει περιπτωση καποιοσ να ξερει κατι για αυτην.παρεπιπτοντος στο πριβε ειχε πολυ καυλα γενικα,και οι δυο συναγωνιστες που μοιραζομασταν το πριβε ειχαν καλη περιποιηση.ποιεσ ειναι οι καλυτερεσ εκει?ευχαριστω.....
 

paolo75gr

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
14
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Φιλοι συναγωνιστές

Μια αποψη για το εν λόγο μαγαζί
απο την ώρα που ανοιξε διπλα η μουζουκερη
γινεται τις μερες που δουλευει τον διπλανο μαγαζι χαμός χωρις πολυ
διαθεση απο τις κοπελες .
αφήστε που το μαγαζι τσακοθηκε με μερικες απο της κοπελες (τις καλες)
και χαλασε εντελώς
τελ. επισκ. 14/5
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
τι σχεση εχει η μπουζουκλερη με το στριπ ????

 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Αγαπητοί θαμόνες, μία μελαχρινή με τεράστια βυζόμπαλα και αρκετά συμπαθής που πέτυχα εκεί πριν δύο χρόνια δουλεύει ακόμα ;

Συγχωρέστε με αλλά δεν είμαι συχνός πελάτης, είμαι κάπως ντροπαλός.
 

bgeorgi

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
0
Ρε μάγκες η milf θεία Ειρήνη  :tits2: σταμάτησε οριστικά?Ξέρει κανείς τπτ?Δεν πιστεύω να πήρε καμιά μεταγραφή,ε?



Μάγκες η γνωστή Ειρήνη δουλεύει πλεον στο Μπουρνάζι σε ενα στριπτιτζάδικο που έχει εκεί...Βέβαια δεν ξέρω αν προσφέρει τις ίδιες υπηρεσίες :jerking: :jerking:....αν μάθει κανείς τίποτα ας ενημερώσει
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Αγαπητοί θαμόνες, μία μελαχρινή με τεράστια βυζόμπαλα και αρκετά συμπαθής που πέτυχα εκεί πριν δύο χρόνια δουλεύει ακόμα ;

Συγχωρέστε με αλλά δεν είμαι συχνός πελάτης, είμαι κάπως ντροπαλός.

αν λες την Βυζ-αμπέλα ναι δουλεύει εκει
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
Μάγκες η γνωστή Ειρήνη δουλεύει πλεον στο Μπουρνάζι σε ενα στριπτιτζάδικο που έχει εκεί...Βέβαια δεν ξέρω αν προσφέρει τις ίδιες υπηρεσίες :jerking: :jerking:....αν μάθει κανείς τίποτα ας ενημερώσει

αυτη δεν ειχε καμια αδελφη-ξαδελφη με το ονομα βαλερυ?
 

Επισκέπτης
αν λες την Βυζ-αμπέλα ναι δουλεύει εκει

Καλά η Ιζαμπέλλα είναι η συμπαθής ? Που θέλει 3 χορούς απλούς για να ξεκινήσει ? Μονούς δεν κάνει..μόνο πριβέ ή 3 και πάνω...

Ούστ μπαζολοκαριόλα....μη με τρελαίνετε σας παρακαλώ πρωί πρωί...
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Καλά η Ιζαμπέλλα είναι η συμπαθής ? Που θέλει 3 χορούς απλούς για να ξεκινήσει ? Μονούς δεν κάνει..μόνο πριβέ ή 3 και πάνω...

Ούστ μπαζολοκαριόλα....μη με τρελαίνετε σας παρακαλώ πρωί πρωί...


Φίλε Κλειν, δεν ξέρω αν είναι η κοπελα συμπαθης σαν χαρακτήρας - άλλωστε αυτό δεν με ενδιαφέρει στα τεμάχια - αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι έχει εκπληκτικά βυζόμπαλα  :tits: :cum:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Καλοι μαλακες ειστε .....

Εμ βεβαια αν μου παιρνετε την Ιζαμπελα για χορο στα αρχιδια τους οι μαγαζατορες !!!!

Μεγαλυτερη μαλακω και ψωναρα απο αυτην δεν υπαρχει / εχει βυζαρες και κωλαρα αλλα και μονο για το χαρακτηρα της πορτιμω να κοψω τον πουτσο μου απο τη ριζα μαζι με τα αρχιδια παρα να καυλωσω με αυτο το μαλακισμενο .....
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Ποιά είναι η Ιζαμπέλλα???  :2funny:
Εγώ γιατί, παρότι θαμώνας, δεν τη θυμάμαι??  :2funny:  :2funny:  :think:  :think:
Δώστε περιγραφή συναγωνιστές! ! ! 
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Καλοι μαλακες ειστε .....

Εμ βεβαια αν μου παιρνετε την Ιζαμπελα για χορο στα αρχιδια τους οι μαγαζατορες !!!!

Μεγαλυτερη μαλακω και ψωναρα απο αυτην δεν υπαρχει / εχει βυζαρες και κωλαρα αλλα και μονο για το χαρακτηρα της πορτιμω να κοψω τον πουτσο μου απο τη ριζα μαζι με τα αρχιδια παρα να καυλωσω με αυτο το μαλακισμενο .....
Εσύ το εχεις χρυσώσει το μαγαζί οπότε άσε το αντάρτικο! ! !  :grin:  :grin:
:rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Γαμησε τη ρε φιλε .....

Ειχε κανει τρομαρα της και φωτογραφηση σε αθλητικη εφημεριδα ....

Μονο εκει την επαιρνε γιατι θα πηγε και αλλου και θα τη διωξανε με τον κωλοχαρακτηρα της !!!

Μονο δεν θυμαμαι αν ειναι Ρουμανα ή Ρωσσιδα ???
Αν ειναι και Ρουμανα που αυτο υποψιαζομαι τοτε ..... το κερασακι στην τουρτα!!!!!

Βρε αϊ στο διαολο απο δω πατσαβουρα !!!!!
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Καλοι μαλακες ειστε .....

Εμ βεβαια αν μου παιρνετε την Ιζαμπελα για χορο στα αρχιδια τους οι μαγαζατορες !!!!

Μεγαλυτερη μαλακω και ψωναρα απο αυτην δεν υπαρχει / εχει βυζαρες και κωλαρα αλλα και μονο για το χαρακτηρα της πορτιμω να κοψω τον πουτσο μου απο τη ριζα μαζι με τα αρχιδια παρα να καυλωσω με αυτο το μαλακισμενο .....

Ασε ρε Υπουργέ στο τραπέζι που καθομουν μπροστά στην πίστα, στο τραπεζομάντιλο κάποιος είχε γραψει Υπουργoς + Ιζαμπέλλα = L.F.E.  :2funny: :2funny:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Εσύ το εχεις χρυσώσει το μαγαζί οπότε άσε το αντάρτικο! ! !  :grin:  :grin:
:rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:

Δεν ειμαι μαλακας ....

Δεν εχω σκασει σε στριπ ποτε τριψηφιο νουμερο με παλφον τα 90 € !!!!

Και 2 - 3 που εχω γαμησει απο διαφορα στριπ μονο επειδη το θελανε και οι ιδιες και χωρις να τις παρακαλαω και να κερναω μεχρι να μου κατσουν .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom