Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 261K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
αφου ολο τους βριζεις και ολο ξαναπας,γιατι σιχτιριζεις αγαπουλη? :cheesy:

ξερω γω γιατι παω αλλα δεν ξαναπαω γιατι εμαθα αυτο που ηθελα .... μια ειχε ο μαλακας στις Μουσες και του εφυγε .... ο σκυλος ο αραπης ομως απο πισω της !!!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ξερω γω γιατι παω αλλα δεν ξαναπαω γιατι εμαθα αυτο που ηθελα .... μια ειχε ο μαλακας στις Μουσες και του εφυγε .... ο σκυλος ο αραπης ομως απο πισω της !!!!!

παραιτησου τωρα μπας και δεις ασπρη μερα.Ειμαι σιγουρος οτι αν παραιτηθεις απο τον θωκο σου ξαφνικα ολα δια μαγειας θα φτιαξουν,μεχρι που και στις μουσσες θα επανεμφανιστουν ολες αυτες που θελεις,οι σταφιδιασμενες μιλφ δηλ. :2funny:
 

opelastra

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
χθεσινη επισκεψη στις Μουσες - τα ιδια και τα ιδια μας πρηξατε τα αρχιδια ...

δεν πηρα καμια για χορο γιατι σας βαρεθηκα .....

καμια δεν μου γεμισε το ματι .... μονο αυτη την Ευα ηθελα να καυλωσω αλλα βαρεθηκα να τη φωναξω .....

αντε μαλακα μαγαζατορα των Μουσες φερε τιποτα / Μονα Λιζα,Ολγα,μια με μεγαλες ρωγες σαν δεικτες ραδιοφωνου εχουν στοιχειωσει / φαντασματα εχουν γινει ...... ΕΛΕΟΣ !!!!!!
Αυτη η Ευα που λες ειναι μια ψηλη Ρουμανα?Αν λες αυτη ειναι πολυ μουναρα και κανει και σοου στην πιστα με δυο δονητες.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
παραιτησου τωρα μπας και δεις ασπρη μερα.Ειμαι σιγουρος οτι αν παραιτηθεις απο τον θωκο σου ξαφνικα ολα δια μαγειας θα φτιαξουν,μεχρι που και στις μουσσες θα επανεμφανιστουν ολες αυτες που θελεις,οι σταφιδιασμενες μιλφ δηλ. :2funny:

εσενα καπου σε ξερω κυριε milfσταφιδιασμενη ..... κυριε γκρειπφρουτ !!!!!

οσο για τη σταφιδιασμενη ουτε της μιλησω δε θελω .... θελω πιπινια !!!!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Αυτη η Ευα που λες ειναι μια ψηλη Ρουμανα?Αν λες αυτη ειναι πολυ μουναρα και κανει και σοου στην πιστα με δυο δονητες.

ειναι κορμαρα η πουτανα γαμω το σοϊ της ......
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Επειδη ήταν γνωστό πως ο ΥΠΟΥΡΓΟΣ θα κάνει επιθεώρηση στο εν λόγω ίδρυμα το Σάββατο το βράδυ... Παρασκευή βράδυ το κυβερνητικό κλιμάκιο πέρασε για να προετοιμάσει το έδαφος... :boobies: :boobies:

Μίνι ρόστερ

Ευα
Τζουλια
Αναστασια
Ιζαμπελα
Ελενα
Γκια
Κατερίνα
Ροξανα
Βαλέρια
Μαλένα

Αυτή η Εύα η μελαχρινή, ψηλή και όμορφη Ρουμάνα αμέσως μου κέντρισε το ενδιαφερόν, όμως προτίμησε τους χουρούς με τον ντροπαλό ιχνηλάτη της ηδονής...

Κατερίνα! τί πλάσμα θεέ μου... :smitten: Ευτυχώς δεν έβγαλέ το άσπρο κολάν γιατί θα το πάθαινα το καρδιακό επεισόδιο...
Άντε ΥΠΟΥΡΓΕ χρειάζεται ανασχηματισμό... κάνε το διάβημα σου :grin: :grin:


 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Η Κατερινα ποια ειναι μια milf με super βυζους ?????
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Επειδη ήταν γνωστό πως ο ΥΠΟΥΡΓΟΣ θα κάνει επιθεώρηση στο εν λόγω ίδρυμα το Σάββατο το βράδυ... Παρασκευή βράδυ το κυβερνητικό κλιμάκιο πέρασε για να προετοιμάσει το έδαφος... :boobies: :boobies:

Μίνι ρόστερ

Ευα
Τζουλια
Αναστασια
Ιζαμπελα
Ελενα
Γκια
Κατερίνα
Ροξανα
Βαλέρια
Μαλένα

Αυτή η Εύα η μελαχρινή, ψηλή και όμορφη Ρουμάνα αμέσως μου κέντρισε το ενδιαφερόν, όμως προτίμησε τους χουρούς με τον ντροπαλό ιχνηλάτη της ηδονής...

Κατερίνα! τί πλάσμα θεέ μου... :smitten: Ευτυχώς δεν έβγαλέ το άσπρο κολάν γιατί θα το πάθαινα το καρδιακό επεισόδιο...
Άντε ΥΠΟΥΡΓΕ χρειάζεται ανασχηματισμό... κάνε το διάβημα σου :grin: :grin:

η καυ-λαουρα ελειπε? :boobies:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
η καυ-λαουρα ελειπε? :boobies:

ασε μας ρε φιλε με την παλιοσταφιδογρια !!!!!

ενταξει εχει ρωγες που μπορεις να κρεμασεις το σακακι σου αν δεν εχεις καλογερο στο σπιτι σου αλλα μεχρι εκει ...... κατι τετοιες καραβανες πρεπει να παρουν την αγουσα επιτελους !!!!!

παντως εχτες που πηγα ηταν παρουσα !!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ασε μας ρε φιλε με την παλιοσταφιδογρια !!!!!

ενταξει εχει ρωγες που μπορεις να κρεμασεις το σακακι σου αν δεν εχεις καλογερο στο σπιτι σου αλλα μεχρι εκει ...... κατι τετοιες καραβανες πρεπει να παρουν την αγουσα επιτελους !!!!!

παντως εχτες που πηγα ηταν παρουσα !!!!

χαλαρωσε μωρη περδικα!Επειδη αυριο εχεις υπουργικο συμβουλιο για το πως θα παρεις μιζα απο το παγκοσμιο τραστ της αραβιας και δεν εχεις σαφη και πληρη ενημερωση θα την πληρωσουμε εμεις βραδυατικα?ουξω.. :grin:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
Αυτη η Ευα που λες ειναι μια ψηλη Ρουμανα?Αν λες αυτη ειναι πολυ μουναρα και κανει και σοου στην πιστα με δυο δονητες.
κανουν και τετοια στις μουσες τωρα?εχω πολυ καιρο να παω μαλλον :grin: :grin: :grin:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
κανουν και τετοια στις μουσες τωρα?εχω πολυ καιρο να παω μαλλον :grin: :grin: :grin:

σιγα το σοου φιλε Σκρουντζ !!!!!!

πως εισαι καλα ?????

παντως αυτη η Ρουμανα ειναι γκαυλα αλλα δεν ξερω απο χορο τι κανει ....

χαλαρωσε μωρη περδικα!Επειδη αυριο εχεις υπουργικο συμβουλιο για το πως θα παρεις μιζα απο το παγκοσμιο τραστ της αραβιας και δεν εχεις σαφη και πληρη ενημερωση θα την πληρωσουμε εμεις βραδυατικα?ουξω.. :grin:

σας παρακαλω πολυ κυριε δεν λαδωνομαι .... το μονο που μπορειτε να μου προσαψετε ειναι οτι πηγαινω καθε ΠΣ στριπ !!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ο μπερλουσκονι τουλαχιστον γαμαει .... ενω εγω καθε βραδυ χειρογλυκανο !!!!!

σου προτεινω στις επομενες εκλογες να φυγεις απο το σκατοκομμα που εισαι και να ιδρυσεις δικο σου με τιτλο"ΕΝΕΡΓΟΙ ΧΕΙΡΟΓΛΥΚΑΝΑΤΟΙ".θΑ κανεις παταγο μαλακα!
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
322
Like
128
Πόντοι
1
αυτη η σασα ειναι πολυ καλο μουνι παντως.στο χορο ειναι ενεργη η μπαζο?μια κοντουλα κατερινα με καυλωνει πολυ.ξερει κανεισ κατι για το μωρο?
 

socrates15

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
τις προαλλες που πηγα πηρα πριβε μια ρουμανα ελενα τη λεγανε σωμα πολυ ωραιο και αψογη "περιποιηση"
οσο για τη σασα μια χαρα φοβερη ειναι
σε γενικες γραμμες το σοου στη μπαρα ηταν απο μετριο και πανω
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
τις προαλλες που πηγα πηρα πριβε μια ρουμανα ελενα τη λεγανε σωμα πολυ ωραιο και αψογη "περιποιηση"
οσο για τη σασα μια χαρα φοβερη ειναι
σε γενικες γραμμες το σοου στη μπαρα ηταν απο μετριο και πανω

θα λες την ελενα απο ανατολη μαλλον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom