Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 261K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
πηγα εχτες και μου λενε 75 Ευρω πριβε
75 ευρώ το πριβέ? Εδώ σχεδόν ΟΛΑ τα στρίπ υπολειτουργούνε και το χρήμα δεν κινείται όπως παλιά (όλοι οι ιδιοκτήτες αυτό λένε και κλαίγονται).Και αν υπάρχουν κορόϊδα σπόνσορες έχουν ΛΙΓΟΣΤΕΨΕΙ αρκετά σε σχέση με πέρυσι.Φυσικά αυτό όχι επειδή ο Έλληνας 'έβαλε μυαλό' και σκέφτεται λογικά και λέει σιγά μη κεράσω νερό την κάθε πατσαβούρα του πρώην Ανατολικού μπλόκ αλλά επειδή δεν κινείται τώρα το χρήμα στα χέρια του και χρωστάει δεξιά και αριστερά.Με το που πιάσει λίγα φράγκα εκεί θα τα σκάει πάλι 'αεριτζίδικα' σε πουτά και μπλά μπλά χωρίς να γαμάει :2funny:.
Οι μάγκες εκεί το πήγανε το πριβέ 75 ευρώ? Χρεώνουν όλες το πριβέ 75 ευρώ η μόνο μια συγκεκριμένη γκόμενα που ρώτησες?Περιμένω απάντησή σου Υπουργέ μας. :rockon:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Πανο εγω μια κοπελα ρωτησα και μου ειπε 75 Ευρω / δεν το ξεκαθαρισα αν μονο αυτη χρεωνει 75 Ευρω αλλα απο την κουβεντα που ειχα μαζι της καταλαβα οτι τοσο ειναι η ταριφα για το δωματιακι / παντως και κατι αλλοι φιλοι που πηγα μαζι τους εχτες τοσο τους ειπαν / DIKY ετσι δεν ειναι ????

Πανο μαλλον στις Μουσες κατι δεν παει καλα .....
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Πανο εγω μια κοπελα ρωτησα και μου ειπε 75 Ευρω / / DIKY ετσι δεν ειναι ????

Πανο μαλλον στις Μουσες κατι δεν παει καλα .....

ναι υπουργε.εγω ρωτησα 3 και μου ειπαν ιδια τιμη και οτι αυτο αποφασισαν οι του μαγαζιου..ακομη και οι ιδιες δεν συμφωνουσαν με αυτο απ οτι καταλαβα γιατι πολυ απλα κανεις δεν εμπαινε στο πριβε..επισης ισχυει ακομη το δωρο πασχα..ενταξει ρε παιδια ελεος σε λιγο εχουμε καλοκαιρι..
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Ωραία τότε ας πάρουν με 75 ευρώ πριβέ αυτοί που ανέβασαν τις τιμές.Όσο για μάς υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Ωραία τότε ας πάρουν με 75 ευρώ πριβέ αυτοί που ανέβασαν τις τιμές.Όσο για μάς υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές...

Και το τραγικο ποιο ειναι ρε Πανο / να πεις οτι εκανε καμια ανανεωση ή οτι στα πριβε καθονται περισσοτερο ή οτι γαμας - καλα αυτο δεν μπορει να γινει ποτε στην Ελλαδα αλλα λεμε .... - να πεις ενταξει / τι να πει κανεις ????  / αβυσσος η ψυχη του Ελληνα κωλομπαρα ...
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Θυμάμαι πρίν 1-1,5 χρόνο που το είχε πάει το πριβέ στα 60 για κανένα δίμηνο και δεν πατούσε ψυχή στο νταρκ ρουμ. Μετά του βάλανε χέρι οι κοπέλες και το κατέβασε στα 50. Μας σκέφτονται ρε σεις τα κορίτσια....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Θυμάμαι πρίν 1-1,5 χρόνο που το είχε πάει το πριβέ στα 60 για κανένα δίμηνο και δεν πατούσε ψυχή στο νταρκ ρουμ. Μετά του βάλανε χέρι οι κοπέλες και το κατέβασε στα 50. Μας σκέφτονται ρε σεις τα κορίτσια....

Χαλαρα / εγω εχτες σε μια που μου ηρθε και μου ειπε 75 Ευρω της λεω να μαζευτειτε μετα ολες μαζι και να του τα ψαλετε ....
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
ρε παιδια μην πατατε πια σε αυτο το κωλομαγαζο.ελεος δηλαδη.ΜΗ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΕΣ
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρε παιδια μην πατατε πια σε αυτο το κωλομαγαζο.ελεος δηλαδη.ΜΗ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΕΣ
Στα μαγαζιά που πήγαινα πιτσιρικάς (ντισκοτέκ) παίρναμε πριβέ τραπέζι......Ετσι έγραφε το ταμπελάκι. Οσοι ήμασταν θαμώνες, ότι μπουκάλι περίσσευε το κρατούσαμε κάβα. Σήμερα ότι ευρώ περισσεύει το κρατάνε κάβα και μας αφήνουν μπουκάλα.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Πανο εγω μια κοπελα ρωτησα και μου ειπε 75 Ευρω / δεν το ξεκαθαρισα αν μονο αυτη χρεωνει 75 Ευρω αλλα απο την κουβεντα που ειχα μαζι της καταλαβα οτι τοσο ειναι η ταριφα για το δωματιακι / παντως και κατι αλλοι φιλοι που πηγα μαζι τους εχτες τοσο τους ειπαν / DIKY ετσι δεν ειναι ????

Πανο μαλλον στις Μουσες κατι δεν παει καλα .....

75€; Στους γιατρούς να τα φάνε οι άθλιοι
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
ΟΧΙΑ ουτε προμοταρω συγκεκριμενα στριπ ουτε εχω τιποτα με τις Μουσες / εγω το πουλακι μου κοιταω και να γαμαω θελω / απλα τοσα χρονια που παω στριπ πρωτη φορα συμβαινει αυτο : το μαγαζι να μην εχει αλλαξει καθολου - μην πω οτι εχει πεσει και η ποιοτητα και το πριβε να πηγαινει 75 Ευρω !!!!

Πολυ προκλητικο και απαραδεχτο / τους χυνω στα μουτρα .....
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
ΟΧΙΑ ουτε προμοταρω συγκεκριμενα στριπ ουτε εχω τιποτα με τις Μουσες / εγω το πουλακι μου κοιταω και να γαμαω θελω / απλα τοσα χρονια που παω στριπ πρωτη φορα συμβαινει αυτο : το μαγαζι να μην εχει αλλαξει καθολου - μην πω οτι εχει πεσει και η ποιοτητα και το πριβε να πηγαινει 75 Ευρω !!!!

Πολυ προκλητικο και απαραδεχτο / τους χυνω στα μουτρα .....

Δεν έχω δει να προμοτάρεις ποτέ κάτι εδώ μέσα (εκτός από τις ρωσίδες χαχαχα :2funny:) αλλά και πάλι, το καλό και το σωστό πρέπει να λέγονται όπως επίσης και το στραβό και το λάθος.
Γι αυτό καλά έκανε ο περσόνας και άνοιξε τα αντίστοιχα θρεντς, γιατί πρέπει κάποτε τα λαμόγια να σταματήσουν να κερδίζουν εις βάρος άλλων που δεν είναι τόσο λαμόγια και κυρίως εις βάρος των ανυποψίαστων πελατών οι οποίοι τελικά είναι οι μοναδικοί χαμένοι της υπόθεσης.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
1) Πολυ προκλητικο και απαραδεχτο

2) τους χυνω στα μουτρα .....

1) Συμφωνω..

2) Καλυτερα, κουνα το 50αρκο στον αερα, και πες στις κοπελλες.." το βλεπεις αυτο ? Τωρα θα κανω μαγικα και δεν θα το ξαναδεις.. " και ξαναβαλτο στην τσεπη σου...ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΟΝΕΣΕΙΣ...!!!

 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
2) Καλυτερα, κουνα το 50αρκο στον αερα, και πες στις κοπελλες.." το βλεπεις αυτο ? Τωρα θα κανω μαγικα και δεν θα το ξαναδεις.. " και ξαναβαλτο στην τσεπη σου...ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΟΝΕΣΕΙΣ...!!!

xaxaxaxaxaxa

θα το κανω σαν τον μαλακα τον μαγο που ειχανε μια περιοδο και μας επρηζε τα αρχιδια οποτε ανεβαινε στην πιστα / εεε ρε τι μαλακες ειναι αυτοι στις Μουσες / θα 'χω να το λεω στα εγγονια μου ....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
75 Ευρω τα δινω μονο για ρομαντικο δειπνο υπο το φως κεριων και μουσικης πιανο .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom