Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 261K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
1) Πιστευω πως δεν τα εχουν γραψει..Ομως οταν θες να εχεις σερβοτορους με 50 € το βραδυ και ταυτοχρονα αυτοι οι σερβιτοροι, σε καθε ντου της ασυνομιας, να τραβανε ολο το κουπι, εεε τοτε κανεις τα στραβα ματια και τους αφηνεις να "βαρανε" λογ/σμους.. Βεβαια και αυτοι οι σερβιτοροι εχουν χασει πια καθε μετρο..Θυμαμαι, την τελευται φορα πριν "εκραγω" μου ζητησαν 430 € αντι για 340 €..

2) Επειδη και εγω εχω χασει αρκετους ζιπο ετσι, πηγαινω πλεον στα στριπ με απλο αναπτηρα bic..( και αυτους τους κλεβουν, αλλα δεν με νοιαζει..!!)

4) Επειδη ημουν και εγω στο μαγαζι μαζι με εσενα (πρωινες ωρες παντα..), δεν ετυχε να προσεξω κατι ιδιαιτερο..Αν δεν μπορεις να αναφερεις δημοσια, για ριξε ενα πμ..Ποιες νομιζεις οτι αξιζουν για να ανοιξουμε τα πορτοφολια ?

*** Αι γεια σου..!!! Με τα ακριβα αυτοκινητα στο παρκιν, παιφτει το συρμα και η καθε μια νομιζει πως ηρθε ο λαγος να της πληρωσει το μεροκαματο. Ενω με ενα "αδιαφορο" αυτοκινητο συν τα "τεσταρισματα" που εχει δημιουργησει ο καθενας μας, ξερουμε για πιο λογο ειναι διπλα μας...Και ασε αυτες να λενε τα "δικα τους"..Εμεις ξερουμε.

1.Σωστος...εχεις δικιο τωρα που το σκεπτομαι...καποτε τα ελεγα για τους σερβιτορους με τα λιγα λεφτα...αλλα πλεον που δεν ειμαι τακτικος δεν μπορω να μπω στη λογικη της κλεψιας...αλλωστε μου εχει λειψει η φαση...

2.Θα το δοκιμασω...κι εγω με απλους θα πηγαινω...αλλα το προβλημα δεν ειναι ο αναπτηρας...αλλα κ παλι η κλεψια...

4.εγω ημουν μεχρι τις 5.00-5.30...δεν θυμαμαι ακριβως...κ ξεκινησα κατα τις 2...σιγουρα θα προσεξες τον πιτσιρικα με το τεζαριστο μαλλι...γιατι δεν ηρθες να μου μιλησεις ???? οσο για τα γκομενακια...αν σου αρεσουν οι σχιστοματες/μεγαλοκοπελες τοπ ειναι η μονικα....καλη ειναι η αντζελικα στο μπλα-μπλα...δεν ξερω αν σου λεει κατι το σωμα..η σιλβια ειναι νεο πουλεν...αλλα πολυ κοριτσακι..το παλευει ομως...μονα λιζα για δυνατους λυτες...μια γκομενα που δεν θυμαμαι πως την λενε αλλα φοραει παντα ασπρα συνολακια..το παιζει τσαμπουκας...αλλα το παει το γραμμα...κ κανα 2 ακομη που ειναι καλες στο μπλα μπλα αλλα δεν εχω δοκιμασει...

5.για τα αμαξια...γαμησε τα...πλεον θα πηγαινω με ντατσουν,νισσαν,γιουγκο κ τα ρεστα...δεν πανε να γαμηθουν...χτες το καταλαβα για τα καλα...ηταν η πρωτη φορα που δεν αφησα αμαξι στο παρκιν...κ ηταν η πρωτη φορα που περασα ανεμελα καλα...
 

Επισκέπτης
Δεν είμαι παππούς αγόρι μου. Είμαι στο άνθος της ηλικίας μου :babycry:. Εσύ πας στα στριπ ακόμα, με έγγραφη συγκατάθεση
ισα μωρη παπια...στο ξαναλεω...θα σε ξεπουπουλιασω αγρια...χαχαχαχα...
παππους εγινες...κ μυαλο δεν εβαλες....χαχαχαχα...ακομη στα στριπ(ια) τρεχεις...χαχαχα...
οσο για μενα...ειμαι μωρακι ακομη...γαλατακι...κ υπνο τα βραδια...
 

grsikat

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
λοιποοοοοον, οπως σας ειπα πηγα (νωρις) και εφυγα παλι νωρις.
Οι γυναικες λιγες και βαριεστημενες μεχρις αηδιας.
Σαν να ελεγαν "ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΣΠΙΤΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΒΑΡΥΣ Ο ΟΒΕΛΙΑΣ;"
Το πριβε δουλευε κανονικα αλλα με 75 ευρω που ζηταγαν μαλλον για ΜΑΛΑΚΕΣ εψαχναν.
Στο μαγαζι θα δωσω μια ακομη ευκαιρια σε μελλοντικο χρονο αλλα αυτη θα ειναι και η τελευταια.
Στην συνεχεια της βραδιας πηγα στο λολιτα.............ας τα γραψω στο εκει τοπικ.
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
ισα μωρη παπια...στο ξαναλεω...θα σε ξεπουπουλιασω αγρια...χαχαχαχα...
παππους εγινες...κ μυαλο δεν εβαλες....χαχαχαχα...ακομη στα στριπ(ια) τρεχεις...χαχαχα...
οσο για μενα...ειμαι μωρακι ακομη...γαλατακι...κ υπνο τα βραδια...

Άμα θες καμιά άδεια για να πας, πέρνα να υπογράψω :coffee: Κάνω μαθήματα μόνο και έχω ξανανιώσει
 

Επισκέπτης
Άμα θες καμιά άδεια για να πας, πέρνα να υπογράψω :coffee: Κάνω μαθήματα μόνο και έχω ξανανιώσει
Ενταξει "θειο"...θα περασω να παρω γραπτη αδεια...
Ασε τα μαθηματα...μη σε περιλαβει ο περσονας κ δεν ξερεις που να κρυφτεις..παλιοπαπιε...χαχαχα...
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
χαχαχαχαχαχχ Απλά είμαι ενήλικας και μπορώ να μπω στη θέση των junior φίλων toy strip.
Κάνε μια προσπάθεια με το περσόνα... Τα ημών μαθήματα έχουν προαπαιτούμενα χαχα :) :)
 

Επισκέπτης
χαχαχαχαχαχχ Απλά είμαι ενήλικας και μπορώ να μπω στη θέση των junior φίλων toy strip.
Κάνε μια προσπάθεια με το περσόνα... Τα ημών μαθήματα έχουν προαπαιτούμενα χαχα :) :)
μ'αρεσουν τα δυσκολα...αλλωστε μ'αρεσει να πληρωνω...ενω ο περσονας οχι...χαχαχαχα....
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Ναι άλλα έχουμε και κάποια standard. Μια πρώτη δοκιμασία. Πήγαινε σε ένα ένα strip με είκοσι €. Άμα αντέξεις :2funny: :2funny: τα ξαναλέμε
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
ok...σημερα θα παω στο γκολντ με 20€...:P :P :P :P

ευχαριστω για το πμ!!

Αμα πας απο BG, θα σου προτεινα την Στελλα..Καινουργιο κομματι στην Συγγρου, αλλα πολυ παλιο στα στριπτηζαδικα (δουλευε εκτος Αθηνων)..Ετσι οπως ειναι,με ενα 20αρικο θα παρεις και ρεστα..Λολ.
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αμα πας απο BG, θα σου προτεινα την Στελλα..Καινουργιο κομματι στην Συγγρου, αλλα πολυ παλιο στα στριπτηζαδικα (δουλευε εκτος Αθηνων)..Ετσι οπως ειναι,με ενα 20αρικο θα παρεις και ρεστα..Λολ.

ακομη και να πλέρωνε αυτη δεν της καθεται ουτε ο σαλτιμπαγκος!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
ναι βρε  :boobies:  :rockon:
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
καλη φραπα θυμαμαι αλλα πρεπει ναχει γινει ΜΟΥΣΤΟΓΡΙΑ

πολυ δυνατο χτυπημα φραπε η κυρα ρενα που για οποιον ενδιαφερεται γιορταζει την δευτερα..ωραιο ντελικατο καφεδακι εκανε μια Georgia βουλγαρα που αργοτερα εθεαθει σε μασατζιδικο. pls come back!!
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πολυ δυνατο χτυπημα φραπε η κυρα ρενα που για οποιον ενδιαφερεται γιορταζει την δευτερα..ωραιο ντελικατο καφεδακι εκανε μια Georgia βουλγαρα που αργοτερα εθεαθει σε μασατζιδικο. pls come back!!

σε ποιο μασατζιδικο βρε κουφαλιτσα?στειλε πμ αν δε θες να εκτεθεις.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Ρε μαλακα μαγαζατορα των Μουσων ποσο μαλακας μπορει να εισαι / πηγα εχτες και μου λενε 75 Ευρω πριβε / τελικα οι Ελληνες ειναι τελειως μα τελειως μαλακες

Και να πεις οτι εφερε και καμια καινουρια κοπελα / οι ιδιες και οι ιδιες / σε λιγο θα εξαερωθουν ....

Μαυρο στις Μουσες / απο τα χειροτερα στριπ αυτη τη στιγμη
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Μαυρο στις Μουσες / απο τα χειροτερα στριπ αυτη τη στιγμη

δεν μπορουμε να ριχνουμε ελαφρια τη καρδία κε υπουργε μαυρο στις μουσες που μας εχουν μεγαλωσει..σιγουρα ομως η πολιτικη του να κανεις το πριβε απλησιαστο για να μην μπαλαμουτιαζουμε τις χορευτριες και η απαγορευση της αγορας καφε για την αυξηση των απλων χουρων ειναι απαραδεκτη για τον πελατη-τροφοδοτη των μαγαζιων. προτεινω απλη απεργια-αποχη πριν το μαυρισουμε το μαγαζι..
επισης απαραδεκτοι οι σερβιτοροι..δεν μας κανουνε χαρη που καθομαστε στο κωλομπαρο τους στην τελικη.
αλά και το μονο μαγαζι που η βραδυνη φορτωση αρχιζει απο τις 3 με συνοδεια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom