Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 261K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
στο χερι μας ειναι να το εξαλειψουμε και να ρεει πλεον ρωσικο αιματακι, γι αυτο να φαιρομαστε καλα στα ρωσιδακια που ερχονται για να ερθουν κι αλλα!!θελω να γινουμε επαρχια της ρωσιας...
απλα να μη φτανουμε και στο αλλο ακρο φιλε diky και μας το παιζουν ντιβες ;)
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
απλα να μη φτανουμε και στο αλλο ακρο φιλε diky και μας το παιζουν ντιβες ;)
ωσπου να γινει μια ρωσιδα ντιβα πρεπει να περασουν ορισμενα χρονια οποτε θα εχει γερασει, στ αρχιδια μας..θα ρθουν νεες φουρνιες επισης ψαρωμενες..το θεμα ειναι να γινεται απανατροφοδοτηση διαρκως και να μην σταματησουν να ερχονται..
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Μη λες τετοια στο παληκαρι ρεεεε.....
Θα νομιζει οτι ξερω κ απο στριπ...αλλωστε τι να ξερει ενας πελατης του 50αρικου ???

Tώρα με το δώρον, είσοδος, απλό ποτό, απλός χορός.. Που πάτε και θέλετε και strip
 

Επισκέπτης
ωσπου να γινει μια ρωσιδα ντιβα πρεπει να περασουν ορισμενα χρονια οποτε θα εχει γερασει, στ αρχιδια μας..θα ρθουν νεες φουρνιες επισης ψαρωμενες..το θεμα ειναι να γινεται απανατροφοδοτηση διαρκως και να μην σταματησουν να ερχονται..

Μπραβο ρε ντικυ!Υπουργο πρεπει να σε κανουμε να οργανωσεις την μεταναστευτικη πολιτικη της Ελλαδας!
 

Επισκέπτης
Tώρα με το δώρον, είσοδος, απλό ποτό, απλός χορός.. Που πάτε και θέλετε και strip
θα ερθετε κυριε ??? να σας στειλουμε πμ με τα περαιτερω ?

οσο για τα υπολοιπα...πρεπει να διασκεδασουμε κυριε...
κι εμεις τα φτωχαδακια...
 

Επισκέπτης
Today non :sleeping: :) Να πάτε στο Baby-O κύριε
αμα sleeping...εχασες που δεν ηρθες...

ειχε κ σοου...πωπωπω...τα γκομενακια πλεον κανουν ολα full nude show....κ μου τρεχαν τα σαλια...καθοτι εχω να γαμησω απο τοτε που γεννηθηκα...

επισης,τα γκαρσονια εχουν γινει ΓΑΜΩ ΤΑ ΚΛΕΦΤΡΟΝΙΑ...
ακου ρε φιλε...(οχι να δεις τι κριμα)...πηγαν να φανε στο νεοπα 50+ ευρωζζζζ...απ'το συνολικο λογαριασμο...παραπλανωντας με...δηλαδη απο 50€ θα πληρωνα 100€ χωρις να εχω κανει λογαριασμο αναλογο...
Ρε θα μας τρελανετε ??? Τι κλεφτρονια ειστε 'σεις ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ?????
Δε σας χαλασε ομως που σας πηρα χαμπαρι ο νιανιαρος....
ΜΟΥΝΙΑ...ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ...
ΦΡΟΝΤΙΣΤΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΚΛΕΨΙΜΟ...ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΟΝΟ ΜΥΓΕΣ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΘΑ ΣΚΟΤΩΣΕΤΕ Κ ΜΕΤΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΕΣ ΔΕ ΘΑ ΧΕΤΕ ΓΙΑ ΠΕΛΑΤΕΣ...
ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΗΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ...ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ...
ΡΕ BOSS...ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΛΙΓΟΥΡΙΑ ΤΑ ΓΚΑΡΣΟΝΙΑ....

Επι του προκειμενου...οι αναλογια πελατων / γκομενακιων...ηταν καλη...ως αριστη θα ελεγα...

Αν εξαιρεσουμε οτι κατα τις 2-2.30...οι καναπεδατοι ειχαν απο 2-3 γκομενες παρεα...τοτε αυτες που δεν εκαναν γυρες(ενω θα πρεπε)...ηταν γυρω στις 10...

Παντως απουσιες(μονιμες & μη) υπαρχουν πολλες...(απο τοπ γκομενακια κ απο σαυριτσες)...

Επισης...το μαγαζι ειναι αφραπο του κερατα...
Νο κοφι πλιζ...Νο πριβε...(τουλαχιστον κανεις δεν πηγε οσο ημουν εκει ή δεν προσεξα).

Για ποτοθεραπεια εγκρινεται στο φουλ....
Καθως υπαρχουν νεα γκομενακια στο χωρο...κ φευγατα(αμεσα) απ'οσο καταλαβα...κ δεν κοστιζει τιποτα το ποτοθεραπευτηριο....π.χ με 200-300€ περνας ενα 3ωρο στο ρελαντι....

Ονοματα μην περιμενετε απ'τον μακλειν...κλασσικα δηλαδη...αλλωστε ποιος τα γαμαει τα ονοματα...

Τελος...

*** ΤΟ ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ ΠΟΥ ΕΚΛΕΨΕ ΤΟΝ ΑΝΑΠΤΗΡΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ Κ ΤΟ ΕΠΙΑΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΘΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥΣΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΕ...

*** ΤΑ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ ΠΕΙΝΑΛΕΑ ΣΕΡΒΙΤΟΡΑΚΙΑ ΠΛΗΡΩΣΤΕ ΤΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΕΣ,ΟΥΤΕ Κ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΤΣΑΝΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΠ"ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.

*** ΦΕΡΤΕ ΜΕΡΙΚΑ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙΑ (ΝΕΑ ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ)..ΩΣΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ..
(μην πει κανενας μαλακας οτι ηταν καθημερινη...λογω ημερας κ τα ρεστα...πριν 2-3 χρονια καθημερινες ηταν αλλα γαμουσε το μαγαζακι)...

ΤΕΛΟΣ!!!!

*** Σε ποιο "μωρο ο" με παροτρυνες να παω Ναψ ? Στη συγγρου ή στην πειραιως ? Δωσε ινφο στο λαο...θα εξορμησω κ αυριο...
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
xaxaaxx εννοούσα με το...βαλαντιό σου, να πήγαινες Baby-O
Τα πολλά ποτά δεν κάνουν καλό στην υγεία

Να του γ...ς του @.. που περνει τον αναπτήρα και αφήνει με φωτάκι :cheesy:
 

Επισκέπτης
xaxaaxx εννοούσα με το...βαλαντιό σου, να πήγαινες Baby-O
Τα πολλά ποτά δεν κάνουν καλό στην υγεία

Να του γ...ς του @.. που περνει τον αναπτήρα και αφήνει με φωτάκι :cheesy:
ναι,η αληθεια ειναι πως με τετοια μεγαλα ποσα που κυκλοφορω στα στριπ,μονο στο "μωρο ο" μπορω να βρω αυτο που θελω...χαχα....

τα πολλα ποτα...δεν κανουν καλο στη δικη μας υγεια ή των γκομενακιων ?

το κακο ειναι οτι δεν αφησε με φωτακι...το μουνι...
πηρε τον δικο μου αναπτηρα...κ αφησε μονο το πακετο...
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Αμα σε αρχίσω στις πάπιες νυκτός...
Δεν είναι δλδ αυτονοήτο :hmm:
 

Επισκέπτης
Αμα σε αρχίσω στις πάπιες νυκτός...
Δεν είναι δλδ αυτονοήτο :hmm:

εγω 3 παπιες ξερω καλα....

μια ειναι η του σαιτ...
μια αλλη ειναι αυτη που τα κανουν μεσα της οι γεροι...
κ αλλη μια ειναι απ'το πεκινο κ γινεται στο φουρνο....

διαλεγεις κ παιρνεις....τωρα να μας το παιζεις παπιοϊστορια πισω απ'τα keyboards...δεν λεει κατι...παλιοκλωνε....

ξερεις για πολιτικα...ξερεις για στριπ...ξερεις για μπουρδελα...για ολα ξερεις ? ποιος νομιζεις οτι εισαι ?
μια παπια κ μιση εισαι....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
αμα sleeping...εχασες που δεν ηρθες...

1) επισης,τα γκαρσονια εχουν γινει ΓΑΜΩ ΤΑ ΚΛΕΦΤΡΟΝΙΑ...

ΜΟΥΝΙΑ...ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ...
ΦΡΟΝΤΙΣΤΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΚΛΕΨΙΜΟ...ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΟΝΟ ΜΥΓΕΣ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΘΑ ΣΚΟΤΩΣΕΤΕ Κ ΜΕΤΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΕΣ ΔΕ ΘΑ ΧΕΤΕ ΓΙΑ ΠΕΛΑΤΕΣ...
ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΗΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ...ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ...
ΡΕ BOSS...ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΛΙΓΟΥΡΙΑ ΤΑ ΓΚΑΡΣΟΝΙΑ....




2) *** ΤΟ ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ ΠΟΥ ΕΚΛΕΨΕ ΤΟΝ ΑΝΑΠΤΗΡΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ Κ ΤΟ ΕΠΙΑΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΘΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥΣΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΕ...

3) *** ΤΑ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ ΠΕΙΝΑΛΕΑ ΣΕΡΒΙΤΟΡΑΚΙΑ ΠΛΗΡΩΣΤΕ ΤΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΕΣ,ΟΥΤΕ Κ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΤΣΑΝΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΠ"ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.

4) *** ΦΕΡΤΕ ΜΕΡΙΚΑ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙΑ (ΝΕΑ ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ)..ΩΣΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ..
ΤΕΛΟΣ!!!!

1) Ανεκαθεν ησαν..Τα δε αφεντικα εχουν πληρη γνωση, διοτι ποτε δεν πρεπει να ξεχναμε οτι το ψαρι βρωμαει απο το κεφαλι. Εγω το προβλημα το ελυσα με 1-2 καθαρες κουβεντες μαζι τους και μετα ολα καλα.. ακομα και με τα κερματα..

2) Εγω θα κοιταγα το τσαντακι της κοπελλιας που θα ειχα στο τραπεζι..
 
3) Αντιλαμβανομαι τον εκνευρισμο σου αλλα οσο δεν ξεκαθαριζεις τα πραγματα μαζι τους τοσο θα σε χαλανε οποτε πας εκει..Αυτοι εχουν σκοπο να φυγουν με μια 200αρα ο καθενας το βραδυ και εσυ να διασκεδασεις...Εχετε αλλους στοχους.

4) Εθιξες μεγαλο θεμα..πολυ μεγαλο θεμα.Καλυτερα να ανοιξεις ειδικο thread..
 

Επισκέπτης
1) Ανεκαθεν ησαν..Τα δε αφεντικα εχουν πληρη γνωση, διοτι ποτε δεν πρεπει να ξεχναμε οτι το ψαρι βρωμαει απο το κεφαλι. Εγω το προβλημα το ελυσα με 1-2 καθαρες κουβεντες μαζι τους και μετα ολα καλα.. ακομα και με τα κερματα..

2) Εγω θα κοιταγα το τσαντακι της κοπελλιας που θα ειχα στο τραπεζι..
 
3) Αντιλαμβανομαι τον εκνευρισμο σου αλλα οσο δεν ξεκαθαριζεις τα πραγματα μαζι τους τοσο θα σε χαλανε οποτε πας εκει..Αυτοι εχουν σκοπο να φυγουν με μια 200αρα ο καθενας το βραδυ και εσυ να διασκεδασεις...Εχετε αλλους στοχους.

4) Εθιξες μεγαλο θεμα..πολυ μεγαλο θεμα.Καλυτερα να ανοιξεις ειδικο thread..

1.Γνωμη μου ειναι οτι τα αφεντικα εχουν γραψει στα παπαρια τους το θεμα...εγω πλεον απεχω απ'τα στριπ...δεν ειμαι δλδ τακτικος πελατης...παρ'ολα αυτα θελω να σεβονται τα λεφτα κ την παρουσια μου οποτε πηγαινω...καλως ή κακως ειμαι 21 χρονων...κ δεν γεμιζω το ματι πολλων εξ αρχης...(χαρακτηριστικο οτι τα γκαρσονια με ρωτουν μεχρι το 4ο-5ο ποτο αν οντως θελω να παρει το γκομενακι ποτο...κ μου τονιζουν την τιμη).... :2funny: :2funny: :2funny:

2.Οταν ειχα παει για χορους με το γκομενακι τον πηραν τον αναπτηρα...αλλα κ το τσαντακι ειχε μονο καρτουλες μεσα...αφου το ειδα στο τελος που μετρησε το γκομενακι τα ποτα... ;) ;) ;)

3.προσεξε...δεν με απασχολει το ποσο...(το οποιο βεβαια ειναι υψηλο στη συγκεκριμενη περιπτωση...καθοτι αλλο να σε κλεβουν 1-2-5-10 ευρω κ αλλο να προσπαθουν να σου φανε 50-60-100 ευρω)...αλλα η πουστια...κ δεν μ'αρεσει ενα μαγαζι που λειτουργει πουστικα κ προσπαθωντας να μου τη φερει σε καθε κινηση μου...ή εκμεταλλευομενο την εκαστοτε κατασταση μου..(χαρα,μεθη,μαλακια...κ οτι αλλο κουβαλαει κανεις μεσα σ'ενα τετοιο μαγαζι).. >:( >:( >:( >:(

4.Δεν ειμαι φαν της δημιουργιας νεων θρεντ...ομως ειδα ωραιες κινησεις στο μουσσες το ξημερωμα...ειδα φιλοτιμες γκομενες σε καναπεδες...ειδα αγνωστες φατσες κ φατσουλες...ειδα μια καλη ατμοσφαιρα..απλα ζηταω μερικες ακομη νεες παρουσιες γιατι απλα το αξιζουμε... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:


*** Να προσθεσω γι'αυτους που εχουν ακριβα αμαξια..πως ειναι καλυτερα να μην τ'αφηνετε στο παρκινγκ του μαγαζιου...διοτι πεφτει συρμα ανωθεν...κ το/τα "Χ" γκομενακι/α καθεται/νται μαζι σας ξερουν τι κ πως...κ πραττουν αναλογως..αυτο το παρατηρησα χθες...οπου αφησα το αμαξι στο πλυντηριο αυτο/των(απεναντι απ'το σκυλαδικο "Γεφυρα") κ οχι στο παρκινγκ του μαγαζιου...τα γκομενακια ηταν "φυσιολογικα" κι οχι ανεξηγητα ψαγμενα... :grin: :grin: :grin:
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
εγω 3 παπιες ξερω καλα....

μια ειναι η του σαιτ...
μια αλλη ειναι αυτη που τα κανουν μεσα της οι γεροι...
κ αλλη μια ειναι απ'το πεκινο κ γινεται στο φουρνο....

διαλεγεις κ παιρνεις....τωρα να μας το παιζεις παπιοϊστορια πισω απ'τα keyboards...δεν λεει κατι...παλιοκλωνε....

ξερεις για πολιτικα...ξερεις για στριπ...ξερεις για μπουρδελα...για ολα ξερεις ? ποιος νομιζεις οτι εισαι ?
μια παπια κ μιση εισαι....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Άμα θες να πάρεις κάτι από τα τρία επίλεξε, ένα... ωρών strip  :cheesy:
Για μπουρδέλα δεν ξέρω, για τα άλλα προσφέρω γνώση σε όποιον δύναται να αντιληφθεί και με οποιαδήποτε... αυτοεκτίμηση :) :) :) ;)
Κλώνοι...
 

Επισκέπτης
Άμα θες να πάρεις κάτι από τα τρία επίλεξε, ένα... ωρών strip  :cheesy:
Για μπουρδέλα δεν ξέρω, για τα άλλα προσφέρω γνώση σε όποιον δύναται να αντιληφθεί και με οποιαδήποτε... αυτοεκτίμηση :) :) :) ;)
Κλώνοι...
ισα μωρη παλιοπαπια...δεν ντρεπεσαι που κρυβεσαι ???  :grin:
μας το παιζεις ξερολας...κ καλα ξερεις απο ζωη κ απο στριπ...  :idiot:
τι να μας πεις ?? τι ξερουν οι παπιες απο στριπ ?  :o

 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
ισα μωρη παλιοπαπια...δεν ντρεπεσαι που κρυβεσαι ???  :grin:
μας το παιζεις ξερολας...κ καλα ξερεις απο ζωη κ απο στριπ...  :idiot:
τι να μας πεις ?? τι ξερουν οι παπιες απο στριπ ?  :o

Ich bin ein Berliner  :2funny: :2funny: ή μήπως θέλεις να παραδεχτώ ότι είμαι ρεβιζιονιστής  :2funny:
Ωρες διδασκαλίας για ιδιαίτερα/ολιγομελή 1πμ - 6πμ σε επιλεγμένους χώρους εκδηλώσεων.
 

Επισκέπτης
Ich bin ein Berliner  :2funny: :2funny: ή μήπως θέλεις να παραδεχτώ ότι είμαι ρεβιζιονιστής  :2funny:

Ωρες διδασκαλίας για ιδιαίτερα/ολιγομελή 1πμ - 6πμ σε επιλεγμένους χώρους εκδηλώσεων

Βρε μπας κ εισαι κανενας ανταποκριτης του αθενς ιντιμιντια ???  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Βρε μπας κ καλυπτεις προσωπα κ καταστασεις ???  ;) ;) ;)

Παρακαλω αφηστε μηνυμα στον τηλεφωνητη κ θα επικοινωνησουμε μαζι σας το συντομοτερον... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Στο τέλος του σεμιναριόυ, ο συμμετέχοντας θα μπορεί χωρίς δυσκολία να διασκεδάσει εντώς και εκτός strip με 50€. Ειδικές τιμές στους συνήθεις καταληψιές θέσεων  :rolleyes: με το αυτό budget.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom