Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 261K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
κατι ψιλοασχετο , γιατι μια ρωσιδα να το παιζει πολωνεζα  :idiot:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
κατι ψιλοασχετο , γιατι μια ρωσιδα να το παιζει πολωνεζα  :idiot:
Ακριβωs αυτο ειναι το παραξενο.Εμενα μου τo ειχε πει μια 'κολλητη' τηs.Ελεγε μαλιστα οτι εχει τελειωσει πανεπιστημιο και κατι τετοια.Τι να σου πω?ΨΥΧΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ?Ηθελε να ξεχωριζει?
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
χμ
μην τα παιρνουμε και της μετροιτης αυτα που μας λενε οι κολητες/αντιζηλες τους
εχω ακουσει και εγω πολλα παραμυθια (ή και αληθειες δεν ξερω :2funny:)!
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
χμ
μην τα παιρνουμε και της μετροιτης αυτα που μας λενε οι κολητες/αντιζηλες τους
εχω ακουσει και εγω πολλα παραμυθια (ή και αληθειες δεν ξερω :2funny:)!
[/
quote]Οχι ειναι στανταρ.Μετα το τσεκαρα και εγω.Μεταξυ τουs μιλαγανε ρωσσικα.Γιατι?????
Η αλλη δεν ειχε λογο να μου πει ψεμματα. Τι θα κερδιζε?Απλα γελαγε και αυτη με αυτο το πραγμα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Οχι ειναι στανταρ.Μετα το τσεκαρα και εγω.Μεταξυ τουs μιλαγανε ρωσσικα.Γιατι?????
Η αλλη δεν ειχε λογο να μου πει ψεμματα. Τι θα κερδιζε?Απλα γελαγε και αυτη με αυτο το πραγμα

Δλδ εγώ που μιλάω ρώσσικα με τις πουτάνες μου είμαι ρώσσος;;;;;;;;;;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ριχτο στα ελληνικα,Αυτο ειναι...unfair. :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
θα σε μάθω μου φαίνεται και σένα ρώσσικα να βγαίνεις πιο εύκολα τσάρκες....

νι μαγκού πα γκρέτσκι. Νι χατσού. Παταμούστα τε μινια ζειμπάλι φσίε γαύροι......... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Eγω θα αρχισω φροντιστηριο κανονικα παντως.
Οποιος αλλος θελει ας στειλει πμ να παμε μαζι.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
θα σε μάθω μου φαίνεται και σένα ρώσσικα να βγαίνεις πιο εύκολα τσάρκες....

νι μαγκού πα γκρέτσκι. Νι χατσού. Παταμούστα τε μινια ζειμπάλι φσίε γαύροι......... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
νου τρεμπε φακ ασα.Αστα νου ιεστ μπουν.Αιντσελεζ???ΠΑΡΤΑ...... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866

φου μπλιάτς γαμώ τις ρουμάνες σούτσκι πραστιτούτκι όλες.......
Ούτε να τις βλέπω δε θέλω......
Ρουμάνες και Μολδαβές έχουν διακοπή συμβολαίου.....
Φορ εβερ.........
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
φου μπλιάτς γαμώ τις ρουμάνες σούτσκι πραστιτούτκι όλες.......
Ούτε να τις βλέπω δε θέλω......
Ρουμάνες και Μολδαβές έχουν διακοπή συμβολαίου.....
Φορ εβερ.........
A δε θελω τετοια για την πατριδα τηs θεαs ΚΑΡΛΑΣ. :smitten: :smitten: :bigdick: :bigdick:
 

giaonoma

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
15
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας μάγκες,
Πήγα κι εγώ στις μούσσες μετά από αποχή εξαμήνου. Ενθαρυντικό ότι οι τιμές είχαν φθηνύνει απο την προηγούμενη φορά (παίζει το τσίμπιμα να ητανε λόγω εορτών τότε), 50/10 η ταρίφα. Σε σχέση με την προηγούμενη το είδα κάπως πεσμένο, αγκαριομάχες οι περισσότερες και σε όψιμες ηλικίες. Ίσως να έφταιγε και η καθημερινή. Η πλειοψηφία είναι ίδιες με πρίν αλλά όσες έφυγαν υποκαταστάθηκαν απο προϊόν β διαλογής. Πήγα με σκοπό να βρώ δύο που είχα χειροτονήσει την προηγούμενη φορά αλλά απούσες. Κι εδώ είναι και το ερώτημά μου:μια Κατερίνα ασιατικών χαρακτηριστικών (απο το Χαμπαρόβσκ-Ρωσική Άπω Ανατολή, με ξανθά βαμμένα) πού βρίσκται στις μέρες μας; Με είχε αγαπήσει σφόδρα τω καιρώ εκείνω (βέεεβαια) και την πεθύμησα. Επίσης μία άλλη σιτεμένη με κοντό μαλλί ξανθό ανταύγιες (είχε και παιδί) ψηλή και παχουλούλα ξέρουμε που βόσκει; Για τη δεύτερη μιλάμε ο απόλυτος πριβέ. Μου έλειψε :)
Τέλος το γράφω κι αυτό μήπως και κάποιος ξέρει τίποτα:μια Ντάνα κοκκινομάλλα μολδαβή εκ Σταρ μεταμόρφωσης (προ τριετίας) ξέρουμε που κατοικοεδρεύει πλέον; Σόρρυ για τις πολλές ερωτήσεις αλλά εδω και 2.5 χρόνια είμαι κάτοικος εξωτερικού κι έτσι ερχόμενος δεν έχω την πούτέλεια και τον χρόνο για ιχνιλασίες. Θέλει καίρια χτυπήματα. Άλλες 2 εξορμήσεις μου έμειναν μέχρι να φύγω(κλάψ)
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Επιστροφη απο ΜΟΥΣΣΕΣ .Πικρα μαγκες....Οποιος εχει γνωρισει το μαγαζι στις καλες εποχες....πολυυυυυυ στεναχωρια.Απο παρουσιες ειχαμε καποιες αλλαγες στη συνθεση αλλα σε γενικες γραμμες τα ιδια.Στο λιγο διαστημα που κρατησε η επισκεψη διεκρινα...
Γιολαντα ,ψηλη ξανθια Ρουμανα,αισθησιακη παρουσια,πολυ ωραιο προσωπο,αρκετα καλο κορμι,καλη παροχη υπηρεσιων,αξιζει να  ασχοληθει καποιος... ;) ;) ;)
Μονα ρουμανα φιλη της προηγουμενης κοντουλα πολυ καλο  :boobies: :boobies: :boobies:(μαλλον σιλι...)για οσους τους αρεσουν τα μινιον...
Η γνωστη ξανθια μιλφ Ειρηνη το τρελλοκομειο με τις υπερβυζαρες.....
Η  δυνατη εμφανισιακα Ισπανιδα Σιμονα αλλα με την αμφιβολου ποιοτητας παροχη υπηρεσιων :think: :think: :think: :think: :think:
Ντανιελλα Λιθουανεζα νταρντανα μελαχροινη για hardcore καταστασεις....φυσικες βυζαρες,κωλλαρα μπουταρες :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Βιργινια πρωην Βικτωρια που ηταν παλια και ΑΦΡΟ ,μιλφαρα με σιλι ,καλη γενικα παρουσια για την ηλικια της...και εγγυημενα  best value for money... ;) ;) ;) ;) ;)
Βαλεντινα επιστροφη απο τα παλια  ,ξανθια καλο κορμι με αρκετα καλη παροχη υπηρεσιων....
Μια πολυ αλλα πολυυυυ...ψηλη (πραγματικα διμετρη)ξανθια αρκετα καλη
Καμμια δεκαρια ακομα απο μετριες εως καλες...
Και το κλου ....φυσικα ποια αλλη....η  ΘΕΑ  Κ Α Ρ Λ Α αλλα πισω απο το  μπαρ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Τι κανεις εκει κοριτσι μου????? :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Γυρνα παλι στα γηπεδα :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Απο τωρα τα κρεμασες??????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:(τα παπουτσια...) :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Κλεινοντας καταληγω (με λυπη μου!!!!)οτι τα συγκεκριμενα μαγαζια πανε απο το κακο στο χειροτερο...και δεν υπαρχει μαλλον σταματημος :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom