Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 261K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
κωλομαγαζο, χαλασε το μπατσελορ του αδελφου μου αλλα δεν πειραζει, αυτοι χασανε. ειχαμε σκοπο να χαλασουμε τα πενταπλασια απο τα 500€ που (τελικα κακως) τους αφησαμε.  :cussing:

αληθεια, η λενα ειναι ακομα εκει?
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
κωλομαγαζο, χαλασε το μπατσελορ του αδελφου μου αλλα δεν πειραζει, αυτοι χασανε. ειχαμε σκοπο να χαλασουμε τα πενταπλασια απο τα 500€ που (τελικα κακως) τους αφησαμε.  :cussing:

αληθεια, η λενα ειναι ακομα εκει?

δεν πηγα παρασκευη-σαββατο με φουλ ροστερ...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
κωλομαγαζο, χαλασε το μπατσελορ του αδελφου μου αλλα δεν πειραζει, αυτοι χασανε. ειχαμε σκοπο να χαλασουμε τα πενταπλασια απο τα 500€ που (τελικα κακως) τους αφησαμε.  :cussing:

αληθεια, η λενα ειναι ακομα εκει?

ελα ροκε χαχαχαχαχαχα - που εισαι ρε φιλε ????

εννοεις την Ελενα την ΣιβηροΚορεοατισσα,εεε ???

πηγα Μουσες πριν κανενα 20ημερο και ναι ηταν εκει 
 

goas

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Σιβηροκορεάτισσα???? Τι καλα ειναι αυτα και εχω καιρο να παω ο Ασιατοφιλος!!
 

LawDim

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
89
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μόλις γύρισα από "Μousses "  και "Κούκλες/ Πειραιά"..!!
Για το ' Κούκλες" θα γράψω στο Thread  " ημερήσια ενημέρωση"..!!
Εδώ ολίγα  για το "ίδρυμα"  Μούσες, στο οποίο είχα να πάω  4χρόνια !!!!!!!!!!!!
Ταπεινή μου άποψη, δεν έχει αλλάξει τίποτα από τότε , αναφορικά με τον χώρο !!
Αναφορικά όμως με τα κορίτσια και τους χορούς, λεκτέα τα εξής:
Η Ειρήνη που δηλώνει " ουκρανέζα"  άν και Αlban  , με όλο το σεβασμό, πρέπει  σιγά σιγά ν' αποσυρθεί, τα δε υπόλοιπα κορίτσια δεν μου έκαναν "κλίκ", παρά τις φιλότιμες προσπάθειές τους.
Η μόνη που τα βρήκαμε ήταν η  Μαλένα ( Ρωσσίς )  :rockon:
Το μαγαζί ήταν "πίττα", μεταξύ των ωρών 01:00 και 03:00  και οι χοροί στους καναπέδες των περιορισμένων χώρων, γινόντουσαν " απλούστατοι"  στην κυριολεξία  επάνω στη μούρη των παροικούντων  θαμώνων..!!
Ευχαριστώ, δεν θα πάρω  ξανά για πολύ καιρό , παρότι η " χημεία" με την Μαλένα, ίσως μ' έβαζε σε πειρασμό  να το ξανα-επισκεφτώ, μόνον γι' αυτή . " Συστημένο"  που λέμε !!!
εν όψει όμως και εν αναμονή  CT - KAJA  θα κάνω "κράττει"...!!
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Xθεσινή επίσκεψη στις Μούσσες και τα πράγματα όσο πάνε και χειροτερεύουν. Μάλλον πρέπει να κόψω τα strip ή να αφοσιωθώ στο Baby Gold!!! :grin: :grin:

1ον H γνωστή μιλφοβυζαρού Ειρήνη έχει παχύνει πολύ!!!
2ον Η σγουρομάλλα milf (ούτε το όνομά της δεν θέλω να ξέρω) απορώ πως ασχολείται με αυτό το επάγγελμα :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
3ον Για να μη γίνομαι κουραστικός με τα βυζιά απλά θα πω ότι μέγεθος πάνω από δύο δεν έβρισκες ούτε με το σταγονόμετρο!!! Αν και το μαγαζί φημίζεται ότι είναι από τα καλύτερα σε αυτον τον τομέα!!! :idiot: :'(
4ον Show στην πίστα υπό το μηδέν. :uglystupid: :uglystupid: Το Alcatraz είναι αυτό που παίρνει άριστα σε αυτόν τον τομέα!!!
5ον Η Γεωργία Βασιλειάδου θα μπορούσε να κατέχει μία θέση στο ρόστερ του μαγαζιού αν κρίνουμε από τα υπέροχα πρόσωπα ορισμένων (αλλά λίγων) κοριτσιών.  :headbang: :headbang: :headbang:

Το μαγαζί (σαν χώρος)είναι γενικά καλό αλλά έχασε μια θέση στην καρδιά μου. Άλλες φορές παίρνει άριστα και άλλες μηδέν. Δεν μπορώ να καταλάβω!!! :sunglasses:

Η τριάδα γίνεται δυάδα: BG και DD!!!!!!!!!!!!!! Για το Alcatraz είμαι σε demi κατάσταση!!!! Λέτε; :grin:



 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Xθεσινή επίσκεψη στις Μούσσες και τα πράγματα όσο πάνε και χειροτερεύουν. Μάλλον πρέπει να κόψω τα strip ή να αφοσιωθώ στο Baby Gold!!! :grin: :grin:

1ον H γνωστή μιλφοβυζαρού Ειρήνη έχει παχύνει πολύ!!!
2ον Η σγουρομάλλα milf (ούτε το όνομά της δεν θέλω να ξέρω) απορώ πως ασχολείται με αυτό το επάγγελμα :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
3ον Για να μη γίνομαι κουραστικός με τα βυζιά απλά θα πω ότι μέγεθος πάνω από δύο δεν έβρισκες ούτε με το σταγονόμετρο!!! Αν και το μαγαζί φημίζεται ότι είναι από τα καλύτερα σε αυτον τον τομέα!!! :idiot: :'(
4ον Show στην πίστα υπό το μηδέν. :uglystupid: :uglystupid: Το Alcatraz είναι αυτό που παίρνει άριστα σε αυτόν τον τομέα!!!
5ον Η Γεωργία Βασιλειάδου θα μπορούσε να κατέχει μία θέση στο ρόστερ του μαγαζιού αν κρίνουμε από τα υπέροχα πρόσωπα ορισμένων (αλλά λίγων) κοριτσιών.  :headbang: :headbang: :headbang:

Το μαγαζί (σαν χώρος)είναι γενικά καλό αλλά έχασε μια θέση στην καρδιά μου. Άλλες φορές παίρνει άριστα και άλλες μηδέν. Δεν μπορώ να καταλάβω!!! :sunglasses:

Η τριάδα γίνεται δυάδα: BG και DD!!!!!!!!!!!!!! Για το Alcatraz είμαι σε demi κατάσταση!!!! Λέτε; :grin:
το μουσες απο τοτες που αλλαξε προστατη πεθανε...περασμενα μεγαλια
 

mountain

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλοι συναγωνιστές μπορείτε να μου πείτε δυο κουβέντες για την ιρινα στο μούσες με τα πλούσια ελέη και το σούπερ χαμόγελο? για φραπεδιά δεν το κόβω αλλά μήπως χάνω και τόν χρόνο μου? νομίζω ότι και η ζένια είναι μια από τα ίδια? αν μπορείτε δώστε μου τα φώτα σας γιατί με βλέπω να την παθαίνω
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
φιλοι συναγωνιστές μπορείτε να μου πείτε δυο κουβέντες για την ιρινα στο μούσες με τα πλούσια ελέη και το σούπερ χαμόγελο? για φραπεδιά δεν το κόβω αλλά μήπως χάνω και τόν χρόνο μου? νομίζω ότι και η ζένια είναι μια από τα ίδια? αν μπορείτε δώστε μου τα φώτα σας γιατί με βλέπω να την παθαίνω

Τι ψαχνεις ? Να σε αγαπησουν η' να τις γαμησεις ?

Αν θες να σε αγαπησουν, νοικιασε τραπεζι με την σεζον και βαλε και 15-20,000 € στην ακρη για τα "νερακια" τους.

Αν θες να τις γαμησεις, ειτε τραβα τες στο πριβε και δωστους "στην ψυχρα' την μαλαπερδα σου στο χερι τους, ειτε κανε τους την προταση "στα ισια" μετα το 2ο-3ο ποτακι..

Προσοχη αμα σου απαντησουν " Ναι το θελω και εγω, αλλα θελω πρωτα να σε γνωρισω..Ελα ακομα 2-3 φορες και θα το κανονισουμε..".Φυγε αμεσως.

Ενα ματσο φραπολες-ψολες-παρτολες ειναι ολες τους. Αυτες θελουν τα λεφτα σου και εσυ το μουνι τους.

Αν τα βρειτε "στις διαπραγματευσεις" τοτε εχετε deal.

Aν δεν τα βρειτε, ΠΡΟΧΩΡΑ ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ,χωρις 2η σκεψη.

Απλα ειναι τα πραγματα, μην τα μπερδευεις στο μυαλο σου.

 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Τι ψαχνεις ? Να σε αγαπησουν η' να τις γαμησεις ?

Αν θες να σε αγαπησουν, νοικιασε τραπεζι με την σεζον και βαλε και 15-20,000 € στην ακρη για τα "νερακια" τους.

Αν θες να τις γαμησεις, ειτε τραβα τες στο πριβε και δωστους "στην ψυχρα' την μαλαπερδα σου στο χερι τους, ειτε κανε τους την προταση "στα ισια" μετα το 2ο-3ο ποτακι..

Προσοχη αμα σου απαντησουν " Ναι το θελω και εγω, αλλα θελω πρωτα να σε γνωρισω..Ελα ακομα 2-3 φορες και θα το κανονισουμε..".Φυγε αμεσως.

Ενα ματσο φραπολες-ψολες-παρτολες ειναι ολες τους. Αυτες θελουν τα λεφτα σου και εσυ το μουνι τους.

Αν τα βρειτε "στις διαπραγματευσεις" τοτε εχετε deal.

Aν δεν τα βρειτε, ΠΡΟΧΩΡΑ ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ,χωρις 2η σκεψη.

Απλα ειναι τα πραγματα, μην τα μπερδευεις στο μυαλο σου.
εγο αποζιτο το πλατονικο εροτα απο μια στριπερ....
και για να σας μορφοσο Πλατον =μεγαλος σοφιστης της αρχεας Σπαρτης!!!!!!!!
 

lolo

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
250
Like
0
Πόντοι
1
Τι ψαχνεις ? Να σε αγαπησουν η' να τις γαμησεις ?

Αν θες να σε αγαπησουν, νοικιασε τραπεζι με την σεζον και βαλε και 15-20,000 € στην ακρη για τα "νερακια" τους.

Αν θες να τις γαμησεις, ειτε τραβα τες στο πριβε και δωστους "στην ψυχρα' την μαλαπερδα σου στο χερι τους, ειτε κανε τους την προταση "στα ισια" μετα το 2ο-3ο ποτακι..

Προσοχη αμα σου απαντησουν " Ναι το θελω και εγω, αλλα θελω πρωτα να σε γνωρισω..Ελα ακομα 2-3 φορες και θα το κανονισουμε..".Φυγε αμεσως.

Ενα ματσο φραπολες-ψολες-παρτολες ειναι ολες τους. Αυτες θελουν τα λεφτα σου και εσυ το μουνι τους.

Αν τα βρειτε "στις διαπραγματευσεις" τοτε εχετε deal.

Aν δεν τα βρειτε, ΠΡΟΧΩΡΑ ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ,χωρις 2η σκεψη.

Απλα ειναι τα πραγματα, μην τα μπερδευεις στο μυαλο σου.
Μεγάλε τι ποστ ήταν αυτό? Τα είπες όλα τέλος.
Επιτέλους και κάποιος που ξέρει,και δεν μιλάει με γρίφους και τα λέει με το ονομά τους!!!!
Μόνιμη υπογραφή σε όλα  τα ποστ για τα στριπτηζάδικα, τώρα!!
:thumbsup:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Τι ψαχνεις ? Να σε αγαπησουν η' να τις γαμησεις ?

Αν θες να σε αγαπησουν, νοικιασε τραπεζι με την σεζον και βαλε και 15-20,000 € στην ακρη για τα "νερακια" τους.

Αν θες να τις γαμησεις, ειτε τραβα τες στο πριβε και δωστους "στην ψυχρα' την μαλαπερδα σου στο χερι τους, ειτε κανε τους την προταση "στα ισια" μετα το 2ο-3ο ποτακι..

Προσοχη αμα σου απαντησουν " Ναι το θελω και εγω, αλλα θελω πρωτα να σε γνωρισω..Ελα ακομα 2-3 φορες και θα το κανονισουμε..".Φυγε αμεσως.

Ενα ματσο φραπολες-ψολες-παρτολες ειναι ολες τους. Αυτες θελουν τα λεφτα σου και εσυ το μουνι τους.

Αν τα βρειτε "στις διαπραγματευσεις" τοτε εχετε deal.

Aν δεν τα βρειτε, ΠΡΟΧΩΡΑ ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ,χωρις 2η σκεψη.

Απλα ειναι τα πραγματα, μην τα μπερδευεις στο μυαλο σου.

Η εκπαίδευση του Μακλέιν έπιασε τόπο σε ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

EVERYBOBY WANTS TO BE LIKE MAK  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
μη βριζης το Μακ,εινε ο Μαραντονα του ΣΤΡΙΠ
EVERYBOBY WANTS TO BE LIKE MAK=????βρισες στα ξενα
είναι μπασκετικός ο όρος και στα πορτογαλικά......
Εσύ είσαι σκράπας και δεν μπορείς να καταλάβεις.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom