Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 261K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Τι στα διαλα... Μία εβδομάδα πριν πέρασα και ούτε 100€ δεν αξιώθηκα να καταθέσω... Η τελικά είχαν δίκαιο οι μεγαλύτεροι και η  :jerking:  :sunglasses: ή τις έφεραν μετά την επίσκεψή μου οπότε δεν είμαι  :sunglasses: αλλά γκαντέμης :headbang:.
Μήπως μπορείτε να γίνετε κατά τι περιγραφικότερος αγαπητέ ώστε η επόμενη επίσκεψις ν' αξίζει τον κόπο?

Μετά απο επιβεβαίωση των χθεσινών...

Το μαγαζί έχει 4-5 "νέα" πιπίνια...από 21 ως 33 ετών....
Οι 2 πιτσιρίκες δεν έχουν δουλέψει αλλού στην ελλάδα..κ είναι περίπου 1-2 μήνες εδώ...(οπότε λείπουν κ τα ελληνικά)...
Οι άλλες έχουν δουλέψει επαρχία...κ σε κάποια κλαμπ εδώ στην Αθήνα...

Κατα τη γνώμη μου...ολες οι γκομενες του μαγαζιού (που είδα χθες,με εξαίρεση τη Μ.Λίζα)...δεν εμπνέουν σιγουριά για σκόρπισμα χρήματος...
Θα μου πειτε...καλά ρε,μαλάκας είσαι ???? Θα σας πω ναι...εγώ γουστάρω να χαλάω...αυτό είναι η διασκέδαση μου....δλδ οι γκόμενες δεν τα πάνε καλά με το παραμύθι κ την ποτοθεραπεία κ αυτό είναι στα μείον για εμας τους αγαπούληδες...οσο για χορούς αυτό που μπορώ να πω με σιγουριά είναι πως το πριβέ είναι μαλακία με την πλειοψηφια των κοριτσιων...γιατί δεν παίζει κάτι διαφορετικο απ'οτι στους απλους...

Πιστεύω οτι τα πιπινάκια του μαγαζιού...αξίζουν μια ευκαιρία....(απο μένα θα έχουν 2-3...όσο προλάβω τουλάχιστον :P)....

Aυταααα.....
 

Επισκέπτης
no stress....τα φιλιά να έδωσες και είμαστε εντάξει.
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Θα ερθει κ το πμ....  :2funny: :2funny: :2funny:


γι αυτό σου λέω ...
Καλύτερα στον ύπνο σου......
Οσα και να χαλάσεις όταν ξυπνάς είναι όλα στο πορτοφόλι σου.....
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Σιγά ρε μαλάκα...κ στο όνειρο ούτε 300€ δεν ήταν... :uglystupid: :uglystupid:

γι αυτό και πήρε κόκκινη κάρτα η Ρουμάνα απ την Καλαμάτα.....
Βλέπω και ελληνικές ταινίες στον ύπνο μου....
Μην πειράζεις τα κορίτσια ρεεεεεε.......... *P *P *P
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Μετά απο επιβεβαίωση των χθεσινών...

Το μαγαζί έχει 4-5 "νέα" πιπίνια...από 21 ως 33 ετών....
Οι 2 πιτσιρίκες δεν έχουν δουλέψει αλλού στην ελλάδα..κ είναι περίπου 1-2 μήνες εδώ...(οπότε λείπουν κ τα ελληνικά)...
Οι άλλες έχουν δουλέψει επαρχία...κ σε κάποια κλαμπ εδώ στην Αθήνα...

Κατα τη γνώμη μου...ολες οι γκομενες του μαγαζιού (που είδα χθες,με εξαίρεση τη Μ.Λίζα)...δεν εμπνέουν σιγουριά για σκόρπισμα χρήματος...
Θα μου πειτε...καλά ρε,μαλάκας είσαι ???? Θα σας πω ναι...εγώ γουστάρω να χαλάω...αυτό είναι η διασκέδαση μου....δλδ οι γκόμενες δεν τα πάνε καλά με το παραμύθι κ την ποτοθεραπεία κ αυτό είναι στα μείον για εμας τους αγαπούληδες...οσο για χορούς αυτό που μπορώ να πω με σιγουριά είναι πως το πριβέ είναι μαλακία με την πλειοψηφια των κοριτσιων...γιατί δεν παίζει κάτι διαφορετικο απ'οτι στους απλους...

Πιστεύω οτι τα πιπινάκια του μαγαζιού...αξίζουν μια ευκαιρία....(απο μένα θα έχουν 2-3...όσο προλάβω τουλάχιστον :P)....

Aυταααα.....

:thumbsup:
 

Επισκέπτης
Καλααα..Τελικα αυτες τις Ρουμανες, κανεις να μην τις αγαπαει ?????

Ουστ απο δω βρωμο-γυφτισες.....

:blowup: :blowup: :blowup:

:hammer: :hammer: :hammer:

:bottom: :bottom: :bottom:

Η χθεσινή πάντως δεν είναι γύφτισσα...σίγουρα είναι δευτεράντζα...κ εχει μια εφεση στα ψεμματακια...αλλα γυφτισσα δεν την λες....κ απο κωλο είναι αλφα...αλφα...αν κ απο υψος είναι ενα κ σκαμπω...:P
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Η χθεσινή πάντως δεν είναι γύφτισσα...σίγουρα είναι δευτεράντζα...κ εχει μια εφεση στα ψεμματακια...αλλα γυφτισσα δεν την λες....κ απο κωλο είναι αλφα...αλφα...αν κ απο υψος είναι ενα κ σκαμπω...:P

Μηπως ειναι ξανθουλα μπιμπελο ??

Αν ναι, καταλαβα ποια λες..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ναι βρε...ή Φραντζέσκα...ή Τζένη...ή Αντριάνα...ή Σούλα...ή Μαρία...:P :P :P
ρε σας είπα τα ονόματα δεν έχουν νόημα....
Να ας πούμε εγώ εθές δεν ενθυμούμαι το όνομα της ρωσσίδας που ονειρεύτηκα....
Ο ανεψιός θα με βοηθήσει μάλλον.....
Πάντα στα οράματα κάποιος με βοηθάει.......

Εγώ όλες ρωσσίδες τις βλέπω. Η ονομαστική διάκριση δεν μου κάνει καμμιά διαφορά...
Ούτε και σε αυτές άλλωστε.....
 

Επισκέπτης
Εγώ όλες ρωσσίδες τις βλέπω. Η ονομαστική διάκριση δεν μου κάνει καμμιά διαφορά...
Ούτε και σε αυτές άλλωστε.....

Εγω με αυτή που γνωρίστηκα στην αρχή του ονείρου...με ρώτησε 3 φορές το όνομα μου...
Η πρώτη για να σπάσει ο πάγος...(προφανώς)!
Η δεύτερη...όταν είπαμε για εξόδους,γενικά....(για επικύρωση μάλλον)!
Η τελευταία...όταν έμαθε οτι ο πατέρας μου δουλεύει κι εγώ τα τρώω...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Μακλεινακο τι λεει θα αρχισουμε να προμοταρουμε το Μουσιες η θα σινεχισουμε να τα περνουμε απο το Λιντος
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εγω με αυτή που γνωρίστηκα στην αρχή του ονείρου...με ρώτησε 3 φορές το όνομα μου...
Η πρώτη για να σπάσει ο πάγος...(προφανώς)!
Η δεύτερη...όταν είπαμε για εξόδους,γενικά....(για επικύρωση μάλλον)!
Η τελευταία...όταν έμαθε οτι ο πατέρας μου δουλεύει κι εγώ τα τρώω...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εγώ ούτε καν ρωτάω.....

αλλωστε είναι πραγματικά σχεδόν βέβαιο ότι όλες οι ρωσσίδες έχουν βαφτιστεί
Νατάσες, Σοφίες, Αννες και Σβετλάνες.
Αρα έχω κάθε φορά 25% πιθανότητα να πέσω με την πρώτη μέσα....
Ολα τα άλλα (Αλίσκα, Αλιόνα, Αντζελα, Αντελίνα, Αλέξια, Κορίνα, Τάνια, Λιλιάνα, Βερόνικα κλπ) είναι τα νικς τους στο μπουρδέλα τελεία κομ........ 
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Οι έξυπνοι τα παίρνουν απο παντού...κι εμείς σαν τέτοιοι θα πράττουμε...
εγο ανικο στους φιλουσ των εξιπνον,οποτε τα περνο και γο η ουρα
Παω σπιτι κολιτε,τα λεμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom