Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 261K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

kolomparas36

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
γεια χαρα και απο μενα!πρωτο ποστ!επειδη ειμαι λατρης των boobs οπως βλεπετε,λεει να χωθω στην ειρηνη? εχει τα χρονακια της,αλλα τα υπολοιπα κρατιουνται στο υψος τους....με τη βοηθεια της θεας σιλικονης, για πειτε καμια γνωμη..!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
γεια χαρα και απο μενα!πρωτο ποστ!επειδη ειμαι λατρης των boobs οπως βλεπετε,λεει να χωθω στην ειρηνη? εχει τα χρονακια της,αλλα τα υπολοιπα κρατιουνται στο υψος τους....με τη βοηθεια της θεας σιλικονης, για πειτε καμια γνωμη..!

Χμμ..Δηλαδη το kolomparas το εχεις για παραπλανηση και εισαι βυζολατρης ? :2funny: :2funny:
 

kolomparas36

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
ο καλος ο μυλος  :)  βυζολατρης απο τους μεγαλους παντος.. θυμαμε παλια μια μαυρη στις μουσσες που ειχε 2 θηρια και ιταν απιστευτα σκληρα!πρωτα εβγαινε το στηθος της και μετα αυτη!! :2funny:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ο καλος ο μυλος  :)  βυζολατρης απο τους μεγαλους παντος.. θυμαμε παλια μια μαυρη στις μουσσες που ειχε 2 θηρια και ιταν απιστευτα σκληρα!πρωτα εβγαινε το στηθος της και μετα αυτη!! :2funny:
αμα εισε βιζιαρης περνα απο Πιρεος εχει κατι φισικες βιζουδες αλα μονο βιζια...γιατι κατα αλα εινε ο βοθρος φοτογραφια
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ο καλος ο μυλος  :)  βυζολατρης απο τους μεγαλους παντος.. θυμαμε παλια μια μαυρη στις μουσσες που ειχε 2 θηρια και ιταν απιστευτα σκληρα!πρωτα εβγαινε το στηθος της και μετα αυτη!! :2funny:
την Λατογια λες....
 

kolomparas36

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
ναι μαλλον η λατογια ηταν... πρεπει να ιταν μουφα η σιλικονη γιατι ηταν πανσκληρα!! :grin:
ειπαμε να ειναι βυζουβιος η κοπελα αλλα να μην ειναι παχια.... πραγμα δυσκολο.... την πηραν τα γεραματα την ειρηνη αλλα αυτα τα βουνα που εχει ειναι θανατος... :boobies:
 

cosby

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα και απο εμένα...η ειρήνη ρε παιδιά έχει φυσικές βυζάρες ή σιλικονάτες? και κυρίως ... σερβίρει φραπέ ?
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
καλησπέρα και απο εμένα...η ειρήνη ρε παιδιά έχει φυσικές βυζάρες ή σιλικονάτες? και κυρίως ... σερβίρει φραπέ ?
αλατουχες ειναι ουτε πυριτικες  ουτε φυσικες....
 

kolomparas36

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Οπως και να εχει ειναι υπερβυζαρες...  :cheesy:
η αννα μαρια τι λεει?δεν εχει...διαφορα στηθους αλλα εχει κατι ανοιγματα απιστευτα!!ακομα εκει δουλευει?γιατι εχω καιρο να παω... απισης μαρεσει που ειναι σχετικα γυμνασμενη... :o
 

goas

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Η Ειρήνη σερβίρει με συνέπεια!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Η latoya του Lido , ή εκείνη η πρώην Ritorno ?
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Kατι εχει αυτο το μαγαζι και δεν "τραβαει" βρε παιδι μου..

Δεν ξερω ποια ειναι η αιτια..οι αδιαφορες τεμπελες γυναικες του ?       Η βλαχουρια που βγαζουν οι σερβιτοροι ? Η μετρια μουσικη που παιζει ?..Ειλικρινα δεν ξερω..

Παντως εχθες αργα ηταν "πολυ χαλαρα" τα πραγματα..

Αυτα..
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
η κατανάλωση πουτακίων
είναι γρηγορότερη του φλας γκόρντον
το πριβέ είχε ακριβύνει και ξαναπεσε στα 50  :jerking: 
φραπές δε σερβίρεται εκτος
ελαχιστων εξαιρεσεων..
επισης στα συν του μαγαζιού 
το μη ευγενές προσωπικό και το κλασικό 
λάθος με τα χρηματα..αν δε θυμάσαι
τί έχεις πιει..σε δαγκώνουν άνετα!......  :uglystupid:  :uglystupid:  :uglystupid:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
η κατανάλωση πουτακίων
είναι γρηγορότερη του φλας γκόρντον
το πριβέ είχε ακριβύνει και ξαναπεσε στα 50  :jerking: 
φραπές δε σερβίρεται εκτος
ελαχιστων εξαιρεσεων..
επισης στα συν του μαγαζιού 
το μη ευγενές προσωπικό και το κλασικό 
λάθος με τα χρηματα..αν δε θυμάσαι
τί έχεις πιει..σε δαγκώνουν άνετα!......  :uglystupid:  :uglystupid:  :uglystupid:

Oλα οσα εγραψες, ειναι σωστα..Βαλε και τις πιθανες δικες μου αιτιες και θα καταλαβουμε το γιατι..


ΥΓ - Για αλλη μια φορα το ποτο που μου φερανε εχθες ηταν μπομπα..!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom