Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 262K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
To katasthma εχει χαλασει ....παλιες φραπεδιαρες τωρα νο φραπε,ΑΠΟΧΗ απο το εν λογο καταστημα
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Καλησπερα φιλοι, συναγωνιστες. Επισκεφθηκα το εν λογω ιδρυμα πρωτη φορα το Σαββατο και παρολο που το επιπεδο- μεγεθος βυζων ηταν ικανοποιητικοτατο , στις πριβε αποπειρες δεν σερβιριστικα φραπε απο καμια. Ακομα και μια ρωσιδα που δουλευε στο Rasputin πριν 1,5 χρονο και μου ειχε προσφερει τις υπηρεσιες της τοτε , τωρα ηταν η μονη που τον ψιλοχαιρετησε φευγαλαια.Τελικα ηθελε να ρωτησω, το καταστημα προσφερει φραπε ή οχι? . Αν γνωριζετε περισσοτερα επι του θεματος οι παλαιοτεροι θαμωνες θα ηθελα μια ενημερωση

το καταστημα οντως ειναι ετσι και γιουβετσι!πραγματικα ειναι μια κατασταση ΓΤΠ!να φανταστειτε οτι η μιλφαρα η ζανετ δεν τον ακουμπαει στους περισσοτερους παρα μονο σε λιγους και γνωστους της και μαλιστα κατα περιπτωση τις καθημερινες που δεν εχει κοσμο μεσα.....ποια?η ζανετ!παντως το ιδρυμα αυτο εχει ξεπεσει παρα πολυ σε υπηρεσιες και σε συγκριση ποιοτητας κοπης βραζιλιανικου καφε και τιμης παιρνει Los poulos!τα ιδια ψιλοσυμβαινουν και στο ανατολη-diamond dolls-princess,αλλα εκει παραπαει το πραμα....υπαρχει ομως μια δικαιολογια τουλαχιστον για τα Π-Σ-Κ...οτι ειναι πολυ μικρος ο χωρος κοπης καφε και πολυ κοντα η μια φραπετιερα στην αλλη με συνεπεια να ερχονται σε επαφη τα μεταλλικα κομματια τους και ως αποτελεσμα αυτης της τριβης να απαιτειται επισκεψη σε επισκευαστη τοιουτων αντικειμενων,κατι που κοστιζει αρκετα και για αυτο πολλες φορες το κοστος μετακυλιεται στον πελατη φραπεδολαγνο καταναλωτη ο οποιος πληρωνει την νυφη για να πιει τον καφε του σαν ανθρωπος!Σαφως και υπαρχει προβλημα.Απαιτειται αμεση επαναξιολογηση του χωρου πριβε και μελετη-επιβλεψη μηχανικου για την καταρτιση και υλοποιηση ενος νεου χωρου στο εν λογω κτιριο για να ανεβει και η ικανοποιηση-ο τζιρος και η επισκεψιμοτις!Αυτα απο εναν δουλο της καφεινης.. :grin:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
υπαρχει ομως μια δικαιολογια τουλαχιστον για τα Π-Σ-Κ...οτι ειναι πολυ μικρος ο χωρος κοπης καφε και πολυ κοντα η μια φραπετιερα στην αλλη με συνεπεια να ερχονται σε επαφη τα μεταλλικα κομματια τους και ως αποτελεσμα αυτης της τριβης να απαιτειται επισκεψη σε επισκευαστη τοιουτων αντικειμενων,κατι που κοστιζει αρκετα και για αυτο πολλες φορες το κοστος μετακυλιεται στον πελατη φραπεδολαγνο καταναλωτη ο οποιος πληρωνει την νυφη για να πιει τον καφε του σαν ανθρωπος!Σαφως και υπαρχει προβλημα.Απαιτειται αμεση επαναξιολογηση του χωρου πριβε και μελετη-επιβλεψη μηχανικου για την καταρτιση και υλοποιηση ενος νεου χωρου στο εν λογω κτιριο για να ανεβει και η ικανοποιηση-ο τζιρος και η επισκεψιμοτις!Αυτα απο εναν δουλο της καφεινης.. :grin:
Συμφωνο απολυτα ΜΑΣΤΕΡ για την χωροταξικη μελετη :rockon: αλλα ετυχα και μονος μου με μια ρουμανα ονοματι φρατσεσκα και με ενα μιλφ που αν ηταν μερα δεν θα το ξανακοιταζα και παλι δεν. Και οταν ακομα και οι ρουμανες και τα μιλφ δεν προσφερουν καφεδακι ε τοτε που βαδιζουμε κυριοι??
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Συμφωνο απολυτα ΜΑΣΤΕΡ για την χωροταξικη μελετη :rockon: αλλα ετυχα και μονος μου με μια ρουμανα ονοματι φρατσεσκα και με ενα μιλφ που αν ηταν μερα δεν θα το ξανακοιταζα και παλι δεν. Και οταν ακομα και οι ρουμανες και τα μιλφ δεν προσφερουν καφεδακι ε τοτε που βαδιζουμε κυριοι??

πολυ σωστα κυριε....αυτη η φραντζεσκα εν τω μεταξυ ειναι εντελως ξενερα...οσοι την ηξεραν απο λολιτα γνωριζουν...
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
στο ξεκινημα εβγαζε κατι κραυγες καυλας , για τα γελια βεβαια, αλλα λεω οπα εδω ειμαστε. και μετα ηρθε η ξενερα. πιο πολυ κουνιομουν εγω στον καναπε παρα αυτη απο πανω.
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
στο ξεκινημα εβγαζε κατι κραυγες καυλας , για τα γελια βεβαια, αλλα λεω οπα εδω ειμαστε. και μετα ηρθε η ξενερα. πιο πολυ κουνιομουν εγω στον καναπε παρα αυτη απο πανω.
Φιλε θα μας πεις τελικα αν την εχυσες ?
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Στο Ρασπουτην το εχουνε ακομα το πριβε ? αν ξερει καποιος να μου πει,,
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Ακουσε κανεις για την εκρηξη εξω απο τις Μουσες?
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Δεν ήταν το στριπ. Και γώ όταν το άκουσα νόμιζα πως κάποιος χαρμανιασμένος εκσπερμάτωσε στο prive και οι απόξω νόμιζαν ότι έγινε έκρηξη.
Τελικά ήταν το σκυλάδικο στη Συγγρού.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Ο vasos τα έκανε λίμπα γιατί δεν του κάνανε γλυκό φραπέ  :dancing:  :rockon:
 

george1979

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
μαγκεσ γαμηστετα ολλα...πανε τα παλια καλα χρονια απο τησ μουσεσ...πριν 7-8 χρονια πηγενεσ και το μονο σιγουρο ηταν οτι θα χυσεισ απο μαλακια....πεζανε κατι τρελα μιλφ ροσιδακια που τησ βαζαμε τα δαχτηλα μεσα στο μουνι τουσ και γουσταρανε...ενασ φιλοσ μου μαλιστα γαμησε μεσα στησ μουσεσ΄΄΄του τον επεζε κανονικα και του λεει να τον βαλο μεσα΄΄΄΄εχεισ προφηλακτικο΄΄εχο τησ λεει...ειχε κατα τυχη πανο του ....και ετσι την γαμησε....βεβαια πηγαιναμε πολυ συχνα στο εν λογο μαγαζι..πιτσιρικαδεσ καυλομενοι...τορα που τα σκευτομε ειχα χαλασει πολυ χρημα στο εν λογο μαγαζι..εχο να παο 2-3 χρονια..αλλα απο οτι βλεπο εχουν χαλασει πολυ τα πραγματα απο παλια....
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
:rockon: :rockon:Ετσι ειναι αλλα με μια διαφορα,αλλιως ειναι να πας πρωτη φορα,να κερασεις κανα 2-3 ποτα και χορο και να παρεις τηλ και αφου μιλησεις να κανονισεις ραντεβου,να πας να την παρεις,να φας μια σαλατα και να τη γαμησεις μετα και για κανα μηνα ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ να πηγαινεις(οχι εσυ αλλα οποιοςδηποτε)σχεδον καθε βραδυ και να ''καψουρευεσαι''ανοιγοντας σαμπανιες,κερνοντας ξυδια,παιρνοντας χορους και μενοντας με τον πεουλα στο χερι επι μονιμου βασεως.
Γεια σου Ιρινα καυλα :rockon: :rockon:

φιλε γαμησε τα εχουν χαλασει την πιατσα κατι αγαθομουνιδες...τους βλεπεις συνηθως μονους καθημερινα και χαλανε ασυστολα σε σαμπανιες στην πιστα κλπ και χορηγιες...και χωρις να γαμισουν στο τελος..με αποτελεσμα πολλες κυριες να βγαζουν τοσα που να μην εχουν αναγκη να γαμηθουν..ξερεις ποσες γαμιοντουσαν στην κυπρο ασυστολως..και το παιζουν μυξοπαρθενες εδω....οπως εχω αναφερει και σε αλλα ποστ πουθενα δεν εχει προσκυνηθει το μουνι περισσοτερο απο την ελλαδα....ακομη και στις αραβικες χωρες χωρις γαμησι δεν εχει φραγκα..αυτο το πραμα ομως το ελληνικο αλλο πραμαρε παιδι μου τι να πω...παντως αυτη η ιρινα τι μουναρα ειναι αυτη ..καντε κατι υποφερω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom